Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
pammat napisał(a):
wanilia moja firma posiada więcej niż 20 osób około 50 a moja mama mówi do mnie ze moja premia mogła być na podatek więc nie wiem zawsze co miesiąc rozliczałam się z księgowa nigdy z zusem każda wypłata jest od firmy na koncie goła podstawa hmm ...

Jak premia na podatek? Nie rozumiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq no Jaśminka wygląda super 🙂 ona jest prześliczna!!! 🙂 cudoooooo !!!

U nas Maciek śpi od 19.30. Pewnie jak zwykle ok 22 będzie mleko. a potem to już śpi. Chociaż wczoraj na mleko obudził się o 23. A do naszego łóżka go wzięliśmy o 4 🙂 spał do 6.20... więc to niezbyt fajne, no ale i tak musieliśmy dzisiaj wcześnie wstać, żeby jechać do szpitala więc w sumie to nie było to dzisiaj takie złe;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wróciłam z łowów 😉 i powiem szczerze że najlepsze wyprzedaże dla dzieci przynajmniej u mnie to w reserved kids body po 9,99 ,14,99 🙃bluzki tak samo a bluzę na zamek za 19 kupiłam czapki od 7zł 🙃 rewelacja 😉
kurtki też od 49,99 ale teraz nam nie trzeba a bałam się kupić na zapas na przyszły rok.....dobrze że w końcu i u nas coraz lepsze te wyprzedaże... 🙂 w h&m już na maksa przebrane ...

Coś tam znalazłam dla siebie 🙂 ale obkupiony to oczywiście tylko Misio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ja wróciłam z łowów 😉 i powiem szczerze że najlepsze wyprzedaże dla dzieci przynajmniej u mnie to w reserved kids body po 9,99 ,14,99 🙃bluzki tak samo a bluzę na zamek za 19 kupiłam czapki od 7zł 🙃 rewelacja 😉
kurtki też od 49,99 ale teraz nam nie trzeba a bałam się kupić na zapas na przyszły rok.....dobrze że w końcu i u nas coraz lepsze te wyprzedaże... 🙂 w h&m już na maksa przebrane ...

Coś tam znalazłam dla siebie 🙂 ale obkupiony to oczywiście tylko Misio 😉

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga nie wiem co Ci doradzić....przemyślcie to z M i może faktycznie uderzycie do kogoś innego...na konsultacje

Bambina fajowa 🙂 dziewczynka ma takie węgielki te oczka 🙂 słodkości!!!!!

Misiek polatal po galeri 🙂i ubralam mu te trzewiczki z deichmana bo w kozakach gorzej i latał w nich superowo 😉oczywiście uciekał w sklepach ale dzieliłam się z M i każdy miał chwilę dla siebie 😉 bo sama to chyba nie bardzo bym coś kupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Tutaj tez takie cuda to rzadkosc.
Sasiad,ktory ma zabytkowe volvo probuje silnik 😠 No ku... o tej porze. Sarze zeby ida i co chwile sie budzi z raczkami w buzi a tu jeszcze to. Rece mi dzis opadaja...
Noc cos czuje dluga i ciezka
Dobranoc


Niektórym brakuje wyobraźni 🤢
A nasz wózek Beata jest Bebeqo, to jest chyba zresztą holenderska marka... przynajmniej pierwsza strona jaką wyszukuje google jest po niderlandzku...a mi wózek z Niemiec przysłali.
A już dawno chciałam Cię pytać, jak się nauczyłaś niderlandzkiego? Bo mi się trudny wdaje 🤔

Marika super zakupy, Michałek obłowiony faktycznie.

