Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hej,
U nas nudna niedziela dzisiaj.
Co tam dziewczynki na sylwestra robicie? Wybieracie sie gdzies? Bo my standardowo przed tv;-)


U mnie też nuda niedzielna, dobrze, ze chociaż pogoda na spacer była.
A Sylwestra od dobrych 5 lat nie świętuję, jakoś nie przemawia do mnie ta przymusowa zabawa i dziki szał 😜 Także wieczór jak każdy inny. Za to lubię 1 stycznia wstać wcześnie, wszędzie taka niesamowita cisza i pustki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie dziś wzięło na wspomnienia i oto mój miesięczny Miś

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img3273u.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/2366/img3273u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pierwsze jabłuszko

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/img0016wpc.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7244/img0016wpc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pierwszy ząbek
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/img0033n.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4520/img0033n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

zajadanie palucha.... 🙃 🙃

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/img3765j.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9666/img3765j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

masakra jak patrzę na tą fryzurę 😁 długa "grzywa na pożyczkę" jak to starsi faceci grzywę zaczesują na całą głowę na pożyczkę......
dobrze że nie słuchałam zabobonów i szybko to obcięłam..... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hej,
U nas nudna niedziela dzisiaj.
Co tam dziewczynki na sylwestra robicie? Wybieracie sie gdzies? Bo my standardowo przed tv;-)


no i my też w domu ale znajomi do nas wpadną na drinka 😉 😜 😜 😜 jedna parka.... 😉więc to mi jak najbardziej odpowiada 🙂 na luzaka na spokojnie 😉
bo nie wiem jak u was ale moi znajomi wogóle w tym roku też jakoś tak bez planów i szczerze to tak trochę po cichu my się spotykamy 😉 bo nie chciałam by mi się sylwester na 15 osób zrobił..... 😜 a duże prawdopodobieństwo było....a to już nie te czasy ....żeby mi się tyle ludzi plątało ....jak Misio w domu śpi 😜 a przecież go nie oddam do babci bo chce sylwestra robić.... 😮

więc dobrze jest jak jest 🙃 😜 a synuś będzie sobie spokojnie spał w pokoju obok 😎i tak się obawiam że go mogą fajerwerki obudzić.... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
No, to ja już na dziś postów chyba dość naprodukowałam 😜


nie byłabym taka pewna ..... 😜chyba Cię pobiłam 😎


No może może ... 😉

Chyba nas obie wzięło na wspomnienia, bo ja wczoraj przed snem wszystkie zdjęcia obejrzałam tzn. wszystkie do wakacji 😁 🙃

Aga z sąsiadką trochę się zmieniło 🤪 wtedy jak mój mąż zadzwonił w połowie grudnia, kiedy babka miała jakiegoś faceta wskazać, który zrobi porządek, chyba faktycznie wzięli sprawę na poważnie. Tylko raz zdarzyło się jeszcze porno słuchowisko 🙃 Może trzy czy cztery razy słyszałam, że seks jest, ale takie uroki bloku...po pierwsze wynieśli się z łóżka po prababci do salonu, na kanapę po babci, więc już tak nie skrzypi, pan przestał ujeżdżać dzikiego konia i meble o sciany nie walą, a pani przestała wcielać się w gwiazdę porno i nie jęczy...można? Można 🙃
Nie wiem może jesteśmy upierdliwymi sąsiadami, albo zalazła nam za skórę i mamy jeszcze kilka ALE... nad nią nikt nie mieszka, więc chyba nie zdaje sobie sprawy jak wkur.a walenie piętami o podłogę, tym bardziej o 4 rano! Jej pies wiecznie skacze 😮 (jak tu zamieszkałam zastanawiałam się jakie tam zwierze mieszka!) w nocy jak ona tupie, on przy niej skacze...mnie ciśnienie skacze! Około 5 wychodzi i zostawia WYJCA w domu ... no i tu, ktoś kto mieszka obok niej (jakaś babka, która wiecznie drze się na dzieci, a one wiecznie płaczą) wali w ścianę, żeby psisko przestało, bo jest to faktycznie nie do zniesienia, a on szczeka, wyje i skacze. Na święta wyjechała i wspaniałomyślnie nie zamknęła okiennic, a tak się złożył, że wiatr silny wiał, więc ja dwie noce spędziłam przy trzaskającej o mur metalowej okiennicy 😮
No i znowu się rozpisałam o sąsiadce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za komentarze dla Elusia!!!
Fakt zmienia sie mega chlopczyk!!!
Agaaaa super zdjecia domu a ile przestrzeni!!!
Marika ty tak pokazujesz pierwszy zabek a moj maly ma dokladnie taki sam jak twoj byl malutki hehee
Wiecie co my jedziemy na sylwestra do mojego brata z malym naszym!!!Brat ma dom to sie spokojnie tam wyspimy duzo miejsca!!!!
ja wlasnie wymalowalam pazury na sylwestra jeszcze jutro do roboty ale boli mnie gardlo !!wlasnie pije drinaaaa!!! dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...