Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
gdzie Wy wszystkie się podziewacie???

My byłyśmy na spacerze w parku


u nas padał najpierw deszcz, a teraz strasznie sypie śnieg...

a najgorsze że Maciek już marudny, i muszę się teraz męczyć z nim. on się męczy bo śpiący a ja bo marudny. a spał po południu 40 minut, więc w ogóle nie wiem o co chodzi...

no i zjadł jogurt, kanapkę z szynką, pół kanapki z masłem... i chyba nadal głodny...

a mówiąc kanapkę mam na myśli kromkę ze środka chleba nieprzekrojoną 😉

może kisielek ugotuję 🙂

ostatnio po raz pierwszy zrobiłam mu budyń na mleku z kartonu i nic mu nie było. a budyń mu bardzo smakował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa ja już od dłuższego czasu małemu budyń na zwykłym mleku serwuję 🙂
...i kaszkę mannę z sokiem, i biszkopty na mleku, i płatki, i ryż...
W sumie można powiedzieć, że mleko "zwykłe" na porządku dziennym 😉


ja jakoś się obawiałam 😉

no ale w końcu wypróbowałam, brzuszek nie bolał więc teraz mogę dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
M. jeszcze nie wrócił, ale mam nadzieję, że wróci przed kąpielą Maćka. bo jak nie to będę musiała po mamę dzwonić, bo tej jego łuski to sama nie założę, bo nie przytrzymam tak, żeby wszystko dobrze było jednocześnie bandażem owijając... no ostatnie dwa wieczory jak M. był do 21 w pracy to mama przychodziła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
NovaM napisał(a):
aaagaaa ja już od dłuższego czasu małemu budyń na zwykłym mleku serwuję 🙂
...i kaszkę mannę z sokiem, i biszkopty na mleku, i płatki, i ryż...
W sumie można powiedzieć, że mleko "zwykłe" na porządku dziennym 😉


ja jakoś się obawiałam 😉

no ale w końcu wypróbowałam, brzuszek nie bolał więc teraz mogę dawać 🙂

Też na początku ostrożnie podawałam i obserwacje prowadziłam...wiadomo 😉
Ale jak się kiedyś przyssał dosłownie z wielkim płaczem do Oli jak ona jadła płatki na śniadanie to nie było zmiłuj-musiał się najeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po zabiegu 🙂
Weszłam z prawie godzinnym poślizgiem 😮 Już myślałam, że może mnie na liście nie ma, choć w sekretariacie wszystko niby ok. Ale się doczekałam i czekałam dłużej niż trwał zabieg 😁
Wszystko sobie na monitorku oglądałam 😎 najpierw znowu te barwniki, żeby znaleźć zonę do leczenia, a potem odkurzacz w ruch 😁 i laser. Prawie bezboleśnie 🙂
Ledwo okres mi się skończył, a teraz 10-15 dni mogę krwawić, plamić 🤢
...Jak wróciłam podpaska była do wyrzucenia 😮 po godzinie. A że wyczytałam w wytycznych, które mi dała, ze w razie zbyt intensywnego krwawienia zgłosić się na oddział ginekologiczny to się aż przestraszyłam, czy to aby nie za dużo 😮 Obserwuję.
Miałam dobry humor, dopóki nie poprosiłam męża o pójście do sklepu i kupienie mi podpasek... zaczęły się wzdychania i wykręcanie oczu i dlaczego sobie sama po drodze nie kupiłam...dodam, że już był ubrany, żeby wyjść tylko na mnie czekał. ...ech aż się popłakałam tak mi się przykro zrobiło. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melsika zgadzam się z Pam, twoja Julka to chyba się niczego nie boi 🤪 😁 Mega dziewczyna. I kurde, patrze na nią na tych sankach i Ciebie widzę 😎 I kombinezon fajowy ma. A dziadków czaderskich 🙃

Nova u nas też mleko na porządku dziennym. I strasznie mnie to cieszy, że nic po nim Małej nie jest. 🙂

A o kisiel chciałam Was pytać. Bo mi siostra przysłała kilka paczek chciałam robić dla Jaśminy, ale jak wyczytałam, że tam ta tajemnicza czarna marchew to mi się odechciało i nie daję.

Nie pamiętam co jeszcze miałam pisać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Asia miałam wyrazić podziw dla twoich dziewczyn prześlicznych i roześmianych!!! 🙂 Cudaczne są.

Nova szkoda słów...może akurat Ty znasz inną prawdę, ale czasami sobie myślę, że faceci to tylko nerwy i nie wiem po co mi to...przynajmniej w takich momentach chcialabym mieć święty spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...