Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Wanilia a jak tam na salonach się czujecie???? 😆

Zimno trochę.... 😉 Dwa miesiące ogrzewanie było wyłączone, w dodatku tu jest podłogówka z czujnikiem ciepła - jak na dworze ciepło to i woda w instalacji chłodniejsza więc zanim się nagrzeje to trochę minie 🥴 Werka przyzwyczjona do temperatur blokowych więc jej dzis nawet nie kąpałam. Poza tym wypowiem się za kila dni jak zaczniemy mieszkać zamiast sprzątać i układać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja stonka się właśnie kąpie 🤪

aaagaaa szalejecie z tymi zębami 🤪 🤪 🤪 ...u nas marne 5 sztuk i 6-ty już ponad 4 tyg. wyłazi 😠

Wanilia no to chata zaczyna żyć Waszym życiem - super 🤪

Idę kachulca robić i młodego zaraz wyciągam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Nova Kajtek nie obgryza ołówków a temperuję Oli, coby dziewczyna do szkoły była gotowa 😉

Moja to kredki Bambino sobie do nosa wkłada...
Traaach poleciała pierwsza podarta kartka książki 🤢 nowej w dodatku grrrrr


Heh raczej nie temperuje bo od drugiej strony się do nich dobiera 😜

A Bambina niezła jest hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga wspolczuje moj to cigle gada ze niemcy to zlodzieje. Ale dzis dostal podwyzke 1.5 e na godzine wiec jakies 350 miesiecznie -zmotywowaly go te doplaty i sie odwazyl o podwyzke poprosic i bez problemu dostal 🙂

My mamy 10 zebow
Wanilia jeszcze kilka dni i sobie bidulko odpoczniesz

A moja mamusia i siostra juz kilka godzin w autokarze siedza i rano bede z nimi kawke pila
Co tam jeszcze.... Adam dzis kupil majce kurteczke po przecenie 5 e dal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka no też z tego co pamiętam to 4-ki 😉

A co do karmienia to też bym chciała trochę dłużej ale mój jak cycka widział w dzień to już się tylko śmiał i nie chciał zassać 😜 Wariat 🤪

Teraz "dywanowanie" w salonie sobie zafundowaliśmy i Alvina i wiewiórki oglądamy 😎

Miłego wieczorku 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ulka napisał(a):
a po 4 ząbkach na gorze i dole w sensie jedynkach i dwojkach jakie wychodza nastepne? trojki??


Wg mojej książeczki czwórki.


no u Maćka po jedynkach i dwójkach wyszły 4, dopiero teraz trójki wychodzą 🙂

no ale u góry z lewej strony to znowu ma jedynką i trójkę, a dwójki nie ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita - mój pazurki w stopkach też ma dziwne 😜 W dużym paluchu rosną mu w górę, a pozostałe tak się zakręcają że ledwo co mogę wcisnąć nożyczki między paluszka a paznokieć 😮

Coq u mnie dzisiaj "spacer" prawie się udał...pojeździłam z nim po kamieniach żeby zasnął, a później pod wiatą przy garażu stałam żeby na wózek nie kropiło i jemu za bardzo nie wiało 😉
A teraz straszliwe odgłosy mnie dochodzą bo resztki pokrywy śnieżnej z dachu zjeżdżają ...okropny hałas robią 😮

Młody właśnie zasnął ale ciężko mu to szło 🤢 Dopiero jak go na siebie położyłam to się wtulił i odpłynął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
A tak wgle to znowu lubimy sie kapac 🤪


No to super 🙂
Rita rozumiem, że od jutra Cię tracimy na jakiś czas? 😉 Dobrej porannej kawy życzę, bo towarzystwo będzie 🙂


Bede tableta do lazienki zabierac hihi 😉 ale szczesliwa jestem jak diabli, w koncu bedzie z kim na zakupy wyjsc wiec jutro po pracy Adam zostaje z mala a my we 3 wsiadamy w tramwaj i dzida na sklepy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Nova to jak to bedzie z prezesem? Bedziecie kiedys jechac do tego
Gdanska? Czy poczekasz jeszcze? Bo my to niedaleko mieszkamy 😉


Na razie stacjonarnie spróbuję u siebie...tutaj wizytę mamy na 27 lutego, ciekawe na jakiego "specjalistę" trafimy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...