Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej mamuśki! 😁
Meliska ja też zmęczona. Noc niby ok, mała o 23.30 jadła i potem spała do 5!!! jedzonko i sen do 8.. 😁 To jej sukces!! oby tak codziennie.. ale sąsiedzi imprezowali, więc ja zasnęłam po 1 😠 i padam...
Coq nasze małe mają sporo wspólnego 🙂 moja też krzyczy przy cycu. Zaczęło się jakiś czas temu, zaczęła się denerwować, odrywać od cyca, krzyk ale widzę, że chce jeszcze... I nie wiem, co jest grane? Czyżby mleko traciła? Dotąd się najadała z jednego, a teraz z lewego się nie najada i muszę prawego jej jeszcze dawać. A potem dużo ulewa, może ona się przejada? Może jak zaczyna krzyczeć, to powinnam przerywać i kończyć karmienie? Martwię się.. 😞
I jeszcze teściowa do mnie, że Tosia zmarniała, że jakoś źle wygląda.. I się zdołowałam 😞
Nie sądzę, żeby źle wyglądała, zmieszczę fotę, to mi powiecie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Hej mamuśki! 😁
Meliska ja też zmęczona. Noc niby ok, mała o 23.30 jadła i potem spała do 5!!! jedzonko i sen do 8.. 😁 To jej sukces!! oby tak codziennie.. ale sąsiedzi imprezowali, więc ja zasnęłam po 1 😠 i padam...
Coq nasze małe mają sporo wspólnego 🙂 moja też krzyczy przy cycu. Zaczęło się jakiś czas temu, zaczęła się denerwować, odrywać od cyca, krzyk ale widzę, że chce jeszcze... I nie wiem, co jest grane? Czyżby mleko traciła? Dotąd się najadała z jednego, a teraz z lewego się nie najada i muszę prawego jej jeszcze dawać. A potem dużo ulewa, może ona się przejada? Może jak zaczyna krzyczeć, to powinnam przerywać i kończyć karmienie? Martwię się.. 😞
I jeszcze teściowa do mnie, że Tosia zmarniała, że jakoś źle wygląda.. I się zdołowałam 😞
Nie sądzę, żeby źle wyglądała, zmieszczę fotę, to mi powiecie.. 😞

slonce moj robi identycznie od jakiegos czasu podczas jedzenia rzuca sie wierci energicznie i placze;/ i ulewa tak duzo ze srednio jedna pielucha cala zamoczona jest i zawsze po jedzeniu obkladam pieluchami i na bok bo mi tak ulewa;/ i mowila pediatra ze przerosnac musi ze to reflux;/ brrrrja tez karmie z 2 piersi bo jak przerwe mu karmienie jak on sie odrywa i schowam cyca to jest jeszcze wiekszy ryk ze sie zanosi... wiec karmie az sam nie odpadnie;p teraz wlasnie odpadl .. o 21 kapiel 22 spac;p dzis mi ksiaze spal 23-6 wiec super.. ale slyszalam ze sa dzieci co jeszcze wiecej spia... kolegi zona rodzila razem ze mna tego samego dnia i ich mala spi od 20 do 8 bez jedzenia toż to czyste szalenstwo;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie:
CZY MACIE JESZCZE KONTROLNĄ WIZYTĘ U ORTOPEDY???


my u ortopedy jesteśmy co tydzień 😉

no no no Aga 😜 to nie było w takim razie pytanie do Ciebie... ale życzę Wam, żeby te wizyty wreszcie się skończyły 🙂

