Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aga no to nieźle Maciuś się za porządki bierze 😮dobrze że szybko go zgarnęłaś... 😎

Coq mam nadzieję że płaszczyk dotrze 😉 może tylko sprzedawca nie może się wygramolić na pocztę... 😎


Kupowalam we wtorek przed poludniem,wiec jeszcze nie panikuje...

Lezymy sobie z Jasminka w sypialni...tzn.ona spi juz prawie godzine. A ja juz trzeci film zaczynam,ale nic mi nie podchodzi i zaczynam zalowac, ze tez sie nie kimnelam.
A potem na spacer, bo jednak przed obiadem nie poszlam, bo wlasnie owy obiad bylo trzeba zrobic.
A za granica nie mozna ogladac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u nas Maciek spał rano do 6.20. i wstaliśmy z nim obydwoje, zjedliśmy śniadanie o 7 😁

no ale za to pierwszą drzemkę urządziłam z Maćkiem na kanapie w salonie i spaliśmy sobie od 8.30 do 10.02 😁


Aga rozbrajasz mnie tą dokładnością co do minuty 😁 😉


akurat mój M. to dosadnie zaznaczył, że spaliśmy do 10.02 😜


I jeszcze na meza zwala....to nie pierwszy raz taka dokladnosc sie pojawila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
my dziś bez spaceru bo Misio dziwnie ciepły... 😮 niby 37,1 najwięcej miał...więc mam nadzieję że nic z tego się nie rozwinie 🥴 ale skoro pogoda też mało ciekawa to dmuchając na zimne dziś areszt domowy.... 😜


My juz dwa dni w areszcie 🤢 pora sie przewietrzyc tym bardziej ze slonce swieci i ze na kolejne dni znowu deszcz zapowiadaja 🤔
Oby Michalkowi nic nie bylo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
my dziś bez spaceru bo Misio dziwnie ciepły... 😮 niby 37,1 najwięcej miał...więc mam nadzieję że nic z tego się nie rozwinie 🥴 ale skoro pogoda też mało ciekawa to dmuchając na zimne dziś areszt domowy.... 😜


My juz dwa dni w areszcie 🤢 pora sie przewietrzyc tym bardziej ze slonce swieci i ze na kolejne dni znowu deszcz zapowiadaja 🤔
Oby Michalkowi nic nie bylo!!!!


OBY!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
właśnie miałam Was jeszcze zpaytać czy ktoś daje kefir ....czytałam że warto i bardzo zdrowe dla maluchów 😎ale szczerze ...to się boję czy go po kefirze nie...rozsadzi... ☺️ 🥴


A ja nie wiem czy tu kefir nawet mają 🤔 Nigdy nie spotkałam, nawet porządnego twarogu też nie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u nas Maciek spał rano do 6.20. i wstaliśmy z nim obydwoje, zjedliśmy śniadanie o 7 😁

no ale za to pierwszą drzemkę urządziłam z Maćkiem na kanapie w salonie i spaliśmy sobie od 8.30 do 10.02 😁


Aga rozbrajasz mnie tą dokładnością co do minuty 😁 😉


akurat mój M. to dosadnie zaznaczył, że spaliśmy do 10.02 😜


I jeszcze na meza zwala....to nie pierwszy raz taka dokladnosc sie pojawila 😜


no ale tak co do minut to chyba dokładna nie jestem 😉

no ale w końcu w banku będę pracować 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika no to dla Misia buziaki, żeby go nic nie złapało 😘

a butki fajne, też podobne oglądałam 🙂

u nas też pogoda pod psem, wieje strasznie, brzydko, ponuro, jeszcze chwilami coś tam pada...

i ogólnie nudy, Maciek spał ok godziny, M. też spał. a teraz już mnie aż wierci żeby coś zrobić, gdzieś iść... i może pójdziemy na jakąś kawkę gdzieś... no ale sama nie wiem co mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u nas Maciek spał rano do 6.20. i wstaliśmy z nim obydwoje, zjedliśmy śniadanie o 7 😁

no ale za to pierwszą drzemkę urządziłam z Maćkiem na kanapie w salonie i spaliśmy sobie od 8.30 do 10.02 😁


