Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zapomnialam sie Wam pochwalic 😉
Kupilismy na alllegro swietne buty dla Flora:
http://allegro.pl/polbuty-trze-jesienne-dla-chlopca-r-22-beppi-bcm-i3502964372.html za 20,49 zl
http://allegro.pl/polbuty-american-club-jak-nowe-rozm-22-i3513602700.html za 20,00 zl
Wysokie podeszwy, skorka swietne 🙂 Bardzo jestem zadowolona za taka cene, takie porzadne buciki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Zapomnialam sie Wam pochwalic 😉
Kupilismy na alllegro swietne buty dla Flora:
http://allegro.pl/polbuty-trze-jesienne-dla-chlopca-r-22-beppi-bcm-i3502964372.html za 20,49 zl
http://allegro.pl/polbuty-american-club-jak-nowe-rozm-22-i3513602700.html za 20,00 zl
Wysokie podeszwy, skorka swietne 🙂 Bardzo jestem zadowolona za taka cene, takie porzadne buciki 🤪


22????????????? 😮 😮
to ja Ci mogłam Elefanty z wiosny 😎 opchnąć :P dwie pary mieliśmy 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wczoraj Tygrysek byl na spacerze 😉

Super tygrysek 🙂

Czesc tak wogole 🙂 u mnie leje 😞 az wstawac z lozka sie nie chcialo. W dodatku w drodze do pracy duzo korkow i jechalam godzine zamiast 30 minut 😞



TYGRYS WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😜

podziwiam mamuśka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Zapomnialam sie Wam pochwalic 😉
Kupilismy na alllegro swietne buty dla Flora:
http://allegro.pl/polbuty-trze-jesienne-dla-chlopca-r-22-beppi-bcm-i3502964372.html za 20,49 zl
http://allegro.pl/polbuty-american-club-jak-nowe-rozm-22-i3513602700.html za 20,00 zl
Wysokie podeszwy, skorka swietne 🙂 Bardzo jestem zadowolona za taka cene, takie porzadne buciki 🤪


22????????????? 😮 😮
to ja Ci mogłam Elefanty z wiosny 😎 opchnąć :P dwie pary mieliśmy 😉 😜

tak 22 🙂 Florek nie jest duzym chlopcem. Jest filigranowej postury jak jego mamusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane trochę się nie odzywałam bo laptok był w naprawie!!!
Dzięki za komplementa za zdj Elusia!!!
Basia butki super!!!
Meliska mówisz że Julka na urodzinkach była spoko i pizza i wogóle!!
Agaaaa Maciek spoko a ile on już mówi super!!!co do parapetówki fajnie by bylo alee chyba się nie uda!!!
Pogoda nie fajna ale udało się nam dziś wyjść byłam w sklepie i kupiłam sobie gumniaki w panterkę fajne ocieplane za 39zł !!! hehehehehhehe superowaskie
Aniqa jak tam Kalinka co się stało miałaś pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
chyba w calej polsce leje....
dla mnie to dobrze bo przynajmniej jeden dzien w domu posiedzialam to posprzatalm troche 🙂) chyba zaczyna mnie dopadac wicie gniazdka 😉 sprzatam w najczarniejszych katach 😉

szkoda ze pranie nie chce schnac, bo musze ciszki dla malej poprac i nie chce zeby skisly na tej suszarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe to już chyba znak, że się godzina zero zbliża jak Cię tak na porządki najszło 😉 A w ogóle jak się czujesz?
Holi haha pizza była z ciastoliny 😁 😁 😁
Marika czasem całkiem sporo tego jest, ale ludzie tak bardzo rządni zakupów 😜 nieraz rano mamy niezły ubaw jak lecą... kiedyś 2 kobiety się w kołowrotku zaklinowały 😁
Coq tygrys pierwsza klasa 🤪 też chcę takiego 🤪 Ty się tam już nic między wierszami nie doczytuj 🙃 nawet jeszcze owulacji w tym miesiącu nie było, więc o czym w ogóle mówić 😜 czymś się strułam, cały dzień mnie mdli i chyba moje mdłości od dziecka mojego są uzależnione... mówię do Julki w kąpieli, że się streszczamy, bo już 5 minut nie wytrzymam i nie wytrzymałam 😜... dziecko do łóżeczka, a ja nad muszlę 🤢
Dziś śpi u nas babcia, bo jutro oboje z M mamy ranne zmiany... i babcia też już za mną chodzi i ... a może? w sumie tragedyji by nie było 😉 ale wszem i wobec oświadczam NIE i kropka
I jeszcze Wam wk***wienie na mojego ojca muszę zrelacjonować 😠 byliśmy u babci i on sobie wymyślił, że pójdzie z wnusią na zakupy... myślałam, że do pobliskiego sklepu, a on do marketu oddalonego o 20 min pieszo dla dorosłego... jak już ich 40 min nie było to myślałam, że wyjdę z siebie... wrócili po półtorej godzinie... dziecko na taką wycieczkę poprawki nie wzięło, siku przed wyjściem nie zrobione i zlała się w tym markecie... każdy normalny ktoś dzwoni, żeby ciepły samochód z suchymi rajtkami podesłać, albo na rączki i dzida do domu... a oni jak gdyby nigdy nic wracają sobie spacerkiem w mokrych gaciach, dodam, że na dworze 10'C i dziecko po chorobie... no udusić go miałam ochotę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry .....
cóż za pogoda....... 🥴

no fakt Meliska dziadziu dał czadu....ale tak to jest że niektórzy naprawdę nie pomyślą....ehhhh faceci......

