Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Mi policzyli 🙂 i z 60 zł jestem do przodu miałam zapłacić ponad 220 a zapłaciłam nie całe 170

Wanilia a Ty byłaś na wyprzedazach w końcu w H&M?,??

Gdzie jesteście ja dziś sama.....tzn.z Misiem ale bez m bo bawi na pożegnaniu emeryta 😉


Nie byłam... Dziś też się nie udało pojechać a juz serio nie mam co na tyłek założyć bo spodnie z poprzedniej ciązy są rozciągnięte i lecą z dupska a zwykłe uwierają 🥴
Forum widzę nadal ma przerwę swiąteczną? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No właśnie nie wiem co to ma znaczyć.....chyba oklaski będę odejmować 😉 😜

Ja myślę ze już czas się obudzić po świętach tylko chora Aga ma zwolnienie 😉

Wanilia jak będziesz miała już mmega brzuszek to będziesz miała tylko grube ciepłe sweterki w tym rozmiarze 😉 i same ciepłe gacie 🙂


Ooooooo Misio strefę skażenia wokół siebie robi..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
...ale taka prawdziwa przerwa świąteczna to jest do 1 stycznia 😜

Ja to jak wstanę po 10 i zanim wezmę prysznic, wysuszę włosy i zjem śniadanie to prawie południe 😁 i cały czas coś do zrobienia, a w piątki sprzątanie u mnie.
Dziś mnie brzuch boli, oczywiście już pięć dni obsuwy z okresem więc się nie zdziwię jak znowu mi na zabieg styczniowy wyskoczy!
A teraz oczywiście Listy słuchamy z Jaśminą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! ja jakoś nie mam czasu wstawić zdjęć po świętach bo ciągle coś albo praca albo mały albo siedzę i odpoczywam!!!
Dzięki za pochwałę za ząbka hehee!!!!!
Boję się jak reszta zacznie wychodzić a najbardziej tych 3 jak straszycie!!!
Agaaa wracaj szybko do zdrowia, oby Maciejka nie złapał nic poważnego!!!
Ja w aptece pracuję i to jest jakaś masakra z przeziębieniami szok naprawdę!!!!
Ja to może mam przeciwciała już i uodporniłam się na tych ludzi!!!
Jeszcze jutro do roboty i w poniedziałek a potem wolne 1 dzień i zaś zasuwanko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to i ja zajrzę po raz ostatni dziś 🙂 Aniqa to masz wesoło 🤪 no ale żeby tak na wieczór... moje Zdziebełko usnęło dzisiaj 19;40 więc miałam czas obciąć Julci włosy i wykąpać ją całą, SOLO pod prysznicem 🙂 zawsze razem z Milą się kąpią 😁 no i ja mam główkę umytą i spać się wybieram. dobranoc dziewuchy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
to i ja zajrzę po raz ostatni dziś 🙂 Aniqa to masz wesoło 🤪 no ale żeby tak na wieczór... moje Zdziebełko usnęło dzisiaj 19;40 więc miałam czas obciąć Julci włosy i wykąpać ją całą, SOLO pod prysznicem 🙂 zawsze razem z Milą się kąpią 😁 no i ja mam główkę umytą i spać się wybieram. dobranoc dziewuchy 😘


dobranoc 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój m wrócił....ale aż szkoda gadać.....tak mi ciśnienie skoczyło...jutro się na nim zemszczę.... 😎 i mu głowę będę truć 😜

pooglądam tv i pójdę spać 😉

aaaaa dziś mieliśmy gości i mini mini urodziny z niespodzianką od cioci 😉 😜 bo za tydzień nie przyjadą bo wracają na ślunsk 😉 a to kiepski interes jeździć co tydzień...więc dziś przyjęte pierwsze prezenty 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech kto ma przerwę świąteczną ten ma 😜 u mnie zapieprzu ciąg dalszy...

