Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Agami co do brzuszka, to Jaśmina ma...też mi się wydaje to normalne. Ale zawsze możesz zapytać pediatrę 🙂
Aniqa już pominę fakt, że te dwie dziewczynki wyglądają jednakowo 😉, ale zabawę wymyśliły sobie świetną 🤪 😁
Marika Jaśmina spała do 10 rano, jak to ostatnio u nas 😉 Obudziła się o 7 na mleko i spałyśmy dalej 🙂 Dziś biega oczywiście, ale dopiero o 16 poszła na drzemkę.


W lozeczku śpi??

Co do brzusia też wg mnie normalne 🙂


Tak, w dużym łóżeczku z rodzicami 😉


to wiem coś o tym.... 😜ale już się tym nie przejmuje...ale wolę spać całą noc ..... 😜 😜 😜 więc coś za coś.. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Mam nadzieję, że u Was raczej "Dzień dobry" 🙂
...u mnie niezupełnie ☺️
Boshhh kiedy to się w końcu skończy ☺️ ☺️ ☺️


no u nas raczej dzień dobry....tylko coś mi się dziecię za wcześnie przestawiło i wstaje o 6 a możemy spać d 6.30 jak idę do pracy ....ale w niedzielę zmiana czasu więc będzie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 🙂
marika321 napisał(a):


Wanilia co z wami???


Marika wszystko dobrze z nami tyle że w weekend nie miałam zbytnio czasu żeby pisać i jedynie podczytywałam na szybko wieczorami. Postaram się jak Weronika przyśnie napisać porządnego posta 😉


to czekamy 😉 jak zdrówko lepiej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
A ja zapomniała Cię wczoraj NovaM pytać... i jak z nogą taty?
I dobijać Was nie chcę, ale spałyśmy do 8:30 z pobudką na mleczko koło 6 😉
Zapominam Was ciągle zapytać... czy Wasze dzieci mają przytulanki z którymi śpią??? bo Julka sama w łóżeczku wyciąga rączki, żeby dać jej foczkę do przytulenia i rano jak wstaje to zabiera i fokę i butlę... a jakże i do naszego wyra ciągnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO to jestem i nadrabiam weekend 🙂
Agami mi też się Kubuś "dorosły" taki na zdjęciu wydał 🙂 I rzeczywiście szczypior z niego - a brzuszek to chyba normalna sprawa u dzieci w tym wieku
Basienka Ty pewnie już na nartach 🙂 Zdjęcia Florka super ale powiem szczerze że jak go na tym kogucie na podeście zobaczyłam to zadrżałam - dobrze że sie trzymał kuraka jak trzeba 😉
Marika rodzynek styczniowy jak zwykle uroczy i widze że się z jamnikami dogaduje lepiej niż ja 😜 Ja w dzieciństwie zostałam przyrysowana zębami po policzku i może dlatego nie mogę się do tej rasy przekonać 🤔
Chloe trochę zazdroszczę że się z domu wyrwałaś. Uświadomiłam sobie ostatnio że od kiedy poszłam na L4 jestem z Weroniką 24/7. Sama tego chciałam ale trochę oddechu by się przydało 😉 Na szczęście w piątek M jedzie do rodziców, zabiera Werkę a ja powiedziałam że nigdzie nie jadę i mam zamiar w ogóle nie wstawać z łóżka 😜 A tak serio to zbliża się koniec miesiąca i musze się zabrać za papiery - do tej pory pisałam je wieczorami a teraz padam jak kafka krótko po Weronice....Więc przyda mi się jeden dzień na ogarnięcie swoich spraw 🙂
Rita mam nadzieję że z tatą już dobrze 😘
Aniqa to Wy nie mieszkacie sami? Macie z tą babcią wspólną kuchnię? Nie jest to komfortowa sytuacja nawet jak współlokator jest normalny a co dopiero jak to jest babcia ze "stetryczałą banią" 😁 Zdjęcie Kalinki super, rzeczywiście dziewczyny wyglądają jak rówieśnice 🙂
NovaM naprawdę szczerze współczuję tych nocy na nogach i w nerwach.... 😘
Meliska Weronika tuli się tylko do poduszki, jakoś nie ma ulubionego pluszaka.
Coq czyli poddałaś się z łóżeczkiem? Weronika pięknie ostatnio zasypia ale około północy często się budzi i wtedy ląduje z nami w łóżku bo powiem szczerze że nie mam siły do niej wstawać ☺️ A z namiśpi ładnie, nawet jak się przebudzi to wystarczy ją pogłaskać i zasypia od razu
Aaagaaa wybroniłaś się przed przeziębieniem? Ja nadal mam katar ale generalnie czuję sie już ok. Tyle że wieczorami zaczynają mnie łapać skurcze 🤔 Brzuch się robi jak kamień ale w ciązy z Werka tez tak miałam i jakoś donosiłam więc się za bardzo nie przejmuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia co do brzucha to też tak miałam i brałam nospę....ale później ani prośbą ani groźbą 😜 nie chciał wyjsć 😁 termin minął 🤔 , króplówki z oksytocyną.... 🤔a ten się zaparł rękami i nogami i nic.... 😜 🙃więc skoro szyjka ok to chyba póki co za bardzo bym się nie przejmowała... 😉

