Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wy tu o winie a ja już od dłuższego czasu myślę o jakimś drineczku...to sobie jeszcze poczekam 🙃 lecha free też piłam i smakuje mi bardziej niż normalne piwo bo jest delikatniejszy 🙂 a dzisiaj to nawet łyka normalnego piwa od brata złapałam w ferwoże sprzątania 🙂 mąż wraca od mamy i może kebaba mi przywiezie jak jeszcze otwarte 🙂 a taka jestem głodna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a ten mój wrócił do mamusi... nie do domu. napisała mi przed chwilą, że przyszedł i jednak nie poszedł dalej na piwka i tamte też z niego się ulotniły. tak napisała.
ja mu dam za tą noc u mamusi... 😠


hahaha dobry jest 😁 oj dzieci dzieci

Asia no w koncu sie pojawilas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ten mój wrócił do mamusi... nie do domu. napisała mi przed chwilą, że przyszedł i jednak nie poszedł dalej na piwka i tamte też z niego się ulotniły. tak napisała.
ja mu dam za tą noc u mamusi... 😠


hahaha dobry jest 😁 oj dzieci dzieci

Asia no w koncu sie pojawilas 😘


Ojjjjj aguss......powiem iv że niezły cyrk odwalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Aleście dziś stron naprodukowały 😮 ale czytam tak jakoś na raty i niewiele pamiętam... mam w głowie niezły kocioł ☺️

Agami czekam na wieści, że gorączka ustąpiła 😘
Aga o jedne małe okularki taka burza się rozpętała... obyście się równie burzliwie pogodzili 😉
Holi bo Ty chyba pytałaś o mleko 2, bo ja czytałam gdzieś, że je się wprowadza w ten sposób, że kilka dni do porcji mleka 1 dodajesz miarkę mleka 2 ( czyli jeśli robisz porcję z 5 miarek to dajesz 4 miarki mleka 1 i 1 miarkę mleka 2 ), po kilku dniach przez następnych kilka dni 2 miarki itd aż do momentu całkowitego przejścia na mleko 2. Mam nadzieję, że zrozumiałaś o co mi chodzi. I nie mam pojęcia czy to mleko jest jakieś gęstsze, ale po 6 m-cu powinno się smoczki wymienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ten mój wrócił do mamusi... nie do domu. napisała mi przed chwilą, że przyszedł i jednak nie poszedł dalej na piwka i tamte też z niego się ulotniły. tak napisała.
ja mu dam za tą noc u mamusi... 😠


hahaha dobry jest 😁 oj dzieci dzieci

Asia no w koncu sie pojawilas 😘


Ojjjjj aguss......powiem iv że niezły cyrk odwalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez już spać uciekam 😘
Aga a ode mnie masz oklaska 🙂 jak wcześniej pisałam-całą chałupe na glanc wysprzątałam-umyłam szafkę na buty, Adam wyszedł na chwile z domu a po powrocie buciory w salonie pod oknem zostawił-kuchnie mam wysprzataną a rano wstane i będzie sajgon bo chłopaki kanapki do pracy będa robic-od dłuższego czasu chce ich opitolić ale zawsze jakoś im sie upiecze ale jak jutro mi zostawia rano syf to solidaryzujue się z Tobą i ich opitole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
siemanko my wczoraj pol dnia pod blokiem, bo goraco w domu bylo
u nas nic nowego pozatym ze naucyla sie uderzac raczka w stol, zabawki, we mnie i tak ciagle macha
a to foto z wczorajszego spaceru

wóź mnie mamo

wyglada tu jak by dobre 4-5 miesiecy wiecej miala hehehe;D mala śliczna aparatka.. a poza 1 klasa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nocka taka sobie ale lepsza niz poprzednia.. udalo sie o 1 zbic temperature do 37 i tylko co 2 godzizny do cyca przystawialam bo kazal lekarz nawadniac go dobrze w dzien i noc.... rano 37 teraz nadal trzyma sie 37 mam nadzieje ze juz tak zostanie... wysypki brak..tylko lekko czerwona buzia,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
no i bardzo Was przepraszam za zadręczanie Was moimi problemami, które są po prostu głupie. więcej nie będę 😘
i uciekam, obejrzę sobie coś i spać trzeba będzie iść 🙂
dobrej nocki 😘

nie zadreczasz nas nawet tak nie mysl.. kazda ma problemy jakies jedna mniejsze druga wieksze a to forum jest by sie wygadac... minal juz rok jak sie znamy 🙂)) to chyba cos znaczy.... bo gadajac z kims rok dzien w dzien to czlowiek sie zbliza 🙂 wiec pisz aaagaaa ile wlezie;D a maz marotrawny wrocil do domu? powodzenia na egzaminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
nocka taka sobie ale lepsza niz poprzednia.. udalo sie o 1 zbic temperature do 37 i tylko co 2 godzizny do cyca przystawialam bo kazal lekarz nawadniac go dobrze w dzien i noc.... rano 37 teraz nadal trzyma sie 37 mam nadzieje ze juz tak zostanie... wysypki brak..tylko lekko czerwona buzia,...

Agami będzie dobrze 😘 jak gorączka ustąpiła to już sukces... to czekamy na wysypkę... buziak dla Kuby 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
nocka taka sobie ale lepsza niz poprzednia.. udalo sie o 1 zbic temperature do 37 i tylko co 2 godzizny do cyca przystawialam bo kazal lekarz nawadniac go dobrze w dzien i noc.... rano 37 teraz nadal trzyma sie 37 mam nadzieje ze juz tak zostanie... wysypki brak..tylko lekko czerwona buzia,...

Agami będzie dobrze 😘 jak gorączka ustąpiła to już sukces... to czekamy na wysypkę... buziak dla Kuby 😘

no czekamyn czekamy jak na zbawienie chociaz wczopraj na 5 godzin tez goraczka ustapila a potem jak bumerang wrocila 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...