Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata ja też mocno trzymam kciuki za Twoją cukierenkę 🙂 zacznij od pieczenia tortów, zobaczysz że będziesz miała mnóstwo zamówień, ludzie będą zadowoleni 🙂 wierzę w to naprawdę, bo wychodzą Ci prawdziwe cuda 🙂 🙂 🙂 i na pewno Ci się wszystko uda! innej opcji nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatko torcik pierwsza klasa 🤪
Jeśli masz stracha to zacznij od "małych" zamówień i niech twoje umiejętności drogą pantoflową pójdą ... pomalutku, po cichutku...jestem pewna, że coś z tego wyjdzie 😉

Ja też tutaj u takiej babeczki zamawiam torciki 🙂 Ona nie ma działalności ani ogłoszeń...nie musi bo ludzie chwalą na prawo i lewo 🙂 Siedzi z dzieckiem w domu i nie pracuje...robi co lubi 😉
Z Tobą też tak być powinno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Udało się 🙂
Beata torcik naprawdę profesjonalny i z pewnością niejedna sześciolatka dałaby się za taki pokroić 😉 Jestem pełna podziwu 🙂
Pammat super że Konsti się wygrzebuje z choróbska. Na brzuszek musicie poczekac az się ogarnę z pzrenosinami - nie w głowie mi teraz fotografowanie 😉
Coq kurteczka, hmmmm.....jak dla mnie w sam raz na raz 😁 A plac zabaw rzeczywiście lepiej się prezentuje w słońcu 🙂 U mnie dziś koło8 na plusie tyle ze popaduje.
Aniqa powiem Ci szczerze że coraz mniej lubię Twojego męża 🤔 A co do wagi to może rzeczywiście warto się do lekarza lub dietetyka wybrać? Bo skoro jesz normalnie i ruszasz się to taki przyrost może zastanawiać. Buziaki dla Ciebie 😘
Aaagaaa czekam na przepisy 😜
Nie pamiętam co jeszcze miałam napisać 🤔 Szczerze to jestem zrypana, cały dzień na nogach...A kulminacja dopiero jutro, przyznaję ze mnie to trochę przeraza. No ale potem to już mam nadzieję z górki będzie.
Werka ostatnimi czasy spi raz dziennie ok 1,5h ale za to ok 19 ląduje w łóżeczku 🙃 Dzis dzielnie tuptała w butkach po nowym mieszkanku - do tej pory chodzenie tylko bez butów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
I co, sama teraz będę siedzieć? 😜 M skręca szafę na nowym, Werka spi a ja nie mam siły dupska ruszyć



Moj rozliczenie do wyplaty robi'cala podloga w rachunkach i fakturach 🤢. I zamist trzymac wszystkie w jednym miejscu to lazi i znosi z calego domu i z samochodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Panie Adminie za odpowiedź w sprawie avatarów dziękujemy 🙂 A przy okazji zadam inne pytanie: dałoby się coś zrobić żeby w profilu można było wpisać drugie dziecko?

Słuszna uwaga, zajmę się tym gdy będę rozbudowywał serwis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
wanilia napisał(a):
Panie Adminie za odpowiedź w sprawie avatarów dziękujemy 🙂 A przy okazji zadam inne pytanie: dałoby się coś zrobić żeby w profilu można było wpisać drugie dziecko?

Słuszna uwaga, zajmę się tym gdy będę rozbudowywał serwis 🙂

To znaczy że do maja Pan zdąży? 😉 Nie chciałabym żeby synek był pokrzywdzony 😁 Z pewnością nie tylko ja się ucieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Ja właśnie położyłam młodego a teraz standard ... kolacja ,kanapki do pracy. ....żadnych szaleństw....nie przewiduje 😜


A u mnie, jak to w środy program kryminalny..już już za momencik 😎
No i zwyczajowo Mała nie śpi 😉

Ja korzystam ze swobodnego dostępu do neta : zamowiłam słupek do łazienki, popłaciłam rachunki....podsumowując zrobiłam czystkę na koncie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
admin napisał(a):
wanilia napisał(a):
Panie Adminie za odpowiedź w sprawie avatarów dziękujemy 🙂 A przy okazji zadam inne pytanie: dałoby się coś zrobić żeby w profilu można było wpisać drugie dziecko?

Słuszna uwaga, zajmę się tym gdy będę rozbudowywał serwis 🙂

To znaczy że do maja Pan zdąży? 😉 Nie chciałabym żeby synek był pokrzywdzony 😁 Z pewnością nie tylko ja się ucieszę 🙂

nie mogę niestety niczego obiecać, poza Mamusiami robię zmiany również na Brzuszku (np. ostatnio został bardzo rozbudowany Kalendarz Ciąży).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
wanilia napisał(a):
admin napisał(a):
wanilia napisał(a):
Panie Adminie za odpowiedź w sprawie avatarów dziękujemy 🙂 A przy okazji zadam inne pytanie: dałoby się coś zrobić żeby w profilu można było wpisać drugie dziecko?

Słuszna uwaga, zajmę się tym gdy będę rozbudowywał serwis 🙂

To znaczy że do maja Pan zdąży? 😉 Nie chciałabym żeby synek był pokrzywdzony 😁 Z pewnością nie tylko ja się ucieszę 🙂

nie mogę niestety niczego obiecać, poza Mamusiami robię zmiany również na Brzuszku (np. ostatnio został bardzo rozbudowany Kalendarz Ciąży).

W każdym bądź razie cieszę się z zapowiedzi i będę czekać cierpliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak lubią się obwieszać wszystkim? Werka zwija mi chusty, korale itp a osatnio chodziła z miarą krawiecką 😁 Przewiesza sobie przez szyję i pełnia szczęścia
Uciekam pakować łazienkę 🥴 Powiesiłam tam poprane firanki więc przynajmniej będzie mi ładnie pachnieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak lubią się obwieszać wszystkim? Werka zwija mi chusty, korale itp a osatnio chodziła z miarą krawiecką 😁 Przewiesza sobie przez szyję i pełnia szczęścia
Uciekam pakować łazienkę 🥴 Powiesiłam tam poprane firanki więc przynajmniej będzie mi ładnie pachnieć 😉


U nas to strojenie idzie bardziej w druga strone -naturystka mi chyba rosnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Wam wszystkim mamusiom!!!
Kochane czyli mówicie że u was na plusie no u nas też ale nie podoba mi się pogoda bo tak brzydko szaro ten śnieg topniejący wygląda!!! Spoko na plusie to luzik!!! Pełno wody!!!
Dziś byłam na rano w pracy więc zleciało jutro mam popołudniu!!!
Wanilia czyli za parę dni nocka w nowym domku super!!!
Pamm super że mała kolnsti już powoli się kuruje i lepiej jest!!!
Aniqa ty się nic nie przejmuj masz chorą tarczycę to tak może być i zobaczysz nawet się nie obejrzysz a schudniesz a mąż to powinien się cieszyć swoją żona!!!
Mój mały ma drzemkę jedną mniej więcej od 10 do 11.30 a potem po 14 do 15.40 ale przeważnie 2 drzemki!!
Coq ja nie widzę tych piknych waszych zdjęć cóż!!!
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...