Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):

moje dziecko zamknelo sie w pokoju i bawi sie samo klockami 😮 to strasze oczywiscie 😉


W życiu bym się nie domyśliła 😁 😁 😁 🙃 A poza tym przeczytałam straszne przez tą niewinną literówkę 😜

okazalo sie ze sie zamknal bo robil kupke 😉 czyli klocka czyli prawie tak jak myslalam 😉 dobrze ze sie nie zaczal bawic tym klockiem 😜


Haha, ekoklocki 😁 "hej kolego, nie każdego stać na lego"


Hahaha dobre, dobre 😁 ...te ekoklocki i to "hej kolego..." 🙃

Basia jak Foro rozpoznał postcie to znaczy, że masz talent 🙂
Agami Kuba ma chyba duże zdolności plastyczne 🙂
Moje dziecko dziś poszalało i niedawno poszło dopiero spać 🤢 Była popołudniu bardzo marudna, więc położyłam ją spać o 17 i już właścizie pomyślałam, że nie wstanie, a za pótorej godziny płacz... podczas gdy ja zaczęłam piec ciastka na święta. Próbowałam ją kłaść trzy razy spać, bo nastrój miała podły, ale się nie udało, więc dalej piekłyśmy razem i bardzo się jej spodobało 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa ja kiedys myslalam ze przy jednym dziecku nie ma na nic czasu... ale odkad jest Jagienka to w sumie wolnego czasu mam tyle samo, a jak zostaje (czasami, baaardzo rzadko 😉) z jednym bobasem to taki luzik 🙂)) zmienia sie perspektywa przy dwojce 🙂

Chloe widze ze mamy identyczne przemyslenia 🙂 ja tez jak zostaje z jednym dzieckiem to traktuje to jak urlop, tak samo jak wyjscie do sklepu tylko z Hubertem; 😉
Agami gratulacje dla Kuby 🙂 nie wiem jaki byl kego wklad w tworzenie ozdob ale juz samo to ze udalo sie cos przy nim stworzyc to sukces 😁
Coq uwielbiam ta skupiona mine Yasmine jak sie w cos zaangazuje 🙃
Aaagaa z fotelem fajny pomysl ale trzeba miec miejsce na dodatkowego grata.. my postanowilismy kupic maly stoliczek z ikea i krzeselko w prezencie od wrozki smoczuszki 😉 dzis M po pracy jedzie zmierzyc sie z nowa ogromna Ikea Wroclaw
Milenko moc najserdeczniejszych życzeń dla Ciebie od cioci Ani 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Milenko wszystkiego dobrego nasza wielkooka Kruszynko! 😘 Śmiej się jak najwięcej.
W przestworza wysyłam też najlepszego dla Tosi i Niny 🙂

Wanilia a kim jest wróżka smoczuszka? 🙂

A ja byłam dziś w mieście z Jaśminą, a z naszego osiedla dojść do rynku to jakiś dobry kilometr, z zakupami trzeba się wdrapać pod górkę w dodatku... zakupy niewilkie, wzięłam plecak zresztą, ale niosłam ją prawie cały czas 🤢 na spacerach też za bardzo nie chce chodzić. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia - dokladnie, jak urlop z jednym dzieckiem 😉

coq - julek tez sie ostatnio popsul i nie chce chodzic, stalo mu sie tez cos bo i w wozku nie cche, tylko drze sie w nieboglosy po jakis 30 minutach spaceru. probowalam juz wszystkiego, zmienilam pore spaceru bo myslalam ze spiacy, zakladam rekawiczki inne bo myslalam ze rece marzna, chodze na plac zabaw zamiast do parku czy do lasu.. i nic , zawsze to samo, darcie , potem jeszcze pol godziny sie w domu drze!!! idzie zglupiec!!! a tak ladnie kiedys spacerowal, mozna bylo niezla trasne z nim zrobic... ech 😞 szkoda mi tych wypraw i psow, ktore tez na tym cierpia bo nie pobiegaja za wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq...Wróżka smoczuszka zabrała smoka i przywiozła stoliczek 😜 A tak serio to Werka właśnie smoczeek sama do śmieci wyrzuciła 🙃 To już chyba z tydzien jak nie używamy więc oficjalnie ogłaszam odsmoczkowanie 🤪
Co do spacerów to Weronika też ostatnio niechętnie....a w domu czas się tak dłuży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzzialyscie komunikat? znowu zmiana serwera bedzie i pewnie znowu przez tydzien dostepu nie bedzie 😞 😠
A z tym ubieraniem to u nas tez szopki, ale to bardziej ja je robie hahaha 😉 poprostu zakladanie kilku warstw ubran przy wiecznie uciekajacej Kalinie doprowadza mnie do szalu i przyznam, ze dre sie przy tym nierzadko 🤢
jutro na pogrzeb idziemy 🤢 mojego męza kuzyn zmarł na wylew, mial zaledwie 40 lat. brrrr, nienawidze pogrzebów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
a w domu czas się tak dłuży

doklaaaadnie..........

