Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Maciek wstał dzisiaj o 5.30 😮 no i już szalejemy na dole...

wczoraj zrobiłam część jedzenia na dzisiaj. druga część i sprzątanie dzisiaj. oj, dużo pracy mam...

a zaraz czytam co wczoraj napisałyście, bo u mnie wczoraj duże problemy z netem były i nie miałam jak zajrzeć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM u mnie też tyle śniegu co u Ciebie 🙂 a Maciek ma taką samą czapkę i szalik jak Kajtuś 😁 tak mi się wydaje 😜

Coq no Yaśminka zmieniła się na doroślejszą 🙂

Wanilia super, że sanki są 🙂 no i śliczna Werka w avatarze 🙂

Agami ode mnie spóźnione wszystkiego najlepszego 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Dzień dobry od nieprzytomnej Novej 🤢

Nie dość,że młody szalał,że aż go do siebie wziąć musiałam to jeszcze jakieś zjebane sny o opętaniu miałam 😠

Nie wiem o co kaman dzisiaj 🤢

Werka spała dziś do 8 - bez żadnej przerwy. Nie wiem jak Ty wytrzymujesz taki maraton bez przespanej nocy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Na dzień dobry powinnam polecieć taką wiązanką jak Pam 😠

Dzień dobry!!!

To ja się przyłącze - o szóstej jakiś pijak się zaczął do nas dobijac - piętra mu się pomyliły 😠 😠 😠 I nawet za klamkę zaczął szarpać, aż żałowałam że mój pies taki niegroźny bo normalnie bym poszczuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Na dzień dobry powinnam polecieć taką wiązanką jak Pam 😠

Dzień dobry!!!

To ja się przyłącze - o szóstej jakiś pijak się zaczął do nas dobijac - piętra mu się pomyliły 😠 😠 😠 I nawet za klamkę zaczął szarpać, aż żałowałam że mój pies taki niegroźny bo normalnie bym poszczuła


Mi od 5 ujada ten zajebiaszczy pies z góry 😠 W końcu nie wytrzymałam i w kuchni miotła do niego zapukałam...rezultat taki, ze męża obudziłam, co mi wypomniał oczywiście. Właściwie to mogłam wstać, ale ja się łudziłam, że przestanie ujadać. Wstałam o 8, a jak wyszłam spod prysznica to Mała już też siedziała na łóżku, więc tyle z kawy w spokoju 🤢
Mąż biegał do góry, nie wiem co on tam wyczyniał, wolałam się nie odzywać, ale sąsiadkę bym dziś w dupę kopneła z chęcią.
A w dodatku jak mąż miotłą pukał to ktoś gdzieś też walił...chyba nam w ścianę...dom wariatów!!! Ja się do bloku nie nadaje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia no jednak dzisiaj nie. jutro i w poniedziałek M. do pracy idzie 🙂

więc wczoraj za telefony i z powrotem przenieśliśmy imprezę na 18 😜 coby więcej czasu było 😉

a na 8 musimy iść do kościoła, bo mamy mszę za dziadka 🤔 znaczy ja pójdę, M. pewnie zostanie z Maćkiem. ale ok 7 musimy go zabrać od rodziców 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

A w dodatku jak mąż miotłą pukał to ktoś gdzieś też walił...chyba nam w ścianę...dom wariatów!!! Ja się do bloku nie nadaje 🥴

😁 😁 😁 Ty wściekła a ja się usmiałam 😁


😉

Marika chyba dobrze się bawiłaś 😆
Aga dla męża najlepszego no i udanej imprezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny chyba nic się nie stanie jak wyjdziemy na 20 min mimo że śnieg pada? Czy lepiej poczekać?


A chcesz z sankami wyjść? Nic się nie powinno stać, przecież to tylko śnieg, chyba że pada jakoś bardzo i może Werce w oczy sypać 🤔

My chyba około 11 wyjdziemy, teraz czytamy książeczki 😉 z przerwami na lookanie w net 😜 i bieganie po zabawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yasminka i Werka śliczne dziewczynki 🙂 u Yasminki faktycznie kucki na wiosnę się zapowiadają 😉

A z usunięciem zdjęcia faktycznie mnie zaskoczyli....ale wiadomo żadna odkrytych nie wrzuca no nic ok nie będziemy takich wrzucać wogóle 😉

No i macie laski przerąbane z tymi sąsiadami....ja mam pod sobą takiego co bywa głośniejszy ale już długo jest spokój....więc nie narzekam 😉
Strasznie dużo napisałyście 🙂 ja do domu dotarłam przed 2 więc jestem przydżumiona....kulig spoko i impreza później też udana....nawet tańce były i ubaw po pachy 🙃 czekam z utęsknieniem na pierwszą drzemkę Misia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane my dzis nocka fajna mleko wypite po 5 grubo to luzik a potem mały spac nam dal do 7,20 a w lozku siedzielismy do po 8 luxior!!!
Wanilia spokojnie idz na sanki pewnie juz z nich wrocilas ale tak tylko mowie bo ja z moim malym laze jak snieg pada !!!!Napisz relacje z sanek!!!
Marika super ze imprezka sie udala teraz musisz to odespac a ja dzis ide na urodzinki do mojej chrzesnicy ma dzis roczek daje jej kase!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko już po obiedzie i już śpi 😮 ale wstała dziś półtorej godziny wcześniej, więc się nie dziwię.
Spacer zaliczyłyśmy...szkoda, że słońce zaczęło świecić jak wracałyśmy, ale teraz znowu chmury.
Ale PUNKT specjalny spaceru 😆 🙃 🙃 Wahałam się co do tego, ale w pewnym momencie Jaśmina zaczęła kręcić się w wózku, miałyśmy 3 minuty do domu i 3 do plac zabaw...poszłyśmy na plac zabaw i zrobiłyśmy hyc z wózka 🤪 Wiecie jaką miała radość! 😁 Aż to nakręciłam 😁
Zdjęcia mam więc coś wstawię.

A po powrocie ze spaceru ja miałam radochę 😁 Ktoś na drzwiach wejściowych do klatki wywiesił kartkę, że właściciel psa, który szczeka cały dzień począwszy od godziny 6 ma coś z tym zrobić, bo mieszkańcy tracą nerwy...a jeśli nie to zgłosi to do Auvergne Habitat 😁 🙃 Więc jak faktycznie nic się nie poprawi to będzie skarga i na szczęście nie będziemy skarżyć ponownie my 😜
Z rewelacjami przybiegłam do męża, a on na to, że on rano też sąsiadce wetknął podobne pismo w drzwi 😁 A to się zdziwi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...