Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hello 🙂 Coq nie dziwne że Yasminka tak płakała wiadomo że dla niej to szok.....auto samolot i pociąg.......dużo wrażeń a ona nie przyzwyczajona na dodatek .......pomalutku się odnajdzie ale wiadomo że musi mieć na to czas pozna teren zadomowi się 🙂 no babci też szkoda wiadomo że z chęcią by wyściskała niunię no ale jeszcze zdąży.. 😉 integrujcie się i melduj się czasem 🙂 fotki super 🙂!!!

Holi kierowniczka moment i już ciaza....ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziekujemy za życzenia 🙂
jednocześnie milion buziaków wysyłamy do Kubusia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
padam lekko na ryjek, od rana cos robie, a jeszcze kupa roboty przede mna 🤢 dbrze, ze mam tylko jedno dziecko to sie moge poswiecic raz w roku, bo jakby czesciej to mialo byc, to ja nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KALINKI I KUBULKA!!!
ZDRÓWKA PRZEDEWSZYSTKIM!!!!
Coq Jasmina słodka na tym lotnisku świetnie że dotarłyście szczęśliwie!!! Do babci mała się przyzwyczai dzieciaki w wieku 2 lat mają taki okres!!! Przejdzie jej!!!
dziewczyny ja dzis na andrzejki ide na disco z dziewczynami z pracy a mój chłop z dzieckiem zostaje i jakoś tak dziwnie się czuje bo dawno nie byłam na imprezie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Plany na dziś wielkie... shooping... ale matka okres dostała i zdychała, więc jedynie na szybkie zakupy i karmienie kaczek nad Odrą się porwałam 😉 poza tym cały dzień się blisko kanapy trzymałam 😉 Pamiętacie jak o sukni balowej wyhaczonej kiedyś w lumpku pisałam... kilka dni temu pożyczyłam ją sąsiadce na bal do przedszkola, wczoraj oddała i dziś ją Jula dojrzała... w oczach szał 😁 i cały dzień w niej śmigała... dobrze, że chociaż dała się przekonać, żeby na zakupy ją ściągnąć 😁
Aniqa chrum, chrum 😉... torcik wygląda rewelacyjnie... aż mi się coś słodkiego zachciało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

M. dzisiaj w pracy, a my z Maćkiem już po kościele, miałam go dzisiaj nie brać, ale od rana wołał że on chce iść do Bozi, i że będzie "ciii" i tutaj paluszek na usta wędrował. no i siedział w wózku i był cicho jakieś 7 minut, nie więcej... a potem u mnie na rękach, a buźka mu się nie zamykała tak trajkotał 😜 a potem musiałam o puścić, bo zaczynał się drzeć... no i kombinował wspinając się na wózek, przytulając się mocno do mnie 🙂
ale chyba nie było tak źle, bo jak wychodziliśmy to pewna znajoma starsza pani powiedziała, że jak na swój wiek to był bardzo grzeczny 🙂
a jak przyszliśmy to mleko i do łóżeczka no i śpi 🙂

Coq bo zapomniałam Ci wczoraj napisać: Jaśmince pewnie potrzeba czasu, a jak się rozkręci to nie poznasz własnego dziecka 😉

Aniqa tort super 🙂 ja mam ambicje, żeby zrobić tort w kształcie pociągu Tomka 🙂 Maciek sobie taki zażyczył jak gdzieś zobaczył 😉 zobaczymy co z tego wyjdzie, mam jeszcze trochę czasu 😉
a co do czasu jaki Michałek nie widział dziadków, to moja siostra przyjeżdża do rodziców co 4-6 tygodni i to jest ulubiona ciocia Maćka, od małego ją pamięta 🙂 i cieszy się na jej widok, jak rano wstanie i przez okno zobaczy że jest jej samochód to się cieszy 🙂 a nigdy z nim nie była dłuższy czas na raz... a z Michałkiem dziadkowie byli praktycznie codziennie, to oczywiste że się stęsknił 🙂


