Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Spanie na dobę...
No więc najczęściej wygląda to tak:
od 20 do 7tj. 11 godzin
2 drzemki średnio po 1,5 godz czyli 3
14 godzin 🙂 wiadomo są odchylenia w dzień czasem któraś drzemka krótsza....ale z reguły tak to wygląda (wczoraj w dzień miał jedną 2 godzinną no ale spał 12 godzin i 20 min...więc na to samo wyszło 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq dzięki bo nie miałam za dużo czasu by się tam odnaleźć i nie znalazłam a to co mi pidesłałas to są tam fajne trampki nawet M się bardzo spodobały tylko że czerwone 25 a szare już 35 ok 23 lutego będę u siostry to zobaczę.... 😉bo u mnie decathlona niet....... 🤢


Spoko nie ma sprawy 😉


A o godziny snu pytałam, bo wydaje mi się, że Jaśmina dużo nie śpi. W nocy zazwyczaj 23.30 -9.30 co daje 10 godzin. Nawet jak uśnie po północy to zazwyczaj 9-9.30 się budzi.
A drzemka jedna, ostatnio około 1,5 - 2 godziny.
Czyli 11,5 -12 godzin średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa bo miałam Cię właśnie pytać... zadowolona z tego rowerka dla chrześniaka jesteś? bo ja ciągle na nic nie mogę się zdecydować i błądzę


Meliska, rowerek przyszedl tydzien temu,stoi w korytarzu ciagle paczka zapakowana, nie mialam nawet czasu rozpakowac, wiec nawet nie wiem jak wyglada ☺️ jutro otworze paczke i sprawdze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
szukam fajnych trampek dla Misia bez piłek, samochodzików itp...
i znalazłam fajne ale dla dziewczynki 😎
http://allegro.pl/wysokie-tenisowki-trampki-fioletowe-tanio-r-21-i2997820832.html
a właśnie takie chce... 😜

Marika dlaczego dla dziewczynki??? jak na moj gust chlopak tez w takich moze wystacpic, przeciez nie ma zadnych kwiatkow ani nic. a kolor fioletowy to chyba uniwersalny, nie? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
szukam fajnych trampek dla Misia bez piłek, samochodzików itp...
i znalazłam fajne ale dla dziewczynki 😎
http://allegro.pl/wysokie-tenisowki-trampki-fioletowe-tanio-r-21-i2997820832.html
a właśnie takie chce... 😜

Marika dlaczego dla dziewczynki??? jak na moj gust chlopak tez w takich moze wystacpic, przeciez nie ma zadnych kwiatkow ani nic. a kolor fioletowy to chyba uniwersalny, nie? 🤔

Nie sądzę by mój M pozwolił założyć małemu takie trampki 😉 na mój gust dla dziewczynki fioletowe teampki ...koszulka może i tak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
szukam fajnych trampek dla Misia bez piłek, samochodzików itp...
i znalazłam fajne ale dla dziewczynki 😎
http://allegro.pl/wysokie-tenisowki-trampki-fioletowe-tanio-r-21-i2997820832.html
a właśnie takie chce... 😜

Marika dlaczego dla dziewczynki??? jak na moj gust chlopak tez w takich moze wystacpic, przeciez nie ma zadnych kwiatkow ani nic. a kolor fioletowy to chyba uniwersalny, nie? 🤔

Nie sądzę by mój M pozwolił założyć małemu takie trampki 😉 na mój gust dla dziewczynki fioletowy ...koszulka może i tak... 🙂

no widac, kazda ma inny gust 🙂 ja bym tam bez problemu takie chlopakowi zalozyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa, winowajcy goraczki zdemaskowani...dziś przebily sie dwie dolne czwórki. ufff, dobrze ze goraczka od zabkow, a nic innego 🙂
ale dzisiaj mielismy fajna nocka. Sen od 22 do 7.10 bez zadnej pobudki!!!! potem mleczko i spanie do 9.40 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no takie nocki to ja rozumiem
Coq, my spimy w nocy ok. 11 godzin + 1,h - 2 h w dzien, wiec łącznie ok. 12-13 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
szukam fajnych trampek dla Misia bez piłek, samochodzików itp...
i znalazłam fajne ale dla dziewczynki 😎
http://allegro.pl/wysokie-tenisowki-trampki-fioletowe-tanio-r-21-i2997820832.html
a właśnie takie chce... 😜

Marika dlaczego dla dziewczynki??? jak na moj gust chlopak tez w takich moze wystacpic, przeciez nie ma zadnych kwiatkow ani nic. a kolor fioletowy to chyba uniwersalny, nie? 🤔

Nie sądzę by mój M pozwolił założyć małemu takie trampki 😉 na mój gust dla dziewczynki fioletowy ...koszulka może i tak... 🙂

no widac, kazda ma inny gust 🙂 ja bym tam bez problemu takie chlopakowi zalozyla 😉


Mimo wszystko lepiej ubiera się dziewczynki, bo im założyć można wszystko...przynajmniej moja nosi wszystko, rzeczy po chłopcach też. Chyba, że ktoś bardzo chce dziewczęco ubierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, winowajcy goraczki zdemaskowani...dziś przebily sie dwie dolne czwórki. ufff, dobrze ze goraczka od zabkow, a nic innego 🙂
ale dzisiaj mielismy fajna nocka. Sen od 22 do 7.10 bez zadnej pobudki!!!! potem mleczko i spanie do 9.40 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no takie nocki to ja rozumiem
Coq, my spimy w nocy ok. 11 godzin + 1,h - 2 h w dzien, wiec łącznie ok. 12-13 godz


