Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Śliczne fotki sary cudny widok pod choinka taka słodka księżniczka 😉) a tort i misie zawodowe 😉))
U nas ciut lepiej katar gestnieje i już tak zeby nie bolą chyba bo wczoraj tylko dwa nocne alarmy 😉)) a teraz spi .my dziś przyjechaliśmy do rodziców bo M jutro znowu wyjeżdża do niemiec. Do pracy. Dobrze ze jeszcze tylko miesiąc. Wraca jak ja zaczynam w lutym nowa pracę 😉
Wanila jak mieszkanie
holi duŻo dziewczyn brakuje. Słoneczko też już nie zagląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marika jestem ciekawa tej imprezki z wpadkami 😉

Ja robię pizze jeszcze 🙂 z małą przerwą na przebranie Jaśminy i opanowanie powodzi...oczywiście ona nie przepuści okazji jak lodówka jest otwarta, no i mamusia wspaniałomyślnie pozwoliła jej wziąć karton z napoczętym mlekiem zapominając, że odkręcanie i zakręcanie ona ma świetnie opanowane 🤔 ...podłoga też już umyta 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika jestem ciekawa tej imprezki z wpadkami 😉

Ja robię pizze jeszcze 🙂 z małą przerwą na przebranie Jaśminy i opanowanie powodzi...oczywiście ona nie przepuści okazji jak lodówka jest otwarta, no i mamusia wspaniałomyślnie pozwoliła jej wziąć karton z napoczętym mlekiem zapominając, że odkręcanie i zakręcanie ona ma świetnie opanowane 🤔 ...podłoga też już umyta 🙃



hahaaa mój odkręcać nie bardzo jeszcze umie ale jak bawił się sokiem w kartonie to pomyślałam szybko zrobię śniadanie a mój synek w tym czasie... przegryzł karton 🤔 od dołu i się cały oblał sokiem ... 😮 nie sądziłam że to możliwe ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no więc miało być tak pięknie..... 😜

literki piękne przygotowane wydrukowane tylko wyciąć miałam, ale spoko wszystko zaplanowane...tort wczoraj zrobiłam: dwa biszkopty białe i dwa ciemne masa toffi masa budyniowa z owocami i masa budyniowa z delicjami w środku wszystko się udało bez wtop... 😉 biszkopty urosły dość ładnie jedyna obawa że masa cukrowa przygotowana w czwartek leżąca w lodówce może się okazać za mała na takiego dużego torta ale spoko 🙂 był plan awaryjny jaka z masą wyjdzie kicha 🤔 kupię opłatka.... 😎 więc na sobotę tylko zakupy soki owoce etc....dekoracja pokoju, tortu, i sprzątanie...

sałatki wczoraj wieczorem przygotowałam ciacha kruche kupiłam co mogło pójśc nie tak????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na zakupy pojechałam wędliny, owoce ...
wróciłam potem okazało się obdarte auto M musiał jechać na policję i po soki jeszcze ...mały się obudził po 15 min drzemce ... 😮więc tort poszedł w odstawkę...

wrócił na policji nic nie załatwione musi się stawić ok 15 jak to się mówi nie było tego"co umie pisac" był tylko ten "co umie czytać" 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
okazało się że skoro m musi na ta policję jeszcze raz jechać to czas sie sprężać ..
masa cukrowa dość tawarda wyszła i nie mogłam się z nią rozprawić dostałam "nerwa"i buch na szybko gotuję krem ....masa cukrowa w kosz ☺️do obłożenia torta nie było ani masy cukrowej ani opłatka na torcie.... 🤢
wena i improwizacja poszły w ruch...... 🤔

szybkie sprzątanie mały już znużony położyłam go spać godzina 15 wybiła spoko goście na 16 leżąc z Misiem myslę spoko wędliny ułożyć sałatki w salaterki dekoracja pokoju i sobie tylko włosy umyć.... godzina na luzaka jakież było moje zdziwienie jak wyszłam z sypialni 😮chrzestny z żoną już są ja w brudnych dresach nic nie gotowe do podania włosy do umycia....masakra jak się wkur....a mina bezcenna.... 😜 "CO WY TU ROBICIE???" 😮 🤔
ależ byłam wściekła a m na tą policję musiał jecha 😮ć....nie wiedziałam w co ręce włożyć ... 🤔
i tu chyba pobite zostały jazdy z wyjściem po godzinie jak u Wanili czy teksty teściowej Meliski 😎 😜 😉

szybko się przebrałam latałam na stół kładąc co się tylko da.... 🤔 buch cistka , sałatki...coś do picia....itd.....
dobrze że mały spał... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na szczęście reszta gości punktualnie.....więc jakoś poszło zresztą jak już M wrócił to już z górki pomagał mi jak mógł ale na chrzestnym i jego żonie obiecałam zemstę że też przyjdę kiedyś w gości godzinę przed planowanym rozpoczęciem imprezy z tekstem "przecież my sami swoi" 😮
wtedy pomyślałam następne urodziny jak Coq w trójeczkę i basta!!! 😁

tak więc tort....dekoracja improwizacja .... 😜 ale jakoś dałam rady ale nie wykorzystałam żadnego z wcześniejszych założeń..... 😎
dekoracja pokoju ...żadna... 🤨 😞 literki, balony wszystko.....poprostu kicha.... 😞

później już jakoś poszło Michałek z prezentów zadowolony , tort wszyscy chwalili nawet teściowa mówiła że pewnie zamówiony.... 😜 a ja że nie że mój... 😉 😜 😜 😜

