Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sorry, że ja jeszcze męczę..
Zdecydowałam kupić Kettlera 🙃 Jak dla mnie to dobry, rasowy sprzęt 😎 😁
Warunków na biegowy za bardzo nie mamy, a jeśli już to odkładam kupno takiego na jakieś 3 czy 4 lata Jaśminy.
Na filmiku jakiś brzdąc jeździ więc myślę, że Małą będe wozić szybciej niż jak dwa lata skończy.
Fajne video zrobili mu rodzice 😆 http://www.youtube.com/watch?v=o1J0XzUps1I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞


Uuuuuuu 🥴 niestety takie momenty są nieuniknione i się zdarzają. 🤢 Ale życzę, żeby Werka po tym wszystkim szybko Ci usnęła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśmina uwielbia biegać na golasa przed kąpielą, więc ją puszczam codziennie. Wczoraj robiłam jej mleko i słyszę jakiś "strumień" - stanęła przy brodziku, nasiusiała i jeszcze się na tym poślizgnęła 🤢
A dziś jak tylko ją rozebrałam uciekła do pokoju i nasiusiała przy kanapie 🤢 niby na podłogę, ale o dywan też zahaczyło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞


Uuuuuuu 🥴 niestety takie momenty są nieuniknione i się zdarzają. 🤢 Ale życzę, żeby Werka po tym wszystkim szybko Ci usnęła!!

Aż Ci klasnę za to życzenie - bo spełnione 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq piszesz że Jaśmina znaczy terytorium? 😉 Werka się dziś tak obsrała przed kąpielą że muszę pranie wstawić....I chyba jeszcze podłogę mopem przelecę bo rozbierałam ją na rozłożonym na podłodze rożku i mam wrażenie że śmierdzi w pokoju 🤔 Ale poczekam jeszcze kilka minut aż głęboko zaśnie zanim się zacznę krzątać. No i muszę coś zjeść bo zastanawiam się czemu mi niedobrze a cały dzień na dwóch kajzerkach, bananie i jabłku przeleciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq piszesz że Jaśmina znaczy terytorium? 😉 Werka się dziś tak obsrała przed kąpielą że muszę pranie wstawić....I chyba jeszcze podłogę mopem przelecę bo rozbierałam ją na rozłożonym na podłodze rożku i mam wrażenie że śmierdzi w pokoju 🤔 Ale poczekam jeszcze kilka minut aż głęboko zaśnie zanim się zacznę krzątać. No i muszę coś zjeść bo zastanawiam się czemu mi niedobrze a cały dzień na dwóch kajzerkach, bananie i jabłku przeleciałam


Przypomniałaś mi czasy po porodzie, kiedy bywały dni, że czasu nie znalazłam na przygotowanie jedzenia sobie 🤢 teraz też bywa, ale jednak jakoś inaczej, bo Mała może się złościć, ale jest mobilna i potrafi się bawić...a wtedy takiego noworodka nie było jak czym zająć 😮
Mam nadzieję, że na co dzień jadasz bardziej regularnie...ze swoim drugim maleństwem...

Za oklaska senkju 😉 super, że już śpi. Moja jeszcze długo pociągnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jaśmina uwielbia biegać na golasa przed kąpielą, więc ją puszczam codziennie...


Nie mogłam się powstrzymać Coq 😉
Mój też jest uciekinier, a jak już sika to najczęściej na obudowę wanny 😁

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscf6563a.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4785/dscf6563a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Wybaczcie te nagie półdupeczki 😉[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
hahaha Nova świetne zdjęcie 😁 Ja moją też czasami ścigam z aparatem...jak znajdę coś na co cenzura pozwala to też wstawię 😉


Heh no ja też szukałam "zakrytego" ujęcia...no ale kuperek to co innego 😜
Dobrze, że fotki są tylko dla znajomych 😉

...a w tle widać moją nieskończoną jeszcze nieszczęsną łazienkę 😞

Echhh...czas na mnie... dobrej nocki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
hahaha Nova świetne zdjęcie 😁 Ja moją też czasami ścigam z aparatem...jak znajdę coś na co cenzura pozwala to też wstawię 😉


Heh no ja też szukałam "zakrytego" ujęcia...no ale kuperek to co innego 😜
Dobrze, że fotki są tylko dla znajomych 😉

...a w tle widać moją nieskończoną jeszcze nieszczęsną łazienkę 😞

Echhh...czas na mnie... dobrej nocki kochane 😘


A ja właśnie miałam Ci pisać, ze bardzo ładnie u Ciebie...Nie wiem czy ściany malowane czy tapeta, ale paski fajnie wyglądają i kolory dobrane elegancko 🙂 A łazienka...skończysz...Mi właściwie całe mieszkanie do umeblowania zostało 😁 i się nie zapowiada na razie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...