Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):

I o pampersy jeszcze raz się upominam... czy używa ktoś jeszcze 4+ czy tylko my taką dużą pupkę mamy 😜 bo mocz jakoś inaczej pachnie i nie wiem czy się tym martwić czy to od tych pampersów właśnie 🤔


4+ to duże 😮 ???
Ja już od jakichś 2-3 m-cy już 5 muszę mu zakładać 😮
A co do zapachu to młody też jakiś czas miał takie specyficznie zapachowe siuśki...ale przeszło i nic się nie działo, tzn. nie zaczerwieniał mu się "słowiczek" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Pisze w umowie że podlega natychmiastowej spłacie przy rozwiązaniu umowy a ja m prZeniesienie bez wypowoe dzenia i bez świadectwa pracy tylko aneks do umowy;/ przeżyłam kasę z książeczki Kuby i jemu w ratach oddam bo inaczej mi obiegowki nie podpisza;/

Chyba naprawdę chcą Ci to odejście utrudnic jak się da... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
Pisze w umowie że podlega natychmiastowej spłacie przy rozwiązaniu umowy a ja m prZeniesienie bez wypowoe dzenia i bez świadectwa pracy tylko aneks do umowy;/ przeżyłam kasę z książeczki Kuby i jemu w ratach oddam bo inaczej mi obiegowki nie podpisza;/

Chyba naprawdę chcą Ci to odejście utrudnic jak się da... 🥴


i żeby chociaż im to przyjemność jakąś sprawiło 🤢

a to po prostu dla Ciebie pod górkę...

ale teraz to już tylko z górki będzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hhej
Agami, no to ladnie pojechali z tematem:-S
A co do wyczucia mojego meza...on go nie ma zagrosz,zawsze cos zrobi albo powie,ze az wstyd. Wiecie co dostalam 3 lata temu na walentynki?- orbitreka- przyrzad do cwiczen ( z przeslaniem. Schudnij), 2 lata temu kupil mi na walentynki ksiazke kucharska:*) ja wam mowie masakra,on ma takie pomysly,ze az plakac sie chce. Dlatego teraz juz zawsze mu mowie co chce dostac.

Ja tez daje tran moller baby tylko. Ale tez zauwazylyscie,ze na zwyklym tranie moller zielonym,smak cytrynowy jest dawka 5 ml dIennie dla niemowlat powyzej 6 mca zycia, na tranie moller baby jest 2,5 ml od 6 mca do 3 roku zycia. No i zglupialam,bo skald obu jest identyczny,ta sama zawartosci wit. D i innych tluszczow,a rozne dawki...dla mnie to jest bez sensu...zielonego dawalam 5 ml, a tego bby daje 2, 5 ml,ale musze lekarki zapytac ile w koncu bo nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę się uspokoiłam z tymi siuśkami... miałam takie wrażenie, że to od tych pieluch, bo tak w jednym czasie to się zaczęło.... i teraz Cię NovaM uspokoję... następną paczkę też mamy już 5-ki 😜 niby kilogramowo ok, ale wiecznie poobgniatana chodziła i zdarzało się przelać 🤢

Tran dajemy zwykły, ale ostatnio obczaiłam ten baby i się właśnie zastanawiałam co za różnica 🤔

Aniqa no to pora się odwdzięczyć... może na walentynki w tym roku dla M odkurzacz 😜... i oby zrozumiał przesłanie 😉

Agami dobrze, że miałaś od kogo pożyczyć 😉 oni po prostu w tej firmie Cię oddać nie chcą i robią wszystko, żebyś stwierdziła... poddaję się i zostaję... oj wiej póki czas, bo metody mają z deczka dziecinne 🤢 🤢