aniqa - u nas cyrki z ubieraniem nieziemskie, kilka razy przebiegniemy cale mieszkanie zanim ubiore julka! raz sie tak szarpal jak mu buty zakladalam ze naruszyl mi jedynke, juz myslalam ze wybita!!! najgorzej ejst z kurtka, nie da sobie zalozyc, ucieka, kladzie sie na ziemi wykreca...
a rekawiczki..masakra!! piecdzesiat razy je na dworze sciaga i potem karze sobie zakladac jak mu rece zmarzna i tak w kolko....
w porownaniu z nim mala to taki pikus, 3 sekundy i ubrana, a pamietam jak sie z pierworodnym cackalam i z 15 minut go ubieralam jak byl taki maly 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milenko sto lat!!!!!! Samych uśmiechów i radości: 🙂

Hmmmm nam jeszcze do 2 lat zostało więc buntu jeszcze nie mamy.... 😉 więc a ubieraniem problemu u nas nie ma.... 🙂 a spacery jeśli idziemy jego tępem czyli każdy kamyk oglądamy 😉drepniemy każdą jarzębinę to nie jest źle.... ale czasem ciężko.z miejsca ruszyć.......to fakt naszczeście Misiek mało płaczliwy...u moich rodziców co drugi dzień a są już dwa tygodnie i mówią że płaczu nie słyszeli 🙂



Kicha będzie bez forum........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

ja po ćwiczeniach, sobie ćwiczę ostatnio, nie chciałam się wcześniej chwalić żeby nie zapeszyć, ale w ciągu ostatniego tygodnia trzy razy już ćwiczyłam 🙂 dzisiaj całe 40 minut 😁 oj, wykończona jestem. ale tak pozytywnie 🙂

u nas jest zumba zorganizowana, ale niestety nie mam jak chodzić, bo jak co drugi tydzień idę do 18 do pracy to nie będę miała jak pójść, no a jak w ten co drugi tydzień jak do 15 jestem wypadnie, że M. w pracy do 21 to też nie będę miała jak iść... więc niestety nie mogłam się zapisać, a szkoda. bo koleżanki chodzą i mówią, że świetnie jest...

MILENKO wszystkiego co najlepsze dla Ciebie 😘 😘 😘 chudzinko nasza kochana 😘

co do ubierania to jak Was czytam to oczom nie wierzę, bo mimo, że Maciek jest mega ruchliwy, czasami to diabełek w niego wstępuje, to problemów z ubieraniem nie mamy 🙂 Maciek bez problemu daje sobie ubierać kurtkę, lubi chodzić na spacery 🙂
no ale czasami ogarnia go taki szał, że masakra... dzisiaj przed spaniem tak nam dokuczał, że masakra, byliśmy u góry, i non stop otwierał i trzaskał drzwiami od szafy, od komody, wywalał moje kosmetyki, moje lakiery, wyłączał telewizor (u góry mamy taki kineskopowy) non stop, targał mi za wtyczki od laptopa, naciskał mi różne przyciski... M. wziął gazetę to mu zabierał... no po prostu igrał z naszą cierpliwością chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
Milenko ściskam i całuję Cię mocno nasza kruszynko rozhahana 😘 😘 😘
Zaryzykuję też i powinszuję Tosi... Tosiek najlepszego 😘... matka jak ostatnim razem tu była zarzekała się, że nas czyta 😉
Nie wiem co się ze mną dzieje... notorycznie czasu zaczęło mi brakować 🤔... jeszcze na gwałt przed weekendem pokój Julce chcemy skończyć... będą goście i tam by można dzieciarnię zapędzić 😉
Coq zrobiłaś smaka na ciasteczka... no ale nie ma kiedy 🤢
Wanilia z tym ekoklockiem to pojechałaś... miszczu 😉 😁 😁 😁 I gratulujemy odstawienia smoka 🙂 a wróżka... znaczy się wróż 😉 stolik przywiózł?
Urodziny w żłobku chyba się udały... Jula przeżywała jak mrówka okres 🙃... taka podekscytowana wczoraj leciała, że się nawet za matką nie pooglądała... fotek nam ciocie nacykały, więc lada moment będzie fotorelacja 😉 Po południu zabraliśmy dziecko do kinder planety... chciałam, żeby był to dla niej wyjątkowy dzień... na mnie wrażenia żadnego to to nie zrobiło, ale Julkę musieliśmy wynosić siłą... znaczy się fajnie było 😜
Laryngologa zaliczyłam 😎... tfu tfu świntuchy panią laryngolog dokładnie... i to na tyle achów 🤢... trafiłam na panią, która w dzieciństwie leczyła mnie przez długie lata na anginy... co miesiąc powtórka z rozrywki... dopóty nie trafiłam na lekarza, który zadecydował... usunąć migdały... i jak ręką odjął... a ja już 15 lat miałam. Więc pani doktor po najmniejszej linii oporu 2 antybiotyki mi zaaplikowała... do ucha i na zatoki i za 10 dni mam do niej wrócić... zapewne będę jak nowonarodzona 😜
U nas problemów z ubieraniem raczej nie ma, ale jak się tam czasem co uroi w tej małej główce... dziś w biedronce me dziecię se usrało, że kupimy papier prezentowy... matka twardo, że nie... powinnyśmy mieć dziś zakupy za free... wyfroterowała im całe podłogi 😎... później czapkę zrzuciła i ubierać nie chciała... com ja się napociła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...