Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎


Nawet nie wiesz jak bardzo Ci ZAZDROSZCZĘ 🤔 🤔 🤔 ☺️ ☺️ Ale bym zjadła 🙃


i ja bym zjadła.... a nie mam w zamrażarce...

ale mamusia ma, jutro poproszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basia Florek miał już bal przebierańców? 🙂

Teraz w piatek bedzie mial 🙂


a za co się przebiera???

Za czarodzieja 🙂 moja mama zrobila mu spiczata czapke i uszyla pelerynke 🙂 znalazlys w szfie stary material czarny w zlote kolka i jakies kropki wiec idealne na cos takiego 🙂 do tego ubieze biala bluzke i ciemne spodnie i powinno byc ok 🙂 postaram sie przeslac jakies zdjecia jak uda mi sie zrobic 🙂

No koniecznie fotkę zamieść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎


Nawet nie wiesz jak bardzo Ci ZAZDROSZCZĘ 🤔 🤔 🤔 ☺️ ☺️ Ale bym zjadła 🙃


i ja bym zjadła.... a nie mam w zamrażarce...

ale mamusia ma, jutro poproszę 😉


Ojj Coq nie masz czego zazdrościć...niedobre są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basia Florek miał już bal przebierańców? 🙂

Teraz w piatek bedzie mial 🙂


a za co się przebiera???

Za czarodzieja 🙂 moja mama zrobila mu spiczata czapke i uszyla pelerynke 🙂 znalazlys w szfie stary material czarny w zlote kolka i jakies kropki wiec idealne na cos takiego 🙂 do tego ubieze biala bluzke i ciemne spodnie i powinno byc ok 🙂 postaram sie przeslac jakies zdjecia jak uda mi sie zrobic 🙂


jak fajnie! 🙂 🙂 🙂

fajna sprawa taki bal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basia Florek miał już bal przebierańców? 🙂

Teraz w piatek bedzie mial 🙂


a za co się przebiera???

Za czarodzieja 🙂 moja mama zrobila mu spiczata czapke i uszyla pelerynke 🙂 znalazlys w szfie stary material czarny w zlote kolka i jakies kropki wiec idealne na cos takiego 🙂 do tego ubieze biala bluzke i ciemne spodnie i powinno byc ok 🙂 postaram sie przeslac jakies zdjecia jak uda mi sie zrobic 🙂


Musi Ci się udać, Florka-Czarodzieja musimy zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎


Nawet nie wiesz jak bardzo Ci ZAZDROSZCZĘ 🤔 🤔 🤔 ☺️ ☺️ Ale bym zjadła 🙃


i ja bym zjadła.... a nie mam w zamrażarce...

ale mamusia ma, jutro poproszę 😉


Ojj Coq nie masz czego zazdrościć...niedobre są 😉


No tak myślałam, że ta śmietana to po to, żeby tego obrzydliwego smaku truskawek niesmacznych nie czuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎


Nawet nie wiesz jak bardzo Ci ZAZDROSZCZĘ 🤔 🤔 🤔 ☺️ ☺️ Ale bym zjadła 🙃


i ja bym zjadła.... a nie mam w zamrażarce...

ale mamusia ma, jutro poproszę 😉


Ojj Coq nie masz czego zazdrościć...niedobre są 😉


No tak myślałam, że ta śmietana to po to, żeby tego obrzydliwego smaku truskawek niesmacznych nie czuć 😉


Nooooo dokładnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Zycze smacznego 🙂
Ja sie klade spac zeby nie czytac o tym jak jecie truskawki :P ja dzis jak za dobrych czasow ciazowych zaczelam wciagac ptasie mleczko 🙂


Aaa to widzę, że nie tylko mnie ciążowe smaki naszły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry
wiec dzisiaj tez Was zaspamuje 😜
Kalina uszkodzila gniazdko od telewizji, dopiero w przyszlym tygodniu bede mogla dzwonic po montera, bo w tym tygodniu oboje pracujemy i nikogo przez caly dzien nie ma w domu. ale kiszka 🤢
bylam dzisiaj u dentysty, zrobila mi 7 i przy okazji fundnelam sobie wybielanie zebow, a co! co prawda 800zł pęknie, ale przynajmniej jak mam byc gruba, to chce mieć powalajacy uśmiech 😉 😎 😞 wziela odlew z zębow i w piatek zaczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Aniqa zastrzeliłaś mnie tym po 🤪dsumowaniem..
Nawet nie wiem ile u mnie kosztuje taka przyjemność.... 😮

Aaaaaaaaa miałam napisać apropo ząbków ..moja dentystka powiedziała że jak wyjdą 5 i 4 to wtedy warto zalakować 🙂 no i że trzeba pomyśleć o likwidacji smoczków do 2 lat nawet tych butelkowych....co do lakierowania powiedziała że przeprowadzono badania i nie jest to takie skuteczne....a lakier szybko odprysnie...więc nie poleca bo skuteczność nie wielka...ale jak ktoś chce to owszem robią...mówiła jeszcze o lapowaniu ( jak nie przekrecilam... 😉) że to też robią ale to się robi na naprawianych już zębach i po tym zabiegu troszkę ciemnieją ząbki...
Morał: zaprasza na zaznajomienie z gabinetem.... 🙂 no a w późniejszym czasie na lakowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...