Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Dzien Dobry zyje 🙂


To dobrze Basiu 🙂 Zapracowana?

Asia żaden tłumok ze wsi. Ja czasami też wpłacałam w wpłatomacie i za każdym razem powoli wg instrukcji.

Pisałam na fb... prasowałam sobie, a tu nagle chrup chrup, Jaśmina ze skrzyni z zabawkami wyciągnęła kawałek bagietki 😮 😮składuje, na czarną godzinę jak znalazł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq no to chleb będziecie mieć zawsze 😁 Yaśminka o to zadba 😁 😜

co do materaca to my będziemy na kupnie, ale jeszcze nie teraz. a co do spania dzieciaczków w łóżeczku ja myślę, że Maciek jeszcze trochę w nim pośpi.

tak w ogóle to mój syn jest dzisiaj mega marudny. M. sprząta w kotłowni, więc sama muszę to znosić. ale powoli mi się kończy cierpliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
DZiewczyny a ja mam pytanie z innej beczki. Może ktoras polecić materac do łóżka w rozsądnej cenie? A może ma któraś materac ikea? Chcemy kupić an początek sam materac a kiedyś z czasem dokupimy ramę łóżka 😜 Przynajmniej jak będziemyz dziećmi w "łóżku" to nie bedzie strachu że spadną 😁


Ja się za bardzo nie znam 🥴
Ale podczepię się pod pytanie : do kiedy macie zamiar kłaść spać dzieci do łóżeczek?
Do materaca ma to tyle, że Jaśminie chce kupić sam materac na początek i zobaczyć jak się sprawdzi...podoba mi się materac na podłodze, a dwa nie ma strachu że spadnie....tylko kiedy ona będzie chciała sama spać ? 🤢 😎

ja myślę że do momentu aż będzie taki samodzielny ze w nocy sam dojdzie nie zabijając się o nic i nic sobie sam nie zrobi (pewnie ok 2 latka...:huh 🙂idąc do nas do łózka bo jestem przygotowana na takie pielgrzymki.... 😜sama tak chodziłam do rodziców do jakiegoś 3 -4 roku życia i zawsze przyjmowali 😜 😉 więc nie zmaierzam inaczej traktować sowjego synka 😜

dzisiejsza noc w łóżeczku się skonczyła o 3.20 ... i nawet nie płakał tylko krzyczał na mnie "eeeee eeeeeeeeeee!!!" czytaj : jak mogłaś mnie wyeksmitować...mamo!!! 😜 😉

aaa i też najpierw planuję sam materacyk... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Dzien Dobry zyje 🙂


To dobrze Basiu 🙂 Zapracowana?

Asia żaden tłumok ze wsi. Ja czasami też wpłacałam w wpłatomacie i za każdym razem powoli wg instrukcji.

Pisałam na fb... prasowałam sobie, a tu nagle chrup chrup, Jaśmina ze skrzyni z zabawkami wyciągnęła kawałek bagietki 😮 😮składuje, na czarną godzinę jak znalazł 😁


Dosc duzo roboty jak na poczatek roku 😞
Jeszcze mam w zespole 15 osob i z kazdym trzeba pogadac. Wiec mam zaplanowane sesje z nimi tzn. 1-2-1 wiec kazdy ma godzine przeznaczona dla siebie. To daje jakies 15 godzin. Dla czesci z nich musze zrobic takie spotkanie co 2 tygodnie wiec dosc duzo tego jest.
Ale co tu marudzic dzien jak co dzien 😁
Florek szaleje 🙂
Co do lozeczka nie mam pojecia do kiedy tam bedzie spal. Poki co za bardzo sie rzuca jak spi wiec lozeczko jest idealne. Zobaczymy pewnie tak jak skonczy 3 latka to przeniesie sie do lozka moze troche pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tłumok nie tłumok ale dałam radę 😉
Coq nie zgadniesz co robię!!! KURCZAKA W CAŁOSCI!! 🤪 naprzyprawowałam i siedzi w lodówce.zaraz mięso mielone z pieczarkami i innymi rzeczami(jeszcze do końca nie wiem co wrzucę) nafaszeruję w kuraka i będzie się piec na złociutko ok 2,5godz.piszą ze na kilogram kury-godzina pieczenia.mój ma 2,5kg więc trochę się zejdzie...ale na pewno będzie pysznie.do tego sałata lodowa z czymś(jeszcze nie wiem z czym:blush 🙂 albo pekińska.no i chyba na pekinkę mam chęć więc do roboty!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Tak wogole Coq dzis to dokladnie 13 miesiecy 😁 WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!


