Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aga koleżanki współczuję .....ciężka sytuacja no i fakt po okresie próbnym to naprawdę powinni Ci dac większą kasę.... Bo te 100 to porażka tym bardziej że minimalna wzrośnie więc i tak musieliby Ci podnieść...
ehh ciężki ten rynek pracy.....i weź tu opłać jeszcze nianie.. 😮...to cóż jak ciężka atmosfera to lepiej Aga drugie dziecię zaplanować i roczny macierzyński ..... 😜 bardziej Ci się opłaci a i mniejsza różnica wieku tym lepiej dla dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

a my wróciliśmy z kościoła i Maciek śpi 🙂
chłodno na dworze, w domu też się ochłodziło... wczoraj paliliśmy w kominku cały dzień, w domu było gorącoooo, krótki rękawek i to za ciepło było. no ale trochę musieliśmy dogrzać dom, bo po pierwsze się ochłodziło, a po drugie pranie nie chciało schnąć 🙂 a tak wczoraj raz dwa trzy wyschły mi trzy pralki prania 🙂

trochę mi dobry humor powrócił, po prostu co ma być to będzie 🙂 wczoraj mój M. miał imieniny, dzisiaj rodzice przychodzą do nas na kolację imieninową, M. w pracy do 18 więc muszę coś przygotować sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dopiero dochodzimy z malzonem do siebie- bylismy wczoraj na parapetowce u znajomych,pierwszy raz od 3 lat wodke pilam;-) ale nie bylo zle,dobra zabawa to i wodka dobra byla;-) za to gardlo mnie boli od spiewania;-)
Kalina nic dzisiaj nie jadla- jeszcze nigdy tak nie bylo.ma te plesniawki w buzi,smaruje jej aphtinem,ale nie chxe pokazax mi buzi,jak to teraz wyglada,wiec nie wiem czy to od tego. Zebow tez nie myjemy od kilku dni,bo krew leciala z dziaselek:-S nie wiem czy to od tych plesniawek czy co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa i na zdrowie niech Ci wyjdzie ta parapetowa. Moze troche odreagowalas...
A do lekarza nie idziesz z tymi plesniawkami?

U nas dzis... kupa ☺️ Wczoraj byly trzy boby, a dzis wydusila z siebie wszystko...bez placzu sie nie obylo 🥴

Wyszlam dzis na spacer, weszlysmy na plac zabaw, zjechala ze zjezdzalni i koniec zabawy 😉 troche pochodzilysmy i po pol godziny spaceru padla w wozku. Pogoda przecudna, wiec chialam gdzies usiasc, ale za bardzo nie bylo gdzie to wrocilam do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
czas spojrzeć prawdzie w oczy, Werka nie bedzie już chyba drzemkować w dzień 😞 Nie wiem jak sobie poradzę bez tej chwili na złapanie oddechu...no i kąpiel się przesuwa na 18 a o tej godzinie zazwyczaj jestem jeszcze sama 🤨
Aniqa zazdroszczę imprezy 😁
Coq super że kupa była, ufff
Basia to pewnie kaca dziś leczy? 😜
Aaagaaa ja też pomyślałam że jak w pracy dupa to pomyśleć o dziecku byś mogła 😉
Holi za Ciebie to jutro kciuki trzymać?
Nie pamiętam co jesczze miałam pisać... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yasminka to w kwestii likwidacji drzemek to przodowniczka.....z 2 na 1, 1 na 0 a my to raczej z tych spiochów chyba najdłużej mieliśmy dwie ale teraz już nawet jedna się skróciła...do ok 2 godz.....

Wanilia przez zimę chyba będzie Ci lżej bo m nie da rady nic robić na budowie.....to może odetchniesz a dzieciaki podrosną 😉

Aniqa kaca nie zazdroszczę.... 😜 ale spoko że się moglaś tak zrelaksować... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika do Ciebie leci oklask, o ktorym zapominam, za podpowiedz jak przygotowac kakao tzn. koko jak mowi Jasmina 😉 Teraz jak ogladamy jedna z ksiazek i mowie, ze w filizance Pablo ma kakao to od razu lecimy nasze gotowac do kuchni 🙂 Bardzo polubila ale pije oczywiscie z umiarem.

