Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hmmmm ja siedzę w poczekalni do dentysty....miałam mieć na 17 a tu jakiś poślizg....to się raczej nie zdarza 😮miała mi zrobić 2 zęby ale jak tak to du.. nie będę tyle siedzieć... 😠

Aga spoko że jest niania 🙂 a co z teściową siostry??? Odmowilas jej już..??
Co do 23-24 to mi nie bardzo pasuje bo...
bo...
bo...22 mam 30 ☺️i planuję coś zrobić dla znajomych...... 😜 przechodzę na drugą stronę górki..... 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Coq to jest mało. ale ta pani mówi że ona i tak nic nie robi, ma 3 córki, 4 lata, 8 lat, 14 lat. i mówi, że jej własnie wygodne są godziny u nas, od 8.30 bo wyszykuje dzieciaki do szkoły i do 15-15.30 bo coś tam. no i że dla niej wygodne jest to, że raz może pracować 5 dni w tygodniu a raz tylko 3. bo w domu jest zawsze coś do zrobienia.


Aga nie chodzi mi o tą panią, o to ile dajecie (trudno, żebyś dawała 30 zł jak sama tyle na godzinę nie masz), ale generalnie o realia...W mieście więcej dają, ale tam też życie droższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Hmmmm ja siedzę w poczekalni do dentysty....miałam mieć na 17 a tu jakiś poślizg....to się raczej nie zdarza 😮miała mi zrobić 2 zęby ale jak tak to du.. nie będę tyle siedzieć... 😠


Ja ostatnio do ginekolog wchodziłam z około 50 minutowym poślizgiem, więc nie marudź 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika odmówiłam jej. bo w sumie dla mnie teraz lepiej. a tamta sama nie wiedziała czego chce, a wczoraj dzwoniła do mnie i mówiła, że na 100% mi odpowie 20 lutego... a to dla mnie za późno. no i dla niej 7zł i codziennie po 7 godzin. ona raczej nie chce dni wolnych

no i szkoda, że Ci nie pasuje...

oj, niefajnie wyszło... ale naprawdę nie dam rady wtedy... strasznie mi głupio ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam pisac ze umieram na bol glowy ale widze ze nie tylko ja.straszni niskie cisnienie dzis mam, a pogoda tez w kratke najpierw deszcz potem kopa sniegu a potem grad i znowu deszcz , po sniegu juzsladu nie ma
Aga super ze opiekunka jest no i ze maluszek ją polubil od razu
Asia ja Ci sie nie dziwie ze klapasa psu zafundowalas ,moi rodzice mają nieznosnego owczarka w domu i tez czasem mu sie oberwie bo szlu mozna dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Coq to jest mało. ale ta pani mówi że ona i tak nic nie robi, ma 3 córki, 4 lata, 8 lat, 14 lat. i mówi, że jej własnie wygodne są godziny u nas, od 8.30 bo wyszykuje dzieciaki do szkoły i do 15-15.30 bo coś tam. no i że dla niej wygodne jest to, że raz może pracować 5 dni w tygodniu a raz tylko 3. bo w domu jest zawsze coś do zrobienia.


Aga nie chodzi mi o tą panią, o to ile dajecie (trudno, żebyś dawała 30 zł jak sama tyle na godzinę nie masz), ale generalnie o realia...W mieście więcej dają, ale tam też życie droższe.

Ja mam wolne do ostatnie weekendu Marcowego kiedy jestem na nartach. Wracam w Kwietniu i chyba pierwszy weekend Kwietnia mam znowu zmiane. To moze pierwszy weekend Marca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
[no i szkoda, że Ci nie pasuje...

oj, niefajnie wyszło... ale naprawdę nie dam rady wtedy... strasznie mi głupio ☺️

Spoko znajdziemy inny dogodny termin 🙂 Najwyzej zrobimy grila u Ciebie w Lipcu :P albo u mnie 🙂 zawsze jakis zjazd bedzie 🙂 Wanilia juz wtedy bedzie miala dwojke wiec moze poznamy najmlodszego czlonka naszej wirtualnej rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Medal dla Prezesa 🤪 🤪 🤪 !!!!!!!!
Za to, że już śpi heheheh 😎