Holi Ty już luz po wizycie, a jutro Coq pewnie w stresie... spoko, spoko.... myślami będziemy przy Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majucha zasnęła 10min temu ojjj na wiosnę będziemy sie przestawiały z tym spaniem i ona i ja bo pewnie jutro znowu min do 10 pośpimy
co do tej farby to sypialnia była wczoraj rano malowana ,wietrzyła się dzień, noc i dzisiaj prawie cały dzień-2 duze okna otwarte i wiatrak chodził -ja to panikara jestem i tylko ja cos tam jeszcze farbą czuje-do Was napisałam bo miałam nadzieje że mi napiszecie- Rita nie panikuj przez 2 dni wyschło hehehe a teraz znowu mi do myślenia dałyście hehehe
Agami brak słów jak Cie potraktowali z tym kredytem 🤨
Meliska u nas pampersy cały czas te same 4 ale od kilku dni tez jakoś intensywniej te siuśki pachną
Holi super że u Ciebie ok a jutro bedziemy się cieszyc z dobrych wieści od Coq 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry 🙂
Witam po nocy przespanej w jednym kawałku, szok normalnie jaka dziś jestem przytomna 😁 Wygląda na to ze jednek musze chodzić spac później bo inaczej się budzę w środku nocy i dupa ze spania 🥴 Werka jeszcze lula a ja juz mam kawusię, zastartowałam zmywarę i zaraz zabieram się za papiery bo w tym miesiącu będę miała problem się wyrobić 🤔 Wreszcie przestało mi się odbijać po tej glukozie 🙃
Coq trzymam mocno kciuki żeby zabieg odbył się bezproblemowo 😘
Rita pilot do sterowania kobietą? Ty to masz pomysły 😉
Pammat obiecala że będzie juz na bieżąco i cooo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja też już od jakiegoś czasu na nogach...a raczej bardziej na czworaka bo wstać nie miałam siły po zajebistej nocce 😠
Młodego już o północy musiałam wziąć do siebie bo wrzeszczał jak szalony i dopiero usnął jak go na sobie położyłam...ale żeby mi za dobrze nie było to budził się w takim stanie średnio co godzinę albo i pół 🤢
Masakra jakaś 🥴

Coq oby było oki 🙂

Rita i jak tam nocka "panikaro" 😉 ? Ja wczoraj zapomniałam napisać, że jak małemu malowałam to na następny dzień normalnie już spał u siebie 😉

No właśnie co z Pam 🤨 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Hej, ja też już od jakiegoś czasu na nogach...a raczej bardziej na czworaka bo wstać nie miałam siły po zajebistej nocce 😠
Młodego już o północy musiałam wziąć do siebie bo wrzeszczał jak szalony i dopiero usnął jak go na sobie położyłam...ale żeby mi za dobrze nie było to budził się w takim stanie średnio co godzinę albo i pół 🤢
Masakra jakaś 🥴

Coq oby było oki 🙂





kurde może ząbek albo brzuszek go bolał....bo przecież bez przyczyny nie płakał....współczuję nocy.... 😘 😘 😘

mój młody w dzień czasem daje popalić bo czasem to tylko mamunia....jak wrócę z pracy tylko mama i mama, owszem czasem się sam zabawi ale różnie bywa ....
ale za to i te wszystkie kolki to w nocy anioł 😉 śpi nie je już gdzieś od maja... albo poprostu to jest zank z niebios że chce jeszcze mieć rodzeństwo 😜

ale uwierzcie co ja dostałam przy tych kolkach w d... to moje 🤢

mojej siostry druga córka dała tak popalić przy kolkach że moja siostra mówi że gdyby Adka była pierwsza .....BANKOWO BYŁABY JEDYNACZKĄ... w nocy jadła gdzieś prawie do 2 roku.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tym jedzeniem nocnym to na serio mam już dość 😠!!!
Do tego a to smoczek, a to picie, a to nóżka między szczebelkami.... 😠 😠 😠
Wymiękam już po prostu ☺️

No i tak od ponad roku !!! Qr*a ileż można nocy jeszcze nie przespać 😠???
A jeszcze doliczając nieprzespane noce z przed końca ciąży gdzie wielki brzuchol już spać nie pozwalał to już jakieś półtora roku 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...