W dodatku laptop odpalam jak już dziecko śpi, a krzesła mam do stołu poprzywiązywane 😮 nawet nie wiecie jakie to wku***, sama się na tym łapię kilkanaście razy dziennie 🤢 U nas wchodzenie i schodzenie na sofy, krzesła, niskie komody opanowane do perfekcji, a mimo to upadki się zdarzają 😞 czekam aż tylko zacznie jeździć z krzesłem i wszędzie włazić i grzebać 🤢 🤢

Ząbki na tapecie... ktoś o "trójkach" wspominał... córeczka znajomych ma 2 lata i wszystkie zęby oprócz 3 właśnie, więc na tym przypadku się opierając dochodzę do wniosku, że na 3 przyjdzie nam jeszcze poczekać 😉

Aga dla Ciebie i synusia zdrówka 😘

Fajna ta promocja w Rossmanie, a ja nie mam kiedy pojechać 😠 W niedzielę mam wolne, ale na roczek do chrześniaka jadę, no chyba, że wyrwiemy się szybciej... przecież nie jesteśmy krowy, żeby tyle żreć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka to Ci teściowa poszalała... walec do nauki raczkowania dla rocznego dziecka 🤢 może jaka promocja w Rossmanie była 😜 a w sumie to pozazdrościć, bo moja nic od babci nie dostała pod choinkę 😞 ale dłużna jej nie pozostała, bo przewróciła krzesło w salonie i całą ścianę zryła 😁
Bezbolesnego okresu też zazdraszczam... oj odpoczęłaś sobie od niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Ulka to Ci teściowa poszalała... walec do nauki raczkowania dla rocznego dziecka 🤢 może jaka promocja w Rossmanie była 😜 a w sumie to pozazdrościć, bo moja nic od babci nie dostała pod choinkę 😞 ale dłużna jej nie pozostała, bo przewróciła krzesło w salonie i całą ścianę zryła 😁


no tak przecież to nasza rozrabiaka Jula 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
melsika oklask za powiew świeżości 🙂

Julcia superowa no i fryzurka też pięknie się zagęściła 😎miesiąc i kucki będziesz robić 🤪 🤪 🤪

To aż tak te włosy widać 🤪 i od razu pytanie mamusiu kudłacza 😉... czy po myciu suszysz włoski? ... do innych mam też... SUSZYCIE? bo u nas wycieranie ręcznikiem już nie takie skuteczne, a po kąpieli od razu do wyrka, a w sypialni ok 18'C ... 🤔
Za oklaska dziękujemy 🙂... mamusiu też łap za dotrzymywanie towarzystwa... i że jeszcze o tej porze nie śpisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
melsika oklask za powiew świeżości 🙂

Julcia superowa no i fryzurka też pięknie się zagęściła 😎miesiąc i kucki będziesz robić 🤪 🤪 🤪

To aż tak te włosy widać 🤪 i od razu pytanie mamusiu kudłacza 😉... czy po myciu suszysz włoski? ... do innych mam też... SUSZYCIE? bo u nas wycieranie ręcznikiem już nie takie skuteczne, a po kąpieli od razu do wyrka, a w sypialni ok 18'C ... 🤔
Za oklaska dziękujemy 🙂... mamusiu też łap za dotrzymywanie towarzystwa... i że jeszcze o tej porze nie śpisz 😜


kudłacza 😮 no leżę 😁

ja nie suszę bo u mnie dość ciepło ok 21 stopni 🙃 i jak powycieram ręcznikiem potem troszkę poczeszę to są ok wiadomo że nie suche ale są ok.... 😉
a jak często myjecie????

aaa za oklaska dziękuje 😉fakt z reguły już śpię.... 😜 no tak może dziś ja wygram a nie Yasminka 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):

ja nie suszę bo u mnie dość ciepło ok 21 stopni 🙃 i jak powycieram ręcznikiem potem troszkę poczeszę to są ok wiadomo że nie suche ale są ok.... 😉
a jak często myjecie????


codziennie kąpiel, a co drugi dzień z myciem głowy... a jak u Was?... bo mi chyba taki nawyk został z łysych czasów, że całego bobaska namydlamy... no oprócz oczów 😜 sama się zastanawiam czy nie za często ten łeb szorujemy 🤔
a u mnie na salonach to i 22'C, ale w sypialni grzejniki zakręcone, codziennie wietrzonko i klimat taki arktyczny, że jak wchodzę to mnie trzepie z zimna, ale córcia nie narzeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My myjemy w środę i w sobotę ale.gdzieś czytałam że powinno się myć raz na tydzień małym dzieciom...

A kaloryfer skrecam jak się kładę spać a tak to mniejwiecej jednakowa temp.....może się nie znam....ale różnica 4 stopni to chyba dużo więc już nie wiem czy nie lepiej byś suszyla ...... może inne mamy się wypowiedzą 😉


Yasminka chyba śpi ....więc mogę iść pod prysznic i do łożeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...