Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ulka moja też się obwiesza wszystkim 🙂 ma taką ulubioną chusteczkę w kwiatuszki i wiecznie z nią chodzi.raczkowała do Niej i tak ją nauczyliśmy-raczkowanie na chustkę 😁 chodzić po chustkę już nie chce.o właśnie kurtkę założyła na plecy i łapą w lapku jeździ po ekranie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hhaha, myślałam że sobie trochę odpocznę u rodziców ale albo ja latam za Werką (z odwiecznym nie, nie, nie na ustach) albo ona za mną ( z piskiem "mamo nie odchodź" 🥴 ). Kominek, piekarnik, kwiaty na podłodze, niepozabezpieczane gniazdka - MASAKRA 😮
Asia Weronika też nie wydaje się być zawstydzona wyczynami Michała i Kubusia 🙃
Coq będę tu do Ciebie zaglądać, nic się nie martw 😘 A w naszych rodzinnych stronach strasznie zimno - brrrrrrr
Chloe a co tam u Ciebie bo zamilkłaś ostatnio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia a Werka to chyba anioł jak ona sama tyle drogi z tyłu(?) jedzie......ja to sama z Misiem to max 20km....bo to z 15 min dłużej bez kogoś kto zabawki będzie podawał nie wysiedzi..... Dobre jesteście.....a ile postojów miałyście...??

Bez postoju jechałyśmy, Werka tylko raz się przebudziła ale pospiewałam jej i usnęła. Wierz mi że w ciągu dnia podróż nie wyglądałaby tak kolorowo....Wczoraj specjalnie ją przetrzymaliśmy do północy żeby odsypiała w podróży 😜
I wiecie co? Sama w to nie wierzę ale moje dziecko już śpi grzecznie w łóżeczku turystycznym - zasnęła bez jednego jęknięcia - już zapomniałam jak to jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Widzę że pusto, w takim razie się żegnam. miło było sobie z Wami forumować ale wiadomo - wszystko co dobre kiedyś się kończy - udanego końca świata! 🙃 😁 😁 😁 😁


Ty cycusiu..... do mamusi uciekła ......bo końca świata się bała 😜

Coq a Ciebie gdzie wcielo.....??? Usprawiedliwione są tylko perfekcyjne panie domu co roczki przygotowują 🙂 Beata to napewno szaleje z dekoracją tortu a Pam pewnie dzielnie w ringu stanie ze swoim tortem 😉 niezła rozgrywka nam się tu odbędzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Widzę że pusto, w takim razie się żegnam. miło było sobie z Wami forumować ale wiadomo - wszystko co dobre kiedyś się kończy - udanego końca świata! 🙃 😁 😁 😁 😁


Ty cycusiu..... do mamusi uciekła ......bo końca świata się bała 😜

Coq a Ciebie gdzie wcielo.....??? Usprawiedliwione są tylko perfekcyjne panie domu co roczki przygotowują 🙂 Beata to napewno szaleje z dekoracją tortu a Pam pewnie dzielnie w ringu stanie ze swoim tortem 😉 niezła rozgrywka nam się tu odbędzie 😉


Ja tak jak napisałam tak zrobiłam 🙂 Oglądam film, nawet szukać nie musiałam, bo w tele w programie świetny film 🙃 "Osiem kobiet", bardzo lubię!!!! Tylko Jaśmina mi trochę zakłócała, bo ciągle gada 😜

A muszę się dziś też pochwalić 🙂 właściwie nie "się"a moją córkę.Po dwóch dniach pokazywania krowy w książeczce i muczeniu. Bamibina robi mmmmmmmyyyyy jak zadaję jej pytanie "jak robi krowa" i to bez obrazka 😆

