Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
za kciuki dziękujemy 😘 napiszę jutro po wizycie co i jak...

Coq no to macie teraz 😉
ja to jednak cieszę się, że Maciek chodzi spać wcześnie, nawet jak ma wstać rano o 6.30. i nawet jak się ma obudzić na jedzenie w nocy. bo mam wieczór dla siebie 🙂 dzisiaj Maciek spał raz od 12 do 13.20, no i potem nie spał w ogóle. i po kąpieli tatuś mu butelkę dawał, i usnął w trakcie jedzenia 🙂 co nie jest fajne, bo zjadł tylko 100ml... czyli na bank się obudzi ok 21.30-22 głodny...

no a śpi od 19 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
za kciuki dziękujemy 😘 napiszę jutro po wizycie co i jak...

Coq no to macie teraz 😉
ja to jednak cieszę się, że Maciek chodzi spać wcześnie, nawet jak ma wstać rano o 6.30. i nawet jak się ma obudzić na jedzenie w nocy. bo mam wieczór dla siebie 🙂 dzisiaj Maciek spał raz od 12 do 13.20, no i potem nie spał w ogóle. i po kąpieli tatuś mu butelkę dawał, i usnął w trakcie jedzenia 🙂 co nie jest fajne, bo zjadł tylko 100ml... czyli na bank się obudzi ok 21.30-22 głodny...

no a śpi od 19 🙂


Aga zazdroszczę Tobie i nie tylko Tobie...też miałam takie wieczory w Polsce i jeszcze we wrześniu i w październiku i nie wiem co się stało z tą moją kozą 🥴
W dodatku chyba coś jej dolega....zęby? Bo co chwilę się denerwuje i poplakuje. 🤨
Ciężka noc przed nami, a ja zmęczona po wczorajszej. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja myślę że Yasmince nic się nie stało 🙂 tylko zmieniła tryb życia na wasz a Wy późno chodźcie spać ale i później wstajecie tak samo jest u Chloe że Julek późno chodzi spać a wstaje ok 9-10 z opisów widzę że wszystkie nasze dzieci śpią średnio 11 godzin wiadomo plus minus.....mój z reguły śpi od 20 do 7 no na weekendach dociagniemy do 8 to ja jestem szczęśliwa... 😉 ale to max co mogę osiągnąć.. o 11 mogę pomarzyc 😉 Więc ja tu nic nie normalnego nie widzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My może i wieczory mamy dla siebie ale jakbyś wstała o 7-8 jak my 😉 to byś miała cały ranek dla siebie 🙃 a ząbków współczuję u nas chyba 4 idą choć 3 jeszcze nie mamy ale tak wygląda i nie zapowiada się szybkie i łatwe wyjscie 🤢 więc łącze się w bólu....syrop chyba będę mieć dziś w pogotowiu.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Książkę .....teraz to tak się mówi...Agaa.... 😉


no książkę książkę 😁

uwielbiam jak obydwoje leżymy w łóżku i czytamy książki 🙂 serio serio! 🙂

bo na razie tv w sypialni brak... i jak dla mnie to mogłoby go nie być w ogóle. niestety M. jest innego zdania. a mój tata jest tego zdania co M. i już kombinuje nam jakiś drugi telewizor, chociaż mały do sypialni...

a ja teraz przeglądam sobie przepisy Lidla, te Pascala i Okrasy. mają tam naprawdę fajne rzeczy i w miarę niedrogie. muszę szukać jakiś pomysłów na obiadki 🙂

no i 26 stycznia robimy imprezę, 30-tka męża mojego 🙂 przy okazji z parapetówą 🙂 no i jakieś menu muszę wynaleźć fajne 😜

no i jeszcze trzeba się zgadać co do terminu "parapetówki forumowej" 🙂 tak żeby pasowała Wam 🙂 🙂 🙂 bo ja cały czas o tym pamiętam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No i gdzie Pam....ciekawe co z Konsti i czy wraca do żłobka??? A Pamcia do pracy...??? Nie ładnie nas tak opuścić.....


no a Pam rzeczywiście sporo czasu już do nas nie zaglądała...

ja to tak nie umiem, chyba naprawdę jestem od Was uzależniona 😜 ale ja tu po prostu muszę zajrzeć 🙃 jak włączę komputer to pierwszą rzeczą jest wejście na forum 🙃 normalnie to i na telefonie bym była. ale tu mamy słaby internet (bo na razie łapiemy cudzy jakiś 😉 więc i tak nie ma co narzekać) i telefon mi nie wyłapuje. a normalnie nie będziemy wykupywać internetu, tylko od rodziców sobie podciągniemy kabelkiem neostradę, postawimy sobie antenkę małą, i będzie nam łapał już swobodnie w całym domu 🙂 rodzice się na to godzą, mówią że bez sensu żebyśmy kupowali, skoro od nich można, potrzeba ze 40 metrów kabla i mamy 😁 może w weekend się załatwi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ja do jutra nie osiwieje z moją córką to będzie dobrze 🤢 Ciągle coś nie tak, w dodatku temperatury nie chce dać sobie zmierzyć, a termometr mam badziewny i sporo czasu potrzebuje ba zmierzenie. Zmierzyłyśmy do 36.8 i nie wiem, policzki ma jakieś czerwone i z nosa odrobinę zaczęło lecieć. A w zęby też nie pozwala zajrzeć.

