Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
meliska napisał(a):
pammat napisał(a):
hej 😉

no hej i tylko tyle 😜 gdzie żeś się podziewała??


TU I TAM :p U RODZICÓW MIESIĄC SIĘ SIEDZIAŁO I TERAZ SKOŃCZYŁO SIĘ TRZEBA BYŁO WRÓCIĆ 😞

a Konsti do żłobka chodzi? a Ty do pracy chyba od lutego wracasz?


mała idzie w poniedziałek do żłobka a ja w poniedziałek mam zadzwonic do ksiegowej i dowiedzieć się co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....

to taka profilaktyka przeciwpróchnicza.... moja pani stomatolog uważa, że o zęby trzeba dbać, bo teraz próchnica to plaga wśród dzieci 🥴


5 lutego tez idę to zapytam co moja powie
napisz wiecj koszt ???jak wyglądało lakierowanie....i ile trwało i co na to Jula???jakoś nie wyobrażam sobie Michałka na fotelu.... 😮 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....

to taka profilaktyka przeciwpróchnicza.... moja pani stomatolog uważa, że o zęby trzeba dbać, bo teraz próchnica to plaga wśród dzieci 🥴


5 lutego tez idę to zapytam co moja powie
napisz wiecj koszt ???jak wyglądało lakierowanie....i ile trwało i co na to Jula???jakoś nie wyobrażam sobie Michałka na fotelu.... 😮 😮 🤔

Jula na moich kolankach, pani próbowała jej waciaki w buźce poupychać z marnym skutkiem,a samo lakierowanie... takim minipicim pędzeleczkiem "malowała" ząbki, chyba musiało być to niezłe w smaku, bo pachniało gumą balonową 😉 ... koszt 5 min wizyty 20 zł... ale to chyba zależy od miejsca, kumpela z dzieckiem w mieście wojewódzkim to 50 zł za taką wizytę płaciła... dla porównania u mnie borowanie ze znieczuleniem 100 zł, a u Ciebie chyba więcej jak dobrze kojarzę... co 3 m-ce powtarza się to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie po Ikei buszuję, bo przymierzam się do zakupu krzesełka dla mojego dziecka... ostatnio patrzy ino gdzieś dupkę przysadzić, a to na wiaderku, a to na nocniczku, a jak byliśmy ostatnio na shoopingu to skoczyliśmy na wyżerkę i właśnie takie krzesełka dziecięce były i Julce się podobało tak siedzieć... więc kurs Ikea, ale po wypłacie dopiero, bo trochę te wyprze mi budżet nadszarpnęły 🤢
Wanilia a materac już upatrzony, bo w Ikei akcja DOBRA NOC - DZIEŃ DOBRY i można skorzystać z porad fizjoterapeuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....

to taka profilaktyka przeciwpróchnicza.... moja pani stomatolog uważa, że o zęby trzeba dbać, bo teraz próchnica to plaga wśród dzieci 🥴


5 lutego tez idę to zapytam co moja powie
napisz wiecj koszt ???jak wyglądało lakierowanie....i ile trwało i co na to Jula???jakoś nie wyobrażam sobie Michałka na fotelu.... 😮 😮 🤔

Jula na moich kolankach, pani próbowała jej waciaki w buźce poupychać z marnym skutkiem,a samo lakierowanie... takim minipicim pędzeleczkiem "malowała" ząbki, chyba musiało być to niezłe w smaku, bo pachniało gumą balonową 😉 ... koszt 5 min wizyty 20 zł... ale to chyba zależy od miejsca, kumpela z dzieckiem w mieście wojewódzkim to 50 zł za taką wizytę płaciła... dla porównania u mnie borowanie ze znieczuleniem 100 zł, a u Ciebie chyba więcej jak dobrze kojarzę... co 3 m-ce powtarza się to


