Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Postanowiłam skończyć gadać, a zacząć robić...

Wiecie co zrobiłam 🤨 ?????




Umówiłam się właśnie do psychologa 😮 😮 😮
Wizyta dopiero za miesiąc 🥴 Ale na szczęście na NFZ 🙂
Mam nadzieję, że nie sfiksuję jeszcze bardziej do tego czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia mężowi się nagroda należy 😁 No i super, że nowego nie musisz kupować, telefon ma dzwonić i do wysyłania wiadomości służyć więc po co Ci jakiś nowy sprzęt.
A zabieg mam mieć jutro...dziękuję za pamięć.
Aga świetnie, że impreza się Wam udała. A mąż niech każdego dnia z pracy zadowolony przychodzi. 🙂
Dziewczyny buciki z Emel są dobre? Macie opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Postanowiłam skończyć gadać, a zacząć robić...

Wiecie co zrobiłam 🤨 ?????




Umówiłam się właśnie do psychologa 😮 😮 😮
Wizyta dopiero za miesiąc 🥴 Ale na szczęście na NFZ 🙂
Mam nadzieję, że nie sfiksuję jeszcze bardziej do tego czasu 🥴


Myślę, że to dobra decyzja.... czasami warto uderzyć do specjalisty. Tyle wytrzymałaś Nova to i jeden miesiąc dasz jeszcze radę. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Postanowiłam skończyć gadać, a zacząć robić...

Wiecie co zrobiłam 🤨 ?????




Umówiłam się właśnie do psychologa 😮 😮 😮
Wizyta dopiero za miesiąc 🥴 Ale na szczęście na NFZ 🙂
Mam nadzieję, że nie sfiksuję jeszcze bardziej do tego czasu 🥴


Myślę, że to dobra decyzja.... czasami warto uderzyć do specjalisty. Tyle wytrzymałaś Nova to i jeden miesiąc dasz jeszcze radę. 😘


No tak...co tam miesiąc w porównaniu do tylu niefortunnych zdarzeń, które mi kłody pod nogi skrzętnie układały 😉
Dzięki Coq 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja jak zwykle w weekend na forum nieobecna a widze ze dosc duzo sie dzialo.
Nastepny weekend jestem w pracy wiec bedzie super 12 dni z rzedu 😞 za to odbije sobie pozniej...
Dzis jak to Poniedzialek mnostwo roboty wiec niestety nie nadrobie co sie dzialo ostatnio.
U Nas w sumie ok choc po tygodniu w zlobku Florek ma katar i kaszel, wiec dzis siedzi w domku i tak w sumie do szczepien czyli przeszlego wtorku. Powoli mu przechodzi ale zobaczymy co z tego bedzie 🙂

Odezwe sie pozniej, mam nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM trzymam kciuki, żeby okazał się być pomocny ten psycholog 🙂

Basieńka no to buziaki dla Florka 😘 żeby już przeszedł mu katarek i kaszel 😘

ale coś tu widzę, że pusto dzisiaj... Maciek spał trochę ponad godzinę, a my razem z nim 😉

w ogóle to moje dziecko zaczyna coraz więcej mówić. jak czegoś chce to już od dłuższego czasu pokazuje na to palcem 🙂 i mówi "daaa". a teraz mówi też "nie nie", na bałwana mówi "bamban", mówi: lampa, akuku, mniam. To z tych nowych słówek 🙂 a co do tata i mama. to króluje tata. non stop go woła, non stop mówi tata 😜
a jeszcze mam chwilę to Wam opowiem co to Maciek ostatnio zrobił. Siedział z moją mamą i była pora na jedzenie, mama podgrzała mu zupki, zjadł ze 3 łyżki, i wypluł i mama mówi, że pokazuje usilnie ręką na mleko i mówi "daaa, daaaa". no to mama wzięła zrobiła mu mleko i zjadł całą butelkę. pokazał co chciał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga super, że Maciej tak się językowo ładnie rozwija 🙂
U mnie pokazywanie (a nawet przynoszenie butelki 😁 ) przez cały czas króluje...no bo jak nie wiesz jak powiedzieć to musisz pokazać 😜 Ale wraz z wyciągniętym paluszkiem Yasmine mówi "ta" lub "tsa" ...A nie opanowała do perfekcji 😎 Tata chyba wypowiada nieświadomie, mama -czasami.