A ja wczoraj zauwazylam przeuszona skore na czobku glowy u Malej... nie wiem czy moge to nazwac ciemieniucha... w kazdym razie nasmarowalam oliwka, wyczesalam... no i jak to po takim naoliwkowaniu wlosy dobrze sie nie umyly, wiec dzis Jasmina wygladala jak dziecko nie kapane dwa tygdodnie 😎 az na spacer wstyd bylo isc 😜 😁 jak na zlosc ani chustki w to cieplo nie bylo jak zalozyc 😁

A czy wlosy suszycie suszarka? Bo teraz bedzie taki czas, w domu chlodno a grzania brak, wiec ja wczoraj i dzis Malej przesuszylam troche.

Powzywam troche: hop hooooop Agami, Asia, Beata, Pammat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Mam już stresa!!! Jutro z domu wychodze 7,30 bo mam busa o 8 na 10 mam być w katowicach ale będę wcześniej i wcześniej zacznę jak bym miała tak dojeżdzać do pracy dziękuję bo całe 12 godz nie było by mnie w domu!!
Dzięki że trzymacie kciuki ale wiecie boję się zmieniać tą pracę ciekawe czy ta apteka się nie zamknie szybciej niż się otworzy boję się ale Jak nie zaryzykuje to nie mam no chyba że dadzą mi mniej to od razu powiem że nieeee!!!
a tak wogóle to spoko leci Tydzień urlopu za mną jutro troszkę odpocznę od małego bo CAŁY czas z nim !!!
Marika mówisz że Misio 2 godz za dnia śpi to nasz Eluś teź!!!
Wanilia a ty zaś mówisz ze Weronika nie chce spać ojjj to nie fajnie!!!
Coq fakt już coraz zimniej i nieprzyjemniej robi się na polu!!!
Meliska jak tam nie piszesz nic !!!
Aniqa fajnie że byłas na imprezce i to z mezem spoko !!!! Powiem ci że powinnaś udać się z Kaliną do lekarza bo ona może mieć grzybicę jamy ustnej a od tego potrafi się przyplątać wiele chorób!!!
Pamm co tam napisz coś ????
Rita jak tam w domu ???
Beatka a u ciebie???
Agaaaa mowisz że dzis spoko dzien!!!Fajnie !!!Sezon grzewczy rozpoczął się co my u teściów to super ciepło bo też palimy w kominku a w bloku ost mieliśmy 15 stopni ale zaczęli grzać na szczęście !!
Ppaspapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytam was xcodziennie ale wstyd mi było napisać co u mnie a z kom ciezko odpisać wszystkimwięc nie pisałam nic. Kuba w dzień śpi 2.5 godz i chodzi spać o 22. Obecnie chory;( my w ppiątek wyjeżdżamy do poniedziałku na wesele w bbieszczady a że to drugi koniec polski ti kuba zostaje z moimi rodzicami pierwszy raz go zostawiam i czuje się jak wyrodna matka;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde, tak sie zastanawiam, czy do lekarza jednak nie isc z tymi plesniawkami, jeszcze Holi mnie nastraszylas...problem w tym, ze Kalina ostatnio wogole nie chce dac sobie zajrzec do buzi i obecnie nie mam pojecia, jak tam w buzi wygla
Halo Agami 🙂 ty sie od wyrodnej matki nie wyzywaj, bo każdy potrzebuje czasami chwili wytchnienia, nawet od wlasnego dziecka. Miłej zabawy życze 🙂 aaaa, jak tam remont mieszakania? a moze już mieszkacie u siebie?
Wanilia, pociesze cie, ze u nas drzemek nie bylo od tygodnia ani jednej 🤢 spanie przesunelo sie z 22 na 20.30, od 7 rano najczesciej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Od 2 tyg u siebie już prawie rozpakowani. Wiesz co innego wesele ba mmiejscu a tu drugi koniec polski i mimo że wszyscy mówią jedź to ją się czuje okropnie szczególnie ze mały przeziebiony a ddzielić nas będzie tyle km;( ale kiedyś trzeba odciąć troszkę pepowine...