To jaki stan uzębienia teraz?
Mojej chyba też coś będzie wyłazić, bo czasami jak zacznie coś gryźć to aż jej się głowa trzęsie od tego 🤢

Jaśmina dziś mnie zaskoczyła pobudką, bo jak się budzi w łóżeczku to albo płacz, albo panika, żeby ją wyjąć...a dziś usłyszałam "ta ta ta" otwieram oczy a ona stoi i podaje mi butelkę 🙂
W ogóle tak niedawno szalała na kanapie, że aż z niej zrobiła ryms!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaaa, winowajcy goraczki zdemaskowani...dziś przebily sie dwie dolne czwórki. ufff, dobrze ze goraczka od zabkow, a nic innego 🙂
ale dzisiaj mielismy fajna nocka. Sen od 22 do 7.10 bez zadnej pobudki!!!! potem mleczko i spanie do 9.40 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no takie nocki to ja rozumiem
Coq, my spimy w nocy ok. 11 godzin + 1,h - 2 h w dzien, wiec łącznie ok. 12-13 godz


To jaki stan uzębienia teraz?
Mojej chyba też coś będzie wyłazić, bo czasami jak zacznie coś gryźć to aż jej się głowa trzęsie od tego 🤢

Jaśmina dziś mnie zaskoczyła pobudką, bo jak się budzi w łóżeczku to albo płacz, albo panika, żeby ją wyjąć...a dziś usłyszałam "ta ta ta" otwieram oczy a ona stoi i podaje mi butelkę 🙂
W ogóle tak niedawno szalała na kanapie, że aż z niej zrobiła ryms!

mamy wszystkie jedynki, dwójki i czwórki(myslalam ze piatki,a le to chyba czwórki) wiec łącznie sztuk 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jednak zajrzałam 🙂

co do bucików to ja podobnie jak Aniqa fioletowe bym Maćkowi kupiła 🙂 oczywiście taki ciemny fiolet jak na zdjęciu, a nie jakiś lawendowy 😉

a te czerwone z linku od Coq też mi się podobają 🙂

aaa, i tak jak Ty Marika chcę kupić Maćkowi jednokolorowe trampki bez żadnych samochodów tudzież innych ozdóbek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Temat spania hmm...młody w nocy śpi ok. 10h (+/- 1h)
W dzień baaardzo różnie od 1,5h do 3h.

Dzisiaj musiałam kupić małemu kurtkę...Prezes ostatnio bardzo się wyciągnął, a końca zimy nie widać 🤢
Na szczęście trafiłam na fajną aukcję ->
Kurtka (jeszcze zimowa)
a przy okazji u tego samego sprzedającego coś na wiosnę ->
bezrękawnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita no to żeś się obkupiła 🤪

Dziewczyny muszę przyznać, że zaintrygowałyście mnie tymi trampeczkami 🙂
Aż zaczęłam się nad tematem zastanawiać 😉 ...no ale jak już wcześniej pisałam młody jakoś szybko ostatnio w górę idzie, a zima nie ustępuje więc mam czas na przeglądanie modeli 😉

Coq - też oglądałam niedawno taki program ... no w głowie się nie mieści, że ludzie nie tylko nie myślą o marnowaniu żywności ale nie zdają sobie sprawy z tego jak dużo kasy wywalają do śmieci 🤨
...u mnie nawet niedojedzone ziemniaczki trafiają do potrzebujących kurek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh, piszecie o licznym uzębieniu Waszych szkrabów, a mój nadal ma tylko 5 🤨
No i ten cholerny 6-ty już prawie 5 tygodni się wykluwa 😠 ...widać, że jest ale w ogóle nie rośnie...masakra jakaś przez tyle czasu 😮

Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Temat spania hmm...młody w nocy śpi ok. 10h (+/- 1h)
W dzień baaardzo różnie od 1,5h do 3h.

Dzisiaj musiałam kupić małemu kurtkę...Prezes ostatnio bardzo się wyciągnął, a końca zimy nie widać 🤢
Na szczęście trafiłam na fajną aukcję ->
Kurtka (jeszcze zimowa)
a przy okazji u tego samego sprzedającego coś na wiosnę ->
bezrękawnik

wow, Nova, 8,40zł, fajnie Ci sie udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa bo miałam Cię właśnie pytać... zadowolona z tego rowerka dla chrześniaka jesteś? bo ja ciągle na nic nie mogę się zdecydować i błądzę


Meliska, rowerek przyszedl tydzien temu,stoi w korytarzu ciagle paczka zapakowana, nie mialam nawet czasu rozpakowac, wiec nawet nie wiem jak wyglada ☺️ jutro otworze paczke i sprawdze

kurczę a ja nadal nie mogę się na żaden rowerek zdecydować, ale w końcu jeszcze trochę czasu jest... do wiosny 😜 nie mam czasu nad tym posiedzieć, ciągle tak jakoś z doskoku
Pytanie do mamusiek, które w temat rowerków jakoś bardziej się wgłębiły... lepszy z kołami podgumowanymi czy pompowanymi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...