ja z kolei mam inny mały problem Misio teraz ciągle mamo !! mamo!!! nie może coś dostać...mamo....!! coś mu się nie spodoba....mamo!! umie mówić baba tata,dziadziu ale teraz mu coś strzeliło i ciągle mamo...:huh:
i wczoraj babcia zadowolona mówi że Misio do niej w sklepie chodzi i woła mamo! i mi mówi nie masz już synka..... 😮 😮 😮
a mnie aż szlak trafia ☺️ bo zamiast go wyprowadzać z błędu i oduczać tego to ta mądra taaka HAPPY....... 😮no chyba jej się coś posrało..... 😜 😎
w domu też nawet do m powie mamo!!! ale on go oducza .....a ta.....no comment.... 🤨
narazie liczę że zmądrzeje i ona i on (Misio) 😉 😜

ale wczoraj nie wytzrymałam i jej mówię nic się nie martw napweno nikt nie uwierzył że to Twój synek 😜 bo ileż można trzymać język za zębami.... 😜 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Coq tygrysek piękny!!!

Basia no fajne butki Ci się trafiły 🙂

Meliska też pomyślałam sobie to samo co dziewczyny, ale właśnie przeczytałam wyjaśnienie 🙂 no a dziadek to troszkę nie pomyślał...

Marika no też bym się wkurzyła na babcię... Jak się Maćka pyta jak ma na imię to mówi "Macia", "Macie" i teściowa mówiła wtedy "Macia", "Macia", a ja poprawiam bo on ma na imię Maciek i tak ma się nauczyć mówić o sobie... cszyli trzeba go poprawiać a nie utrzymywać w błędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Dzis dla odmiany piekne sloneczko 🙂
Zapowiada mi sie niezly weekend. Jedziemy z dziewczynami na weekend do Wrocka 🙂 bez dzieci 🙂 troszke sobie poimprezowac
chloe jak tak samopoczucie?
Meliska dziadek niezle to zalatwil....
Marika Misio sam dojdzie do tego kto to Mama, kto to Babcia

Florka ulubione slowo ostatno to "starci" (starczy) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

U mnie dzis marzec za oknem, co 10 minut zmiana, slonce i dzeszcz 🤔

Dziekuje za kompementa dla Tygrysa, ale daleko mu do takiego ze sklepowej polki 😉 Ale cieszy mnie to, ze Jasmina go tuli... Kroliczyca nie mila tak dobrego startu 😉
Meliska jak podasz adresik to na Mikolajki cos ladnego Julka dostanie 🙂 Przyloze sie, obiecuje!
Dziadzio faktycznie troszke sie nie spisal...no ale pewnie chcial dobrze...
Dziekuje za spostowanie w sprawie mdlosci 😉

Marika mojej siostry syn mial tak samo, wszystkich wolal "mama"... dla pocieszenia powoem Ci, ze mnie corka nigdy nie nazywa "mama" jak cos chce czy mnie wola, pokrzykuje sobie tylko, albo sie drze jak za dlugo nie przychodze. A w ostatnie dni krzyczy "BABA!!!!" 😮 A ja jej powtarzam, ze nie jestem zadna baba! 😠 W naszym slowniku slowo babcia raczej rzadko sie pojawia, bo to troche abstrakcja dla Malej, wiec nie wiem skad babe wziela. Baba ewentualnie mogla by wolac do meza, bo baba to tata po arabsku.

A gdzie Wanilia? Pominelam cos, mialo jej nie byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
jestem, czytam ale nie mam czasu Wam poodpisywac a jakos glupio mi pisac co u nas i zlac wasze posty....A coraz trudniej znalezc czas na kompa- zgadnijcie czemu bez polskich liter pisze|? 😜

Mozna powiedziec ze tak jak ja nie masz polskiej klawiatury, ale sadze ze ma to cos wspolnego z Hubciem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
jestem, czytam ale nie mam czasu Wam poodpisywac a jakos glupio mi pisac co u nas i zlac wasze posty....A coraz trudniej znalezc czas na kompa- zgadnijcie czemu bez polskich liter pisze|? 😜


Pisz pisz co u Was?? Ważne że czytasz a odnosić się do postow nie musisz 😉

Na relację Rity i Aniqi też czekam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane fakt dziś lepiej bo nie pada !!Na spacer poszliśmy z synem a ok 13 chciałam go uśpić i nie chce i tak kilka podejść aż w końcu padł o 14.30 nigdy tak nie chodził późno spać!!!
Rita jak tam ????
Marika mówisz że mały ciągle mama i mama u mnie jest to samo!!!
Meliska a ty też miałaś ehhehe Julka jest dobra!!!!
Chloe mówisz że gniazdko wijesz ??Kiedy ty to masz ten termin ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
jestem, czytam ale nie mam czasu Wam poodpisywac a jakos glupio mi pisac co u nas i zlac wasze posty....A coraz trudniej znalezc czas na kompa- zgadnijcie czemu bez polskich liter pisze|? 😜


Pisz pisz co u Was?? Ważne że czytasz a odnosić się do postow nie musisz 😉

Na relację Rity i Aniqi też czekam....