aaaaa co do tradycji to Michałek najpierw kieliszek wziął 😜 😜 cokolwiek to znaczy 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heeeej 🙂
Marika to Wam dowalili z tym samochodem i to akurat dzisiaj.ale wiesz,zawsze trezba szukać plusa-dobrze że nie skasował pół samochodu 🤢 ja jakiś czas temu zrobiłam wgłębienie na nadkolu jak byłam w Auchan.o 'garaż' na wózki.tata mój dopiero zobaczył i to chyba 2 dni później.wina moja,dobrze że samochód stary 😜 a z tym lukrem to miałam się zapytać; a pierogi to robiłaś kiedyś?? bo ugniatanie lukru przypomina mi ugniatanie ciasta na pierogi 🙂 jak zrobisz ciasto na pierogi to i lukier powinien wyjść.następnym razem wyjdzie 🙂 jak ciasto drożdżowe robiłam to do skutku i za 4 razem wyszło 😁 😁
oczywiście muszę się pochwalić nową umiejętnością Milenki 🤪 nauczyła sie smarkać nosek!!! ale jakie to fajne!no szok!pamiętam ze Jula to długo nie potrafiła się wysmarkać a Milenka O i dmucha 😁 mam nadzieje że nie zapomni jak przestanie mieć katar 😮 ciasto zrobione w wersji świętokradczej ; a nawet bardzo! bita śmietana jest wymieszana ze startą gorzką czekoladą 😁 mniam...pyszne wyszło a do tego jedni znajomi,drudzy znajomi a jutro jeszcze jedni! zwariowali wszyscy naraz 😁 😁 chyba wyczuli ciasto z daleka 😁 😁
Coq ja jeszcze też nie robiłam kurczaka w całości. przeważnie jak już go kupię to dzielę na części i jest rosół 🙂 Ł.nie lubi kurczaka za bardzo...ale super że Ci się udał!! brawo dla Ciebie!! no i dzięki za oklaska ostatniego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oczywiscie Sara z choinką 😘 duża dziewczynka nie to co ma pchła 😮
a wiecie co,mój mąż na podłodze dzisiaj śpi 😮 zasnął na łóżku a tyle razy mu mówiłam zeby sie poszedł myć i niech sobie śpi ale tak jak potrzeba.a on co??jak przyszłam gotowa do spania o 22 to on się sturlał na podłoge i powiedział ze tam dzisiaj śpi 😮na dywanie.no i znowu nic.jak tu grać jurną klacz???odpadam.
Agnieszko nawet nie masz pojęcia jak ja bym się chciała napić wina z moim mężem...a przy kominku to już w ogóle...tak normalnie...a teraz kiedy ja już nie karmię i mogłabym sobie pozwolić to on nie pije w ogóle więc i ja nie piję...ale wina to bym się napiła jak nie wiem!!eh...koleżanka ma do mnie przyjechać 15st wiec cosik obalimy jak Ł. nie będzie:P spadam i ja bo sama na placu boju zostałam.dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika,ale dzien niezapomniany 🤪
Powiem tylko,ze ja lukier trzymam w plastikowym pojemniku w pudelku z cukierniczymi pierdolkami schowany w szafce.
Tort z pewnoscia pyszny,bo nie wyglad a smak sie liczy O!
Aska ja dzis pierogow nalepilam.my z Sarka dl zupy buraczkowej a mezowi podsmazylam z boczkiem 🙂
Aska Mam pytanko robilas kiedys Pavlova? Ja sie chyba porwe na to jutro i nie wiem.czy trudno sie robi?
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika swietna ta opowiesc urodzinowa. Kurde ale co za ludziska, zeby godzine predzej przyjsc 🤢 Ale musialas byc wsiciekla... 🙃 Dobrze, ze generalnie cala imprezka udana 🙂 a dekoracja nie najwazniejsza, a atmosfera!!!!! A tort z opisu musial byc klasa pierwsza!!

Asia to mnie kurczaczkiem zadziwilas 😁 My zawsze w kawalkach mieso, wiec nawet zapmnialm, ze takiego calego kuraka podzielic moge 😜 A teraz chyba w calosci kupowac bedziemy; bo oddzielnie wszystko drozej wychodzi, piersi z kurczaka szalenie tu drogie.

Ja tu juz z komutera meza pisze, w lozeczku 🙂 Zaraz film obejrzymy jakis...no coz my kominka nie mamy 🥴 😉
Wanilia jak mieszkanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Spałam prawie do 10;30, ale jakaś niewyspana jestem, długa noc była wczoraj. No ale może kawa postawi na nogi. 🙂
Marika, tak sobie jeszcze pomyślałam, że gości przedwczesnych do roboty było trzeba zagonić jak "sami swoi" 😁 przynajmniej do pompowania balonów 😜 Następnym razem się zastanowią czy przychodzić.
No i zapomniałam pogratulować uzębienia Michałkowi 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Dziękujemy bardzo za życzenia ale urodziny mamy jutro 😉 planuje jeszcze opis porodu dziś napisać 🙂 bo przez rok nie zdążyłam 😉


Hahaha to teraz ja miałam wpadkę 😁 Myślałam, że Michaś jest z 6 stycznia 😜
Przepraszamy, wymyślimy jakąś rekompensatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Dziękujemy bardzo za życzenia ale urodziny mamy jutro 😉 planuje jeszcze opis porodu dziś napisać 🙂 bo przez rok nie zdążyłam 😉


Hahaha to teraz ja miałam wpadkę 😁 Myślałam, że Michaś jest z 6 stycznia 😜
Przepraszamy, wymyślimy jakąś rekompensatę 🙂


Spoko 😉 wiadomo że to nie do ogarniecia 🙂 miesiąc i dzień chyba różnicy między Yasminką
6 ruszyłam do szpitala tydzień po terminie....ale cały dzień przeleniuchowałam..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...