Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marika super 🙂 Dzięki za obiecaną relację! Ale wasze dzieciaki się wyszaleją. No i widzę, że Michałek biega po śniegu bez problemu.

Chyba zaczynają boleć mnie kości 🤔 Jaśmina też coś psika 🥴 Oby nas nie dorwało choróbsko!!!!

Wanilia posiedziałam teraz i obejrzałam kilka filmików z małą Jaśminą (styczeń, luty, marzec, kwiecień) i jeszcze bardziej Ci zazdroszczę maleństwa. 🙂 Aż trudno uwierzyć, że dzieci są tak bezbronne po narodzinach i że tak się zmieniły od tamtego czasu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio po spacerku 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/img5123k.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7241/img5123k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img5125x.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4313/img5125x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Marika super zdjęcia. Misiu cały niebieski 😁
Ja kolejny raz piekę muffiny według Twojego przepisu. Tym razem ciemne, z kakao, a zamiast nutelli orzechy i czekolada.


Całkiem przypadkiem tak wyszło 😉 kombinezon od jednej babci a sanki pożyczone od drugiej bo swoich jeszcze nie mamy ☺️ kupię na wyprzedaży pewnie bo tyle mi schodzi .... 😜 ale najzwyklejsze drewniane .. 😉

co do muffin smacznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika super 🙂 Dzięki za obiecaną relację! Ale wasze dzieciaki się wyszaleją. No i widzę, że Michałek biega po śniegu bez problemu.

Chyba zaczynają boleć mnie kości 🤔 Jaśmina też coś psika 🥴 Oby nas nie dorwało choróbsko!!!!

Wanilia posiedziałam teraz i obejrzałam kilka filmików z małą Jaśminą (styczeń, luty, marzec, kwiecień) i jeszcze bardziej Ci zazdroszczę maleństwa. 🙂 Aż trudno uwierzyć, że dzieci są tak bezbronne po narodzinach i że tak się zmieniły od tamtego czasu 😮


mleko z czosnkiem sobie zrób 😉 postawi Cię na nogi 😎 i podobno moczenie nóg w ciepłej wodzie z solą pomaga -ale nie próbowałam

a Misio jak widać po kombinezonie 😉 jakieś "bęcki " 😜 zaliczył ale pierwszy raz dziś tyle chodził w kozaczkach z reguły nie chciał w nich chodzić 🙃....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Marika Werka samodzielnie nie chodzi jeszcze wcale (bo kilka samodzielnych kroków po domu to nie chodzenie 😉 )więc pomimo "bęcków" dla Misia brawo 🙂
Coq mnie sie wydaje że ja już wszystko zapomniałam jeśli o opiekę nad maluszkiem chodzi 😲


pomożemy 😉 octanisept na pępuszek.... 😜 każda coś tam pamięta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio po spacerku w formie 😆 i spragniony!
U mnie też się robiło mleko z czosnkiem i z masłem chyba jeszcze...czy z masłem i miodem? 🤔 Wiem, że tego typu mikstura.

Wanilia sądzę, że sobie bez problemów przypomnisz 🙂

A moja Gwiazda zaczęła być nieznośna - efekt drzemki 20 minutowej. Po 17 zarządziłam kąpanie i śpi w swoim łóżeczku. Ja się zastanawiam czy się też nie położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Misio po spacerku w formie 😆 i spragniony!
U mnie też się robiło mleko z czosnkiem i z masłem chyba jeszcze...czy z masłem i miodem? 🤔 Wiem, że tego typu mikstura.

Wanilia sądzę, że sobie bez problemów przypomnisz 🙂

A moja Gwiazda zaczęła być nieznośna - efekt drzemki 20 minutowej. Po 17 zarządziłam kąpanie i śpi w swoim łóżeczku. Ja się zastanawiam czy się też nie położyć.


dokładnie ta misktura 😉 mleko, czosnek i jak masz miód i odrobina masła (ja osobiście wolę bez masła) w ciąży ciagle sie tym ratowałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Michałek jaki słodziak 🤪 śliczni ci nasi chłopcy no a dziewczynki piękniusie
Majcia ma takie same sanki tylko różowe-raz je na oczy widziała bo pogody brak