hmmm zapytać napewno zapytam ........a za ząbka 110 zł więc nie taka różnica 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej,
my wróciłysmy 🙂 Werka na koniki poprychała, na sankach się gaznęła, z koleżanką o zabawki poprzepychała i w drodze powrotnej w aucie zasnęła 🙃
Meliska ja też myślałam o lakowaniu zębów ale wydawało mi się że to raz wystarczy i nie trzeba biegać co 3 m-ce 🤔
Co do materaca to ja chyba az tak wymagająca w tej kwestii nie jestem zeby 40 km do wrocka jechać coby porad fizjoterapeuty posłuchać 😉 Materac zamówię u producenta w Kępnie, mamy tam niecałe 50 km to sobie po niego pojedziemy. Koleżanka ma taki i jest zadowolona, zapłaciła 500zł. Moi rodzice dali za swój 2000zł 😲 Teraz żałują bo minęły 3 lata i materac się wyleżał mimo że kosztował niemało. Mnie tam do księzniczki na ziarnku grochu daleko i na takim tańszym też się wyśpię 😉 http://allegro.pl/materace-materac-washington-7stref-180x200-tanio-i2941286820.html
Pammat witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....

to taka profilaktyka przeciwpróchnicza.... moja pani stomatolog uważa, że o zęby trzeba dbać, bo teraz próchnica to plaga wśród dzieci 🥴


5 lutego tez idę to zapytam co moja powie
napisz wiecj koszt ???jak wyglądało lakierowanie....i ile trwało i co na to Jula???jakoś nie wyobrażam sobie Michałka na fotelu.... 😮 😮 🤔

Jula na moich kolankach, pani próbowała jej waciaki w buźce poupychać z marnym skutkiem,a samo lakierowanie... takim minipicim pędzeleczkiem "malowała" ząbki, chyba musiało być to niezłe w smaku, bo pachniało gumą balonową 😉 ... koszt 5 min wizyty 20 zł... ale to chyba zależy od miejsca, kumpela z dzieckiem w mieście wojewódzkim to 50 zł za taką wizytę płaciła... dla porównania u mnie borowanie ze znieczuleniem 100 zł, a u Ciebie chyba więcej jak dobrze kojarzę... co 3 m-ce powtarza się to


hmmm zapytać napewno zapytam ........a za ząbka 110 zł więc nie taka różnica 😉

Ja sie tez nad tym zastanawialam, ale zrezygnowalam po tym jak mojemu chrzesniakowi zrobili lakierowanie i mu zeby sczernialy 😞 teraz wyglada jakby mial jedna wielka prochnice. Takie czarne zeby z przodu. Moze to jakos zle zrobili albo cos takiego ale poki co sie nie wybieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ale zamilkłyście....
Coq na spacerze?


A i owszem byłyśmy ale między 12-13, zimnoooooooo brrrrrrr. Miałyśmy iść wcześniej tylko, ze mamusia pranie zrobiła i dosuszała sobie dżinsy na kaloryferze i suszarką, bo inaczej to chyba w porę obiadu przyszłoby nam wyjść.

Super, ze Weronika może sobie na koniku pobrykać 🙃 🙂 A Jaśmina nawet nie wie co to sanki 😮
Asia nie zapomniałaś Beacie o Pavlovej odpowiedzieć, już to kiedyś pisałaś 😜 😁
Meliska jestem pełna podziwu dla Julki 😆
Nawet przez myśl mi nie przeszło lakowanie w tym wieku 😮 ja miałam jak w pierwszej klasie byłam 🤔 Jak się udam do dentysty to zapytam jak się tutaj na takie maluchy zapatrują.
Pammat witaj! 🙂

Dziś nam się drzemka obsunęła i Mała zasnęła o14:45, ale najważniejsze, że bez problemu. 🙂
A obiad zjadła dziś swój, a potem jeszcze poskubała nasz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):


Super, ze Weronika może sobie na koniku pobrykać 🙃 🙂 A Jaśmina nawet nie wie co to sanki 😮
[

Coq ja napisałam że Weronika poprychała na koniki a nie pobrykała na konikach 😁


A to przepraszam...to jeszcze było zanim kawy się napiłam 😎
Ale i tak fajnie sobie poprychać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...