Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Coq odpowiadając na pytanie co sie z forum dzieje...Werka tak przyłożyłą mi w klawiaturę że literka e się obluzowała i prawie ni działa. musze starannie dociskac wiec jeszcze trudniej sie pisze 🥴 ooooooooo, wyskoczyla całkiem i jest lepiej, naciskam bezposrednio na tą gumkę pod spodem 😜 No nic, dopisze do listy strat spowodowanych w tym tyg przez tą moją furiatkę 😉
A co do nocnika - zobaczysz że i Jasmina dojrzeje do niego. U nas pielucha nadal do spania i zawsze mokra. na spacer ostatnio tez zakłądam bo juz nie worzę nocnika a jak Werka woła to tłumacze ze musi wytrzymać. i póki co wytrzymuje ale wolę nie ryzykować 😉
Agami prawo serii, u nas to samo 🥴 Nie będę wymieniać wszystkiego ale pies megakuleje i padł komp ze zdjęciami 😲 Dysk u informatyka do odzyskania danych....Reszta to w sumie drobne uciążliwości ale ciągle coś 🤔 No a o zdjęcia się boję. Mam sporo kopii ale nie wszystko, nigdy nie ma czasu
Udanej imprezy mimo wszystko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bry 😉
No dobijać Was nie chciałam z tym nocniczkiem, więc Was trochę pocieszę... dziś Jula wstała z mokrą pieluchą i to tak mokrą jak ostatnio Basieńka pisała 😁
A wczoraj w żłobku była pierwszy raz bez pampersa i żadnej wtopy nie było... ładnie zawołała... mówiłam, że wołać będzie, ale bałam się, że może nie zauważą, w końcu tyle tam dzieciarni albo co gorsza, że oznajmi to jakiejś koleżance 😁
Ja wczoraj jak z roboty wróciłam to myślałam, że M zabiję taki syf 😠... ale już wiem, że specjalnie to dla mnie zostawił... szuflady pootwierane, wszystkie ścierki na podłodze... no ale... pod ścierkami spały misie, lale 😁 😁
Agami 😘... oby następny Twój wpis był bardziej optymistyczny...
Wanilia ło matko, ale mnie nastraszyłaś z tymi fotami 😲... ja mam tylko w kompie i na dodatek nie wywołałam jeszcze żadnych zdjęć od narodzin Julki ☺️ mam tylko kilka z domowej drukarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pytanie na goraco, bo wlasnie moje dziecko szaleje: czy wasze dzici sie denerwuja np. podczas zabawy, bo cos nie wychodzi? Jasmina teraz w ramach sprzatania przenosila ksiazki ze swojego pokoju do naszego sypialnianego, zaczela brac za duzo ksiazeczek i te wypadalay jej z rak, wiec szal - rzucanie ksiazeczkami na prawo i lewo, pisk, rzucanie sie na podloge. To normalne czy to moze jakas oznaka, ze moja corka z emocjami sobie moze nie radzi? 🤔 Moze nie ten humor, moze zle spala? 🤔 Generalnie czasami jak sie bawi i cos nie wychodzi to lapie ja "nerw".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamy w Clermont i nasza "mame Madzi"! 😞
W maju byla glosna sprawa o zaginieciu 5 letniej dziewczynki. Matka zglosila zaginiecie, miala byc z dwojgiem dzieci w duzym parku na wzgorzu i ze wzgledu na ciaze mila usnac, w tym czasie Fiona mila zniknac.
Do tej pory ona i jej konkubent utrzymywali te wersje, poszukiwania dziewczynyki nie przynosily jednak rezultatu...az przedwczoraj kobieta zlmala sie i powiedziala, ze dziewczynka umarla, po tym jak pobil ja jej konkubent po wieczorze spedzonym w gronie znajomych, gdzie oczywiscie alkoholu nie brakowalo. Facet dziecko wywiozl na obrzeza Clermont i je zakopal. Teraz trwaja poszukiwania ciala, facet odmowil wspolpracy, a teren do przeszukania jest ogromny.
Oboje to toksykomani, choc na pierwszy rzut oka wygladaja na normalnych, dodatkowo facet diler narkotykow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq u nas to działa w odwrotną stronę... Julka śmiała by się do rozpuku 😉 Z kolei mój siostrzeniec to też taki nerwus... kiedyś wiszę z sis na skype i Julce rozwaliła się wieża z klocków i ta się oczywiście leje, sis moja myślała, że płacze 😮 bo jej mały to by się już darł i białej gorączki dostawał 😮
Że też taki element na tym świecie musi być... 😞 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja kochane!!!
Ja z tą praca to mam teraz mega orzech do zgryzienia!!!! ciągle się zastanawiam ma do mnie dzonić ta kierowniczka z tej apteki do której bym miała się przenieść i jeśli podpiszą ze mną umowę to składam wypowiedzenie za porozumieniem stron bo w mojej robocie naprawdę nieciekawie się dzieje!!!! Nie mamy kierownika między dziewczynami są kłótnie i nie odzywają się do siebie masakra jednym słowem!!!!
Meliska mówisz ze Julka dziś w nocy postanowiła zasikać pieluchę aha spoko ale ważne że wola sama siusiu !!!! Nasz eluś jak narazie nie jest gotowy !!!!
Agami współczuje zalania mieszkania to samo mieliśmy jak się wprowadzaliśmy na nasze mieszkanie!!!
Wanilia jak tam leci ???
Marika co tam praca wreee!!!
Coq jaka okropna i smutna historia !!!! Masakra A co do tego czy Eluś się złośći jak mu co nie wychodzi nie ma raczej czegoś takiego nie zauwazylam !!!
Chyba że coś chce zrobić i długo próbuje to mnie woła!!!
Kochane kończy mi się moja sielanka mały od 10 z nianią zaraz przyjdą z tym że mały zasnął jej na polku i już mam znowu spokój jeheehhe!!! spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wróciłam ze żłobka... z reklamówką pigwy 🙃... spotkałam takiego dziadka znajomego, niegroźnego schizofrenika... co to on mi jeszcze nie naobiecywał... 2 worki orzechów, skrzynkę jabłek i bażanta 😁... no ale na niego to trza poprawkę brać 😁
I co ja mam teraz z tą pigwą robić??????????? ... dodam, że pachnie obłędnie 🙂
A zgadnijcie gdzie mój M... w lesie... ale tym razem chyba wróci z grzybami 😁 w każdym bądź razie czekam na samochód i na shooping rwę... potrzebuję kiecki, butów i sama nie wiem co jeszcze... we wtorek mam uroczystą kolację z samym szefem wszystkich szefów... dożyłam 10-lecia w firmie 🙃... a dożywają nieliczni 😜
Holi ale nam tu kręcisz 😜 ostatnio reklamę widziałam pracuj.pl czy jakoś tak... GRATULUJEMY ODWAŻNYM i chciałabym Ci w końcu pogratulować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska z pigwy bardzo dobra konfitra do herbaty - polecam 🙂
Na szybko masz tu jakis link z przepisem: http://www.matkawariatka.net/?p=3088