Spał tylko raz koło 11-tej rano więc padł jak kawka 🙂

Ale to dobrze bo muszę moją ferajnę spakować na ponad tygodniowy wyjazd 🤢
Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać 😮
Ola w przyszłym tyg. ferie zaczyna no i postanowiłam, że do Szczecina pojedziemy...a przy okazji moją bratanicę małą muszę do domu po miesięcznym pobycie u nas odstawić 😉
No i sobie wyobraźcie - ja, prezes, 5-cio latka i 9-cio latka ... pociąg, jedna przesiadka. prawie 10 godzin jazdy 🤨
Trochę jestem przerażona 😮
Wymyśliłam, że jak chcemy jechać w piątek rano to już jutro spakuję w paczkę jak najwięcej rzeczy i zamówię kuriera 🤪
Nie wyobrażam sobie takiej przeprawy z dzieciakami, wózkiem i jeszcze z torbami 🙃
Jazda bez trzymanki by była heheh 😁

Nie wiem od czego mam zacząć...a najgorsze jest to, że pewnie i tak ze sobą wezmę jakąś torbę "podręczną" bo w razie by kurier nawalił to żeby chociaż gacie na zmianę były hahah 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova dobra jesteś z tą paczką 🤪 hahaha No ale w innym wypadku chyba tragarza musiałabyś mieć 😮 Nawet jeśli ktoś Cię może do pociągu zapakować, to ta przesiadka.... Jak z Jaśminą do Polski przyjechałam to w Poznaniu na PKP wręcz tonem rozkazującym "prosiłam" facetów o wpakowanie walizy do pociągu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
[no i szkoda, że Ci nie pasuje...

oj, niefajnie wyszło... ale naprawdę nie dam rady wtedy... strasznie mi głupio ☺️

Spoko znajdziemy inny dogodny termin 🙂 Najwyzej zrobimy grila u Ciebie w Lipcu :P albo u mnie 🙂 zawsze jakis zjazd bedzie 🙂 Wanilia juz wtedy bedzie miala dwojke wiec moze poznamy najmlodszego czlonka naszej wirtualnej rodzinki 🙂


umiesz pocieszyć, dzięki 😘

bo naprawdę jest mi strasznie głupio ☺️ sama się napaliłam na Wasz przyjazd, i to bardzo. a siostra dzisiaj zadzwoniła, że akurat przyjeżdża. niby przyjeżdża co miesiąc, półtora więc nie tak rzadko. no ale Maciek uwielbia ją.
a do tego mój M. będzie miał pod rząd wtedy 5 dniówek, czyli 5 razy po 12 godzin, bo kolega chciał żeby wziął za niego wolne. no i on też będzie padnięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova no w sumie taki kurier to chyba jedyne sensowne wyjście, żebyś dała sobie radę 😁 i tak podziwiam, bo ja bym pewnie zbyt się bała wyprawy takiej 😉

Marika to napisz jak z tymi ząbkami Misia 🙂

to ja też założę tą zębową buźkę 🙂 dzisiaj udało mi się trochę zajrzeć to buźki Maćka, no i pomyliłam się z jedną piątką, bo jej nie ma,a myślałam że jest. no ale za to dwójka mu wyszła ta brakująca 🙂

Wanilia dopiero nadrobiłam dzisiejszy dzień 🙂 i jeśli chodzi o naleśniki na śniadanie to u mnie zdarzało się jak miałam czas 🙂 na studiach dość często 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
[no i szkoda, że Ci nie pasuje...

oj, niefajnie wyszło... ale naprawdę nie dam rady wtedy... strasznie mi głupio ☺️

Spoko znajdziemy inny dogodny termin 🙂 Najwyzej zrobimy grila u Ciebie w Lipcu :P albo u mnie 🙂 zawsze jakis zjazd bedzie 🙂 Wanilia juz wtedy bedzie miala dwojke wiec moze poznamy najmlodszego czlonka naszej wirtualnej rodzinki 🙂


No to zobaczymy co powie jeszcze Meliska.... 😉 Wanilia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Ejjjj laski pamiętacie nasze truskawkowe zachcianki towarzyszące nam wszystkim przez dłuuuugi czas na brzuszku 🤪 🤪 🤪 ??????????
Dzisiaj odmroziłam sobie troszkę takich dorodnych truskaw z zeszłego roku i ze śmietanką wcinam 😜 😜 😜

Z tego wszystkiego aż zaczęłam fotki ciążowe oglądać 😎


Nawet nie wiesz jak bardzo Ci ZAZDROSZCZĘ 🤔 🤔 🤔 ☺️ ☺️ Ale bym zjadła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basia Florek miał już bal przebierańców? 🙂

Teraz w piatek bedzie mial 🙂


a za co się przebiera???

Za czarodzieja 🙂 moja mama zrobila mu spiczata czapke i uszyla pelerynke 🙂 znalazlys w szfie stary material czarny w zlote kolka i jakies kropki wiec idealne na cos takiego 🙂 do tego ubieze biala bluzke i ciemne spodnie i powinno byc ok 🙂 postaram sie przeslac jakies zdjecia jak uda mi sie zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...