Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Chloe ja mam super mamę tylko chyba wczoraj nie pomyslała że jak się połozy na godzinkę o 17 to mi już jej pomoc nie będzie potrzebna....I chyba nie doszacowała jak bardzo źle ja się wczoraj czułam
NovaM to może wykorzystaj okazję i też się połóż? Bo nam któregoś dnia padniesz 🤔
Ulka mój brzuch wygląda jeszcze gorzej - ja zawsze miałam skłonność do siniaków a po tych lekach pojawiają się jeszcze szybciej. Tyle że ja wkłuwam się bardziej z boku, dalej od pępka a Ty widze twardo w środek brzuszka celowałaś 😉 Co do przeprowadzki to chyba niezły pomysł, zwłaszcza ze nawet mieszkanie Was nie trzyma. Jakby co to ja mam dwie koleżanki po fizjoterapii i mogę popytać jak tam rynek pracy we Wro. Chyba że macie na myśli jakąś konkretną lokalizację na przyszłość. A może jednak cos na miejscu się znajdzie?
I co ja jeszcze miałam?.......A no tak : zimo wypier.....j, popieram Novą 😉 Dodam że cały czas sypie. Rano rodzice zjechali samochodem ale powrot to juz chyba na nóżkach im zostanie. Tak jak pisałam kiedyś w sąsiedztwie dwa domy i szkoła (z wjazdem z innej strony) a tak to same pola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
My po spacerku.
A to dla Was...zaśnieżone http://www.youtube.com/watch?v=QfVnKsz4lm0 🙂 niech to będzie zaklęcie!!!

Stary niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi, my go nie budzimy na palcach chodzimy....
Jednym słowem posłucham jak Weronika wstanie 😉
Chyba lepiej ze mną bo zupka na obiadek się już gotuje i budyń na podwieczorek gotowy 🙂 Ale zasadniczo zalegam z kompem póki mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szukam drugiego łóżeczka i powiem szczerze że ceny mnie mile zaskoczyły:
http://tablica.pl/oferta/lozeczko-lozko-szuflada-materac-posciel-akcesoria-ID2wuFj.html#28e058ec83;r:3;s:
A można kupić nawet za 100-150 z materacem i pościelą. Tyle ze to do którego wstawiłam linka jest większe więc byłoby dla Weroniki a Hubert przejąłby jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia no z chęcią bym się przespała chwilkę ale niestety może nie tym razem...właśnie powiedziałam "PAS" !!!!!
Młody obudził się jakieś pół godz. temu z wrzaskiem jakby spadł z łóżka 😮 Okazało się, że całą buzię ma zalepioną gilami 😮 Oczywiście szału jeszcze większego dostał jak próbowałam mu oczyścić buźkę i nosek...tak się rozkręcił, że po pół godzinie noszenia go i jego darcia się mi prosto do ucha "podrzuciłam" go mojemu ojcu bo nerwy mi już puszczały... 🤨
Tak więc chyba stwierdził, że jeśli stowarzyszenie gilowców i katarowców grudniowych rośnie w siłę to i prezesa mieć muszą 😁

Cholercia zęby + katar...czemu znowu ja...buuuuu 🤔

... śnieg nadal i u mnie sypie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia - ok zwracam honor mamie 🙂
ulka - mam kolge mgr fizjoterapi a pracowal jako przedstawiciel medyczny, fajna kasa ale neistey firme rozwiazali..teraz przedstawicieli coraz mniej, pewnie ze wzgledu na skandale z lekarzami.
on myslal o wyjezdzie do irlandii bo tam masazyscie swietnie zarabiaja ale jednak zrezygnowal i siedzi na l4 poki czegos nie znajdzie. na cv nie odpisuja niestety. no ale jak on jest na l4 i dostaje na czysto 2200zl siedzac w domu z coreczka, to ja sie nie dziwie ze nie ma motywacji do szukania pracy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boshhhhhh z kim się zsynchronizowałam z okresem tym razem, Holi chyba coś wspominała 😉...umieram w przenośni i prawie dosłownie 😲

Młody po 5 ml Ibumu dopiero po jakimś czasie się uspokoił ale ręce to najchętniej po same łokcie do buzi by włożył 😮 !!!!!!
Teraz dorwał mój tel i ogląda filmiki jak był malutki to na chwilę do kompa mogłam podejść 🤨

Update pogodowy : qrwa mać nadal pada 😮 wtf 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Chloe a Ty jak tam dzisiaj sobie radzisz z ciążowym samopoczuciem 🙂 ??? Julek daje dzisiaj mamusi odpoczywać 😉 ?

niestety bez zmian, a i maly dzisiaj zaliczyl juz 15 minut drzemki w aucie i po ptokach, wiec juz nie usnie... maz w rpacy, dzien jak codzien, dola mam i do tego zygac mi sie chce, doslownie i w przenosni jak patrze na ta pluche na zewnatrz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
No cóż Chloe..."pozdychamy" razem 😎 😉 ???

bedzie razniej 😉

Bankowo 🙃

Młodego już chyba leki puszczają bo zaczyna jęczeć 🤨
Dałam mu suche wafle (z tych dużych takich) i jak na razie ma zajęcie...a ja jutro będę miała zajęcie - sprzątanie heh 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze...tak sobie ostatnio o Rubi przypomniałam... Pamiętacie ją ??? Ona miała już dwóch synków zanim grudniowego bobasa urodziła 🙂 Ciekawe jak ona sobie radzi z trójką 🙃 ?!

