Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja jak zwykle ostatnia hhehe
Meliska zaje... avatarek 🙂
Agami super włoski
mała księżniczka też z tą grzyweczką uroczo wygląda 😆
Aga cieszcie się z leniuchowania bo za chwile work!!!! 😉
co do menu to prawie wszędzie podobnie to wygląda-u nas tyle tylko że pierwszy posiłek o 10 jemy a reszta to tak jak piszecie z tym że my jemy 3 porcje owoców dziennie
coś jeszcze miałam napisać.....
aaaaa co do spania to Majcia zasypia na poduszce a potem to juz jest w każdym kącie łóżeczka-oczywiście odkryta ,śpi w piżamce z rękawkiem ale ja i tak pilnuje żeby grzejniki były odkręcone bo wiadomo jak się śpi odkrytym to zimno-mi też jest dobrze w takiej temp. adam tylko nam się poci hehehe i głównie tez odkryty spi
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry ja dziś w domu z Misiem bo tak się złożyło że jedna babcia wyjechała do wnuczek na dzień babci a druga akurat nie bardzo dziś mogła się Michalkiem zająć więc wzięłam urlop by nie kombinować z wcześniejszym wychodzeniem z pracy....

Tak więc pranie już się robi drugie przygotowałam ..... fryz też gotowy 😉 tzn tylko umyte 😜 chociaż nie wiem czy uda się nam wyjść takie lodowisko na zew że masakra......ale może puści mrozek 😉

No i muszę przygotować marchew na obiad. skoro młody teraz ładnie sam się bawi, będzie gotowana to i Misio będzie zajadał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Pisałam wczoraj po 19 że Weronika juz śpi...O dziwo spała do rana czyli do 8.30 - mamusia zachwycona bo miała cały wieczór dla siebie 🙃
Ale nas zasypało w nocy 😲 😮
M zapowidział że wróci dziś szybciej żebym nie musiała z psem do parku wychodzić. Przyznam że w tym śniegu chodzenie po parkach z wózkiem jest naprawdę męczące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata witamy forumową zombie 😁
Wiecie co? Trzeba być wrednym....Po ostatnim spięciu doczekałam się wczoraj programu do obróbki zdjęć - nie mogłam sobie poradzić z instalacją i prosiłam M o pomoc jakiś miesiąc. Wczoraj znalazł czas więc mogę wreszcie zrobic porządek w fotach 🙃

Weronisiu zrób lali tuli tuli 😁 :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/sam4405a.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9906/sam4405a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Fryzura jak widać bez zmian 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paczka, która miała dojść na 8 grudnia, jest już z nami 🙃 🙃 🙃 🙃

Mała oprócz spadkowych plastikowych klocków po kuzynie (rozstał się z czymś 🤪 ) dostała kilka zabawek od babci i cioci z Educo i muszę przyznać, ze są śliczne 😆
A teraz wcina świątecznego piernika z lukrem rzecz jasna 😎

Wanilia świetną lalkę ma Weronika 😆 A mąż niech tak trzyma 😉
Ty się chwalisz, że po 19 usnęła Ci córka...a ja jaką radochę miałam jak mi tak usnęła wczoraj znienacka po 22 🤪 🤪 Ale ja i tak o północy do łóżka poszłam i usnąć nie mogłam 🤢 Aż tu chyba po godzinie Jaśmina obudziła się z tak okropnym krzykiem 😮 nigdy się z takim piskiem nie obudziła...dostała mleko oszukane i już do 8 spała 🙂
A nawet dziś wstałam przed Małą o9.30 i może bym więcej czasu spędziła w samotności niż 10 minut gdyby nie listonosz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq przynajmniej paczkę przyniósł a nie rachunki 😜 to się w końcu Yasminka doczekała piernika 🙂!!!

Fajna fotka Werci 🙂 teraz mamusia będzie szaleć....z fotkami 😉

Ja marchew nastawiłam ziemniaki obrałam i może zdążę zrobić małemu kuleczki z mięska mielonego bo mięska na obiad nie miał od czwartku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq super że paczka w końcu doszła 🙂
I jeszcze miałam wrócić do rowerkow biegowych - rozmawiałysmy ostatnio z koleżanką o kontroli nad dzieckiem na tym sprzęcie i ona była świadkiem jak dziecko się rozpędziło i wyjechało na ulicę - mama nie była w stanie go zatrzymac ani nadazyć...Całe szczęscie kierowcy zdązyli się zatrzymać..Tak więc o jeździe po chodnikach lepiej zapomnieć - to jest rowerek do parku tylko i wyłącznie. Ja akurat mam u siebie ogromny park, plus tereny zalewowe za Odrą więc jest gdzie się z dzieckiem wybrać. Pierwsze próby planujemy na jesień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwoniłam do teatru lalek - pierwsze spektakle są dla dzieci od około 3 lat. No i gdzie się wybrać z takim maluchem żeby coś zobaczył ciekawego? Jeszcze w zimie.... 🥴 Jak tylko zrobi się ciepło planujemy zoo ale to jeszcze z dwa miesiące
Muszę mojego na ten basen wyciągnąć. Nie oglądałabym się na niego ale u nas nie ma przebieralni dostosowanej do małych dzieci i nie dam sama rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny też się cieszę, że w końcu prezenty doszły 😆