O staniku za 7euro nie wspomnę 😎

Z nikam do mojego bobasa 🙂
dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

noc nieciekawa, wszystko było fajnie to 3.30 kiedy to Maciek śpiąc już z nami od 3 zaczął po nas skakać i potem płakać, coś go bolało. zapewne te okropneee zęby 🤢 no ale udało się go ululać, ale niestety o 6.30 postanowił, że koniec spania na dzisiaj...

no i już ubrani na dole pomykamy... znaczy się mąż jeszcze śpi, bo w nocy po północy zadzwonił do niego mój tata z prośbą, żeby kogoś tam odwiózł no i wrócił o 3 dopiero... także padnięty jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry u mnie noc spoko tyle tylko że Młody już ok 3 zażyczył sobie kurs do łóżka on wstaje w łożeczku i woła eeeee!!!! Ja go biorę do łóżka i śpimy do rana... 🙂 nawet nie płacze ... 😉chyba poprostu tak ma i nic z tym nie mogę zrobić jeść nie chce 😉 tylko potrzebuje się poprzutulac ...dziś pobudka 7.40 ja się cieszę że nie po 6 😜 a większość pewnie śpi jeszcze 😮

Coq!!!!!!!!!! Wstawaj proponuję kawę w samotności 😉 albo z nami!! 😉

Aga piateczka u nas m też kima 😉 ale u nas weekendy na zmiany jutro ja śpię a on wstaje z młodym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika no u nas kilka ostatnich dni jak Maciek wstawał, to M. go brał na dół, a ja spałam. także dzisiaj dałam mu luz 😁

no ale nie na długo... bo przewróciła się nam choinka, już ze 3 dni temu się przewróciła sama dwa razy, nikogo przy niej nie było i mieliśmy ją rozebrać, ale M. jakoś ją postawił, podparł czymś stojak i stała, chciałam w poniedziałek rozebrać. niestety... musiałam obudzić M. żeby mi trzymał choinkę, a ja rozbierałam. no i już teraz możemy podziwiać ją przez drzwi tarasowe 😜

a jak się pusto zrobił, jaki pokój się większy zrobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika no u nas kilka ostatnich dni jak Maciek wstawał, to M. go brał na dół, a ja spałam. także dzisiaj dałam mu luz 😁

no ale nie na długo... bo przewróciła się nam choinka, już ze 3 dni temu się przewróciła sama dwa razy, nikogo przy niej nie było i mieliśmy ją rozebrać, ale M. jakoś ją postawił, podparł czymś stojak i stała, chciałam w poniedziałek rozebrać. niestety... musiałam obudzić M. żeby mi trzymał choinkę, a ja rozbierałam. no i już teraz możemy podziwiać ją przez drzwi tarasowe 😜

a jak się pusto zrobił, jaki pokój się większy zrobił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry, ja tez juz nie spie 🙂 Jak to w sobote w pracy jestem. zywej duszy nie ma 😮
A spanko ostatnio Julus ma dobre, przesypia 5-7 godzin ciurkiem, w umie co dzien dluzej, ta od tygodnia. Bardzo sie z tego ciesze, poniewaz osatnie noce z pobudkami co 2 godziny nas wykonczyly! Niestety kosztem tego ze spi z nami caly czs, nawet wieczorem nie odklad go juz do lozeczka... ech, regres ale przynajmniej spi 🙃
no i od 2 dni juz nie karmie maluszka!!! Rok i 2 tygodnie, tyle sie karmilismy piersia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nie uwierzycie!!!! 🙃 Moje dziecko przespało całą noc w łóżeczku !!! 🤪 🤪 🤪
Usnęła co prawda po północy, ale jak tylko usnęła, od razu odłożyłam ją do łóżeczka i spała w nim do 8 z jedną pobudką na mleko 😆 Potem ją wzięłam do łóżka, bo oczka się jej jeszcze kleiły i do 9.30 pokimałyśmy 🙃

Chloe a ja myślę, że u mnie się tak zaczęło właśnie, mała chyba zaczęła coś gorzej sypiać, a ja miałam dosyć biegania do jej pokoju i coraz wcześniej przynosiłam ją do łóżka, ciesząc się, że przynajmniej śpi...i teraz nad nią pracuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika super że Misio obkupiony 🙂
Chloe to skoro już nie karmisz to chyba możesz intensywnie się zastanawiać nad drugim dzidziusiem? 😉 Jak odstawienie - bez problemu?
Własnie dzwonił tapicer że fotel jest do odbioru (ten po wybuchu poduszki powietrznej) więc muszę ruszyć d... , w dodatku samochód trzeba odśnieżyć 🥴 A przejadę nim może z 500 metrów 😉 No nic, w rączkach tego fotela nie przytargam - w koszu wózka tez sie raczej nie zmieści 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...