Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Wanilia Konsti chyba trochę lepiej właśnie poszła spać a ja gotuje makaron na rosół
Nie mogę ustawić nowego avatara pisze.ze zmiany pomyślnie a cały czas to samo zdjęcie i tak już.walczę 3 dzień :/

ja miałam to samo i dałam sobie spokój 😞 jakiś czas temu próbowałam i to nie z jednym zdjęciem tylko z 3 żeby nie było ze może zdjecie jakieś nie takie.no i lipa.napisane było że zapisane pomyślnie a tu zonk 😲 nie wiem co to ma znaczyć.moze jeszcze któraś z Was ma taki problem to piszcie i będziemy sie do Admina odzywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asia "piknik na kółkach" 😁 😁 dobra jesteś 😉
A krwawienie dziś ok. Wczoraj trochę się przestraszyłam.

Ubrałam dziś Małą na spacer w kurtkę wiatrówkę, podszyta co prawda podszewką, ale wiadomo cienka. Miała pod spodem body z dł. rękawem i gruby sweter, bo też podszyty warstwą trykotową...wydaję mi się, że nie zmarzła. A apropos tej kurtki, wstawię Wam zdjęcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i płaszczyk też ładny 🙂 dziewczyny balują wiec muszę sie żegnać.Milenka zupke zapewne zje a ja opustoszyłam juz prawie doszczętnie zamrażarkę o lodówce nie wspomnę.nie nawidzę nie mieć pieniędzy 😠 troche sie boje tych zakupów bo wydam caaaałe mnóstwo pieniędzy i znowu będę żylić na wszystko 🥴 no ale zamrazarka odsapnie to moze ją rozmrożę jutro 🤔 w sumie dobry pomysł przed zakupami 😁 mówiłam Wam jakiś czas temu o tym ze na garnek sie uparłam do gotowania na parze.wiec staneło na tym że kupuję mrożonki które są lepsze niż te surowe warzywa o tej porze i duszę je na woku 🙂 podlewam odrobiną wody i jest super 🙂 wszyscy ze smakiem jedzą.umyka w ten sposób zasmażka do kalafiora :P uwielbiam ale jest tucząca a same warzywa i tak są dobre.no i do tego potrzebna jest zamrażarka 🙂 a jak będzie pusta to kupię wiecej za jednym razem i tylko wyciagać będe 🙂taka jestem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miedzy 1 a 2;-)
Dziewczyny,ja nie wiem co sie ze mna dzieje,a tyje z dnia na dzien!!!! Zrobilam wyniki badan na terczyce,ciagle sa.w.normie,chociaz pewnie niedlugo bede znowu tabsy na nadczynnosc brala,bo tak blisko gornej granicy sa. Teoretycznie przy nadczynnosci sie chudnie, a ja co kilka dni maam kilo wiecej:-(:-(:-( jestem zalamana,nie wiem od czego to,waze juz tyle co w 8 miesiacu ciazy:-( wyc mi sie chce,bo nie jem wiecej,wiecej na spqcery z Kalina chodze,a waga mi zwyzkuje na maksa. Jeszcze tak mysle,czy to moze byc ewentualnie po odstawieniu kaliny od piersi? Bo zaczelo sie wlasnie mieiac temu,jak ja odstawilam. I teraz pytanie,kiedy to stanie?!?!?! Zalamka totalna,pasuja mi tylko jedne spodnie teraz,ktore zawsze mi byly za.duze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny 🙂
Nova ano się pokazałam, bo mimo, że włos nieumyty dziś 😜 to skorzystałam z okazji, że jakby wory pod oczami mniej widoczne 😉

A o kurtkę pytam dlatego, bo uwaga! to jest rozmiar 68!!! 😁 Kurtka jest z h&m, l.o.g.g. ...nie wie jak tam rozmiarówka wypada. Więc tym samym pokazuję dlaczego my rozmiar 80 kupujemy, bo 68 też potrafimy się jeszcze zmieścić 😜
Mam trochę większą kurteczkę, odrobinę grubszą, ale jakoś dziwnie leży więc wolę tą. A rękawy ona ma podwójne, ten wierzchni może faktycznie przykrótki, ale mankiet drugi chyba w sam raz.

I jeszcze bardziej żałuję, że na parapetówie Agi być nie mogę, bo chciałabym ujrzeć mojego kurdupelka wśród innych dzieci 😁

Dziecko moje już śpi więc chwila relaksu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurdupelek chyba nie 😁 ten sweterek co pisałas że ładny ma Młody to była 80 z h&m a rękaw za długi lekko odwinełam 😜

widzę że nie lubisz wiązać czapek 😉 ja też nie cierpię .... 😉i zawsze kupuję nie wiązane....no chyba że wiązaną jakąś dostanie 🙃to używam ale z reguły sznurki wiszą 😜 😜

fajniusie fotki 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Miedzy 1 a 2;-)
Dziewczyny,ja nie wiem co sie ze mna dzieje,a tyje z dnia na dzien!!!! Zrobilam wyniki badan na terczyce,ciagle sa.w.normie,chociaz pewnie niedlugo bede znowu tabsy na nadczynnosc brala,bo tak blisko gornej granicy sa. Teoretycznie przy nadczynnosci sie chudnie, a ja co kilka dni maam kilo wiecej:-(:-(:-( jestem zalamana,nie wiem od czego to,waze juz tyle co w 8 miesiacu ciazy:-( wyc mi sie chce,bo nie jem wiecej,wiecej na spqcery z Kalina chodze,a waga mi zwyzkuje na maksa. Jeszcze tak mysle,czy to moze byc ewentualnie po odstawieniu kaliny od piersi? Bo zaczelo sie wlasnie mieiac temu,jak ja odstawilam. I teraz pytanie,kiedy to stanie?!?!?! Zalamka totalna,pasuja mi tylko jedne spodnie teraz,ktore zawsze mi byly za.duze


