Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basia w takim razie czekam na fotke-nasze rosna jak na drozdzach juz maja ponad 30 cm! Ale nie moge sie doczekac jak beda takie duze jak Wasza 🙂
Coq Majcia tez dopiero teraz zasnela a ja sie zastanawiam czy sprzatac czy sie kimnac z nia
Holi milego leniuchowania w pracy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bylysmy się przejść po mieście bo Werka zaczeła mi juz marudzić i dopraszać się o zainteresowanie 😉 No i cały rynek na dwóch nogach przetuptała 🙃
Wracam do moich kartonów 😜


Wooow !!!!!! Szalona dziewczyna 🙂 i widzisz Werka goniła i przegoniła..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
A Nova jest dzisiaj w mega czarnej dupie emocjonalne...nic tylko się pociąć...niektóre słowa potrafią bezpowrotnie wymazać sens z życia 🥴 🥴 🥴


Nova kochanie sens zycia to Ci pewnie gdzies tam po podlodze biega a drugi odrabia lekcje 😘
A bezpowrotnie wymazac z pamieci nalezy te slowa o ktorych piszesz, nie przejmuj sie kochana i olej je cieplym moczem bo nikt nie zasluguje na to bys sie przez niego smucila 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
NovaM napisał(a):
A Nova jest dzisiaj w mega czarnej dupie emocjonalne...nic tylko się pociąć...niektóre słowa potrafią bezpowrotnie wymazać sens z życia 🥴 🥴 🥴


Nova kochanie sens zycia to Ci pewnie gdzies tam po podlodze biega a drugi odrabia lekcje 😘
A bezpowrotnie wymazac z pamieci nalezy te slowa o ktorych piszesz, nie przejmuj sie kochana i olej je cieplym moczem bo nikt nie zasluguje na to bys sie przez niego smucila 😘 😘 😘

Słuchać Rity bo dobrze pisze!!! 😘 Zresztą u mnie też dziś kiepścizna, ale jest Sens Życia i jest co robić i do kogo się uśmiechać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bylysmy się przejść po mieście bo Werka zaczeła mi juz marudzić i dopraszać się o zainteresowanie 😉 No i cały rynek na dwóch nogach przetuptała 🙃
Wracam do moich kartonów 😜

Wielkie gratki dla Werki, a nawet francuskie felicitki 🙂

Moja nie dość, że godzinę później spać poszła, to obudziła się po godzinie i 15 minutach w koszmarnym nastroju, usnęła mi na rękach, jak położyłam na kanapę po minucie płacz, ponownie usnęła na rękach...niby się obudziła, zrobiła awanturę o gorący podwieczorek, dżemem zapluła koszulkę i białe rajstopki i więcej jeść nie chciała, płacz i na ręce 🤢 tak godzinę wlaczyłyśmy 🤢
Teraz mleko wypiła i mam nadzieję, że będzie lepiej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
NovaM napisał(a):
A Nova jest dzisiaj w mega czarnej dupie emocjonalne...nic tylko się pociąć...niektóre słowa potrafią bezpowrotnie wymazać sens z życia 🥴 🥴 🥴


Nova kochanie sens zycia to Ci pewnie gdzies tam po podlodze biega a drugi odrabia lekcje 😘
A bezpowrotnie wymazac z pamieci nalezy te slowa o ktorych piszesz, nie przejmuj sie kochana i olej je cieplym moczem bo nikt nie zasluguje na to bys sie przez niego smucila 😘 😘 😘

Słuchać Rity bo dobrze pisze!!! 😘 Zresztą u mnie też dziś kiepścizna, ale jest Sens Życia i jest co robić i do kogo się uśmiechać 😉

To właśnie o ten mały sens życia chodzi 🥴 ...jego ojciec mnie "podsumował" m.in. jako "chu*a warta materialistka, potwór ( w sensie wyglądu), że wstydzi się, że ma ze mną dziecko...reszty nie napiszę bo aż wstyd,że mogłam przez tyle lat być z kimś takim 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
NovaM napisał(a):
A Nova jest dzisiaj w mega czarnej dupie emocjonalne...nic tylko się pociąć...niektóre słowa potrafią bezpowrotnie wymazać sens z życia 🥴 🥴 🥴


Nova kochanie sens zycia to Ci pewnie gdzies tam po podlodze biega a drugi odrabia lekcje 😘
A bezpowrotnie wymazac z pamieci nalezy te slowa o ktorych piszesz, nie przejmuj sie kochana i olej je cieplym moczem bo nikt nie zasluguje na to bys sie przez niego smucila 😘 😘 😘

Słuchać Rity bo dobrze pisze!!! 😘 Zresztą u mnie też dziś kiepścizna, ale jest Sens Życia i jest co robić i do kogo się uśmiechać 😉

To właśnie o ten mały sens życia chodzi 🥴 ...jego ojciec mnie "podsumował" m.in. jako "chu*a warta materialistka, potwór ( w sensie wyglądu), że wstydzi się, że ma ze mną dziecko...reszty nie napiszę bo aż wstyd,że mogłam przez tyle lat być z kimś takim 🥴

Nova chyba czas przestać z dupkiem gadać 🥴 Normalnie brak słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
NovaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
NovaM napisał(a):
A Nova jest dzisiaj w mega czarnej dupie emocjonalne...nic tylko się pociąć...niektóre słowa potrafią bezpowrotnie wymazać sens z życia 🥴 🥴 🥴


Nova kochanie sens zycia to Ci pewnie gdzies tam po podlodze biega a drugi odrabia lekcje 😘
A bezpowrotnie wymazac z pamieci nalezy te slowa o ktorych piszesz, nie przejmuj sie kochana i olej je cieplym moczem bo nikt nie zasluguje na to bys sie przez niego smucila 😘 😘 😘

Słuchać Rity bo dobrze pisze!!! 😘 Zresztą u mnie też dziś kiepścizna, ale jest Sens Życia i jest co robić i do kogo się uśmiechać 😉

To właśnie o ten mały sens życia chodzi 🥴 ...jego ojciec mnie "podsumował" m.in. jako "chu*a warta materialistka, potwór ( w sensie wyglądu), że wstydzi się, że ma ze mną dziecko...reszty nie napiszę bo aż wstyd,że mogłam przez tyle lat być z kimś takim 🥴

Nova chyba czas przestać z dupkiem gadać 🥴 Normalnie brak słów


A poszło m.in. o to,że powiedziałam , że jak chce się starać wrócić to powinien mnie przeprosić za to,że przez kilka miesięcy zdradzał mnie w uk...byliśmy jeszcze razem...qrwa czy na serio miałam za duże wymagania 🤨??? Na kolanach z bukietem kwiatów w zębach powinien to zrobić bez zająknięcia!!! ...no ale duma dupka na to nie pozwala 😠
Qrwa przykre to...ciężko mi zajebiście...no i jeszcze młody do tego...dolce vita normalnie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Kurcze nie wiem co z Młodą zrobić bo widzę że spać jej się chce...Po 18 zacznie się wynoszenie AGD więc i tak nie pośpi. O 19 czyli w porze spania nie bedę miała jej gdzie położyć 🤨


Mój właśnie usnął...też całkiem nie w porę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...