Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 😁

a u nas dzisiaj znowu działa instytucja babci 😁 bo jedziemy niedługo na zakupy, przy okazji mąż do sanepidu. i mieliśmy jechać z Maćkiem, ale moja mama sama zaproponowała, że z nim zostanie.

dla nas lepiej bo nie będziemy musieli targać Maciuńka, bo zimnooo u nas.

i jak myślę ile kasy kasy dzisiaj wydamy to aż mnie głowa boli 🤔 sama wódka to sporooooo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Ja pierdziele, polozylam kaline spac o 21, minelo 2,5 godziny,a ona zdarzyla sie juz obudzic 3 razy:-S no zalamie sie chyba,znowu noc do dupy sie szykuje. I wlasnie Beata tak jak piszesz,chce na rece i zasypia na nowo po kilku minutach....ale kurka wodna nie o to chyba chodzi!!!! Musze poczytac,czy to jakis skok rozwojowy,bo mam nadzieje ze nie przyzwyczajenie

Hejka 🙂
Mój to przechodził ... ale czasem mam wrażenie, że ma to co noc 😜
Z tego co słyszałam to dzieciaczki tak się zachowują jak "rosną", tzn. mogą boleć je kości i do tego miewają nieprzyjemne sny...


Co do wstawania do mojego to już się nie wypowiadam...sama 24h / dobę ... i tak już ponad rok... 😞


A co do rybki to ja najczęściej dorsza na parze robię, a do tego sos pomidorowy - pomidory z puszki+warzywa (jakie mi wpadną w ręce)+delikatnie doprawić ziółkami oczywiście 😉

Jejjj ale u mnie zimaaaaa...brrr...od kilku dni non stop pada 😠 Na podwórku mam takie hałdy śniegu, że dzieci na sankach z nich zjeżdżają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.no nie zgadniecie co się stało. TELEFON MI SIĘ ZEPSUŁ!!!! 😠 😠 😠 budżet okrojony a ja bez telefonu zostałam i oczywiście stwierdzenie że 'czuje się jak bez ręki' jest zdrowo trafione 🤢 no i mam teraz problem. no i oczywiście nie obyło się bez efektów specjalnych. MAM OKRES 😠 wczoraj pierwszy dzień miałam i czułam się beznadziejnie i dzisiaj to samo a ten tel to jak kulka w łeb 😠 Mielnie lecą zielone gluty i Julka z rana dała mi popalić bo nie chciała wstać.chciała iść do przedszkola a le nie chciało jej się wstać więc cyrki z rana i skończyło się na tym że ona sama to tylko zjadła i siku zrobiła a reszte ja.smrodek jeden! no ale ferie od poniedziałku wiec dosyć wstawania rano przez najbliższe 2 tyg(od pon 🙂 !!!!!!!!!nie mogę się doczekać 🤪 tylko nie wiem czy czasami nie będę żałować jak 2 tyg będzie mi tu łazić całymi dniami i zadawać tak...nietypowe pytania na które się nie chce po prostu odpowiadać... mąż nadal udaje kamień i słaba ze mnie kusicielka 😜 a teraz to już w ogóle mam w ogonie to wszystko BLE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Asiu ja mam w zapasie takiego samsunga z klapką- nienajnowszy ale działa bez zarzutu w przeciwieństwie do tych nowych które po dwóch latach lubią zacząć szwankowac. Jeśli chcesz to dawaj adres i jutro wysyłam 🙂 Tylko nie jestem pewna czy nie ma sima w plusie 🥴
Coq - hahaha. Weronika zasnęła wczoraj ok 23 i to z bólem. Za to teraz odsypia. Więc jak widac o kant tyłka rozbić moje teorie z drzemkami w ciągu dnia 🙃
Rybkę tez na parze robię, podaję w kawałkach i każdy sprawdzam czy ości nie ma. Dorsz jest super bo jak już się ość trafi to duża więc łatwo wychwycić - nie ma takich szpileczek małych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny myjecie lub dajecie swoim maluchom "samodzielnie" szorować ząbki 😉 ???

Pytam ponieważ do tej pory nie miałam z tym problemu, a od kilku dni młody dwa razy "zanurzy" szczoteczkę w buzi i ją wyrzuca 🤨
Wcześniej z uśmiechem biegł do łazienki jak tylko mycie ząbków proponowałam...nie zmieniałam mu szczoteczki ani pasty na inną...nie wiem o co mu chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami marchewka z ryżem najlepsza...smecta nie wiem od jakiego wieku 🤨

Ja w apteczce mam zawsze Nifuroksazyd na wszelki wypadek...no ale to raczej na receptę 🤢
Coś jeszcze o bananach słyszałam ale teraz to nie wiem czy to na biegunkę czy wręcz odwrotnie...zaraz sprawdzę 😉

Aaaaa no i jagody jak w słoiku masz to też możesz dać...mój zajadał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Agami całusy dla Kuby 😘 To chyba jednak mleka nie wypróbujesz dziś skoro ma rozwolnienie. 🥴
Asia masz okres...a jak Ty masz tzn., że też lada dzień ... czyżby zabiegł znowu miał mi przejść koło nosa?! 😠
Nova ja trzymam szczoteczkę może 3-4 sekundy, a potem Mała przejmuje stery ...wolałabym sama jej trochę poszczotkować, no ale dobrze, że sama też szczoteczkę męczy.
Wanilia tak się zastanawiałam, czy Werka nie śpi, że Cię na forum nie ma, czy może relaks jakiś sobie wymyśliłaś wieczorny.
Moja dziś ładnie spała, ale też raz się znowu z jakimś wrzaskiem obudziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
myślicie że opłaca się jeszcze sanki kupic? zostawilismy w PL bo po pierwsze miejsca w aucie nie było a po drugie tutaj na góry sniegu nie liczyłam a od 3 dni tak ładnie biało wszędzie i się zastanawiam czy opłaca się dokupić jedne żeby tutaj tez miała -tylko śmiesznie bedzie jak kupimy a śnieg stopnieje hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale pochwalić muszę moje dziecko za czyszczenie noska-jak tylko jej coś w nosku przeszkadza to podchodzi do stolika bierze fride i mi podaje żebym jej psiknęła a żebym rurką mogła jej odciągnąć coś to też problemu nie ma pod warunkiem że ona trzyma za rurkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...