Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita w walce o porządek wspieramy ale na tego twojego m zabraniamy narzekać!!!!! Wrócił po pracy z zakupami, ugotowal,dzieckiem się zajął.....jeszcze prezent dostała!!!!!!!!

Nie słyszałam by któraś grudniowka takie cuda na żywo u siebie widziała 😉

a widziała??????





Jak mi się przyśni to zobaczę 😎 Co prawda zakupy mąż zrobił, ale w kuchni palcem nie tknie. 🤔 A szkoda, bo uważam, że wspólne gotowanie to fajna forma spędzania czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita no Ty to masz męża 😁

chociaż u mnie zdarza się tak, że zrobi coś do jedzenia, bawi się z Maćkiem i nawet jakieś czekoladki czy kwiatki dostanę 🙂 ale nie zdarza się to zbyt często 😉

ale nie mogę narzekać w sumie na niego, dzisiaj nie było go 2 godziny, a poza tym czasem to od 6 rano się Maćkiem zajmował 🙂 do wieczora 🙂 w ogóle ostatnio jakby fajniej jest, ponownie się dotarliśmy chyba (bo jednak przerwa sporo zmienia) 🙂 🙂 🙂

a co do herbatki to u nas w 90% przypadków robi M. 😁 i dostaję już taką gotową, odpowiednio posłodzoną z cytrynką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ho.... ☺️ co tam u Was?u nas dziewczynki tydzien byly.. kuzynki wiec bylam z 3 dzieci wiec czasu na forum brak....ale mam nadzieje ze po niedzieli jak pojada wszystko sie uspokoi... mlodemu humorek wrocil.... chyba zeby przestaly go meczyc i normalnie mam wrazenie ze mi ktos dziecko podmienil....usmiechniety, zadowolony bawi sie spiewa tanczy 😉))normalnie mega zadowolony wczoraj byl..
jak Kalinka?
hehe co do meza to u nas roznie raz sa dni ze mam ochote go udusic... bo nic nie robi... ale w wiekszosci to on odkurza, myje naczynia, robi zakupy czasem spagetti ugotuje... do braku kwiatkow juz sie przyzwyczailam ... herbatka zawsze jest i jak w dzien widzi ze sie mlodym zajmuje to i herbatka i kolacja czy cos... w niedziele zabiera mlodego i daje mi do 9-10 pospac to ze narzekac nie moge 😉)) chociaz sa dni ze mam ochote go spakowac i na madagaskar wyslac z biletem w jedna strone:PP
Coq zle zrozumialam? 😉 zjazd u ciebie? 😉)) to ja tez sie chetnie z Kubalinskim załapie ;DDDD
holi na bombie był mega wypas usmialam sie hehehe 😉))
jak Maciejki gips? trzyma sie czy tez roztrzaskal go jak poprzednio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Starożytne Clermont Ferrand jest bramą do wulkanicznej Owernii (Masyw Centralny). Kraina to piękna i pejzażysta. Mnóstwo młodych (choć już nieczynnych) wulkanów, średniowieczne kamienne miasteczka, jaby wyrosłe razem z krajobrazem, kalderowe jeziora, krzepkie wino i w ogóle dobra atmosfera.

no to lux 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq pięknie się załatwiłaś zjazd u Ciebie 😉 no ale plac zabaw duży na dole rozbijemy miasteczko namiotowe 😜 😉

lecę na google sprawdzić gdzie to "klermontowo " 😜 😎


ja sprawdziłam i mi wyszło 1827km 🙃


😉

Haha, to trzeba busa wynająć cobyśmy wszystkie się zmieściły 😜 Autostradą wcale nie tak daleko 😉 To sie Coq zdziwi jak się obudzi 😁
Marika Ty mnie budzić nie musisz- ja codziennie wstaję M kanapki zrobić - tyle że zazwyczaj o 7 wracam do łóżeczka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

😎 😎 😎 A zdziwiłam się 😁 😁 😁
To kto mi ten zjazd zorganizował? 😎
Na namiot faktycznie jest miejsce na placu zabaw 🙃 Ale wszystko zależy od liczby gości, rozumiem, że teraz na liście jest Wnilia, Agami, Marika i Aga? - może Was udałoby się upchnąć w mieszkaniu 😁
Opis miasta już znaleziony, reklamy nie muszę robić. 😉 Kilometry też policzone. Teraz tylko transport załatwić 😁 😁 😁
Tylko na kiedy mam się szykować? Dalej wiosna-lato 2014?

p.s, Dawno sie tak z rańca nie uśmiałam na forum 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

😎 😎 😎 A zdziwiłam się 😁 😁 😁
To kto mi ten zjazd zorganizował? 😎
Na namiot faktycznie jest miejsce na placu zabaw 🙃 Ale wszystko zależy od liczby gości, rozumiem, że teraz na liście jest Wnilia, Agami, Marika i Aga? - może Was udałoby się upchnąć w mieszkaniu 😁
Opis miasta już znaleziony, reklamy nie muszę robić. 😉 Kilometry też policzone. Teraz tylko transport załatwić 😁 😁 😁
Tylko na kiedy mam się szykować? Dalej wiosna-lato 2014?

p.s, Dawno sie tak z rańca nie uśmiałam na forum 😁 😁 😁


jeszcze chyba Basia się pisała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...