Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A dziś kupiłam Małej buciki, numer 1 i już są wysłane 🙂 a do tego płaszczyk 🙂
Więc na wiosnę będziemy zaraz gotowe!!! Bo dziś jak wyszłam uderzyła mnie fala ciepła a nie zimna 🤪

Ochhhhh jak zazdroszczę 🤨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo mnie uderzyła dzisiaj kolejna śnieżyca 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A dziś kupiłam Małej buciki, numer 1 i już są wysłane 🙂 a do tego płaszczyk 🙂
Więc na wiosnę będziemy zaraz gotowe!!! Bo dziś jak wyszłam uderzyła mnie fala ciepła a nie zimna 🤪

🙃 🙃 🙃 Super. A płaszczyk jaki? ten co dawałas linka?


Płaszczyk inny : http://allegro.pl/show_item.php?item=2963417586

Nova 😘 Jakby się dało wysłałabym ci tego ciepła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja tez zlikwidowalam fb i jakos szczesliwsza teraz jestem he
Zdjecia cudowne
Coqus super ze jestes juz po i ze nie nacierpialas sie za bardzo

A my dzisiaj dola mamy- dowalili nam za wode i prad za szeszly rok do doplaty uwaga 900 euro!!!!!
Adam sprawdzal liczniki bo to az niemozliwe i do tego za gaz ma tez przyjsc do doplaty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łoooo matko, Rita...może faktycznie jakas pomyłka?
A ja sie pochwalę że zorganizowałam dzis troche pieniędzy. Zadzwoniłam do właścicielki kawalerki i zaproponowałam czy by nie chciała odkupić od nas półek i lustra w łazience i rolet w pokoju bo nam na nowe okna nie pasują. No i weźmie to wszystko i jeszcze stół z kuchni plus taborety - o to już sama zapytała i fajnie bo nam ten stół niepotrzebny 😎 Oczywiście tanio ją policzę, pewnie mniej nz połowa z tego co zapłaciliśmy ale zawsze to jakiś grosz a na co nam te graty? Rolety i półki pewnie by zalegały w piwnicymdo kolejnej przeprowadzki a wtedy to już chyba tylko na śmietnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq a Twój mąz gdzies pracuje czy tak sobie wyszedł wieczorem>? Nie mógł zostać skoro jestes po zabiegu? 🤔


Tak sobie wyszedł. Skoro nie wykazał nawet zainteresowania czy to krwawienie to normalne czy może coś nie tak, to co dopiero zostać w domu? 😮 Zresztą on już był gotowy do wyjścia na mój powrót. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
NovaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
NovaM napisał(a):
A propos FB...zawiesiłam dzisiaj konto 😎

hihi, a mnie tak namawiałas żebym założyła 😉

Aaaa widzisz ...bo to przez Ciebie wszystko bo nie chciałaś założyć 😜

http://www.youtube.com/watch?v=T4HQVBTVirY 😉

Haaaahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane super ze już COQ po zabiegu i że wszystko ok!!!
COQ wracaj szybko do swojej formy i będzie ok a mężem się nie przejmuj!!!
Mówicie o mleku z kartonu ja mojemu dałam dziś samo w butelce i pił także luzik co 2 dzień na noc kaszkę mu będę robić z mlekiem normalnym !!!
Pamm szkoda mi twojej małej biedulka zdrówka 100 razy życzę!!!
ja w pracy o21 do domku!!!
mały mi dziś przespał pierwszy raz od 20 do 7.30 ekstraaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia sprawdzilismy prad w sensie wylaczylismy wszystko z gniazdek w calym domu no i licznik stal,tak ze nikt sie raczej nie podpina,jeszcze wode jutro adam sprawdzi masakra jakas, myjemy sie tyle samo,piore tez tyle co zawsze a i sprzetu zadnego nowego nie mamy.... niby poszedl prad w gore 13% no ale nie kuzwa 200 %
3 lata starczalo to co placilismy a teraz nagle taka doplata 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...