Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Laski się widzę dobrze bawią skoro jeszcze spać nie chcą 🤪

Prezes zasnął ale takiej jazdy jak dzisiaj to mi już daaaaawno nie zrobił 😮
No ręce opadają normalnie 🤔

W nagrodę za cierpliwość napiłabym się zimnego Redds'a...albo nawet zasłużyłam na małe "przytulanie"...niestety w mojej sytuacji i jedno i drugie jest tylko marzeniem 😠
...dlatego wanno z gorącą wodą i dużą ilością piany - nadchodzę 😎

Spokojnych wieczorów i nocek Konczity 😘 😘 😘

Wanilia - gratulejszyn 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrej nocy 🤔... a dobry wieczór 😉
Mała zmiana planów... pojechaliśmy dziś do Ikei... zaskórniaki się jakieś znalazły 😜 więc Jula już krzesło posiada... nogi zwisają, ale sama się na nie wdrapuje, no to luz 😉 poza tym M miał dziś jakiś dziwny dzień... nie marudził, nie narzekał, nie żałował na nic 🤪 także wszyscy wrócili zadowoleni... jedynie wściekła jestem, bo zabezpieczenia na ubikację nie udało mi się kupić... brak 😠 ... zadowoleni z zakupów, bo Julka niezły wycisk nam dała i już postanowiliśmy, że następnym razem jedziemy bez niej 😜 😁
Jaśminka i Weronika cudowne 🙂 Wanilia a siostra chyba musi mieć dużą głowę, że taki rozmiar roczniakowi przypisała... no nic starczy na dłużej 😜
Marika a pochwalisz się jakąś fotką z kuligu? 🙂
A z mojej ostatnio straszna pedantka się zrobiła... nic na sofie i na meblach leżeć nie może... wszystko musi leżeć rozpieprzone na podłodze 🤢 🤢 🤢
To teraz i ja życzę dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Fotek żadnych nie mam mamy taką nie pisaną zasadę że na takich imprezach nic nikt nie dokumentuje 😉 więc i kierownictwo dobrze się bawi .... 😜

Michałek to też tak "sprząta"....wszystko rozwala po podłodze ale wszystko zamyka drzwi szafki szuflady....czasem nawet pochowa....ostatnio schował moje pantofle i telefon do szuflady. w stoliku...mogłabym sobie szukać... 😮 o pilotach nie wspomne....naszczęście jeszcze w koszu nic nie ląduje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Węszę dziś tu przytłaczającą frekwencję 😁

Ale chmurzyska u mnie 🤨


U mnie piękne słońce 🤪 w końcu jakaś sprawiedliwość musi być 😜



Hehehe...no i do mnie słońce z rana dotarło, a śnieg w jego promieniach się w brokat zamienił...echhhh pięknie 🙂
(choć zimy nadal nie dzierżę 😠 )

Bry dziewoje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Dziewczyny po kąpieli balsmujecie codziennie maluszków a może oliwkujecie????? I co z buzka ??


Jeśli o nas chodzi to po każdej kąpieli od urodzenia to samo - niemiecki balsam Penaten o zapachu ułatwiającym zasypianie - uwielbiam 🤪 !!!
Może całe ciałko to nie ale jak siedzi na przewijaku to obowiązkowo buzia, plecki, cycochy i brzuszek, rączki i jak pozwoli to trochę nóżki...ale bez jakiejś dokładności tylko tak "jak się smarnie" bo zbyt ruchliwy jest 😉
A Ty smarujesz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Węszę dziś tu przytłaczającą frekwencję 😁

Ale chmurzyska u mnie 🤨


U mnie piękne słońce 🤪 w końcu jakaś sprawiedliwość musi być 😜


No musi musi 😉 Narzekać nie mogę, bo z wyłączeniem czwartku cały poprzedni tydzień miałam piękne słońce. A dziś siąpi, siedzimy w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
my juz od dawna niczego nie używamy a skórkę ma idealną 🙂


Ja też nie smaruję niczym...no jak mi się przypomni czasami oliwka albo takim krem co nam kiedyś pediatra zapisał i skóra też bez problemów. A buzia tylko jak na spacer idziemy. Teraz smaruję trochę koło ust, bo jej te krostki wyschły i sucha jest skóra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane w tą nudną niedzielę ale nawet mi leci!!!!
Mój M poszedł na spacer z małym na sanki pomimo że taki mróz ale na chwilkę niech się przewietrzy przyjdzie to pićko i do spania na 2 drzemke!!!
Ulka życzę żeby szybko dołek się zasypał i była wyspa ehhhe!!!
Ja mojego małego od urodzenia smaruje codziennie i buźkę też balsam z Nivea ale jak np kąpiemy go u siostry jak w gości jestem tam to nie smaruje ehhe!!!
Dziś na obiadek to co wczoraj spagetti ehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...