Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ojoj, połozyłam się na chwilę jak mała usypiała i ..... obudzialm się po godzinie 😲 To teraz musze dobre temp narzucic żeby ogarnąć cokolwiek zanim Werka wstanie...Dzwonił właściciel mieszkania że chciałby się spotkac w weekend przekazać już mieszkanie 🙃 Więc jak dobrze pójdzie spotkanie dziś o 17 a od jutra możemy zacząc się pomału wywozić. Super, przeprowadzka rozlożyłaby się na 5 dni, może wtedy nie padnę na pysk 😉
Coq czekam na zdjęcia - gratuluję decyzji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq Yasmine rzeczywiście na zadowoloną wygląda 🙃 Tylko ten plac zabaw jakiś taki smutny... 🤔


Smutny, bo brak słońca, liści ... i dzieci 😉 A Yasminę nie interesowała w ogóle zjeżdżalnia i inne takie, a ziemia i tup tup tup 😉

Jak dzwoniłaś do teatru to skłoniłaś mnie do poszukiwań również 😉 i szczerze mówiąc dla tak małych dzieci nie ma nic 🤢 nawet taki plac zabaw przepisowo jest dla dzieci od 3-10 lat 🤔
... kino od 5 🤔, sale zabaw od 2...chyba jedyne co to basen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka ja juŻ po zakupach mały na spacerku był kupiłam mojej chrześnicy ładną bluzeczkę i skarpetki z Abs i mojemu synkowi też skarpetki i sobie majteczki eheheh!!!!
obiad zjadłam mały już spi godzinkę ja się na 20 min może położyłam !!!!
Siedze i za niedługo wybieramy się na roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka ja juŻ po zakupach mały na spacerku był kupiłam mojej chrześnicy ładną bluzeczkę i skarpetki z Abs i mojemu synkowi też skarpetki i sobie majteczki eheheh!!!!
obiad zjadłam mały już spi godzinkę ja się na 20 min może położyłam !!!!
Siedze i za niedługo wybieramy się na roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Yasmine zadowolona i sliczna 🙂 A plac zabaw faktycznie smutny,ale wiosna ozyje 🙂
Nie sadzilam,ze kiedys to powiem,ale mam dosc tej pogody.Snieg znowu sypal i zakrywal nadtopione breje starego,brudnego sniego-lodu. Chce wiosne!!
Marika jak tam po kuligu??
Wanilia beret kupilam po przecenie za 4euro,co ciekawe kazda rzecz z h&m jest podpisana po polsku a nie holendersku. A co do przeprowadzki,to na pewno bedzie Ci lzej jak machniecie ja w 5 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata pisałam już 😉 głowa trochę też bolała ale super się zrelaksowałam m ok 20 przysłał mi sms-a że Misio już śpi wykąpany i pojedzony 😉 więc spokojnie mogłam się bawić 🙂

marika321 napisał(a):
Yasminka i Werka śliczne dziewczynki 🙂 u Yasminki faktycznie kucki na wiosnę się zapowiadają 😉

A z usunięciem zdjęcia faktycznie mnie zaskoczyli....ale wiadomo żadna odkrytych nie wrzuca no nic ok nie będziemy takich wrzucać wogóle 😉

No i macie laski przerąbane z tymi sąsiadami....ja mam pod sobą takiego co bywa głośniejszy ale już długo jest spokój....więc nie narzekam 😉
Strasznie dużo napisałyście 🙂 ja do domu dotarłam przed 2 więc jestem przydżumiona....kulig spoko i impreza później też udana....nawet tańce były i ubaw po pachy 🙃 czekam z utęsknieniem na pierwszą drzemkę Misia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Beata pisałam już 😉 głowa trochę też bolała ale super się zrelaksowałam m ok 20 przysłał mi sms-a że Misio już śpi wykąpany i pojedzony 😉 więc spokojnie mogłam się bawić 🙂

marika321 napisał(a):
Yasminka i Werka śliczne dziewczynki 🙂 u Yasminki faktycznie kucki na wiosnę się zapowiadają 😉

A z usunięciem zdjęcia faktycznie mnie zaskoczyli....ale wiadomo żadna odkrytych nie wrzuca no nic ok nie będziemy takich wrzucać wogóle 😉

Marika sorki z tel pisze a ja z tych slabo widzacych jestem i mi umknelo. Super,ze sie zrelaksowalas 😁

No i macie laski przerąbane z tymi sąsiadami....ja mam pod sobą takiego co bywa głośniejszy ale już długo jest spokój....więc nie narzekam 😉
Strasznie dużo napisałyście 🙂 ja do domu dotarłam przed 2 więc jestem przydżumiona....kulig spoko i impreza później też udana....nawet tańce były i ubaw po pachy 🙃 czekam z utęsknieniem na pierwszą drzemkę Misia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane !!!
Wanilia Gratki dla was że już macie klucze i za niedługo będziecie w większym mieszkanku superrrr!!!'
Marika no wiadomo główka bolała ale wartooo było !!!
Ja wróciłam niedawno z roczku superrr było i fajna ekipa mały zasnął o 20.20 ale czekam na męża!!!!
Heheheh
Jutro niedziela więc nuda będzie ale o 17 do znajomych to luzik zleci a w poniedziałek do roboty niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
alee od wczoraj zaje... fotki wstawiłyście 🤪 dzieciaczki wyglądaja cuuudownie
ja zalatana teraz jestem bo mamy to malowanie a przy okazji myje rzeczy których z pół roku nie dotykałam np grzejniki hehe
Wanilia super że zaraz na nowe mieszkanko śmigacie
Agami spóźnione życzenia urodzinowe
rety pół godziny nadrabiania i zapomniałam co miałam napisac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nudy u mnie jak fiks. Sama siedze z Sarka, bo M w pracy do 23 i jutro to samo. Gulasz mi sie gotuje, bo robie stampot z gulaszem. To jest takie holendcerskie danie ziemniaki gotowane i szturane z kapusta wiejska do tego powinna byc kielbasa i duzo sosu pieczeniowego, ale ja robie z gulaszem. Sarczini nie spi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...