Wanilia troche mnie uspokoilas 😉
Na szczescie moje dziecko nie denerwuje sie za kazdym razem i dosc szybko sie uspokaja...dzis jak na nia patrze to stwierdzam, ze jest wyraznie w bojowym nastroju 🤢
Juz u mnie posprzatane, tylko podlogi do umycia. Zupa ugotowana...ledwo ledwo, bo gaz mi sie konczy. Teraz matka doprpwadza sie do stanu akceptolwanego, zeby wyjsc do ludzi i na spacer idziemy, dzis do 31 stopni ma byc 😎

A Meliska zdziwilabym sie gdyby Julka nie miala ubawu z syppiacych sie ksiazek na podloge, jak ma sie mame z takim poczuciem humoru... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

ja znow brak czasu... do pracy juz nie chodze wiec tym bardziej ciezko wejsc na forum.

w czwartek bylam na wizycie, mala wazy juz 3280g!! Wszystko ok.

Moja gin chce zebym przyszla 11.10 do szpitala i jak beda jakies skurcze to je podkreci kroplowka i urodze ale ja nie chce ! nie cche miec wywolywanego porodu, po co, julek sie sam urodzil 5 dni przed terminem, a po co 3 tygodnie wczesniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hm,rzeczywiscie Chloe to troche bez sensu co twoj gin proponuje:-/ z reguly przeciez czekaja az samo sie rozkreci,zwlaszcza ze to 3 tyg wczesniej! Jak ci sie nie spoieszy to chyba warto poczekac. A poza tym z Jagienki to kawal babki,jeszcze miesiac zostal a mala juz 3300 prawie wazy:-)

Ale moj dziecko testuje dzisiaj moja cierpliwosc:-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane wiem że ja decyzję zmieniam ale chyba sobie zdajecie sprawę że to bardzo ciężka decyzja do podjęcia!!!
Chloe mówisz że już nie pracujesz spoko odpoczywaj jak tu mówić o odpoczynku przy Julku hehe a Jagusia niezła już jest ale fakt dziewczyny mają rację poczekaj aż sama mała wyjdzie!!! USG może się mylić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...