Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry,
ja tez jestem wykończona. M pojechał do pracy a ja zostałam z całym tym bajzlem, nie ma jak się ruszyć i do tego Weroniki z oka spuścić nie można 😞 Teraz zasnęła a ja przegrzebałam kartony bo mi się przypomniało że spakowałam gdzieś czekoladę gorzką którą kupiłam do ciasteczek. Zapomniałam że nie mam nic do jedzenia, zaraz mi się żołądek na drugą stronę wywinie..Kuchenka gazowa nie działa bo gaz był odłączony i chyba musi trochę minąc zanim naleci do instalacji? Bo jak nie to nie wiem dlaczego nie działa a musze odgrzać Werce obiadek jak si obudzi. Wkurzyalm sie bo szafki kuchenne mimo ze nowe to zasyfione w srodku, pelno kurzu po wierceniu. A ja glupia na starym wczoraj do polnocy wszystko picowalam zeby nastepni najemcy mieli czysto jak sie beda wprowadzac 🤔 I tak bym je oczywiscie przetarla ale czyste myje sie inaczej 😉 Generalnie to co widze wokol siebie mnie przeraza, od 3 dni spie po 6 godzin i naprawde mam dosc.... 😞 No nic, pomarudzilam sobie i wracam do roboty, przez weekend powinnismy ogarnac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje dziecko już padło 🤔 ale była od dwóch godzin w podejrzanie podłym nastroju...a przy obiedzie już zaczęła się rzucać na podłogę - czasami sobie w kuchni piknik podłogowy urządzamy 😉 - zjadła połowę i podarowałam jej resztę..na ręce, śpiewanie i śpi.
Mam nadzieję, że pośpi z dwie godziny, bo jak pomyślę o maratonie od 14 do 23 to 🤢

Teraz mam przerwę na moją ukochaną fasolową, a potem kończę sprzątanie i może uda się jeszcze książkę poczytać.

Wanilia chyba Marika ma rację, zjedz może coś w mieście, a czekolada na deser. A Werci jak odgrzać 🥴 Mikrofali rozumiem nie masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze coś...

Jak tylko włączyłam komputer to miałam powód do śmiechu. 😁 Wiadomość od mojej siostry:
"Justi miałam sen. Na kilka dnmi przyleciałaś z Jasminą . Wracałaś najpierw pociągiem, ja jechałam z wami. Miałaś pełno tobołków i gdzieś w Europie miałaś 10 minut na przesiadkę z samolotu na samolot. Tylko, że musiałaś zmienić lotnisko wyjazd z lotniska autobus nr 5. I ta przesiadka jeszcze mnie niepokoi ], choć już od 2 godzin nie śpię. A Jasmina całą podróż śpiewała arabskie piosenki i odliczanki."
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika mam internet - mobilny z Plusa ale nie działa najlepiej. Czekam na umowę z Netii ale zanim podłączą to miną z dwa tygodnie pewnie 😉
Niedługo ma przyjść właściciel mieszkania spojrzec o co chodzi z kuchenką. Jak się Werka szybciej obudzi to dostanie kaszkę zamiast zupki 🥴 Chyba że skoczę się z sąsiadami zapoznać 😉 Obiad dla nas rzeczywiśce zamówię ale dopiero na 17tą bo M tez głodny wróci. Znalazłam wafle ryżowe 😁
Kuchnia w dużej części rozpakowana, podłogi pomyte - zaraz będę je lecieć jeszcze raz...Górka z pustych kartonów rośnie i dodaje mi otuchy 😁
No nic, spróbuje odnaleźc i rozpakować mąki itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka dasz radę 😘 Przecież mamuśka i babeczka na medal jesteś więc niedługo pozytywnego i "posprzątanego" posta przeczytamy 🙂

Basiu współczuję takich klientów 🤢 Wiem co to znaczy chociaż w innej branży 😉

Ja nie wiem co mam dzisiaj ze sobą zrobić 🤢
Niby chce mi się coś porobić ale konkretnego zajęcia nie mogę sobie znaleźć tylko łażę po chacie bez celu 🤢

Chyba czas się wziąć za obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Muszę dziś przejrzeć zębatki Małej, bo coś ją chyba męczy 🥴 Już zdążyła się obudzić z płaczem, śpi teraz na łóżku, ale sen płytki a paluszek w buzi. W nocy też najlepiej nie spała.

Nova wczoraj jak Jaśmina spała też tak miałam, niby coś chciałam, ale nie wiedziałam co 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia to zdjęcie było na potrzeby konsultacji on-line bo w końcu zamierzam się wziąć za tego nieszczęsnego naczyniaczka 🥴 Każdy lekarz mi mówił żeby czekać do roczku, a ja żadnych zmian nie widzę 🤢

Coq mój ewidentnie "cierpi na ząbkowanie" 🤨
Takie zachowanie jak Twojej to u mnie na porządku dziennym...w dzień zasypia w wózku ale budzi się z płaczem i dosypia u mnie na rękach... A w nocy to już w ogóle masakra - jeszcze się nie obudzi a krzyczy jakby mu się nie wiem co działo 😮
Jeden z ząbków wychodzi mu już ponad 4 tygodnie 🤢!!!!! ...i wyjść cholera jasna nie może 😠
A dziąsła to ma jak zorane pole 🥴
A zajęcie w końcu znalazłam...obiad "się robi" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Mam gaz 🙃
Nova własnie widzę ze Kajtek ma coś na buźce, trzeba z tym coś robić?


