Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
My tez chodzimy spac o 23 🙂
Marika wirtualne buziaki dla tej malej kruszynki i duuuuuzo zdrowka 😘
Nova jaka slodka Olenka 🙂
Pamm avatarek piekny

Rety i nie wiem co jeszcze mialam napisac
Nova fakt nic konkretnego Ci nie napisal lekarz ale widac ze to nic strasznego i predzej czy pozniej sie wchlonie ,ale wiadomo zawsze lepiej pokazac lekazowi -wiec mam nadz ze znajdziesz kogos gdzies blizej by mogl Cie uspokoic bo wyobrazam sobie jak sie tym zamartwiasz 😘

Ja dopiero czas na forum znalazlam ,kurcze zupelnie inaczej te dni wygladaja jak rodzinke sie ma przy sobie 🙂
Dzisiaj dziewczyny pilnowaly malej a ja z Adamem na zakupy pojechalismy,kupilismy troche rzeczy do domu i roweryk dla Majci ale taki na teraz malusienki z pilka pod siedzeniem do skakania w miejscu i koleczkami do odpychania .moze jutro od sis pozycze tel jak ma kabel do kompa to fotke wstawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂

Nawet słońce mnie dzisiaj przywitało 😎
To chyba w nagrodę za to, że dzielnie tak dzisiejszej nocy do małego wstawałam 🤢
No darł się dzisiaj niemiłosiernie 😠 Nie płakał, nie marudził , a normalnie krzyczał 😮!!!!!
Złe sny czy co do chole*y 😠 ...bo ząb ten co się tak ociąga nadal w miejscu stoi 😠

Aniqa kurcze kobieto strasznie Ci współczuję 🤨
Trzymam kciuki żebyś szybciorem trafiła na lekarza trochę bardziej "rozgadanego" niż ja wczoraj jeśli o małego chodzi 😘

Woda się gotuję na kawkę...spadam, do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i to rozumiem 🙂

Kawka "się pije" 🙂
Młody wcina śniadanko 🙂 ...dzisiaj kaszka mleczna z kawałkami brzoskwini z puszki 😉
Myślałam, że będzie wypluwał te kawałki ale się pomyliłam 🤪

Coq wczoraj pisałaś o jabłuszku w kawałkach dla Jasminy - jak duże dajesz jej te kawałki ??? Mój zazwyczaj jak się do jabłka dorwie to nawet kawałkiem potrafi się zakrztusić 😮 ...a jak mu się większy kęs ugryzie to jak przełyka to strasznie płacze przy tym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
No i to rozumiem 🙂

Kawka "się pije" 🙂
Młody wcina śniadanko 🙂 ...dzisiaj kaszka mleczna z kawałkami brzoskwini z puszki 😉
Myślałam, że będzie wypluwał te kawałki ale się pomyliłam 🤪

Coq wczoraj pisałaś o jabłuszku w kawałkach dla Jasminy - jak duże dajesz jej te kawałki ??? Mój zazwyczaj jak się do jabłka dorwie to nawet kawałkiem potrafi się zakrztusić 😮 ...a jak mu się większy kęs ugryzie to jak przełyka to strasznie płacze przy tym 😮


dzień dobry
Nova dlatego jak młody chce sam jeść jabłko to mu daję całe obrane nie urwie takiego wielkiego kawałka a tak bardziej skrobac musi 😉 przetestowane 😉 bo jak było w ćwiartki ...to tez potrafił udźiabać za duży kawał... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 🙂
NovaM Weronika potrafi sie poczęstować jabłiem w całości - skórkę wypluwa 😁 ale generalnie daję jej ćwiartki. Wiem ze pytanie nie do mnie było 😜
Ja na śniadanie robię naleśniki


Heh 🙂
Noooo ale ważne, że w temacie Wanilko 🤪
Zapytałam Coq bo akurat o tym wspomniała 😉
A na serio młody nie daje rady z gryzieniem jabłek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
No i to rozumiem 🙂

Kawka "się pije" 🙂
Młody wcina śniadanko 🙂 ...dzisiaj kaszka mleczna z kawałkami brzoskwini z puszki 😉
Myślałam, że będzie wypluwał te kawałki ale się pomyliłam 🤪