Marika masz rację ktoś ma wieczory a ktoś poranki 🙂 Tylko, ze wieczorami można posiedzieć, choćby godzinę, a ja rano się nie zmobilizuję, żeby wstać wcześniej i mieć godzinkę dla siebie ☺️ Chyba wolałam jak wstawałyśmy około 8 a wieczorem były z 2 godziny wolnego. No ale nie narzeka, bo jestem w domu, a wy pracujecie, więc po ciężkiej nocy nie wyobrażam sobie.

Aga mój mąż też chciałby tele w sypialni - jego niedoczekanie!!! Jest w dużym pokoju i tam się ogląda, starczy. Dosyć, że laptop mieszka z nami w sypialni 🤔
Powodzenia jutro na wizycie. 🙂

Dobrej nocy dzieci i mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też się chyba pożegnam 🙂

idę pod prysznic 😁 aaa, coś Wam jeszcze napiszę. U góry w łazience prysznic jest w rogu i jedna ściana to ściana od komina, i jak my teraz cały czas w sumie w kominku palimy to ściana ta jest gorąca, i jak się tylko wejdzie do kabiny to jest mega ciepło, a przytulić się do tej ściany w trakcie mycia - super 😁 no dobra, to tyle ode mnie, bo już głupoty gadam 🙃

śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MArika no nie wliczyli mi premii - tak powiedziała mi księgowa. No i teraz sprawa rozbija się o to czy powinni czy nie - moim zdaniem tak i mslę że przepisy to jasno precyzują tylko muszę znaleźc kogoś kto się na nich zna 😜
Aaagaaa z tą parapetówą to się zbieraj bo w trzecim trymestrze ja się już na wycieczki nie piszę 😉 A tak serio to teraz raczej o swojej własnej myslę 🙃
U nas wieczór fatalny, podobnie jak u Coq piski i marudzenie, rączki znów w buzi więc ja się pytam kiedy te czwórki dadzą nam odsapnąć???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ile czytania!!!
Wanilka no to nieźle z tą kasą sie porobilo myslę że odzyskasz to 400zl!!
MELISKA I WANILIA zdjęcia ze spotkania super małe są słodkie a jak się ładnie bawiły!!!
Agaaa to super że sobie tak czytacie i życze ci żeby wizyta przebiegła szybko i bezproblemowo i beztresowo!!!
Coq wspołczuję ci tych nocek z twoja małą oby się to ustatkowało!!!!
ja wróciłam po 21 z pracy dzis bylo ludzi!!!!
Teraz herbatka i do mycia i spanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja po kąpieli... 🙂 jeszcze House i do spania 😉
Agaa co do parapetowy....to ja się dostosuje 🙂 w weekendy nie pracuje więc mi to obojętne 🙂 oby tylko zdrowka było to jestem do dyspozycji 😉

Żegnam się 😉

Coq jak chcesz to daj numer a mogę Cie codzień budzić.... 😉 hohohoo wiesz ile czasu na kawke w samotności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam dzis aktywny dzien, ale przeczytalam, co napisalyscie.
Coq Sarka wczoraj zasnela kolo polnocy. Dzis juz od godziny spi. Udalo mi sie ja "przestawic na wczesniejsze zasypianie i spi tak od +- 21 do 9 lub9:30. W nocy sie budzi i nie sa to te same pory. Dodam, ze zasypia w wozku.
Wanilia nie znam sie na tym, ale pieniadze na ulicy nie leza i dobrze robisz, ze sie upominasz o swoje a nie gdybasz 🙂
Sarka ma jeszcze katar i czasami zakaszle, wiec raz dzienie jeszcze podaje jej antybiotyk, bo mialam jej podawac tydzien 3xdziennie, ale nie chce, zeby z tej "koncowki sie znowu poczatek zrobil.
Jutro musze cos Sarze na obiad wyczarowac, bo dla nas kluski ziemniaczane robie.
Ide sie myc zaraz i spac. Mam nadzieje na spokojna noc czego i Wam zycze.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam dzis aktywny dzien, ale przeczytalam, co napisalyscie.
Coq Sarka wczoraj zasnela kolo polnocy. Dzis juz od godziny spi. Udalo mi sie ja "przestawic na wczesniejsze zasypianie i spi tak od +- 21 do 9 lub9:30. W nocy sie budzi i nie sa to te same pory. Dodam, ze zasypia w wozku.
Wanilia nie znam sie na tym, ale pieniadze na ulicy nie leza i dobrze robisz, ze sie upominasz o swoje a nie gdybasz 🙂
Sarka ma jeszcze katar i czasami zakaszle, wiec raz dzienie jeszcze podaje jej antybiotyk, bo mialam jej podawac tydzien 3xdziennie, ale nie chce, zeby z tej "koncowki sie znowu poczatek zrobil.
Jutro musze cos Sarze na obiad wyczarowac, bo dla nas kluski ziemniaczane robie.
Ide sie myc zaraz i spac. Mam nadzieje na spokojna noc czego i Wam zycze.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jednak uzależnienie się odezwało i jeszcze zajrzałam po kąpieli 😜