uspokoiłyście mnie dziewczyny 🙂 u nas z bioderkami było ok i lekarz kazał przyjść za 8 tygodni, a ostatnio szwagierka mówiła, że oni już kontroli nie mają, przy czym sama sobie wytłumaczyła, że oni mieli usg już w szpitalu i ta wizyta była tą kontrolną 😮 My w szpitalu nie mieliśmy usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie pisałam wam bo nie miałam czasu jak byłam u gina ostatnio pokazałam mu że mam taką kulkę malutką to jest taki naskórek i on wisi i nie wiem czy mi wzięła źle skórę ściągneła przy po rodzie jak mnie szyła czy co ale w sobote 25 lutego mam zabieg pod znieczuleniem i będzie mój lekarz mi to wycinał i założy mi 2 szwy.. a w niedziele mam chrzciny 🙃 no i na szczęście na NFZ i jadę do środy wielkopolskiej do szpitala i po południu będę w domu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej mamuśki! 😁
Meliska ja też zmęczona. Noc niby ok, mała o 23.30 jadła i potem spała do 5!!! jedzonko i sen do 8.. 😁 To jej sukces!! oby tak codziennie.. ale sąsiedzi imprezowali, więc ja zasnęłam po 1 😠 i padam...
Coq nasze małe mają sporo wspólnego 🙂 moja też krzyczy przy cycu. Zaczęło się jakiś czas temu, zaczęła się denerwować, odrywać od cyca, krzyk ale widzę, że chce jeszcze... I nie wiem, co jest grane? Czyżby mleko traciła? Dotąd się najadała z jednego, a teraz z lewego się nie najada i muszę prawego jej jeszcze dawać. A potem dużo ulewa, może ona się przejada? Może jak zaczyna krzyczeć, to powinnam przerywać i kończyć karmienie? Martwię się.. 😞
I jeszcze teściowa do mnie, że Tosia zmarniała, że jakoś źle wygląda.. I się zdołowałam 😞
Nie sądzę, żeby źle wyglądała, zmieszczę fotę, to mi powiecie.. 😞

slonce moj robi identycznie od jakiegos czasu podczas jedzenia rzuca sie wierci energicznie i placze;/ i ulewa tak duzo ze srednio jedna pielucha cala zamoczona jest i zawsze po jedzeniu obkladam pieluchami i na bok bo mi tak ulewa;/ i mowila pediatra ze przerosnac musi ze to reflux;/ brrrrja tez karmie z 2 piersi bo jak przerwe mu karmienie jak on sie odrywa i schowam cyca to jest jeszcze wiekszy ryk ze sie zanosi... wiec karmie az sam nie odpadnie;p teraz wlasnie odpadl .. o 21 kapiel 22 spac;p dzis mi ksiaze spal 23-6 wiec super.. ale slyszalam ze sa dzieci co jeszcze wiecej spia... kolegi zona rodzila razem ze mna tego samego dnia i ich mala spi od 20 do 8 bez jedzenia toż to czyste szalenstwo;p

Agami 😘 dziękuję.. moja wszystko mokre jak ulewa.. a w nocy nie podnoszę do odbicia i nie ulewa i ładnie śpi.. refluks? powinnam iść do pediatry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dziewczyny nie pisałam wam bo nie miałam czasu jak byłam u gina ostatnio pokazałam mu że mam taką kulkę malutką to jest taki naskórek i on wisi i nie wiem czy mi wzięła źle skórę ściągneła przy po rodzie jak mnie szyła czy co ale w sobote 25 lutego mam zabieg pod znieczuleniem i będzie mój lekarz mi to wycinał i założy mi 2 szwy.. a w niedziele mam chrzciny 🙃 no i na szczęście na NFZ i jadę do środy wielkopolskiej do szpitala i po południu będę w domu ..


Pamm to nieciekawie.. obyś szybko doszła do siebie,,
a czujecie zgrubienie w miejscu nacięcia? ja mam taką krechę grubą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny nie pisałam wam bo nie miałam czasu jak byłam u gina ostatnio pokazałam mu że mam taką kulkę malutką to jest taki naskórek i on wisi i nie wiem czy mi wzięła źle skórę ściągneła przy po rodzie jak mnie szyła czy co ale w sobote 25 lutego mam zabieg pod znieczuleniem i będzie mój lekarz mi to wycinał i założy mi 2 szwy.. a w niedziele mam chrzciny 🙃 no i na szczęście na NFZ i jadę do środy wielkopolskiej do szpitala i po południu będę w domu ..


Pamm to nieciekawie.. obyś szybko doszła do siebie,,
a czujecie zgrubienie w miejscu nacięcia? ja mam taką krechę grubą..

tez takie mam... pytalam gina powiedzial ze 3 miesiace sie szwy rozpuszcaja....a poza tym moj malzon mial wyrostek wycinany i do dzis ma zgrubienie
pammat a ty nie plamisz tylko czasami? bo ja 3 dni plamilam na poczatku
nadia lekarzem nie jestem ale ja sie pytalam i dzieci tak maja a moj chlasta strasznie;/ale ja tez haftowalam i mojej kuzynki dzieci oboje tak samo mialy wiec czekac trzeba... najpierw dostalam delicol na te ulewanie ale to nic nie dalo tylko 300 poszlo bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami no to muzykalna rodzinka... Kubuś jak podrośnie to pewnie na perkusji będzie grał 😉
A jak Pam szukała orkiestry na wesele to cicho siedziałaś 😁

