Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Rita napisał(a):
dziewczyny jakie witaminy dajecie dzieciom prócz D?

my nawet D nie dajemy odkad maly pije na noc mleko modyfikowane...
mysle ze nie ma po co dawac, chyba ze dziecko mialoby niedobory jakies to wiadomo.


zalecają dawać witaminę D. Maciek już długo jest na modyfikowanym, a cały czas bierze witaminę D.

najnowsze zalecenia są takie że tą dawkę która jest bez recepty powinno się brać codziennie do 18-go roku życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój na co dzień dostaje JUVIT MULTI, ma też w sobie wit. D3 🙂

Właśnie zasnął, a mi się jakoś zimno zrobiło 🤢
Chyba sobie gorący sok z malin zrobię...dobrze, że w zeszłym roku wpadłam na pomysł żeby go zrobić bo malin mieliśmy muuultum 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Rita napisał(a):
dziewczyny jakie witaminy dajecie dzieciom prócz D?

my nawet D nie dajemy odkad maly pije na noc mleko modyfikowane...
mysle ze nie ma po co dawac, chyba ze dziecko mialoby niedobory jakies to wiadomo.


zalecają dawać witaminę D. Maciek już długo jest na modyfikowanym, a cały czas bierze witaminę D.

najnowsze zalecenia są takie że tą dawkę która jest bez recepty powinno się brać codziennie do 18-go roku życia


tez wlasnie to czytalam gdzies, no ale nie przypominam sobie zebym brala witamine D do 18 roku a zyje i mam sie dobrze, moje kosci rowniez 🙂
wiadomo, taka dawka jak mowisz nie zaszkodzi na pewno nikomu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już uciekam 🙂 nie wiem czy zajrzę później, bo M pracuje do 21, i albo sobie posiedzimy razem bez kompa, albo komputer włączy on...

życzę przespanych nocy 🙂 Maciek przed chwilą się obudził, chyba coś mu się śniło, bo wystarczyło, że go na 2 sekundy przytuliłam i już wszystko ok 🙂 śpi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myślałam że nasz limit pecha się wyczerpał ale okazuje się że nie. Miałam pożyczkę rozłożona na 16 rat to mieszkaniowka i dziś w związku z odejściem kazali mi w 2 dni spłacić prawie 1500 zł ;/ zaj*****scie;( mimo iż mówili że mogę spłacac po odejściu dziś zmiana decyzji;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi i jak wieści po wizycie?
Agami no to nieźle Cię załatwili 😮
Rita my dajemy tran.
A apropo tej wit C Cebion... po otwarciu zużyć w ciągu 30 dni. Kiedyś do czegoś mi potrzebna była i kupiłam właśnie taką w kropelkach, żeby się łatwo rozpuszczała i jakież było moje zdziwienie, kiedy się okazało, że jest do wyrzucenia, a użyłam jej raptem 2 razy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde Agami ale Cię urządzili 😮 jak brałaś tą pożyczkę to było tak na "gębę", że po odejściu możesz ją spłacać czy gdzieś zapisane jest, bo tak zmieniać decyzję... 🤢

Rita nie wiem jak bardzo tą farbę czuć...ale ja szczerze mówiąc bałabym się kłaść dziecko, generalnie pozwalać mu przebywać w miejscu gdzie czuć malowaniem 🥴 ale być może byłabym ostrożna na wyrost.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Agami to faktycznie pech naprawdę!!!Jakoś dacie radę wiem łatwo się mówi!!!
Dziewczyny dzięki za dobre słowo u lekarza ok guzek się nie powiększył i jest szansa że się całkowicie wchłonie!!!
Dzięki że byłyście ze mną!!!
Coq zapomniałam napisać butki te pierwsze bym wybrała masz 5 do 6 także zamawiaj!!!
Nova sok z malin domowej roboty nie ma nic lepszego a jak robisz takie soki bo są różne metody !!!
dobrej nocki życzę mamusiom i dzieciakom !!!!
TYm ząbkującym szczególnie
Co do witamin to ja podaję tran z mollersa w płynie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami jesli to pożyczka z FM lub KZP to musiałabys poczytać regulamin - albo spłacaj normalnie raty i poczekaj co bedzie dalej. Tzn jeśli będą chcieli żebys zapłaciła całą kwotę to niech wysyłają pismo. Póki co ja bym olała takie decyzje "na gębę" wg klucza "widzi mi się".
Holi ja nie wiem po co Ty w ogóle do lekarza szłaś - przecież mówiłyśmy że wszystko jest ok 😁
Ja daję i tran i witD - w zimie z pewnością jej nie przedawkuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A właśnie pytanie do mam dających tran, bo więcej daje z tego co się orientuję: ten tran to dajecie zwykły czy baby?

I o pampersy jeszcze raz się upominam... czy używa ktoś jeszcze 4+ czy tylko my taką dużą pupkę mamy 😜 bo mocz jakoś inaczej pachnie i nie wiem czy się tym martwić czy to od tych pampersów właśnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzięki Holi to chyba 7:2 wyszło 🙂 super, że z guzkiem wszystko ok!!!

Moja ogląda Oui-Oui, nie pamiętam jak się nazywa po polsku ta bajka...taki chłopiec co ma samolot i na czapeczce dzwoneczek 😜

Też już się żegnam i dobrej nocy życzę. 🙂

jeszcze ogląda bajkę 😲 wszystkie grzeczne dzieci już śpią 😜 przynajmniej moje 😁 😁 u nas ostatnio Teletubisie jej przypasowały 😮
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...