ale teraz to już naprawdę uciekam poczytać 🙂

aaa, Maciek jeszcze nie wstał na mleko, dziwne 🤔 chociaż pewnie dojdę do łóżka, położę się i usłyszę płacz... no ale będę przygotowana bo mleko już zrobię 🙃

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestesmy u moich rodzicow jutro bedzie juz 2 tygodnie tesciowa zapalenie płuc miała juz dochodzi do siebie wiec mialysmy jechac w niedziele do domu ale teść sie teraz rozchorował od dzisiaj i bierze antybiotyk i zostajemy jeszcze przyszły tydzien pasuje mi Konsti zdrowa jak rybka i my tu u rodziców wszyscy tez mam zamiar wrócić do pracy od 1 lutego i musze zadzwonic do ksiegowej co i jak i konstancja jak wrocimy idzie do zlobka ale pojde do pani dyrektor i powiem ze jak jakies dziecko chore przyjmia i mała złapie po 2 dniach to wyjde z siebie Ogolnie codziennie wychodze i spotykam sie ze znajomymi korzystam z wolnych dni jeszcze od u siebie czuje się jak ryba w wodzie i nic mi do szczęścia nie jest potrzebne ;-) byłam z koleżankami na imprezie w weekend i tak jakoś się kula obiecuje ze będę was od jutra odwiedzac ale musiałam zrobić sobie mała przerwę teraz się poprawie :-P dobranoc :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestesmy u moich rodzicow jutro bedzie juz 2 tygodnie tesciowa zapalenie płuc miała juz dochodzi do siebie wiec mialysmy jechac w niedziele do domu ale teść sie teraz rozchorował od dzisiaj i bierze antybiotyk i zostajemy jeszcze przyszły tydzien pasuje mi Konsti zdrowa jak rybka i my tu u rodziców wszyscy tez mam zamiar wrócić do pracy od 1 lutego i musze zadzwonic do ksiegowej co i jak i konstancja jak wrocimy idzie do zlobka ale pojde do pani dyrektor i powiem ze jak jakies dziecko chore przyjmia i mała złapie po 2 dniach to wyjde z siebie Ogolnie codziennie wychodze i spotykam sie ze znajomymi korzystam z wolnych dni jeszcze od u siebie czuje się jak ryba w wodzie i nic mi do szczęścia nie jest potrzebne ;-) byłam z koleżankami na imprezie w weekend i tak jakoś się kula obiecuje ze będę was od jutra odwiedzac ale musiałam zrobić sobie mała przerwę teraz się poprawie :-P dobranoc :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
http://www.taxfin.pl/artykul,2072,Zasady_wliczania_premii_do_podstawy_wymiaru_wynagrodzenia_chorobowego_i_zasilku_chorobowego.html

OK, czyli o ile nie jestem matołem i czytam ze zrozumieniem (chociaz w ten język przepisów ciężko się wgryźć) to skoro będąc na zwolnieniu nie dostaję premii sprzedażowej to powinna ona zostać wliczona do zasiłku chorobowego : "Jeśli za okres niezdolności do pracy premia nie przysługuje wtedy jej wysokość należy uwzględnić w podstawie wymiaru wynagrodzenia urlopowego i zasiłku chorobowego." tAK to rozumiem 🤔
Dzięki Marika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ny Piekna krope tylko stawiam:-) dobranoc
Ale tylko wam napisze co moj malzon blondyn wczoraj zrobil ( nie obrazajac blondynek oczywiscie;-) mowie mu zaloz kalinie sukienke,ktora wisi na wieszaku, a na wieszaku wisialy dwie,sztruksowa i jeansowa. Za chwile patrze,a Kalina wychodzi z pokoju ubrana w obie sukienki,bo moj jakze inteligentny malzon myslal ze to jedna:-D normalnie rylam ze smiechu:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...