Aga rozbrajasz mnie tą dokładnością co do minuty 😁 😉


akurat mój M. to dosadnie zaznaczył, że spaliśmy do 10.02 😜


I jeszcze na meza zwala....to nie pierwszy raz taka dokladnosc sie pojawila 😜


no ale tak co do minut to chyba dokładna nie jestem 😉

no ale w końcu w banku będę pracować 🙃 😜


No właśnie co do minut zdarza Ci się pisać 😉
A chciałam też Ci skrobnąć, ze do banku się nadajesz, bo jeden grosz nie zginie przy Tobie 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
szukam fajnych trampek dla Misia bez piłek, samochodzików itp...
i znalazłam fajne ale dla dziewczynki 😎
http://allegro.pl/wysokie-tenisowki-trampki-fioletowe-tanio-r-21-i2997820832.html
a właśnie takie chce... 😜


Trampeczki fajne... 🙂
Sprawdź w Decathlon, mająteż proste...nie wiem czy Ci się spodobają.

A my uciekamy z moją marudą. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Meliska kropkuję bo nadal się rozkladamy i nie mam czasu 😉 W dodatku najpóźniej we wtorek musiałabym wysłać papiery więc wieczorami pisze póki mi sie oczy nie zamkna i rano od szóstej póki się Werka nie obudzi. Jakoś mi wolno wtym miesiącu idzie, zmęczona jestem i musze uważać żeby błędów nie narobić....
Jesli szukacie słońca to nie u mnie 😉
Haha, udało mi się tyłek posadzić ale coś czuję ze w ktoś ma bombe w gaciach 😁 M po pieluchy poszedł - całe szczęście 😉 No nic, idę się zmierzyć z zawartością tej do zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje się... zyje.... tylko w pt mialam pierwszy dzien w nowej pracy w czwartek pozegnanie w starej w srode 3 blachy ciasta na pozegnanie musialam upiec a od piatku maz w domu i nie ma czasu na kompa jakos 😞((( ale zyje i obiecuje nadrobic ale nie dzis....bo jeszcze nie ugotowany obiad na jutro bo opiekunka dopiero poszla... bo rozmowy mamy bo ciocia od marca do pracy wraca i znowu akcja poszukiwawcza opiekunki.... tak ze pelen meksyk u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brrrr ale zimno. Dziś spacer bez placu zabaw i chyba Małej czegoś brakowało, bo w pewnym momencie zaczęła się strasznie wiercić. A poza tym cały spacer przegadany, buzia się jej nie zamykała 😆 Nie wiem jak bawiłaby się z dziećmi, ale na widok dzieci (psów, kotów i ptaków podobnie) popiskuje 😁

Agami dobrze, że choć znaki życia dajesz. Pisz potem jak w nowej pracy.
Wanilia mimo wszystko rób mniej niż więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po pierwszym dniu hmm... zupelnie bedzie inaczej niz tam gdzie bylam... bo po praca od tej drugiej strony....tam pracowalam w podatku vat i tu tez tylko tam ja wydawalam decyzje a tutaj to ja je sprawdzam... tu sie odwoluja... wyjazdy sa do sadow na rozprawy wiec troszke powazniejsza i ludzie troszke inni.... tam bylo na luzie sami mlodzi ale wierze w to ze i tu sie szybko zaklimatyzuje... ale pierwsze wrazenie ok 😉)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ja nie znalazłam w decathlonie takich małych.... 😮

Wanilia powodzenia na wizycie 🙂 oczywiście czekamy na relację 😉 na którego maja masz termin??

Agami pisz jak wrażenia po pierwszym dniu 🙂


Marika w linku masz buty na rozmiar 21...chyba takie Michaś potrzebuje?
http://www.decathlon.pl/C-620876-obuwie-miejskie/N-153286-rozmiar~21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq bo aż się przeraziłam, przecież zazwyczaj do zaokrąglam do 5 minut, nie??? 😜

a co do spania to Maciej już śpi 🙂

a łącznie na dobę to tak 2-2,5 godziny łącznie 2 drzemki w dzień. i w nocy ok 10-11. więc wychodzi na to że łącznie na dobę tak ok 13 godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, rozmawiałam jeszcze z jedną opiekunką, do jutra ma mi dać znać czy byłaby zdecydowana no i wtedy rozmowa o warunkach by była 🙂

a i jeszcze mam jedną panią, która ma ok 40 lat, jest ubezpieczona w KRUSie, nie szuka pracy, po prostu mogłaby sobie dorobić. moja mama uczy jej córki. i ona jest zdecydowana.

więc myślę, że najdalej do środy sytuacja się rozwiąże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...