Wanilia właśnie dlatego mam sceptyczne podejście do biegowych - nie mam tu żadnego sensownego placu, a jak place zabaw to są jakimiś kamykami wysypane najczęściej.
W dodatku u mnie chodnik - krawężnik - chodnik - krawężnik - przejście dla pieszych ...więc jak takim rowerkiem?
Pomyślałam też, że widziałam takie rowerki w przedszkolu jak pracowałam, więc Mała będzie miała okazję się z nim zetknąć tam...A szukając biegowych, bardzo często w komentarzach czytałam, że ludzie kupują je dla 4-5 letnich dzieci....więc ja chyba odłożę ten sprzęt na przyszłość jeśli będę miała gdzie z nim chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Beata współczuje nocy
Weronika cudowna a jaką ma minkę śliczną 🙂
Basieńka oj biedna Ty-pewnie chodzisz z głową w chmurach 😉

my dzisiaj zaproszeni jestesmy do Adama taty na obiad z okazji dnia dziadka -trzeba jakies kwiatki kupic 🙂

dziewczyny a co myslicie o tzw smyczach dla dzieci? w PL wiem że to nie takie popularne ale tutaj wszędzie tego pełno i ja myśle że Majci tez kupimy....wiadomo dziecko chce wszędzie na nóżkach samo a tak przynajmniej pod kontrolą będzie sobie chodziło bez obaw że nagle gdzieś "odskoczy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A o czasie nawet nie mówcie.....za miesiąc będę mieć 30 😞a nam w tym roku stuknie 5 rocznica 😉

Jestem happy że już cały obiadek się nam pichci 🙂 i że synek miał takaaa drzemkę że się udało wszystko przygotować tak wcześnie Coq i Rita pewnie śniadanie dopiero wsuwają 😉 ale chciałam by przed wyjściem zjadł... 😉

Basia właśnie dlatego się obawiam wyjścia ale zaryzykujemy najwyżej szybko wrócimy......ale ludzie dziś stukaja żeby odpukać ten lód z aut masakra po godzinie niektórym schodzi......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basia właśnie dlatego się obawiam wyjścia ale zaryzykujemy najwyżej szybko wrócimy......ale ludzie dziś stukaja żeby odpukać ten lód z aut masakra po godzinie niektórym schodzi......

Lod byl wczoraj wiekszy 🙂
Koledzy z roboty wsiadali do samochodow odsywali szyby i zostawal warstwa lodu, wiec ja wybijali. Wygladalo to jakby byly dwie szyby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Narazie jesteśmy uziemieni.....pada deszcz....marznący deszcz.....powtórka z wczoraj.....nawet m dzwonił byśmy nigdzie sami nie szli....że pójdziemy się przejść jak wróci o 16 i tylko przestanie padać...

Marika nawet ja dziś spasowałam - Werka własnie usnęła w łózeczku. Mam nadzieję ze pośpi przynajmniej 1,5h i to bedzie jedyna drzemka na dziś i że znów sie uda ją położyć przed 20 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Narazie jesteśmy uziemieni.....pada deszcz....marznący deszcz.....powtórka z wczoraj.....nawet m dzwonił byśmy nigdzie sami nie szli....że pójdziemy się przejść jak wróci o 16 i tylko przestanie padać...

Marika nawet ja dziś spasowałam - Werka własnie usnęła w łózeczku. Mam nadzieję ze pośpi przynajmniej 1,5h i to bedzie jedyna drzemka na dziś i że znów sie uda ją położyć przed 20 😉


A u mnie słońce 🙃 ale zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane nasze menu wygląda podobnie do Aniqi !!!!
Mój mały pobudka mleko między 4 a 7
potem je zupkę a potem danonka albo deserek słoiczek a potem kaszka!!!!
Dziś byliśmy na sankach jak mały uwielbial w nich jeździć wcześniej a teraz już szału nie robi marudzi ale chyba u góry mu zęby idą!!!
AniqA ZDJĘCIE Kalinki cudne no przesłodka a jakie ma śliczne oczka!!!!
Agamiiiii ty też masz super fryzurkę taka lekka i zwiewna!!!!
Agaaaaaa powiem ci super że przezywasz drugi raz zakochanie do męza też bym chciala aby mnie to spotkalo hehe
a teraz do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...