Chcę kupić Małej buciki na wiosnę przez internet...wiem, że pomysł ryzykowny, bo powinny być zmierzone, ale w razie czego sprzedam. W dodatku już tyle razy mierzyłam stopę, że już sama nie wiem ile ma 😮 Ale chyba 12,4 cm.
Wybrałam dwa modele w rozmiarze 21, jeden ma wkładkę 13 cm drugi 13,3. Czytałam,że centymetr dłuższe trzeba wybrać, ale nie chciałabym, żeby Yasmine but gubiła 🤢 a podejrzewam, że w lutym będzie już wiosenne zakładać jak będzie około 15-17 stopni.
jedne: http://allegro.pl/trzewiczki-emel-e-1234-r-21-wyprzedaz-i2957166971.html
drugie: http://allegro.pl/emel-skorzane-buciki-r-21-i2951445316.html
...i nie wiem, które wybrać. A wyszukałam takie (bo modeli ślicznych jest całe mnóstwo) bo cena atrakcyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yasmine już padła 🙃 Cieszę się niesamowicie, bo ponad tydzień drzemka nam około 14 wypada więc taka regularna i przewidywalna teraz jest 🙂

Basia a Wy mimo wszystko dajecie Florka do żłobka, mimo, ze mąż twój jest w domu?
Pamela też na fb skrobnęła, że Konstancja znowu chora 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova oby chociaż humor był lepszy po wizycie 😉 zawsze to coś 😉trzymam kciuki 😘

Coq dla mnie stanowczo pierwsze ja zamówiłam młodemu tez 21 tyle tylko że teraz ma 20 i to cały czas na elefanten lecimy 😉
teraz kupiłam takie
http://allegro.pl/polbuty-skorzane-elefanten-21-wkladka-13cm-i2979809987.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Yasmine już padła 🙃 Cieszę się niesamowicie, bo ponad tydzień drzemka nam około 14 wypada więc taka regularna i przewidywalna teraz jest 🙂

Basia a Wy mimo wszystko dajecie Florka do żłobka, mimo, ze mąż twój jest w domu?
Pamela też na fb skrobnęła, że Konstancja znowu chora 🥴 🤢

Tak dajemy go do zlobka bo widze ze mu to dobrze robi. Coraz wiecej gada bawi sie z innymi dziecmi i stal sie bardziej do ludzi i bardzo fajnie sie rozwija. Nie chce tego zaprzepascic. A chodzi od 8-14 wiec nie za dlugo 🙂 a M w tym czasie moze porobic cos w spokoju w domku 🙂 Posprzatac, pozmywac itp. (jak to prawdziwy "kur domowy"). Teraz wlasnie konczy terrarium dla naszego zwierza. Postanowilismy zmienic miejsce i teraz bedzie pod schodami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga super, że Maciej tak się językowo ładnie rozwija 🙂
U mnie pokazywanie (a nawet przynoszenie butelki 😁 ) przez cały czas króluje...no bo jak nie wiesz jak powiedzieć to musisz pokazać 😜 Ale wraz z wyciągniętym paluszkiem Yasmine mówi "ta" lub "tsa" ...A nie opanowała do perfekcji 😎 Tata chyba wypowiada nieświadomie, mama -czasami.

Chcę kupić Małej buciki na wiosnę przez internet...wiem, że pomysł ryzykowny, bo powinny być zmierzone, ale w razie czego sprzedam. W dodatku już tyle razy mierzyłam stopę, że już sama nie wiem ile ma 😮 Ale chyba 12,4 cm.
Wybrałam dwa modele w rozmiarze 21, jeden ma wkładkę 13 cm drugi 13,3. Czytałam,że centymetr dłuższe trzeba wybrać, ale nie chciałabym, żeby Yasmine but gubiła 🤢 a podejrzewam, że w lutym będzie już wiosenne zakładać jak będzie około 15-17 stopni.
jedne: http://allegro.pl/trzewiczki-emel-e-1234-r-21-wyprzedaz-i2957166971.html
drugie: http://allegro.pl/emel-skorzane-buciki-r-21-i2951445316.html
...i nie wiem, które wybrać. A wyszukałam takie (bo modeli ślicznych jest całe mnóstwo) bo cena atrakcyjna.

pierwsze ladniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Postanowiłam skończyć gadać, a zacząć robić...

Wiecie co zrobiłam 🤨 ?????




Umówiłam się właśnie do psychologa 😮 😮 😮
Wizyta dopiero za miesiąc 🥴 Ale na szczęście na NFZ 🙂
Mam nadzieję, że nie sfiksuję jeszcze bardziej do tego czasu 🥴


A noz bedzie przystojny ten psycholog!! 🙂
bo na fachowosc w nfz przestalam liczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
Postanowiłam skończyć gadać, a zacząć robić...

