Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Coq dzis tone w prasowaniu 🤢 Sarka oczywiscie nie spi 😞


Moja jeszcze też nie 😉
Poza tym Ty się dziś już odezwałaś. Ale jakieś dziwne mi się to wydaję,że nikt nie pisze, bo tak jeszcze nie było, żeby przez prawie dwa dni dwie osoby były aktywne z małym kuku Chloe. 🤔

Wlasnie bardzo dziwne, jakby tylko nam forum dzialalo. Nawet kropki zadna nie postawila 🤔
Pewnie przed swiateczne przygotowania. Aga z pewnoscia porzadkuje nowy domek. Albo moze my mamy za malo do roboty 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Widziałaś, na fb na Grudniówkach Aniqa napisała ---- jest problem z forum.

Wlasnie weszlam i zauwazylam, ze Aniqa napisala. Kurcze jakas awaria. Pewnie raz dziala a raz nie skoro Meliskai Chloe na chwilke sie pojawily.


Ty te na emigracji mają dostęp do forum 😜 😁

😁 😁 😁 😁 tez o tym pomyslalam 😁 😁 😁 😁 tak w ramach wyjatku,ale w takim razie Rita tez byc powinna, chybaze Niemcow nie biora pod uwage 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Widziałaś, na fb na Grudniówkach Aniqa napisała ---- jest problem z forum.

Wlasnie weszlam i zauwazylam, ze Aniqa napisala. Kurcze jakas awaria. Pewnie raz dziala a raz nie skoro Meliskai Chloe na chwilke sie pojawily.


Ty te na emigracji mają dostęp do forum 😜 😁

😁 😁 😁 😁 tez o tym pomyslalam 😁 😁 😁 😁 tak w ramach wyjatku,ale w takim razie Rita tez byc powinna, chybaze Niemcow nie biora pod uwage 😜 😜


Rita już się dawno nie odzywała. A teraz na fb napisała coś o dwóch dniach, czyli już niebawem do Polski jedzie i w ogóle nie będzie miała czasu. No ale ciekawe czy ona też mogłaby pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To znowu ja 🤪 😜
Sarenka spi,ja leze.Mam nadzieje,ze obedzie sie bez nocnych rewelacji,bo juz raz sie obudzila. Szukam co mozemy kupic Sarze na urodzinki i swieta. Nie mam kompletnie zielonego pojecia.Chociaz nie, pomyslem jest taki 3kolowy rowerek z pasami bezpieczenstwa i daszkiem przeciwslonecNym.Mimo,ze skorzystac bedzie mogla z niego na wiosne, to juz jest jakis pomysl. Zobaczymy. No i ten projektor,o ktorym pisalam kiedys,ale z allegro go trzeba kupic,bo w sklepie to raczej juz niedostepny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje kochane wygląda że forum tylko na emigracji faktycznie działalo 🙂

ja i Aga nawet na brzuszku sparwdzałysmy czy tamnie buszujecie 😜 😎 ale niet.....

wszystkim dzieciakom zyczenia na Fb złożyłam tylko przyznaję się bez bicia ☺️ że o Eligiuszku zapomniałam więc:
STO LAT Eluś i tysiące buziaczków 😘 😘 😘 😘

nie wiem jakim cudem Choli i Melisce udało się wbić bo ja sto razy próbowałam i nic..... 🤔

ale ważne że już wszystko ok 😎

ja wróciłam po weekendzie na ślunsku 🙂 było super mały szczęśliwy 🙂 wybawił się z siostrzenicami 🙃

tylko smog tam trochę czuć..... 🤔no ale w końcu śląsk i chyba jakieś normy już nawet przekroczyło....ale to dziewczyny bardziejw temacie
ale parki mają super strasznie mi się podoba świerklaniec więc Basiu może na wiosnę się gdzieś tam nam uda spotakć 😉 😎