Zaczęło mu to "wyłazić" jakiś tydzień po urodzeniu...jak już pisałam każdy lekarz stwierdzał, że do roczku się wchłonie 🤨 ...co jak widać się nie stało 🤨
Teraz niektórzy proponują czekać do 5-go roku życia...a ja myślę, że i tak nic się nie zmieni 🤔
Dzięki naszej Szamance mam namiary na świetnego ponoć lekarza...tyle, że w Gdańsku 🥴 Ale odpowiada też na forum o naczyniakach... 🙂
Jeszcze nie mogę tam się ze zdjęciami odnaleźć ale też muszę się postarać wyraźniejsze zdjęcie zrobić...ponoć można to wyleczyć Propranololem...ciekawa jestem co z tego wyjdzie 🤨
Gazu szczerze gratuluję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dopiero obiad robię...... 🤢
ale jest i bardzo dobry news dzisiejszego dnia za obdarte auto (pamiętacie w urodziny Misia typ pod sklepem mi obdarł.....a mówią że baby kiepsko jeżdżą...phiiii) z odszkodowania dostanę 591zł bardzo mnie to cieszy 🙂 tym bardziej że M mówi że zderzaka nie trzeba malowa 🙃ć że wyszysci pastą lekko scierną.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Uuuu czyżby to był już dzisiaj weekend 🤨 ???

Ja mam szaleństwo z upartym Prezesem, który wszystko chce przeraźliwym płaczem wymusić 😮


No jakoś tak weekendowo pustawo...
Ja z Małą cały dzień i w związku z brakiem spaceru (wiatr okropny i pada) próbujemy coś wymyślać. W każdym razie kredki znowu próbowała ukradkiem podżerać, a rysowałam tylko ja...ramki muszę kupić i jej powiesić w pokoju.
Nova a tych ząbków współczuję!!! Nie wiem czy mojej wychodzą, bo niczego nie znalazłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq zęby to mnie jego będą chyba do końca życia w koszmarach nawiedzać 😜

A mój sobie super mega zabawę znalazł - chodzenie po kanapie, rzucanie się na poduchy i podgłówki i ogólne fisiowanie...na kanapie afkors 🤨 A mnie już ręce bolą od prezesowej asekuracji 😉

A co do rysowania to dzisiaj też się zabunkrował u Oli w pokoju i ołówki obgryzał 🤪
Jeszcze podłogi nie sprawdzałam...chociaż lepiej żebym nie sprawdzała bo po co się denerwować - Oli porysowana podłoga na bank nie będzie przeszkadzać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ja będę mieć ok 21 znajomych na drinka 😉 a w domu bajzel...młody do spania się nie wybiera bo wstał o 18 z drugiej drzemki.....tzn zdarłam go.....


Heh to ja wczoraj miałam Prezesa śpiącego do 19tej 🤢

A gości to Ci zazdroszczę...też bym kogoś chętnie ugościła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
moje dziecko już śpi, co mnie bardzo cieszy. aczkolwiek na pewno wkrótce się obudzi bo z mleka po kąpieli nie zjadło nawet 10ml... 😮


Uuu szybki chłopak z niego 🤪
I tak będzie spał do jutra 😮 😮 😮 ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak mówicie o zębach to Maćkowi ze 2 dni temu trójka jedna wyszła. a druga na dole idzie. czyli na dole ma 9 zębów, idzie 10 🙂
a na górze ma chyba 6, nie wiem czy coś nowego się pojawia bo nie da sobie zajrzeć do buzi... ale palce ostatnio non stop w buzi lądują, więc może coś tam wychodzi 😉

a jak u Was z ilością uzębienia dzieciaków? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
moje dziecko już śpi, co mnie bardzo cieszy. aczkolwiek na pewno wkrótce się obudzi bo z mleka po kąpieli nie zjadło nawet 10ml... 😮


Uuu szybki chłopak z niego 🤪
I tak będzie spał do jutra 😮 😮 😮 ?????


no z reguły ok 22-23 je mleko, a potem do ok 5.30 śpi w swoim łóżeczku, zabieramy go do siebie i tak do 6.30 udaje się pospać 😁

ale dzisiaj bez tego mleka to ja nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na dzis wystarczy, pomału zaczyna wyglądac jak w mieszkaniu a nie magazynie 😜 M pojechał po resztkę rzeczy na stare, jutro z samego rana ide tam posprzątac do końca i o 11 zdajemy klucze. Chyba pomału bedzie z górki 🙂 mamy juz tez materac - ale dziś będzie spanie 🙃
Weronika coś nie może zasnąć i śpiewa w łóżeczku, najważniejsze że nie płacze - jeszcze 😉
Basienka z Ciebie to naprawdę terminator 😁 Mam nadzieję ze dobrze Ci płacą 😜
Nova a my dzis już mieliśmy pierwszych gości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, dzisiaj w końcu pojawiła się wypłata M. na koncie... za grudzień kasa. powinien dostać 20-go stycznia... no ale nic... nie dość, że się tyle spóźnili to jeszcze obcięli sobie co najmniej 150 euro 🤢 🤢 🤢
no ale i tak nic im się nie udowodni... bo powiedzą, że w danym miesiącu mniejsza stawka godzinowa była. więc dajemy spokój...

z tym że na początku roku brali od nich kaucję w wysokości 150 euro... i żeby ją odzyskać trzeba tam jechać osobiście, znaczy się do Niemiec do biura... M. mówił, że w wakacje pracowali razem ojciec z synem. i potem syn wrócił na studia, skończył pracę i ojciec chciał odebrać za niego te 150euro... no i mu nie dali bo trzeba osobiście. więc to pic na wodę, że oddadzą 😮 zabrali i tyle...

bo bilet w obydwie strony od nas kosztuje 100 euro, więc nikt dla 200zł nie będzie się tułał autobusem 40 godzin nie wiedząc jeszcze czy ktoś mu biuro otworzy 🤢 🤢 🤢

musiałam się wyżalić, bo zła jestem...

złodzieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...