Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
U nas problemów z wieczornym usypianiem nie ma, tzn. nie że od razu głowa do poduszki i śpi, ale po kąpieli od razu do wyra i nie ma, że boli... żadnych zabaw, żadnego ganiania... czas spania. Ale jak czytam o tym spaniu Waszych dzieci do rana... jakże zazdraszczam ☺️ u nas minimum 2 pobudki i o 7 już na nogach 🤢


u nas tak samo, kąpiel, ubierane, jedzenie i pod koniec butli usypia i kończy na śpiąco. a jak nie to kładę do łóżeczka i zaraz śpi 🙂

no czasem jakieś rewelacje są z usypianiem, ale naprawdę rzadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie po kąpieli już nie ma mleczka, bo moje dziecko mleko tylko na śpiocha w nocy pije. Po kąpieli dostaje butlę z wodą i tak przy tej butli usypia, tak od tej butli uzależniona, że jak kilka razy postanowiłam nie dać to wrzask był taki 🤢 smoczek u nas nigdy przyjacielem nie był, już w ogóle nie używamy, ale butla musi być ☺️
Marika jakbym wiedziała, że nocne pobudki będą tylko do półtora roku trwały to już dziś zrobiłabym uff.... póki co mam wrażenie, że to się nigdy nie skończy 🤢 Ciacha łatwizna... łap oklaska za nie 🙂... póki co nie patrzę w ich kierunku takam obżartam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
ja już się rozgrzewam na starcie żeby po klocki biec ale Młoda śpi więc na nic moje poświęcenie 😉

chloe napisał(a):
a tak z innej beczki, to ciekawe ile bedziemy czekac na nieoznakowana genetycznie zmodyfikowana kukurydze w Gerberkach dla dzieci.... 😮 a moze juz jest?!?! 😲

Hmmm, a znasz jakieś rośliny jadalne które nie są modyfikowane genetycznie? Heksaploidalna pszenica chyba nie wyrosła sama? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry a ja zapomnialam o tych klocakach .... 🤔że dziś a tyle Wam o nich pisałam 😜 jak dobrze że żyjemy w symbiozie 😜 😉

co do gerberka moje kochane to wiecie jak dobrze mieszakac blisko fabryki 😜zakupiłam w sklepie firmowym deserki na przecenie uwaga po 1,05 zł 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny joł joł 🤪 haha głupawka mnie dopadła 😜 mam sterte prasowania wiec nawet nie przeczytałam co żeście nabazgrały od wczoraj 😎 ja jestem na etapie mycia okien więc zaprosiłam moją babcię wczoraj i posiedziała mi z Milenką (jak Julii nie było) a ja w tym czasie opierdzieliłam okno balkonowe w naszym pokoju.mała tak za mną łazi wszędzie zę z nią to zaliwżdy bym tego nie zrobiła 😲 babula przyjechała i nawet u Julii umyłam 🙂 no i dzisiaj oprócz sterty ciuchów sterta firan 😮 wiec nadrobię Wasze wypociny jak zakończę etap prasowania co nie nastąpi zbyt szybko...no ale póki co mała śpi wiec chociaż 6 metrową tiulową firankę uprasuję.... 🤢
buziam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
chloe napisał(a):
ciiii - Julek juz spiii 🙂 🙃


To usnął jakąś godzinę wcześniej niż Jaśmina, ona tańcowała chyba do oo:20 🤢


a do której rano spała???


Aga w godzinach wczesnoporannych zaczęło się popłakiwanie Jaśminy, więc usypialismy tylko na moment, żeby zaraz znowu jej płacz nas obudził, tak jest od trzech dni i nie wiem o co chodzi. A w łóżku gdzieś do 9.20 zostałyśmy, ale jak piszę, takie spanie to nie spanie.

W nagrodę mam za to piękne słońce za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...