Coq wczoraj pisałaś o jabłuszku w kawałkach dla Jasminy - jak duże dajesz jej te kawałki ??? Mój zazwyczaj jak się do jabłka dorwie to nawet kawałkiem potrafi się zakrztusić 😮 ...a jak mu się większy kęs ugryzie to jak przełyka to strasznie płacze przy tym 😮


dzień dobry
Nova dlatego jak młody chce sam jeść jabłko to mu daję całe obrane nie urwie takiego wielkiego kawałka a tak bardziej skrobac musi 😉 przetestowane 😉 bo jak było w ćwiartki ...to tez potrafił udźiabać za duży kawał... 😮

Marika no właśnie nie wiem jak on dziabie to jabłko ale nawet z całego potrafi sobie jakiś "niewygodny" kawałek wydrzeć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry....
Nic mi sie nie chce. Mlody idzie dzis na szczepienie.
Zazdroszcze Wam dziwczyny tego ze siedzicie z dzieciakami w domach. Ja pracuje 9-17 wiec wyjscie z domu 8 powrut 18. Florek chodzi spac o 20 wiec moje dziecko widuje jakie 3 godziny dziennie.
Wy piszecie ze idziecie na spacerki na place zabaw.... brakuje mi tego. Jakos sobie to nadrobie w wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Do 10 dziś spałyśmy(po wczorajszym prasowaniu należało mi się), obudziło mnie gadanie Małej - znak, że się wyspała i że w dobrym humorze. 🙂
Wstałam dziś do niej tylko przed 4 a potem o 8 🙂
Nova u mnie dopiero kawka "się pije" teraz 😉 A co do jabłka, bardzo długo Małej tarłam i to na najdrobniejszych oczkach, więc ogromne było moje zdziwienie, ze sobie radzi z kawałkami. A kroje w ....szesnastki? 🤔 😁 Talerzyk ma pod ręką więc kiedy chce idzie i bierze. 🙂
Co do lekarza, to może faktycznie nie powinnaś tego ruszać i czekać. Mojej siostry syn urodził się z jakimś pieprzykiem i też początkowo, że do usunięcia, ale stanęło na tym, że mają czekać.

U mnie huczy wiatr 🤔 ale pięknie slońce też świeci ---mam marzec w pełni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hellllo 🙂 tęskniłyście?? znowu jestem w dupie czasowej 😲 a pogoda dzisiaj fajna wiec też pewnie mało będę zaglądac.powiem tyle że jutro będe robiła pączki 😁 znalazłam przepis na pieczone i wypróbuje.muszę zrobić dużo bo mam dużo żarłoków w domu. a jeszcze zdjecia obrabiam zaległe z całego życia Milenki wiec czas mi przez palce ucieka... mam nadzieje że u Was dobrze i spadam na spacer 🙂 baaaaaj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My kawke pijemy
Co do jablek to ja tre i chyba jeszcze dlugo to potrwa bo mam uraz -kiedys mielismy lokatorow z poltora roczna dziewczynka i pewnego dnia jej matka darla sie na klatce schodowej wzywajac mojego tate - panie Wiesiu blagam niech pan ratuje Agnieszke! Moj tata zbiegl szybko do ich mieszkania a dziecko juz sie sine robilo , poklepal ja i zauwazyl na podlodzebjablko wiec palcem jej wyciagnal ten kawalek i tak im dziecko uratowal bo ta pinda nic ogarnieta nie byla zreszta miala tez 3 letniego synka i jak wychodzila na kawe do sasiadki to kazala 3 latkowi pilnowac tej malej ale zmienilam temat od tego czasu mam uraz do jablek,gruszek itd za latwo idzie dziecku odgryzc za duzy kawalek wiec ja jablka tre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka nie wiem co ci naposac...
Mnie np brakuje pracy troche ale dziecka by mi brakowalo duzo bardziej gdybym pracowala. Ale moze przez to ze go nie widzisz caly dzien to te 3 godziny sa na prawde intensywne. Ja widze po moim mezu bo on widzi julka wlasnie 4 h dziennie to przez ten czas bawi sie z nim chyba wiecej niz ja caly dzien. Wiadomo w domu tez trzeba cos zrobic, przy dziecku trzeba a im zostaje tylko zabawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...