Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia tort cudny!!!!! I ta dekoracja na ścianie 😉 no i muffiny też śliczne!!!!! Wierzylam ze z tym tortem dasz radę!!!!!!
A teraz szczerze łatwo było pokryć ten tort powłoką różową???czy masakra....??? Bo też myślę skorzystać z gotowego lukru... 😉

U nas nic nowego w dzień poniżej 38 ale zobaczymy co będzie pod wieczór......w każdym razie zapisani jesteśmy jutro na 9.40 jak nie.będzie poprawy.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Mój słodki aniołek śpi już drugi raz dzisiaj......


A mój słodki aniołek jeszcze nie skorzystał z drzemki.


Maciej też już śpi drugi raz. Ale jest dzisiaj strasznie ale to strasznie marudny


Moja też właśnie usnęła, śpi z tatą, a ja lecę polować na mleko 3 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Mój słodki aniołek śpi już drugi raz dzisiaj......


A mój słodki aniołek jeszcze nie skorzystał z drzemki.


Maciej też już śpi drugi raz. Ale jest dzisiaj strasznie ale to strasznie marudny
Hej U Nas dzis dziwnie rano Florek spal do 9:30 a po poludniu tylko raz 1:30. Zwykle mial dwie drzemki popoludniu. wanilia tort i dekoracje przepiekne. Sorki dziewczyny ze wszystko jest w jednej linii, ale Florek cos mi pozmeial w kompie i klawiatura nie dziala tak jak powinna. Mam nadzieje ze sobie naprawie to szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Mój słodki aniołek śpi już drugi raz dzisiaj......


A mój słodki aniołek jeszcze nie skorzystał z drzemki.


Maciej też już śpi drugi raz. Ale jest dzisiaj strasznie ale to strasznie marudny


moje dziecko tez spi dzisiaj juz drugi raz, a rano do 10 spal jak zwykle wiec sporo jak na neigo tych drzemek. taka pogoda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia tort mega, babeczki super, a widze ze Werka zmieniala kreacje na imprezie, jak dama 🙂)
czekam na odp w sprawie pieca 🙂

a w ogole to jest strasznie zla!!!! wczoraj bylismy na dzialce, i jak juz wracalismy musialam psom zabrac pilke, i tak je to rozloscilo ze postanowily wyzyc sie na sobie, a ze maz mial dziecko na rekach to ja sama nie dalam rady ich rozdzielic wiec sie sciely i moja ukochana suczka Korunia ma dwie dziury na grzbiecie!!!!!!! Pieprzona Birma!!!!! Dzisij Korunia dostala goraczki 40 stopni, i pomimo antybiotyku i lekow przeciwgoraczkowych i preciwbolowych tylko lezy pod kocykiem i nie chce jesc ani chodzic 😞(((( Martwie sie o nia 😞(( a na Birme nie moge patrzec, glupia suka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe:
http://499.com.pl/piecyk-na-pellet-urlich-aquapelletich-115kw-p-33.html
Moi rodzice mają taki piec. W ciągu sezonu schodzi około 2 ton peletu, cena tony to 800-900zł. Tyle że oni mają jeszcze kominek
A Werka nie zmieniłą kreacji na imprezie tylko przed, pierwsze zdjęcie było robione rano 🙂
Cieszę się że tort się Wam podoba 🙂
Marika z nakładaniem lukru na tort było lepiej niż się spodziewałam tyle że to był mały tort - nie wiem jak by poszło z dużym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No to faktycznie dziwna sprawa Coq z tym mlekiem......u nas nie ma z tym raczej problemu 😉 najlepiej kup jeszcze 2 i na luzaka szukaj 3 🙂


A jak byłam w Polsce to miałam problem z 2 Nan 🤔 w pewnym momencie ciągle nie było jej w Biedronce, a potem i w innych sklepach, gdzie ostatecznie kupowałam mimo, że 4 zlł droższe było.

A teraz kupiłam 2 i tyle. Będziemy szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe mam nadzieję, że twoja psina wyjdzie z tego cało!!!