Aniqa po pierwsze glowa do gowy!!! Nagadal Cit en Twoj i teaz sie przejmujesz!!! Nie wazne ile wazysz, wazne jak sie w srodku czujesz. Czasem na wage nie masz duzego wplywu. Ja Ci tam zazdorszcze no pelnego biustu, bo moj nie dosc ze byl maly to po karmieniu jest chyba jeszczemniejszy... 😮 maz mi gada co chwile zebym w koncu przytyla a ja nie moge!!! jem i jem i nic!!! takze widzisz w druga strone!! juz mi buzia wychudla tak ze nawet na studiach tak nie mialam... a faceci maja nas kochac takimi jakie jestesmy!! a nie wybrzydzac!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry...

moje dziecko obudziło się dzisiaj o 4.30... ale przed 6 udało się go jeszcze uśpić, i spał do 7.20... nie zmienia to jednak faktu, że to chyba przesada tak wcześnie wstać 🤢

a teraz właśnie wyszła ode mnie koleżanka, była na kawie 🙂


Julek tez dzis wczesnie wtal ... o 9.30 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
i jakie worki 😮 😮 😮 chyba nie widziałaś porządnych worków pod oczami 😜 😜

a pogody MEGA ZAZDROSZCZĘ 🤔 🥴 😜


No właśnie dziś lepiej spałam i jeszcze to słońce w twarz to nie niby ich nie ma. 😉
Wiązane czapki...wiesz, że nawet nie pomyślałam o tym 🤔 nie wiązałam, bo nie widziałam sensu, skoro czapka nie spada 😜 Ale chyba jak sama byłam mała to nie lubiłam tego zawiązanego sznureczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa co do twojego problemu, to myślę, że pewnie odrobinę mniej byś to przeżywała gdyby mąż Ci nie dogadał 🥴 bo przecież też nam zależy, żeby im się podobać...ale chyba nie powinno tak być, ważne żeby sobie się podobać.
Pamiętam jak męża poznałam to akurat ścięłam włosy na krótko. A on mi powiedział, ze podobają mu się długie...więc zaczęłam zapuszczać 😁 ale głupota...no fakt jak ścięłam to po krótkim czasie i sama chciałam mieć długie. Ale teraz robię tak jak mi się podoba 😜 Bo Chloe ma rację, maja nas kochać takimi jakie jesteśmy.

No i szczerze mówiąc, sama tez nie czuję się jakoś super dobrze, szczególnie jak rano w lustro spojrzę, zanim umyje włosy i wrzucę coś na twarz. Ubrać się jakoś fajnie nie mam gdzie, bo w domu mi się stroić nie chce... 😜 I dawno już u fryzjera powinnam być 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no super zdjęcia 😁 😁 😁 a pogody zazdroszczę 🙂 a co do kurteczki to według mnie ciut ciut za krótka 🙂

Aniqa wiem, że łatwo mówić, żeby się nie przejmować... ja do najszczuplejszych osób nie należę, wcale dużo nie jem. na spacery z Maćkiem chodzę. a też jakoś schudnąć nie mogę. chociaż co trochę ktoś mi mówi że schudłam...
no ale nie o sobie miałam pisać. przestań się przejmować. to zapewne od tej tarczycy... może do lekarza idź i powiedz co i jak...

Chloe pięknie napisałaś, że oni mają nas kochać takimi jakie jesteśmy 🙂

mi to mój mąż zabrania się malować w domu 😉 bo on mówi, że najpiękniej wyglądam zaraz po przebudzeniu się, nieuczesana, niepomalowana 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
pammat napisał(a):
Wanilia Konsti chyba trochę lepiej właśnie poszła spać a ja gotuje makaron na rosół
Nie mogę ustawić nowego avatara pisze.ze zmiany pomyślnie a cały czas to samo zdjęcie i tak już.walczę 3 dzień :/

ja miałam to samo i dałam sobie spokój 😞 jakiś czas temu próbowałam i to nie z jednym zdjęciem tylko z 3 żeby nie było ze może zdjecie jakieś nie takie.no i lipa.napisane było że zapisane pomyślnie a tu zonk 😲 nie wiem co to ma znaczyć.moze jeszcze któraś z Was ma taki problem to piszcie i będziemy sie do Admina odzywać.


Typowym problemem jest zbyt wielki rozmiar zdjęcia.
Pomniejsz zdjęcie przed wrzuceniem go do profilu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...