Anika z tą wodą to przegięcie 😲 dobrze, że do mamy masz blisko

Anika_77 napisał(a):
Mały na brzuszku leżeć wielkie NIE !!!!ale za to z pół leżacej pozycji podciąga się do siedzącej pozycji i jest ryk jak go kłade na płasko ,a jak leci telewizja to tak się na głos smieje ,gada ,ślini 🙂no czysta komedi 😆

moja to jak leży na plecach to już głowę dźwiga 😮 Wasze dzieciaki też??

nadia85 napisał(a):

I jeszcze teściowa do mnie, że Tosia zmarniała, że jakoś źle wygląda.. I się zdołowałam 😞
Nie sądzę, żeby źle wyglądała, zmieszczę fotę, to mi powiecie.. 😞

Moja teściowa uważa, że jak ktoś nie ma 10 kg nadwagi to marnie wygląda... cały czas mi powtarzała, że jak bym do niej na miesiąc przyjechała to by mnie doprowadziła do porządku 😮 ostatnio to zaczęła mi o dokarmianiu kleikiem gadać 😮 będę się bała dziecko do babci wysyłać 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Agami no to muzykalna rodzinka... Kubuś jak podrośnie to pewnie na perkusji będzie grał 😉
A jak Pam szukała orkiestry na wesele to cicho siedziałaś 😁

Anika z tą wodą to przegięcie 😲 dobrze, że do mamy masz blisko

Anika_77 napisał(a):
Mały na brzuszku leżeć wielkie NIE !!!!ale za to z pół leżacej pozycji podciąga się do siedzącej pozycji i jest ryk jak go kłade na płasko ,a jak leci telewizja to tak się na głos smieje ,gada ,ślini 🙂no czysta komedi 😆

moja to jak leży na plecach to już głowę dźwiga 😮 Wasze dzieciaki też??

nadia85 napisał(a):

I jeszcze teściowa do mnie, że Tosia zmarniała, że jakoś źle wygląda.. I się zdołowałam 😞
Nie sądzę, żeby źle wyglądała, zmieszczę fotę, to mi powiecie.. 😞

Moja teściowa uważa, że jak ktoś nie ma 10 kg nadwagi to marnie wygląda... cały czas mi powtarzała, że jak bym do niej na miesiąc przyjechała to by mnie doprowadziła do porządku 😮 ostatnio to zaczęła mi o dokarmianiu kleikiem gadać 😮 będę się bała dziecko do babci wysyłać 😜


hehe Kuba juz gitare zabawkowa dostal gehehe i gra z tatusiem na niej;p heheheh orkiestra jak sie patrzy;D
a moja tesciowa tez Kube dokarmiac chce... modyfikowanym ;p ale ja z Kubusiem sie nie dajemy;p
co do podnoszenioa to ja 2 razy narazie miśka za łapki podniosłam do siedzenia ale jeszcze mu głowka leci wiec narazie czekamy;p ale za to brzuskujemy coraz czesciej i na rekach jak jest to kreci sie prawo lewo;p mam film fajny ale nie umiem jeszcze dubbingu mamusi wyciac a mamusia glupoty gadała... nie novaM?? ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Dzięki kochana... No mi się też wydaje, że kluseczka grubiutka jest... och te teściowe 😁
jak zrobić, żeby się zdjęcie pokazało a nie link? szukam jeszcze jakiegoś zdjątka 🙂

dajesz odpowiedz i masz taka ikonke obrazka 4 od lewej... masz B I U i taki kwadracik kolorowy... klikasz i wklejasz link;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my już po kąpieli 😉 Julka w łóżeczku zasypia... a może już śpi, bo cicho jest... żałuję, że takiej niani z kamerką nie mam, a nie chcę tam co chwilę do niej latać, bo zagląda na mnie tym swoimi oczyskami 😜

Nadia Tosia fajna dziewczynka i nawet papulki ma 🙂 ach te teściowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
meliska napisał(a):
Też się pochwalę swoją perełeczką 🙂



Jaka piękna niunia... Meliska a nie przeszkadza Wam wkładka w foteliku? Bo jak Tosię wkładam do kombinezonu, to mam wrażenie, że jej nie wygodnie jest, że się nie mieści..

no jak w kombinezonie to wkładkę wyjmujemy 😉 ona chyba dla niemowlaczków letnich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...