No tak dziś 13 😆 Dla Was równie wszystkiego najlepszego!!!!!! 🙂

Asia niech Ci się kurczak pięknie upiecze 😉
Aga cierpliwości 😉

Dziękuję za wypowiedzi w sprawie łóżeczka.

No nic, ubieramy się 🤢 (nie znoszę tych kurtek, butów, czapek!) i na spacer, bo słońce zajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłysmy na spacerku godzinę ale powiem Wam że niezły survival 😲 Ścieżki w parkach zasypało a po mieście z psem nie pochodzę. W dodatku nasz towarzysz dog rozciął opuszek i koleżanka musiała z nim wracać 3 min po rozpoczęciu spaceru. Jak zobaczyłam krew na śniegu to pewna byłam że tu znów ta moja pinda na coś wlazła i ze wstydem przyznam że mi ulżyło że to jednak nie ona ☺️ Bo u nas każde rozcięcie, nawet małe, kończy się wizytą u weta i zastrzykiem przeciwzapalnym bo jeszcze nam się nie udało uniknąć zakażenia bez zastrzyku 🥴
Rita za odpowiedź w sprawie materaca dziękuję 😘 Tak własnie mi się wydawały podejrzane te ikeowskie bo strasznie dużo używek na allegro. Skoro się ludzie tego pozbywają to znaczy że chyba coś z nimi nie tak faktycznie. W takim razie pewnie lepiej poczekać z zakupem i kupić w marcu albo w kwietniu jakiś lepszy, jak trochę odsapniemy finansowo po przeprowadzce. Bo teraz czeka nas zapałta kaucji i prowizji dla pośrednika 🥴
Ja póki co Weroniki wywalać z łóżeczka nie zamierzam. Dla Maluszka mamy obiecane łóżeczko od kolezanki więc będzie sobe spał w pożyczonym a my kupimy tylko materacyk. Jakoś mi się nie wydaje żeby Weronika przed drugim rokiem życia była gotowa na spanie bez szczebelków 😉 Mamy jeszcze łóżeczko turystyczne w razie W.
Asia Ty to naprawdę jesteś w swoim żywiole w kuchni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to Ci zazdroszczę Wanilia...koleżanki moje są w ciąży i im też zazdroszczę ☺️ ja tak strasznie lubiłam być w ciąży...no ale na razie zawieszam działalność bo nie wyrobimy się finansowo jakby jeszcze trzecie przyszło...chociaż nie wypieram się jakby w razie co to przyjmę to na klatę 😎 te kopniaczki,wiercenie się,czkawka...Ty nam pisz a ja będę czuć razem z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uwaga! My nadal w domu. Nerw dopadł moją moją córkę kiedy miała już wędrować do wózka, zdarła z siebie jednego buta, więc ja ponownie zakładam, a ta w szał wpadła, fikanie, wydzieranie.... i rozbieranie 🤔 Nie wiem kiedy wyjdziemy, a tak pięknie dziś świeci!

Asia ja mojego wsadziłam do naczynia żaroodpornego, trochę piekłam tak, a trochę pod folią aluminiową. Twój wyjdzie na 100%. 🙂

Wanilia no to super, że Mały już daje znaki ruchowe 🙃

No i śpi Gwiazda awantur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq moja miała takiego nerwa przed wyjściem że tez miałam ochotę się poddać, jak juz wyszłyśmy to autentycznie byłam mokra 🥴 I tak sobie pomyslałam o tym mieszkaniu na parterze i o wózku w mieszkaniu, ewentualnie na korytarzu zaraz za drzwiami 😎 Jak wciągałam wózek po spacerze to też o tym myśałam 😁
No i zadzwonilam w końcu do właścicielki mieszkania powiedzieć że się wyprowadzamy więc mam to z głowy - bo w sumie znalezienie kolejnych lokatorów to nie mój problem. Ale to mój M mi musiał uzmysłowić, ja jak zwykle chciałam byc mega w porządku i znaleźć kogoś na nasze miejsce. A tak naprawdę nie wiem nawet czy babka chce to dalej wynajmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamiętacie ostatnie zdjęcie jakie wklejałam? Trochę mi od tego czasu przybyło w pasie 😮 😉