Meliska u nas jest żaba którąlubi tulić ale nie jest niezbędna ....bo do rodziców w dzień z nim nie jeździ i zasypia bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamiętacie jak pisałam że Werkę coś katar bierze? Jakoś specjalnie się to nie rozwineło ale nosek podrażniony, parę razy w ciągu dnia kichnie, gile jakieś wyjdą. A dziś po kichaniu krew jej z nosa leci więc musi już mieć porządnie podrażnione w srodku 🤨 Co kichnie to krew....całe szczęście że nie kicha tak dużo. Na spacer chyba mimo wszystko wyjdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
wanilia - ja tez niby chcialam siedzie c zmalym w domu ale tak jak piszesz chwila wytchnienia kazdemu potrzebna, w tym tygodniu ide do pracy we wtorek i w srode 🙂) a w czwartek na noc jedziemy juz do tesciow na swieta, wiec sie bardzo ciesze 🙂

dzisiaj juz bylam u kolezanki bo jakos tak w domu nie umiem wysiedziec ostatnio. zaraz maz przyjdzie z pracy dzis wyjatkowo wczesniej to ugotoejmy jakis obiad i jakoszleci reszta dnia, maly spi 🙂

a z dajnych rzeczy to zlozylismy wniosek o pozwolenie na budowe w zeszlym tygodniu wie teraz czekamy 🙂 🙂:

julek spi troche lepiej, tzn budzi sie 3 razy w nocy na mleko a nie 7 jak ostatnio. tak to mozna zyc 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.

Nie chcę tu nikogo dobijać, ale my wstałyśmy o 10 😜 ... coś za coś, wy macie wolne wieczory i wczesne pobudki, a ja czas wolny tylko w czasie drzemki, ale mogę długo spać.

Komputer włączam rano, ale praktycznie po to, żeby włączyć radio...z Jaśminą za bardzo się nie da nic napisać.
Dziś dopiero o 16.20 poszła spać, więc zeszło. Wchodzę tak późno, a tu tylko dwie strony, coraz mniej produkujemy.

Wanilia stwierdziliśmy z mężem, że to bez sensu, żeby łóżeczko zagracało nam małą sypialnie skoro Jaśmina w nim nie śpi. Spala w nim dość długo, często lądowała w łóżku, ale jednak... Jak dostała katar na czwórki (tylko jedna wyszła) to kategorycznie odmawiała spania sama. Nie wiem co dalej będę robić, na razie śpi z nami.

