Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Pierwsza tego poranaka 🤪 🤪 niemożliwe!!! 😁

Wstawać śpiochy!!!! Czas na kawę!


my już długo nie śpimy, bo od 6.20...

ale na kawę jeszcze czasu nie było.... M. do pracy poszedł, cały dzień go nie będzie. a ja zaraz Maćka uśpię, bo już śpiący 🤢 i wtedy kawka na spokojnie 😁

co prawda muszę jeszcze podłogi umyć i też mi to pasuje zrobić jak Maciek będzie spał, ale kawka ważniejsza 😉

a o 15 mam spotkanie z potencjalną opiekunką dla Maciuńka... oj jestem ciekawa co tam dogadamy. kobieta polecana, bardzo dobre opinie... a poza tym prawdopodobnie przyszła teściowa mojej siostry 😜 więc będzie musiała się dobrze sprawować, bo jak tylko dziadziuś coś przyuważy to zięcia wygoni 😉 hihi 🙃
wczoraj zadzwoniła, bo miała przemyśleć tydzień czy chce czy nie. bo ostatnio pracowała w sklepie, a wcześniej pilnowała dzieci. no i wczoraj zapytała się czy możemy się dzisiaj spotkać obgadać wszystko. więc myślę, że po prostu chce się dowiedzieć ile godzin, jak często... no i przede wszystkim jaka stawka... i boję się że będę musiała ja odmówić, bo walnie za dużo...

ja na początek będę zarabiała najniższą krajową, i w związku z tym nie możemy jej dać więcej niż ja bym zarabiała... zresztą u mnie stawki opiekunek nie są takie jak w mieście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to oby wyszło Aga z opiekunką 🙂
Czasami mam takie zrywy w sobie, że może szukać pracy (a nóż stałby się cud i coś bym znalazła :huh 🙂 ...to zaraz potem dziwnie mi na myśl, że ktoś miałby się opiekować Jaśminą 🥴 Wiem, że dla wielu z Was to normalne, bo i żłobki i opiekunki, ale ja się chyba przywiązałam na maksa do Małej i bałabym się ją z kimś zostawić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A za oknem u mnie od rana mżawka 😠

Wszyscy jeszcze śpią --- ale super tak poczytać jakieś artykuły rano w spokoju 🙃 ... i na forum też można pisać 🙃

Właśnie widzę monolog prowadzę.

Kilka dni temu poszłam do kuchni. Nie wiem dlaczego komputer miałam od kabla odłączony. Nagle słyszę, że zbliża się do mnie dźwięk radia.... w drzwiach ujrzałam Jaśminę, która niosła komputer 😮 Teraz kiedy nadarzy się okazja Mała zaczyna sobie z nim chodzić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek śpi od 9.15 🙂 a ja dopiero usiadłam z kawą, obym zdążyła ją wypić 😜

Coq no nawet na przykładzie Jaśminki i Maćka widać jak dzieci są różne... różnie chodzą spać, różnie wstają. każde z nich ma swój własny rytm życia 🙂 ciekawe to! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A za oknem u mnie od rana mżawka 😠

Wszyscy jeszcze śpią --- ale super tak poczytać jakieś artykuły rano w spokoju 🙃 ... i na forum też można pisać 🙃

Właśnie widzę monolog prowadzę.

Kilka dni temu poszłam do kuchni. Nie wiem dlaczego komputer miałam od kabla odłączony. Nagle słyszę, że zbliża się do mnie dźwięk radia.... w drzwiach ujrzałam Jaśminę, która niosła komputer 😮 Teraz kiedy nadarzy się okazja Mała zaczyna sobie z nim chodzić 🤔


u mnie też od rana mżawka, chociaż chwilami pada mocniejszy deszcz... więc dzisiaj nici zapewne ze spaceru... wczoraj też nie byliśmy bo coś kropiło i strasznie wiało. a Maciek tyle był na dworze co przeszliśmy do rodziców na kawę 😆

a dzisiaj to mam cichą nadzieję, że mnie zaproszą na obaid 😉 bo dla Maćka mam zupę ugotowaną wczoraj, a dla siebie samej to nie bardzo mi się chce coś robić. a M. wróci po 21...

w ogóle prawdopodobnie będzie miał możliwość wykupienia obiadów pracowniczych za 5zł. bo tam jest na tych basenach restauracja z pizzerią. no i podobno szefostwo ma takie plany. w sumie byłoby dobrze, bo jednak 12 godzin o kanapkach to tak lipnie trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a w ogóle to z racji, że ja lokalną patriotką dość mocno jestem to muszę się pochwalić nowym nabytkiem naszej miejscowości, a jednocześnie miejscem pracy męża mego 🙃
Baseny mineralne - Solec-Zdrój


Prezentuję się elegancko. Z przyjemnością odwiedziłabym to miejsce 🙂 🙂 Myślę, że po parapetówie powinnyście uderzyć na basen 😁 poważnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to u mnie na komputerze to Maciek tylko naciska przyciski byle jak najmocniej.

no ale mój telefon dotykowy to już sobie opracował. wie co nacisnąć, żeby się ekran zaświecił, a ostatnio nawet nauczył się odblokowywać telefon, a żeby to zrobić musi przejechać palcem przez cały ekran... 🤔 byłam w szoku, ale kilkakrotnie to zrobił więc chyba już umie 😉

noooo, zdążyłam wypić kawę 😁 a on nadal śpi 😉

to idę trochę sypialnię ogarnąć, pościel zdejmę, bo zmienię na świeżą wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellołłłł 😉

Mój od 11-tej pierwszą drzemkę zalicza 🙂
Za oknami jedno wielkie nieporozumienie 😮
Mój nastrój...lepiej nie pytać 🤨
Nocka - może nie harówka w mleczarni jak u Coq ale picie, smoczek, picie, smoczek, picie.... 😠
Obudził mnie rano przychodząc do mojej sypialni i łapiąc mnie zimnymi łapkami za nogę hahaha 🤪

Beata prosiła przekazać Wam pozdrowienia i usprawiedliwienie 😉 ...coś jej w fonie szwankuje i nie może postów dodawać 🤨

I co jeszcze...hmm...se zapomniałam 😉
Do później laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...