Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
aha czyli ty Rita przerwa ja to tabletek nie biorę już z 3 miechy!!! spoko powiem ci


Ja znowu brałam tylko 3 miesiące tabletki antykoncepcyjne w moim życiu - po porodzie.

A co do okresu, to mnie ledwo się skończył, już miałam zabieg, po trzydniowym krwawieniu tylko lekko plamiłam, a teraz od trzech dni znowu 🤢 Wiec od 24 stycznia nie rozstaję się z podpaskami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haaa Misio śpi 😉 ale tylko dzięki temu że dziś jedna drzemka... 🙂 poooomalutkuuuuu ale się przestawiamy na jedną 🙂

Wanilia mam nadzieję że już tam z górki i koniec widzisz rozladunku... 😉

Pączki 😮 nie piekę 😜 pewnie kupionego skonsumuje 😉 zresztą nic z tej okazji nie piekę .....

Dziś zaliczyłam TANIOSZKĘ 😉Misio zdobył dwie pary spodni z GAP -a po 6zł 🤪 i bezrekawnik dobrze że jest jakaś alternatywa..bo w sieciówkach jak nie ma wyprzedaży to nie poszaleje..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
aha czyli ty Rita przerwa ja to tabletek nie biorę już z 3 miechy!!! spoko powiem ci


I co wrocisz pozniej do nich? Ja planuje za miesiac znowu zaczac tylko teraz chce przerwe bo przed tym okresem plamilam 2 tygodnie wiec przerwa mysle ze mi sie przyda,mam jeszcze 3 opakowania to zuzyje a potem chce inne, moze przy innych przytyje bo po tych nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po kąpieli ubrałam Małą dałam jej mleko i zostawiłam na kanapie a sama poszłam robić naleśniki. Lookałam do niej, a ona skończyła mleko i dalej leżała i w tele spoglądała, myślałam, że w końcu do mnie przyjdzie, ale nie, pół godziny tak przeleżała... 🤔 teraz też leży, a ja wcinam naleśniki 🙂 z pieczarkami 🙂 i tak mi kapusty kiszonej w nich brakuje ech! Zjem dwa, a potem na słodko jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Tabletki to ja też tylko ze 2 m-ce i zrezygnowałam nawet gdzieś mam jeszcze jedno opakowanie cerazette..... 😜


Też je miałam. Teraz jak byłam na zabiegu poprosiłam o receptę, ale tak w razie... Nigdy tabletek nie brałam i nie mogę się jakoś przekonać ☺️ Mam wrażenie, że czymś się faszeruję 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
A ja jeszcze pranie muszę powieści....i ręczniki jeszcze włączyć.... 🤔 😮


u nas nie ma szans na pranie jak Maciek śpi. bo nasz pralka (wcale nie stara, bo ma jakieś 1,5 roku) w czasie wirowania robi tyle hałasu że cały dom ją słyszy... 🤢

a Maćka pokój sąsiaduje z łazienką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a powiedzcie mi dziewczynki czy szczepicie dzieci na ospę???

bo my mamy szczepienie w piątek, to odra, różyczka, świnka... no i się zastanawiam nad tą ospą...

Ospa niet....uważam że nie zagraża życiu....a ta szczepionki ......... to chyba nie należy przesadzać.....
z dodatkowych to ja tylko na pneumokoki i czy teraz nie masz dawki przypominającej bo Ty chyba też na to szczepisz??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
mmmm to ja. wiecie co.z tymi pączkami to ja myślałam ze to tyle roboty a to sie szybko robi.najdłuzej to ciasto rośnie 🙃
jestem taka pełna po tych pąkach...i kolejne kilogramy ☺️ ☺️
ja proszków żadnych nie biorę.i juz.zero trucia. gumolina 😁 😁 😁


Asia dla takiego Szefa Kuchni jak TY pączek to pestka 😎
Może kiedyś też na tym poziomie będę to zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...