ooo, szybko wam poszlo z tym mieszkaniem, fajnie 🙂
Agami, bedzie dobrze 🙂 a jakbys miala np jakies kilkudniowe szkolenie z pracy?tez bys musiala go zostawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Muszę się przyznać, że na 5 dzień ciągłych mdłości i ja zwątpiłam... aż kupiłam test ciążowy 😉... ale ino 1 kreska wyszła i nie ukrywam, że trochę przykro mi się zrobiło 😜 Teraz to już potwierdzone, że to wirus jakiś był... dopadł w końcu i Julkę i M... na szczęście wszyscy już wracamy do formy 😉
Aniqa to w takim razie ulżyło mi, że u Was lepiej 🙂 a wyjazd... toż to brzmiało jak horror jakiś 😲
Wanilia ciekawe czy Beata fotki widziała? może by zdanie zmieniła, że już jesień 😁 jesień piękna i piękne dzieciaczki 😘 fotki już wczoraj przed robotą podejrzałam i cały dzień nuciłam "Wy nie wiecie a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem" i nie wiedzieć czemu wszyscy tak jakoś spod byka na mnie spoglądali 😁
Agaa gwarantuję Ci, że każdy z nas ma takiego toksycznego współpracownika 🤢 a wypłata bankiera powala 😮 dlatego ja dziewuchy swojej roboty się trzymać muszę, bo ta najniższa krajowa to nawet na ratę kredytu by mi nie starczyła 🤢
Coq z drzemkami u nas identiko 😉 generalnie bezdrzemkowa, ale 1-2 razy w tygodniu i ją zmęczenie dopada i se komara przytnie 😜
Holi oczywiście za jutro trzymam kciuki i życzę, by zaproponowali Ci coś więcej niż wspomniana już najniższa krajowa 🙂
Agami już na swoim 🤪 to teraz szybciorem dawaj do nas 😉 a z tym wyjazdem to trochę Cię rozumiem... w październiku czeka mnie 2-dniowe szkolenie i już w głowę zachodzę jak tą nockę poza domem przetrwam ☺️

I chociaż u nas za oknem też już zimnawo to w domu przyjemnie... w ogóle to mam możliwość o każdej porze roku odkręcenia grzejników, ale nie ma potrzeby... a spanie oczywiście przy otwartym oknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Meliska szkoda że to tylko wirus 😜 Akademie Pana Kleksa Werka uwielbia, tzn piosenki z filmu 🙂
Agami ja też często nie mam czasu odpisywać dziewczynom i nieskromnie nadaję tylko o sobie ale one mi wybaczają 😘
ps. melduję że podlogi właśnie skończyłam myĆ 😜

A na koniec zagadka.....skąd się biorą dzieci?

Dla tych co potrzebują podpowiedzi:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/n10y.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2599/n10y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja juz wrocilam z Wrocka. Fajnie bylo choc na dyskotece nie wyladowalysmy. W pietek wieczorek dojechalysmy wypilysmy piwo i spac. W sobote o 10:00 wyruszylysmy na miasto pochodzil do domu trafilysmy o 20:00 z nadzieja ze wyjdziemy jeszcze na dyske, no ale... zrobilysmy sobie imprezke w wannie z piana 🙂 do tgeo piwko, drinki, zapiekanki i chleb czosnkowy 🙂 o 24 wpadlysmy na pomysl ze idziemy na dyske i wtedy bylo wielkie pytanie tylko jak sie dostac do centrum. No i zostalymsy w domu ogladnelysmy "Koszmar nastepnego lata" i poszlysmy spac. W Niedziele pol dnia w aquaparku i potem do domku.
Aga najnizsza krajowa nie brzmi zachecajaco w szczegolnosci ze jest toksyczna kolezanka. Ja osobiscie ciesze ze mam taka prace, odpowiedzialnosci jest tu bardzo duzo za kazdego pracownika. Co do powyzki to ja w zeszly roku dostalam az 30 zl. a w tym nie bedzie wogole...
Wanilia zdjecia super 🙂 Co do drzemki to Floro juz tez malo spi w dzien, ale czasem sie zdarza. Moze Werka bedzie miala jak Jasminka.
Agami nie martw sie bedzie dobrze, i na weselu bedzie sie swietnia bawic. Powiem Ci ze tez sie balam wyjazdu, ale nie ma czego. Floro byl szczesliwy jak mnie zobaczyl i do tego przez caly weekend ogladal zdjecia i pokazywal na zdjeciach mnie i mowil "mama" 🙂 takie slodkie to bylo.
Holi trzymam kciuki obys dostala nowa prace
Meliska to teraz trzeba popracowac na tym zeby nastepnym razem byly dwie kreseczki 😉 dobrze ze twojemu M i Julce juz przechodzi.

Niestety wiecej nie pamietam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...