Chciałam Was pytać tez o czwórki właśnie, bo Małej wyszła jedna górna, ale ona wyrosła tak jakby z boku 🤔 nie wiem, ale jakiś dziwny ten ząb, tak jakby na ściance się znajdował 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Aniqawspółczuje Ci, bo wiem jak starsze osoby mogą być nieprzyjemne i fantazjować. A najgorsze, że inne "stetryczałe banie" wierzą innym na słowo 🤢 Ale my wierzymy, że Twoja Mama i Ty nie kolekcjonujecie babcinych misek i garnków 😜
Wanilia już niewile Ci zostało ciążowania,więc musi być dobrze 🙂
Agami Sarczini też ma wydęty brzuszek i z tego co zauważyłam na innych dzieciach ,to też maja takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq u nas czwórka też tylko jedna górna i tak też mi się zdaje ze jakby tak na krawedzi była....a dolne dopiero przebiły się takie kropeczki więc trudno mi powiedzieć....

Co do stron to widzisz sama jak jest ....i choćby nawet jak Ty późno do nas zagladasz 😉

Wanilia a co z resztą zdjęć z brzusiem???? Czekamy.... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
Aniqawspółczuje Ci, bo wiem jak starsze osoby mogą być nieprzyjemne i fantazjować. A najgorsze, że inne "stetryczałe banie" wierzą innym na słowo 🤢 Ale my wierzymy, że Twoja Mama i Ty nie kolekcjonujecie babcinych misek i garnków 😜


Dobre!!!! 😉 wierzymy 🙂 to prawda 😉hahaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

dzień zleciał mi mega szybko, bo po pracy pojechaliśmy od razu na zakupy, wróciliśmy po 18, do moich rodziców po Maćka, kąpiel i usypianie Maćka. a potem w końcu rozpakowywanie zakupów...

a Maciek się dzisiaj na mnie obraził, nie widziałam się z nim od rana, bo M. przyjechał po mnie do pracy i od razu jechaliśmy. no i jak po 18 weszłam do rodziców to mnie lekceważył, unosił głowę do góry, patrzył się w inną stronę... a jak do niego podchodziłam to się odsuwał. no po prostu komedia 😉 Maciek strzelił focha, był na mnie po prostu obrażony, jak ja do niego mówiłam, to on tak unosił brodę i przekręcał głowę w drugą stronę... i taka akcja trwała z 10 minut... a potem krzyczał na mnie, dosłownie podnosił głos i coś tam wykrzykiwał, nie mogłam do nikogo słowa powiedzieć, nie mogłam wstać, nie mogłam usiąść normalnie, musiałam siedzieć razem z nim na podłodze 😜 odstawił dzisiaj cyrk mój mały łobuz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Aga Maciek wyrozumiały chłopak... wiedział, że mama do pracy poszła i rano musi wstawać wypoczęta 😉 nasze nocki też znacznie lepiej, ale do ideału jeszcze trochę brakuje 😉 A w ogóle to jak Maciuś reaguje jak do pracy wychodzisz?


macha mi przez okno jak do samochodu wsiadam 🙂 także nie jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Aaagaaa wybroniłaś się przed przeziębieniem? Ja nadal mam katar ale generalnie czuję sie już ok.


wybroniłam się 😁 wyleżałam jednego wieczora i jest ok 😁 coś tam delikatnie mi z nosa pociekło przez weekend, ale obeszło się bez tony chusteczek 😜 poszła niecała paczka tylko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no Jaśminka zapatrzona jak w obrazek 😁 widocznie Noddy to fajna bajka 😁

a ja dzisiaj sobie o Was pomyślałam, i kupiłam ryż jaśminowy, jeszcze nigdy nie jadłam i postanowiłam spróbować 🙂 🙂 🙂

aleee Wam tu zaspamowałam na wieczór 😁

jeszcze muszę zupkę dla Maćka jakąś wstawić, bo jutro z niania zostaje i żeby miał co jeść 😁

i zasłonki mi dzisiaj przyszły do salonu 😁 ale wstawię zdjęcie jak już będą w oknach 😁 nie wiem jak ja się ze wszystkim wyrobię do świąt, ale może jakoś dam radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Agaaa mówisz że twój synuś dziś strzelił na ciebie focha heheh dobre!!
Coq powiem ci że fajnie masz że tak długo śpisz ale jak ja mam na rano to to by nie przeszło!!!Jaśmin słodko wygląda siedząc przy tym komputerze!!!
Ja dziś w pracy dzionek fajny mały spi od 19.20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...