U nas super 🙂 A dzis to już wogole pieknie, za taką jesień jak dzis oddałabym lato bez wahania 😁 DZieci oczywiście absorbujące ale do ogarnięcia, M tradycyjnie więcej nie ma niż jest. Weronika mówi coraz więcej ale w doborze słow ma własne priorytety więc jest goryl (gojiii), bóbr (buba 😁 ), kupa (pupa), konik (tego nawet nie potrafie powtórzyć ale brzmi dość podobnie do konika i z pewnościa o niego chodzi). No i też woła Mami do taty, koleżanek itd 🤔 A wczoraj M wchodzi do domu i został przywitany okrzykiem BUUŁAA 🤪 Bo zawsze rano bułki przynosi więc i po powrocie z pracy dziecku sie tata z bułkami kojarzy 😜 No i te puzzlo-układanki też juz układa ładnie - trochę poćwiczyłysmy 😉 Z nowości jest też układanie konstrukcji z klockow na płasko zamiast w gorę, ostatnio walczyła z linią a teraz co jakiś czas potykam się o kupki klockow ułożonych bok do boku
Michał w niedzielnym wydaniu czekający na obiad pod lodówką uroczy 😘 Tygrysek na spacerze SUPER 🙃 Butki Basi fajne chociaż wiecie że ja nie jestem za używkami na stopy. Za to ciuszki u nas prawie wszystkie "przechodzone" 😉
A dziś zostałam zastrzelona wiadomością od koleżanki która się starała o drugiego dzidziusia 9ma synka 1,5 r)...W zeszłym tygodniu nie było jeszcze serduszka a przed chwilą dzwoniła że są dwa!!! Tylko jedno wygląda na młodsze więc prawdopodobnie bliźnieta z podwójnej owulacji 😮 I w zeszłym tyg nie było go jeszcze widac. Mama w szoku i oczywiście pełna obaw bo straciła kiedyś juz ciąze a te podwójne są trudniejsze do utrzymania. Ale trzymam za nich mocno kciuki i juz więcej nie sprzedaję ubranek po moich dzieciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia - z tym mezem to jak u nas, wiecej nie ma niz jest... twoj to chociaz ci bulki przynsi rano, a moj ledwo do pracy sie moze zwlec z lozka, ja po sniadanie lece i robie...

holi - termin 22-29.10, jeszcze poltora miesiaca 🙂 ale jest postep, mam juz prawie spakowana torbe, za to za ciuszki sie zabrac nie moge....


moja kolezanka, ktora ma 17miesieczna cireczke tez wlasnie mi dzisiaj powiedziala ze w ciazy jest, starali sie od 3 miesiecy juz!! 🙂 ale nie wiadomo ile serduszek, mam nadzieje ze jedno, bo ona jeszcze dwa psy ogary polskie ma do tego 😜P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ladnie, ze udalo Ci takiego posta napisac 🙂 No i super, ze jest super 😉 Tylko jedna mala wtopa...niedzielny, a nawet zaszloniedzielny to byl Maciek a nie Michal 😜
Holi synek pada Ci bardzo szybko skoro 14.30 to juz pozno 🤔 O ktorej wstaje?
Moja Jasmina znowu od kilku dni zero drzemek 🤢 Jak idzie spac tak jak dzis po 19 to jeszcze ok, bo wieczor mam wolny, ale czasami potrafi siedziec tak dlugo az ja sama sie klade.

A przed chwila sie obudzila, weszlam do pokoju, a ona na lozku, pod siana stoi i placze... kupa ja przycisnela 🤢 A ostatnio u nas lupa czesto placzem sie konczy, poczatkowo myslalam, ze to przez proby odpieluchowania moze, ale teraz jestem raczej pewna, ze to chodzi o (przepraszam) duze, zbite boble. Co na rzadsza kupe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

A przed chwila sie obudzila, weszlam do pokoju, a ona na lozku, pod siana stoi i placze... kupa ja przycisnela 🤢 A ostatnio u nas lupa czesto placzem sie konczy, poczatkowo myslalam, ze to przez proby odpieluchowania moze, ale teraz jestem raczej pewna, ze to chodzi o (przepraszam) duze, zbite boble. Co na rzadsza kupe?

U nas sprawe rozwiązują soki jabłkowe. Mozesz też spróbowac ugotować kompot z suszonych śliwek i jabłek

Napisałam że zdjęcie Michała? A myślałam o Macieju 😁 Sorry ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...