Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
beata26 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Przygotowałam suwaczek i nie wiem jak go dodać ☺️

Profil,wybierasz Forum i tam bedzie miejsce na dodanie suwaczka 🙂


dokładnie wklejasz link w mój podpis 😉

NO WŁAŚNIE NIE CHCE MI SIĘ WKLEIC...


ctrl+v nie działa???
z tego link skopiowałaś
Kody dla forum z obsługą (U)BBCode:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu sie zebatkowo zoriblo 😁 Yasmine ma 8 zebow. 🙂

Rita chyba sie nie dziwie, ze masz jakis uraz 🤔 Bywa ze Yasmine sie zakrztusi, ale nigdy powaznie, przychodzi wtedy do mnie klepie sie po brzuchu, co oznacza, ze mam poklepac po pleckach 😉

Ale u ,nie dziwna pogoda. Wiatr wieje, choc na 3 pietrze wydaje sie byc o wiele gorszy niz w rzeczywistosci. Slonce nie tylko swieci, ale juz grzeje 🤪 wiec mialam momenty watpliwosci, czy kombinezon to nie przesada 🤔 ...ale przy tym wietrze chyba nie. Z placu zabaw uciekaysmy, bo w rejonach juz naszego bloku zobaczylam okropne chmurzyska....no izlapal nas deszcz 😜 I tak co chwila slonce i deszcz.

Basiu ja sobie sama tez zazdroszcze,ze z Mala jestem w domu, ale sa tego minusy... kiepska sytuacja finansowa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nie wytrzymałam i weszła zajrzeć... ale ja mam dzisiaj ciężki dzień... tak się źle czuje...głowa mnie pobolewa,ogólne samopoczucie śpiące nawet po kawie fusiastej z prawie 2 łyżeczek (zazwyczaj jedna rozpuszczalna). zdycham jak w pierwszych 3 miesiącach ciąży...ale nie jestem. w pogodzie mówili ze ciśnienie niskie dzisiaj no i mamy efekty 🥴 byłyśmy na spacerze i ile ja się nadenerwuje przez tego mojego psa...wyskakuje z kojca! i lezie do sąsiadów co mieszkają ze 200m od nas.wyjada tamtemu psu z michy i śpi z nim w szopie 😮 poszłam tam dzisiaj i dostał taką cienką deską ode mnie bo juz nie ma sposobu na niego.nie chciałam na łańcuch go wiązać ale nie mam już wyjścia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
no nie wytrzymałam i weszła zajrzeć... ale ja mam dzisiaj ciężki dzień... tak się źle czuje...głowa mnie pobolewa,ogólne samopoczucie śpiące nawet po kawie fusiastej z prawie 2 łyżeczek (zazwyczaj jedna rozpuszczalna). zdycham jak w pierwszych 3 miesiącach ciąży...ale nie jestem. w pogodzie mówili ze ciśnienie niskie dzisiaj no i mamy efekty 🥴 byłyśmy na spacerze i ile ja się nadenerwuje przez tego mojego psa...wyskakuje z kojca! i lezie do sąsiadów co mieszkają ze 200m od nas.wyjada tamtemu psu z michy i śpi z nim w szopie 😮 poszłam tam dzisiaj i dostał taką cienką deską ode mnie bo juz nie ma sposobu na niego.nie chciałam na łańcuch go wiązać ale nie mam już wyjścia...

Aska samopoczucia wspolczuje,ale u mnie dzis podobnie. A tekstem o psie mnie rozwalilas haha
Coq u nas dzis rano do 12byla wiosna. Po 12 zebraly sie chmury i sypal snieg po 14 chmury sie rozrzedzily i znowu wiosna ale widze,ze zas chmury ida. Zastanawiam sie gdzie ja mieszkam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerze...miałam taką nadzieję na to, że młody zaśnie ale nic z tego 🥴
Teraz chodzi wkoło Olki i się z niej nabija 😁
Nałapał powietrza wiejskiego i humor mu dopisuje 🤪

Zabieram się za prasowanie...a taaaaak mi się nie chce 🤔

Miłego popołudnia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamy opiekunkę!!!

bardzo fajna pani, dzisiaj była. i tak ona jest na KRUSie, chce sobie dorobić bo i tak nie pracuje zawodowo. więc jak będzie potrzebna to 5 razy w tygodniu, jak nie to 3 razy. to dla niej nie problem 🙂 no i 6zł na godzinę 🙂

a jak wyszła to Maciek płakał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
mamy opiekunkę!!!

bardzo fajna pani, dzisiaj była. i tak ona jest na KRUSie, chce sobie dorobić bo i tak nie pracuje zawodowo. więc jak będzie potrzebna to 5 razy w tygodniu, jak nie to 3 razy. to dla niej nie problem 🙂 no i 6zł na godzinę 🙂

a jak wyszła to Maciek płakał 😉

Super ze sie udalo znalezc opiekunke tak szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova ściskam mocno 😉 wczoraj prasowałam 1,5 godziny 🙃

Aga świetnie, że problem z głowy i macie na 100% kogoś do Macieja. 🙂

Ale jak tak napisałaś o tych 6 zł, to widzę jak różne są realia w Polsce i tu. Chodziłam kilka miesięcy odbierać dziewczynkę ze szkoły, potem lekcje z nią odrabiałam, za godzinę nie miałam kokosów, ale jednak 8 euro ... no np. mleko za 8 euro kupi się z 10 L mleka biorąc średnią cenę pod uwagę, a za 6zł pewnie góra 3L najtańszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to jest mało. ale ta pani mówi że ona i tak nic nie robi, ma 3 córki, 4 lata, 8 lat, 14 lat. i mówi, że jej własnie wygodne są godziny u nas, od 8.30 bo wyszykuje dzieciaki do szkoły i do 15-15.30 bo coś tam. no i że dla niej wygodne jest to, że raz może pracować 5 dni w tygodniu a raz tylko 3. bo w domu jest zawsze coś do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...