a forum działa na terenie RP od dziś 😜więc pewnie dziś wysyp będzie..... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry! ja tak pobieżnie Was czytam i zacznę troche po hebrajsku ale zdjęcia zaraz będą 😉
pammat napisał(a):
hej ja dzisiaj byłam na usunięciu pieprzyka z brzucha a 17 jadę na drugi zabieg bo mam dwa na brzuchu i koło siebie a że się rozciągneły to trzeba dermatolog powiedział bo zmieniły kolor i obdwódke mają jaśniejszą mam 3 szwy więc ekstra normalnie a dopiero 19 grudnia ściągnąc moge je 🙃 dzisiaj czuje ze mnie ciągną ale dam rade..
Konstancyjka od rana prezenty na mikołaja dostała i bardzo jest zadowolona i słodycze oczywiscie tez 😉 ode mnie z pracy dostała śliczny dresik szary w groszki koło zamka falbanka a na kieszonkach kokardki troche za duzy ale bedzie miala na zaś 🙂 i oczywiscie bony dostane na świeta nie pogardze 😜
ja też znam słowo kuciapa mój kolega ma nawet takie przezwisko 🙃
asiadudzikarobisz daktylowe z białkami i krówką tak ? ja je robie jest mega! ale po ostatnim razie jak mi się śmietana zważyła razem z krówką i serkiem mascarpone to postanowiłam że jak teraz bede robiła to już bez śmietany bo za każdym razem sie waży i poźniej na nastepny dzien woda trochę 😉
wanilia biedna ty ale pech dzisiaj i jeszcze z dzidzią w brzuchu targasz wózek po schodach mi jeszcze powiedz?! 😮
Aniqa1111 super że wyniki okazały się pozytywne mówiłyśmy ze bedzie dobrze! zdrówka dla Kalinki 😘
coq fajnie ze wypilas ze spokojem kawe 🙃
aaagaaa zapewne znowu gdzies zalatwia cos zwiazane z domem ..
beata dobrze ze Sara troche pokrzyczała niech nie maja za dobrze w tej bibliotece 😁

Pamm ja znalazłam jakiś przepis w necie.takie oto http://zwegowani.pl/ciasto-daktylowe-z-polewa-toffi-i-migdalami/ jak na mój gust nie wydawało mi się nadzwyczajne na początku więc po sowjemu dodałam jeszcze rodzynki i żurawinę 😁 na polewę się zagapiłam i się zsiadła że hej 🤢 ale to nic 😎 taka twarda była na wierzchu ale smakowało wszytskim ciacho bo jest fajnie mokre i takie keksowe na święta dobre.a przy tym niedrogie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Beata mi się wczoraj Jasmina obudziła po jakiejś pół godziny. Zabrałam ją do sypialni, niby przysnęła, ale zaraz juz płakała. Jak wzięłam ją do salonu, gdzie paliło sie swiatlo i był włączony telewizor to zamknęła oczy i spała u mamy na kolanach 🙂

Witamy Marika 😆 i Basia 😆
A nasze posty z waszej nieobecności są widoczne czy nie?
A Wanilia niech się nie martwi, Beata i ja ją zastąpiłayśmy 🙂...tyle, ze ja porodu Meliski nie znalazłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to zdjecie z boku,żeby było widać że motylki są trójwymiarowe 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc07434j.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5069/dsc07434j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
(jakie tam trójwymiarowe-po prostu odstają 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
a to zdjecie z boku,żeby było widać że motylki są trójwymiarowe 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc07434j.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5069/dsc07434j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
(jakie tam trójwymiarowe-po prostu odstają 😁 )


Sliczny 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Milenki 😘 😘 😘 😘

A ja nie zrobilam zdjecia tortu Florka. Moze dzis mie sie uda jak nie zjedza wszystkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
imprezka w miarę udana a Milenka tak podekscytowana że padła dopiero po 15! tak zmordowana była ze nie wiem.ludzi dużo w domu i nie mogła usnąć.w ogóle to dostała gorączki w nocy z sob na ndz a w ndz była imprezka i nie wiedziałam jak to się skończy ale później już było dobrze.gości sporo posiedzieli i ciasta chwalili 😁 no narobiłam sę to chociaż pochwalili! 🙃 dzisiaj Mila wstała i taka marudna ale stwierdzam ze zmęczona po wczorajszym.dzisiaj koleżanki dwie przyjdą z dziećmi swoimi i ciąg dalszy imprezki 😁 jedno skończyło wczoraj 9 mies a drugie 28 paź roczek i chodzi. moja Milenka z chodzeniem na bakier 🤢 sukienki tylko jej raczkować przeszkadzają niestety... rosną mi ósemki dwie na dole 😠 taki mam język z lewej strony pocharatany ze mnie boli jak jem i nawet sie nie pocieszyłam ciastami i ich smakiem bo mnie jęzor boli!ósemka mi wypycha 7 i 6 i mam wrażenie że się do środka przechyliły...poczekam jeszcze chwile i derzę to stomatologa bo nie wyrobię! a i jakby mało wydatków było w grudniu to akumulator musimy kupić,mężowi buty,bo zdarł ostatnie i nie ma żadnych tylko jakieś pracowe.no i prezenty dla dzieci swoich i 3 chrześnic.no dół kanion 😮 🤢 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...