A ja się trochę martwię, bo po drzemce Jaśmina znowu te oczka mrużyła, najpierw patrzy tak spod byka, a potem je mrużyć zaczyna, tak głowa czasami boli i z bólu oczy się mruży. W ogóle na rękach godzinę u mnie spędziła, jakaś taka była. Teraz oczywiście biega, ale zastanawiam się czy coś nie jest na rzeczy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor 🙂
Waniliatort przepiekny i babeczki cudne 😆 Powiem Ci, ze poprzeczke ustawilas bardzo wysoko 😆
ChloeBedzie dobrze z pieskiem 😘
Coqwlasnie ja mam problem z kupnem mleka hipoalergicznego 3. Sa 2 ale 3 brak. Takze na razie ciagniemy dalej 2
Marikaja bylam u lekarza jak Sarka miala 3 dniowke. Nie wiezialam, ze to 3dniowka, ale sie wystraszylam jak temp.przekroczyla 40 i nie moglam zbic. Lekarz stwierdzil, ze jak temp. sie utrzyma ponad 3 dni to trzeba sprawdzic czy nie ma bakterii w organizmie i mowil, ze wysypki moze nie byc i faktycznie tem. utrzymala sie 3 dni, ale nie bylo wysypki. A jak Misio sie czuje?
Basienkajak Florek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dobry wieczor 🙂
Waniliatort przepiekny i babeczki cudne 😆 Powiem Ci, ze poprzeczke ustawilas bardzo wysoko 😆
ChloeBedzie dobrze z pieskiem 😘
Coqwlasnie ja mam problem z kupnem mleka hipoalergicznego 3. Sa 2 ale 3 brak. Takze na razie ciagniemy dalej 2
Marikaja bylam u lekarza jak Sarka miala 3 dniowke. Nie wiezialam, ze to 3dniowka, ale sie wystraszylam jak temp.przekroczyla 40 i nie moglam zbic. Lekarz stwierdzil, ze jak temp. sie utrzyma ponad 3 dni to trzeba sprawdzic czy nie ma bakterii w organizmie i mowil, ze wysypki moze nie byc i faktycznie tem. utrzymala sie 3 dni, ale nie bylo wysypki. A jak Misio sie czuje?
Basienkajak Florek?

Juz dobrze troche jeszcze kaszle ale dajemy mu syropek i z dnia na dzien jest lepiej. Krostek jeszcez troszke ma ale schodza. Mam nadzieje ze blizn zadnych nie zostawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja mam wielki problem... bo szukam wypoczynku do salonu. chodzi mi o sofę/kanapę trzyosobową, dwuosobową rozkładaną i fotel. w miarę przystępnej cenie. bo nie zamierzam mieć tego na całe życie 😉 i szukam i szukam i nie wiem... a pasuje, żeby na święta było na czym usiąść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!WANILKA BRAWA dla ciebie za superowe urodzinki dla Weroniki naprawdę wyglądała na szczęśliwą!!!Tort piękny takiego jeszcze nie widziałam śliczny!!!
Marika kurczę biedak ten Michałek twój oby to zakończyło się już bo z taką gorączką niefajnie się czuje dorosły a co dopiero maleństwo!!!
Basia ciesze się że Florkowi przechodzi już wirus!!!
Pamm jak się miała dziś Konsti w żłobku???
Ja zaraz się idę myć mam dziś dość po dzisiejszym dniu!!!! Tyle towaru w pracy ja to taka naiwna jestem najmlodsza i mnie wykorzystują a ja głupia daje się!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa ja to bym chciała żeby moje wielkie problemy były takie jak Twoje 😉
Chloe jak się suni nie poprawi to może ją do weta zabierz? 😉
No właśnie Pamm - rozumiem że dałyście dzielnie radę? Męża jutro wypuszczają?
Meliska dam jutro znać jak ze środą bo auto jeszcze na letnich oponach ☺️ Więc jutro ma kolega zabrać je i koła przełożyć bo M oczywiście w pracy do późna i nie ma kiedy się za to zabrać....Na letnich na autostradę nie wjadę z Młodą, nie ma opcji...
Beata a ten tort to by bez Ciebie pewnie nie powstał więc się poprzeczką nie martw - z pewnością ja przeskoczysz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
najpierw wam zdam relacje a zaraz przeczytam co napisałyście

więc mała poszła o 8 juz na sale do 10 płakała zjadła chleba z szynką mleka nie chciała o 11 ją odebrałam spuchnięte oczy i cała zapłakana jak ją odbierałam leżała w łóżeczku i odpoczywała sobie jadąc do domu ledwo co weszła do auta padła a 5 min do domu mamy od żłobka po czym wyjełam ją w domu zjadła mleko i padła o 12 spała na twarzy z pupą do góry wstała o 15:30 teraz śpi od 20 padnięta 😉

teraz ide ogarnąć co napisałyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...