a my dopiero do domu wróciliśmy-cały dzień na mieście-obkupilismy sie trochę ale tego najwazniejszego po co jechaliśmy nie dostaliśmy: chciałam ochraniacz na łóżeczko no i niegdzie nie było rozmiaru bo mamy duże to łózeczko a jak juz były takie że 2 mogłam połączyc to takie cienkie jak by ich wcale nie było,więc mój mąż wpadł na genialny pomysł : kupilismy 12 cienkich poduszek kolorowych takich jak się na taboret kładzie 🤪 🤪 efekt super- mięciutko i się Majucha nie poobija a do tego kolorowo bardzo 🙂 później fotkę wstawie -no i dziś śpimy w nowym już łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, ja mam wrażenie że cały czas sprzątam.....Chyba dlatego że nigdy nie mam pół dnia wolnego żeby zrobić porządek tylko cały czas na raty 🥴 No i Werka też nie pomaga roznosząc wszystko po pokoju 😉 Jak śpi to staram się być cicho, zawsze myję wtedy podłogi. Myślę że w nowym mieszkaniu będzie lepiej, zamknę drzwi do sypialni i spokojnie sobie resztę ogarnę w czasie jej drzemki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/img3595e.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5849/img3595e.jpg[/IMG][/URL]] 🙂[/url]

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/img3596qs.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6601/img3596qs.jpg[/IMG][/URL]]Majucha w swoim poduszkowcu[/url]

łóżeczko turystyczne wyniesione już do garażu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita rewelacja!!!!


dzięki 🙂 udał się pomysł mojemu M 🙂 jeszcze ładniej to wygląda na żywo bo fotkę bez lampy robiłam i te kolory nie wyszły takie jakie są ale najwazniejsze że Majcia poczuje się jak w starym łóżeczku z siatki i będzie się mogła wiercić przez sen ile zechce bez siniaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia opowiadałam mężowi że dzidziusia będziecie mieć i przypomniał mi jak w ciązy miałam dni "nikt mnie nie kocha,nikt mnie nie lubi" i jak beczałam o byle co-a najlepsze z czego on zawsze sika ze śmiechu to jak kiedyś pomywałam naczynia i mi widelec spadł na podłoge a ja się z tego powodu popłakałam hehehehhe achhh to był stan 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Wanilia opowiadałam mężowi że dzidziusia będziecie mieć i przypomniał mi jak w ciązy miałam dni "nikt mnie nie kocha,nikt mnie nie lubi" i jak beczałam o byle co-a najlepsze z czego on zawsze sika ze śmiechu to jak kiedyś pomywałam naczynia i mi widelec spadł na podłoge a ja się z tego powodu popłakałam hehehehhe achhh to był stan 🙃


Heheeee może płakałaś że się nie możesz.po niego schylić 😜

Ochraniacz w dechę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spałyśmy do 20, ja dwie, a Jaśmina prawie trzy godziny. Może byśmy spały jeszcze, (kto wie może do rana?) gdyby nie wrócił mąż i wspaniałomyślnie nie zaczął łazić po sypialni i zaglądając do kompa.

Czuję się lepiej, może to snu mi było trzeba....

Rita trzba przyznać, że twój mąż ma łeb nie od parady 😁 😉 Ale poważnie wpadł na świetny pomysł, efekt jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam... no może z pustymi rękami to nie, ale jakoś specjalnie obładowana też 😜 zatem jeszcze jeden kurs będzie, ale biorę jakąś koleżankę, bo faceci to oni chyba nas nigdy nie zrozumieją 😠 dla siebie to nawet nie zdążyłam zerknąć 🤢
Marika jaki Misio fajowy na tych sankach... taki bałwanek malutki 🙂
Rita ochraniacz oryginalny i jaki ładny 🙂 my już nie używamy, ale moje dziecko przez sen się nie rzuca... znaczy się grzeczna jest... taaa jak śpi 😜
Wanilia bo tak mi się z tym bebilonem przypomniało... moja szwagierka to daje bebilon HA... może z tym próbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq mówią że sen to zdrowie więc dawajcie tak częściej hihi
ja jak same z małą jesteśmy w dzień to zawsze komara z nią sobie przytnę i potem do 3 w nocy tv oglądam
Meliska u nas jest odwrotnie -to Adam nie lubi ze mną na zakupy jeździć bo szybko się nudze i marudze mu-i wygląda to u nas tak że ja idę środkiem sklepu a on biega między tymi rzędami i mi znosi wszystko 🙂
mała już wykąpana ale jeszcze nie myśli o spaniu 🤨 bawi się z tatą samochodzikami buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i dzień dobry 🙂
U mnie śpią wszyscy jeszcze a ja byłam z psem na spacerze a teraz cichutko przy kompie siedzę 😉
Wystawiłam na sprzedaż krzesełko do karmienia: kupiłam za 180 zł, wystawiłam za 50 - byleby się grata pozbyć przed przeprowadzką. Ja to mam łeb do interesów, co?? 😜
A teraz się p pokoju rozglądam i zastanawiam co by tu jeszcze wystawić 😁 Za przegląd ciuchów Werkowych zabiorę sie już na nowym m żeby miejsca mieć więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...