Wiecie co zrobiłam 🤨 ?????




Umówiłam się właśnie do psychologa 😮 😮 😮
Wizyta dopiero za miesiąc 🥴 Ale na szczęście na NFZ 🙂
Mam nadzieję, że nie sfiksuję jeszcze bardziej do tego czasu 🥴


A noz bedzie przystojny ten psycholog!! 🙂
bo na fachowosc w nfz przestalam liczyc 😉


No akurat to będzie kobieta 😜
Normalnie przyjmuje prywatnie ale zapytała mnie czy mam skierowanie...hmmm...nie mam ale zdobędę 😉 ...powiedziała, że jak zdobędę to spokojnie na NFZ mnie przyjmie 🙂
A co do fachowości to teraz nie wiadomo kto jest z powołania, a kto tylko dla kasy 🤨
Pójdę i zobaczę...przynajmniej próbuję...chociaż decyzja łatwa nie była 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa czytając Twojego posta o umiejętnościach Waszego szkraba to muszę przyznać, że zdolniacha z niego 🙂
Mój przestał mówić nawet mama ostatnio...teraz krzyczy babuuuu 🙂
Zdarza mu się coś typu: yyyka czyli Olka no i bach na porządku dziennym jak coś o podłogę uderza 😉
A co do innych jego wymyślnych "słów" to jak się bawi można usłyszeć aśśśsiiiś , taś, adyś, jeśśiiśś i tym podobne 🙂
No i znowu bym się pokusiła o porównanie do Oli ale nie chcę stwierdzić, że młody jakoś do tyłu z mową jest...Ola strasznie dużo i szybko dosyć zaczęła mówić...no i do tej pory ma najwięcej do powiedzenia he 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Mała mi się powoli budzi...ja niby też pokimałam, ale usnąć porządnie nie mogłam. Teraz podwieczorek i na spacer.
I sprawdzam meteo i pokazuje mi 8 st. odczuwalne 6 🤔 to chyba kombinezon mogę sobie podarować 🤔


No temperaturka całkiem przyjemna 🙂
Mój po obiadku ... właśnie zasypia na podłodze 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Co do dołku to czasem mam takie dni mega nudy i załamki!!!
Dziś musiałam wziąć wolne bo z małym mi nikt nie mógł zostać jutro muszę się zmienić zmianami bo teściowa chora no takie to jest!!!
A dziś mam lekarza endokrynologa na 19,30 i boję się i stresuję mam tego guzka na tarczycy !!!!
Agaaa super że Maciejka już goni on jest przedobry z takim gipsem nieźle!!!Fajnie że imprezka się udała!!!
Nova dobrze ci zrobi wygadanie się u psychologa spoko!!!!
Aniqa kurde twój mąż się źle zachowuje w stosunku do ciebie nieładnie nie powinien tak mówić!!!
Agami Kubulek przekochany na tym spacerku ma słodkie duże oczka!!!
Fakt kochane dobrze że mamy to forum bo bez niego nie wiem ja już jestem uzależniona!!!
nasz mały śpi a ja na internecie jak widać!!!
Basia super że Florek chodzi do żłobka fajna sprawa dziecko szybko się uczy wszystkiego i ma kolegów fajnie się usamodzielnił!!!
Wanilka jak tam po glukozie dałaś na pewno radę a i zazdroszczę przeprowadzki w sensie nowego mieszkania bo samo pakowanie niezbyt przyjemne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Twój Nova usypia, a moja niby oczy otwierała, przez szparki na mnie patrzyła...i dalej śpi 🤔

A co do tego co Basia napisała, że Frlorek fajnie się rozwija przez żłobek, bawi się z dziećmi (więc super Basiu, ze z niego nie zrezygnowaliście, a Kur twój domowy ma chwilę oddech 😉 ) ....i a propos tej samotności --- Jaśmina nie ma kontaktu żadnego z dziećmi 🤢

Holi trzymam kciuki za wizytę u endokrynologa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dwa głosy oddane i dwa na pierwszy model bucików 😁
...a ja nie wiem 🤔 fakt pierwsze mają taką przewagę, że będą pasowały nie tylko do spodni i sukienki ale i do kurteczki sportowej i do płaszczyka jakiegoś...no nie że takiego super eleganckiego.

Kurcze jak Mała śpi to może wstawię jabłka do piekarnika i będą pieczone 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...