Proszę trzymać kciuki, żebym jutro wstała po 7 i wyciągnęła też z wyrka Jaśminę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja jeszcze nie śpie!!!
Wróciłam z pracy zmęczona bo dziś łazili jak fiks a jutro jestem sama z kierownikiem masakra będzie!!!
Agami Kubulek superowo chodzi jakie kochany daję radę!!!
Marika twój Michaś tak samo przepięknie wychodzi mu chodzenie to mój mały ASEKURANT na kolanach chodzi śmiesznie to wygląda!!! hehhe
Dziś był popołudniu z tatusiem i spoko im było!!!
Pozdrawiam papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq - osiem kobiet tez bardzo lubie!!! 🙂 taki musical troche 🙂
wanilia - u mnie sajgon - pies psa pogryzl, w sumie suka suke, syf jak nie wiem rana sie nie chce goic, leci ropsko po podlodze, 100 razy dziennie biegam i myje chlorem!! tak to jest czlowiek sie cacka ze swoim psem, po co dren po co znieczulac, po co silniejsze antybiotyki..i mam rezultat!! jestem zla na siebie, jutro postanowione juz, usypiamy i dren zakladamy.
poza tym roczek sie szykuje powoli, robimy dokladnie w dzien urodzin, 26.12 🙃 tort musze sama zrobic, chciciaz chcialam zamawiac ale w swieta to mi nikt nie zrobi... dzis 20. wiec podatek ogarnac trzeba a ja przeciez robie za weterynarza, nankie i ksiegowa w jednym 😜
i jakos tak sie ogarnac nie moge..... Podziwiam Cie jak wchodze i czytamskad Ty na to masz czas!!! Moje dziecko jak spi w dzien godzinke to cos zdaze zrobic a tak tylko mama baw sie ze mna!!! i wystarczy ze na chwile do kompa usiade i juz mnie gryzie i jeczy!!
bylismy w weekend w Pszczynie, fajnie bylo, ale ekipa niestety antydzieciowa, za bardzo nikt z Juliuszkiem nie chcial sie bawic, tylko mama i mama 😉 juz sie przyzwyczailam, i tak calymi dniami sama z nim jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ym.jestem ☺️ w morde żesz! półkę z papierzyskami tylko ogarnełam i nic więcej...a i tą zerwaną firanke zapięłam 🙃 czuję się z palcem w DE.no ale co tam.jeszcze kawałek piątku.sobota i niedziela 😁 toż chałupa to nie muzeum 😁 😁 i gra muzyka jak ta lala 😁 😁 humor Cię trzyma a znowu trzeba wstać 5;30 😮 gupia,gupia jeszcze przed kompem siedzi a jutro padnie na pysk jak długa 🤔 😮
holi mojej sąsiadki córka też chodziła na kolanach 😁 faktycznie śmiesznie 😁
jak sobie przypomnę szykowanie na urodziny to mnie ciareksy obłażą 🤢
idę spać bo seryjnie jutro zawalę cały dzień...dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor,
witam sie i oglaszam,ze koniec swiata przelozony na blizej nie okreslony termin 😜Dziecko moje noespi a ja chcialam film obejzec,ale nie dala mi Sarah a teraz serial moj i tez nici. Od nowego roku tez bede praktycznie stale z Sara sama w domu. Jutro na drobne zakupy i prezenty dla Sary i gotowanko bedzie i tort bede szykowac a jeszcze do pracy jade a w sobote Mamusia bedzie 🙂
Spokojnej Nocy
ps. Aga swietny pokoj Maciejka. Bardzo sie ciesze,ze juz macie "swoj kawalek podlogi" 😁 Serdecznie Wam gratuluje wlasnego domku 😘
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Marika Ty o zdjęcia pokoju Maćka się upominałaś 🙂 więc już są 🙂 z dzisiejszego poranka 🙂

dywan u Maćka w pokoju ma wymiary 2x3m 🙂 to tak dla takiej orientacji metrowej 🙂





też mi to jakoś umknęło ..... pokój 🤔 ??? nie przesadzaj Aga ...... 😜

tożto jakiś mega apartament króla Maciusia I 😘 😘 😘 😎 WOOWW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
dzień dobry
😎
widzę że wstałyście Coq 😉


Tak, ja o 7.20, a Jaśmina jak dostała mleko dalej spała 🤔 do 8. Jednak niedaleko pada jabłko od jabłoni i ranne ptaszki z nas marne 😎
Jesteśmy po wizycie. Jaśmina darła się przy badaniu, mierzeniu (zmierzona "na oko") i ważeniu --- lekarz aż na nią głos podnosił jak na wadzę się wierciła 🥴 Szczepienie spoko, bo miałam ją na rękach. Waży moja kruszyna 8800 g, ale chyba też trochę na oko ta waga.
Tym razem lekarz nam napisał: piękna, głośna panienka 😁

Po wizycie chciałam po centrum pochodzić, tym bardziej, że Jaśminka usnęła zanim na przystanek doszłyśmy, no ale pada 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...