Echhh tyle nas było...może chociaż podczytują tylko się nie odzywają 🙂

Mój już sobie grabi i to równo 😠 ...ale jeszcze za wcześnie na następną dawkę Ibumu 🤨 🤢 Jakoś muszę się przemęczyć do 19-tej 🥴 ...echh byle do 19-tej 😎

Beatko a co z Tobą heeeee ?????????? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Maciulek ma straszny katar... 😞 😞 😞 w nocy spał z nami i wiercił się strasznie, budził się co chwilę bo mu spływało do gardła... 😞

a w pracy ok było 🙂 coś tam robiłam, patrzę na zegarek a tu już 12.00... czas szybko leciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow 😁 ile stron do nadrabiania!!!! super 😁

dla wszystkich chorusków dużo dużo dużo zdrówka 😘 😘 😘

Agami napisz w wolnej chwili o niani 🙂

Wanilia no fajne to łóżeczko 🙂 i do kiedy jesteś u rodziców??? pewnie jakaś sesja będzie z Weroniczką w roli głównej 🙃

NovaM oj, współczuję... trzymam kciuki, żeby nadchodząca noc wynagrodziła Ci marudną noc i marudny dzień... 😘

więcej nie pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciuniek śpi, ale w z przygodami 😞 bo po wypiciu mleka położyłam go do łóżeczka, zaczęłam go głaskać, a on rzygnął mocno, na pościel, na siebie, na buźkę swoją... 😞 i jak go wyciągnęłam to jeszcze raz rzygnął... M. zmienił mu pościel, ja go przebrałam, chwilę mu pośpiewałam i śpi biedactwo... ale ten katar strasznie go męczy...a i temperatura podwyższona trochę bo 37,6... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol 🙂
Sorki, ze sie nieodzywam, ale Sarah daje mi w kosc. Od 3 dni jest cos nie halo. Mysle, ze chyba trzonowe ida, bo jest katar,nieprzespane nocki,marudzenie. Z soboty na niedziele wogole nie spalam, z niedzieli na poniedzialek ze 3 godz i tej nocy z 5 czyli w sumie na 3 noce 8 godzin przespanych 🤢 Mamy tez remont co by chociaz jadalnie do swiat skonczymy. Jesli mi sie uda to jutro nadrobie. Musze jeszcze dac ogloszenie na portal dla polakow, ze meble oddam.Na pewno ktos potrzebuje a za darmo mam nadzieje, ze ktos sie zglosi.
BUziaki dla chorutkow i mamus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol 🙂
Sorki, ze sie nieodzywam, ale Sarah daje mi w kosc. Od 3 dni jest cos nie halo. Mysle, ze chyba trzonowe ida, bo jest katar,nieprzespane nocki,marudzenie. Z soboty na niedziele wogole nie spalam, z niedzieli na poniedzialek ze 3 godz i tej nocy z 5 czyli w sumie na 3 noce 8 godzin przespanych 🤢 Mamy tez remont co by chociaz jadalnie do swiat skonczymy. Jesli mi sie uda to jutro nadrobie. Musze jeszcze dac ogloszenie na portal dla polakow, ze meble oddam.Na pewno ktos potrzebuje a za darmo mam nadzieje, ze ktos sie zglosi.
BUziaki dla chorutkow i mamus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no malo bateri na lapku meza a moj rozladowany wiec w skrocie napisze o niani. ale jest super.. az uwierzyc nie moge ze takie panie istnieja. bawi sie z nim, turla po podlodze, wyglupia, wozi na plecach i na barana... kuba ja przytula i caluje... jak dzwoni dzwonek do drzwi to pyta.. niania? ona mu spiewa, rysuja razem, dzis zrobila mu racuszki z maki kukurydzianej i tak mu smakowalo ze 4 zjadl.. a on chory wiec nie za bardzo ma apetyt a to sam podchodzil i gryzl... poza tym poprasowala mi bo widziala ze zle sie czuje ze chora jestem... swoich bylych podopiecznych iduje raz miesiacu.... zabiera po kolei do siebie na sobote i maluje z nimi np na szkle, farbami na papierach tych szarch duzych... widzialam fotki i naprawde super... no i kuba od pierwszego dnia do niej po prostu idzie 🙂))
nie chce zaeszac... jak zostana sami ale mam nadzieje ze bedzie ok 🙂))) przepraszam za bedy ale po ciemku pisze bo Bulek usnal wlasnie....
poza tym trace glos.. nova slyszaas dzis nie??? to teraz juz prawie wcale nie mowie,,,,
agaaa moze nie dawaj dzis maciejce mleka....u nas tak sie zaczea wirusowka.. od zwrocenia mleka... a mowila lekarka ze to go.wno teraz panuje;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kutwa nie dość że dalej ten puch na zew....to jeszcze choróbsk się tyle kręci.... 🤢
Zdrowka wszystkim ¡!!!!!! Z całego serca życzę nawet nie chce wymieniać by kogoś nie pominąć....

Co do okresu Nova to się o jeden dzień tym razem spóźniłaś 😉

Beata jesteś usprawiedliwiona 🙂 i dzięki za odmeldowanie 🙂

Aga szkoda że i Maciusia dopadło bo przecież nie możesz sobie na opiekę pozwolić.....

Co do stanu Konsti brak słów -..............dla biedulki śle buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...