Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moja konstancja chodzi od tygodnia już po nóżkach sama i zamiast się bawić wali takie.kilometry zeby się licznik zgadzał ze hoho dostała pełno zabawek a na urodziny 3 pary kolczykow jedne z łańcuszkiem jedne złote motylki z kamieniami od mojej starszej siostry jedne kwiatki z rozowyn oczkiem od młodszej siostry mojej jej chrzestnej a trzecie kwiatki z łańcuszkiem od moich rodziców i super zabawki ineraktywne :-) i pieniążki więc super dziecko się cieszy Dobranoc ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ja się żegnam. Głowa mnie rozbolała.
Dobranoc 🙂

No takie teksty to do męża chyba 😜


Hahahaha, ale się uśmiałam z rana 😁

Aga to ja widzę, że my dwie takie zestresowane do fryzjera chodzimy 😉 A "twój najpięjniejszy uśmiech świata" słodki jest 🙂
Meliska dołączam do klubu piżamowych i bezmakijażowych w tę niezwykłą noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!! ja w pracy ludzie łażą ale teraz mi się udało napisać!!! Dziś zostawiamy małego z moją mamą i jedziemy 12 km dalej na sylwestra do mojego brata!!!!
Zyczę wszystkim wesołej zabawy sylwestrowej i dużooooo zdrowia w nowym roku!!! Jak zdrowie będzie to wszystko będzie !!! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
a już po szampanie...... 😉 🙃 🙃 🙃 tylko lampka główka kiepska 😜 zaraz chyba się wygazuje....


No proszę, proszę 😎
Wanilia rozumiem, że mąż w domu? 😉
Aga a Ciebie chciałam pytać, jak się w nowej sytuacji odnajdujesz, z mężem pod jednym dachem? W końcu sporo czasu byłaś na co dzień sama.

Mnie się dziś na sprzątanie zebrało i tak chodzę i ciągle coś czyszczę. Ale wyjdziemy z Jaśminą na spacer niebawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czyżbym była najaktywniejszą forumowiczką dnia dzisiejszego? 😁

Agami buziaki dla Kubusia, też biedaczka często coś łapie!!! Oby na katarze się skończyło!

Mi znowu dziś Yasmine w wózku usnęła, więc znowu nici z parku i wypuszczenia na wybieg 😎

Niby grudzień, 16.30 a w ogóle szaro się jeszcze nie robi, piękne słońce świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To może i ja już życzenia złożę 😎

Oby Wam się drogie dziewczęta układało po waszej myśli, żebyście zdrowiem się cieszyły wraz z waszymi bliskimi, żebyście zarabiały tyle, żeby i na zachcianki jakieś starczało, żeby domy łatwo i szybko się budowały a innym ładne mieszkania trafiały, komu trzeba nowego samochodu życzę, kto marzy o podróży niech też mu się spełni!!! Szczęśliwego Nowego Roku 2013 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
To może i ja już życzenia złożę 😎

Oby Wam się drogie dziewczęta układało po waszej myśli, żebyście zdrowiem się cieszyły wraz z waszymi bliskimi, żebyście zarabiały tyle, żeby i na zachcianki jakieś starczało, żeby domy łatwo i szybko się budowały a innym ładne mieszkania trafiały, komu trzeba nowego samochodu życzę, kto marzy o podróży niech też mu się spełni!!! Szczęśliwego Nowego Roku 2013 😘 😘 😘


Piękne życzenia więc.bardzo dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja moje kochane trochę plany wyzmieniałam i do znajomych jeszcze innych uderzamy..... 🙂 więc w troszkę większym gronie go spędzimy...... 😉 no i z tej okazji musimy spać u mojej mamy bo Misia tam zawoze a w nocy chce go mieć przy sobie więc wszyscy tam śpimy.....a planuje wrócić domu max 1 bo koleżanka do której idziemy ma na marzec termin więc nie chce jej na głowie siedzieć.....tak więc muffiny siedzą w piekarniku jeszcze ślimaki z tortilli zrobię i ruszamy na imprezke....no wiadomo jeszcze włosy umyć i coś do ubrania muszę wymyślić.....ale dam radę 🙂 a mój M w związku z tym że chce jutro na narty jechać to dziś kierowcą jest 🙂 i z picollo na imprezę idzie 🙃

szał 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂
juz u nas szczelają 😮 😮 😮 my przez 10 lat zwiazku tylko 2 razy bylismy na prawdziwej zabawie sylwestrowej, a tak to domówki, a zeszly rok i w tym to we trojke przed tv 😎 generalnie nie narzekam, tylko m jak zwykle depreche noworoczna łapie, wiec marnym towarzyszem jest 😉
Ja rownież życze Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrówka dla Was i Waszych bliskich, a przedewszystkim dla Naszych Dzieci Grudniowych 🙂 bo jak jest zdrówko, to jest git 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to zaczynam 🙂

Coq pytasz jak życie z mężem pod jednym dachem, bywają chwile, że się łapie na tym, że samej mi było dobrze, bo wiedziałam gdzie co położyłam i tego typu sprawy. ale to rzadkość. powiedziałam M., że ma się przestawić, że już nie mieszka z ogrami tylko z rodziną 😉

Marika zębów mamy 10 albo nawet 11, nie da się zobaczyć tego ostatniego 😜 Maciek strzeże tej tajemnicy 🙃

Agami buziaki dla Kubusia 😘 zdrówka 😘

no ja już po kąpieli, włoski umyte, co prawda bez makijażu, ale... mąż teraz w łazience, goli się, kąpie 🙂 Maciek już śpi, w kominku już rozpalone, i tak sobie posiedzimy, może też po moich rodziców zadzwonimy, bo nigdzie nie idą. tylko o północy tata idzie złożyć życzenia mieszkańcom pod Urząd Gminy.

W Nowym Roku życzę Wam wszystkim realizacji swoich planów, marzeń 🙂 a potem wybrania sobie jeszcze bardziej wydawałoby się odległych marzeń i ich także spełnienia. Życzę dużo zdrowia, bo jak ono jest to naprawdę wszystko jest dobrze. Życzę Miłości bo bez niej to każdy dzień byłby smutny, nijaki i jakiś bez celu. Życzę Wam niezapomnianych chwil, przeżyć, emocji. Aby nasze Maluszki rosły zdrowo, żebyśmy były z nich dumne. Bo dla nas to te mały szkraby są najważniejsze na świecie! 🙂
Życzę szczęścia 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już w piżamie... właściwie już do spania gotowa... no ale... imprezę czas zacząć 😁 😁 haha zupełnie trzeźwa sobie siedzę i to już drugi rok z rzędu 😜 nie żeby mi żal było 😉 popijam sok z granatów i winogron... przynajmniej rano nie będzie mnie łeb boleć 😁 Mnie sąsiedzi na wieczór zapraszali, ale odmówiłam... jakiś taki dzik się zrobiłam ☺️ a tak prawdę powiedziawszy siedziałabym jak na szpilkach i nasłuchiwała w niani czy dziecko śpi, więc wolę na luzaka przy soczku siedzieć... a poza tym te moje włosy... wstyd się między ludźmi pokazywać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja Wam dziewczynki życzę... jak to mówią... nie gorszego od starego... wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok 2013... oby ta 13-tka była dla nas szczęśliwa 😘
A ja toastu soczkiem wznosić nie będę... oj nie 😜 poszalałam i już se wyciągnęłam z lodówki pepsi z gazem... a co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...