http://img832.imageshack.us/img832/6628/sam4288i.jpg[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/sam4341f.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1020/sam4341f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq moja miała takiego nerwa przed wyjściem że tez miałam ochotę się poddać, jak juz wyszłyśmy to autentycznie byłam mokra 🥴 I tak sobie pomyslałam o tym mieszkaniu na parterze i o wózku w mieszkaniu, ewentualnie na korytarzu zaraz za drzwiami 😎 Jak wciągałam wózek po spacerze to też o tym myśałam 😁
No i zadzwonilam w końcu do właścicielki mieszkania powiedzieć że się wyprowadzamy więc mam to z głowy - bo w sumie znalezienie kolejnych lokatorów to nie mój problem. Ale to mój M mi musiał uzmysłowić, ja jak zwykle chciałam byc mega w porządku i znaleźć kogoś na nasze miejsce. A tak naprawdę nie wiem nawet czy babka chce to dalej wynajmować

bo to jest zadośćuczynienie za swoje szczęście 🙂 ja też tak czasami mam ale tak samo jak Ciebie trzeba mnie z buta czasami co by nas nie zjedli 😉 już nie raz się przekonałam,że za dobra to ja nie mogę być...mąż uczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
ja to Ci zazdroszczę Wanilia...koleżanki moje są w ciąży i im też zazdroszczę ☺️ ja tak strasznie lubiłam być w ciąży...no ale na razie zawieszam działalność bo nie wyrobimy się finansowo jakby jeszcze trzecie przyszło...chociaż nie wypieram się jakby w razie co to przyjmę to na klatę 😎 te kopniaczki,wiercenie się,czkawka...Ty nam pisz a ja będę czuć razem z Tobą 🙂


ja też zazdroszczę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
ja to Ci zazdroszczę Wanilia...koleżanki moje są w ciąży i im też zazdroszczę ☺️ ja tak strasznie lubiłam być w ciąży...no ale na razie zawieszam działalność bo nie wyrobimy się finansowo jakby jeszcze trzecie przyszło...chociaż nie wypieram się jakby w razie co to przyjmę to na klatę 😎 te kopniaczki,wiercenie się,czkawka...Ty nam pisz a ja będę czuć razem z Tobą 🙂


ja też zazdroszczę ☺️

dobra dobra - pogadamy w maju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
więc tak.kurak wstawiony.napaczkowany mięsem mielonym,zgniecionym czosnkiem,startą cebulą,solą,majerankiem i pokrojonymi pieczarkami.przykryty folią.póki co żeby mi się nie zjarał tak na wejście.poczekam aż sie piekarnik rozgrzeje fest i za jakiś czas folię troche zdejmę i temp przykręcę.ale jestem zajarana tym kurakiem!!jak gówniara 😁 a zapomniałam dodać że mąż wczoraj miał apetyt na fiku miku a ja nie 😜 hihi chyba mu sie głupio zrobiło 😁 😁 dobra zostawiam Was bo znowu będzie tak jak wczoraj i nic nie zrobione a żebyście widziały stertę moją prasowania 😮 ogarniam kuchnie do reszty i biere te prasowańsko bo jak nie to niedługo z praniem będe spała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
ja to Ci zazdroszczę Wanilia...koleżanki moje są w ciąży i im też zazdroszczę ☺️ ja tak strasznie lubiłam być w ciąży...no ale na razie zawieszam działalność bo nie wyrobimy się finansowo jakby jeszcze trzecie przyszło...chociaż nie wypieram się jakby w razie co to przyjmę to na klatę 😎 te kopniaczki,wiercenie się,czkawka...Ty nam pisz a ja będę czuć razem z Tobą 🙂


ja też zazdroszczę ☺️

dobra dobra - pogadamy w maju 😁

no co,kciuki będziemy trzymały!! 😁 😁 możemy i nawet przeć przed komputerem 😁 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia Ty się zlituj bo mi język do d...y ucieknie 😉
No nic, skoro juz marnuję czas przed komputerem....Weronisia z dziś
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/sam4353p.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1411/sam4353p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I z irokezem po kąpieli 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/sam4338o.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/61/sam4338o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanila faktycznie brzuch jakby większy, no chyba, że to ten sweter 😜
Dołączam do zazdrośnic, choć w maju chyba mi minie 😁
A Weronika 😆 śliczna buzia! Coś pisałaś, że ona nigdy nie ubrana, wiecznie w rajtkach? 😎 A tak na marginesie, to kogo ona jest podobna?

Zdecydowanie do taty podobna. I faktycznie dziś sie ładniej ubrałyśmy ale to wynika tez z tego że Werka coraz więcej na dwóch nogach - do tej pory kiecki raczej jej przeszkadzały. A że sukienka w rozmiarze 74 to przykrótka i nawet na raczkach chyba w niej wygodnie 😉 Bo ja raczej stawiam wygodę ponad stylem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...