Meliska z Julki prawdziwa księżniczka! no i śliczna na dodatek! 🙂

Marika no to super, że Misio się ucieszył na widok dziadków 🙂

Holi mam nadzieję, że fajnie się bawiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
<--- tort zrobiony przez moja kolezanke 🙂 dzis wstawie foto drugiego tego na dzis... identyczny tylko dekoracje sie troszke roznia 🙂 wczoraj rodzice i brat moj i moja ciocia z wujkiem i kuzynkami (ta ciocia ktora sie kuba opiekowala) i do tego niania... a dzis tesciowie i brat marcina z zona i corka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no poza tym nie czuje ani nog ani kregoslupa... wczoraj to z bolu plakalam jak ogarnelam po imprezie.... a dzis kolejna przede mna.... ale spokoj na rok....
a narobilam sie jak dzik... bo kuby urodziny zbiegaja sie z andrzejkami to i troszke ywpili wszyscy.... wiec zakaski trzeba bylo i miesa rozne i 4 salatki.... masakra... dlatego sie nie odzywalam.... kuzynka pryjechala w piatek to pilnowala kuby a ja w garach od piatku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow... aga podziwiam.... pociag to wyzwanie 😉))
coq.... fotki z popdrozy super... a na buca... dla mnie słodka;DDD no tak ale jak by mi sie mogła moja własna synowa nie podobac 😉
meliska Jula wyglada na tym foto na dobre 3 latka.... prawdziwia księzniczka 🙂
holi jak impra... kacyk jest? 😉))
wanilka zdjecia słodkie dopioero dzis na lapku sobie poogladalam wszystko wstecz 🙂))) a raczka.... napewno bedzie dobrze.... wierze w to... ze dzisiejsza medycyna tak poszla do przodu ze bedzie to dla lekarzy nie problem....
Aniqa ... no wow..... ze tez nie mieszkasz blizej 🙂)) taaaaki megfa tort ... no pełen wypas...
Za zyczenia w imieniu kubuśka dziekuje 🙂) Spóżnione ale szczere dla Kalinki ;***** mam nadzieje ze ciotce wybaczy 😉)
ok ide nakrywac stol... na 15 znowu goscie..... no i tesciowa.... ehhh az sie boje.... ;((( miłego dzionka laseczki i słoneczka kochane 🙂));*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Laski tę torty to wlasnorecznie robione czy zamawiane??? Piękne! 🙂 🤪

Misio pamiętał dziadków 🙂 na skype czasami gadaliśmy no i foty mu pokazywałam 🙂 dziadki w szoku że tak ich pamięta chodzi bawi się i nagle biegnie ich tulic 🙂 więc problemu z przypominaniem nie ma 🙂 ciocia Z słynną Ala też co jakiś miesiąc przyjerzdza i tu też nie ma problemu bo przecież ciągle pyta a Ala...?

A my dopiero do domu dobiliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):

Laski tę torty to wlasnorecznie robione czy zamawiane??? Piękne! 🙂 🤪

Misio pamiętał dziadków 🙂 na skype czasami gadaliśmy no i foty mu pokazywałam 🙂 dziadki w szoku że tak ich pamięta chodzi bawi się i nagle biegnie ich tulic 🙂 więc problemu z przypominaniem nie ma 🙂 ciocia Z słynną Ala też co jakiś miesiąc przyjerzdza i tu też nie ma problemu bo przecież ciągle pyta a Ala...?

A my dopiero do domu dobiliśmy 😉

nasz tort oczywiscie zamawiany, w zyciu bym sie nie porwala na wlasnoreczne robienie, bo chybabym samobojstwo popelnila, a nic i tak z tego nie wyszlo - calkowity brak zdolnosci manulanych 😉
u nas juz po imprezie, Kala sie wyszalala, jedzenia mnostwo mi zostalo, ale mama jutro wpadnie z bracmi to pomoga dojesc.
Asia, przepis, jaki dawalas na ten sernik na smieanie zrobil furore, duza blacha zniknela w oka mgnieniu 🙂 kazdy chwalil, ze przepyszny.
A mala zgarnela same ciuchy i tylko jedna maskotke 😮 troche kasy tez wpadlo, wiec matka jakies zabawki kupi, bo szczerze liczylam, ze cos dostanie, a tu posucha.
łoooo, wykonczona jestem, kazdy miesien normalnie czuje, malzon jescze pomywa. Generalnie musze go pochwalic, bo przez te dwa dni naprawde bardzo mi pomagal ogarnac temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Wanilia a Ty jak z tortem stoisz?


😉 Jakoś się wyrobiłam ale na styk 😎 Postanowiłam dochowac wierności poczciwemu motywowi z sową bo moje dziecko mało bajkowe i chyba wszystko jedno co na torcie było 🤔 A imprezka oczywiście bardzo kameralna
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/zvrq.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8273/zvrq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co? Już od dluższgo czasu Hubert zasypia ładnie w łóżeczki i lulanie na rączkach nie wchodzi w grę, choćbym chciała to jak chce mu się spać zaczyna sie pręzyć i wykręcać na rękach 😲 Kładę go w łóżeczku wtedy a on się chwile bawi kolderką i zasypia, zazwyczaj nawet nie płacze. A jak go karmie w nocy i zasypia mi na kolanach to zanim go odłoże do łóżczka to lubie sobie z nim pochodzić, jest taki cudny wtedy że aż żal mi go zostawiać... ☺️ Strasznie szybko mija ten czas kiedy dziecko jest tak słodko bezbronne...
Dobranoc laski, wyznaczyłam sobie granicę na 1 w nocy bo Werce idą 3 piatki i jakoś trzeba przetrwac jutrzejszy dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

za oknem piękny słoneczny dzień! pewnie zimny, ale co z tego 🙂 ciepła już nie będzie, więc trzeba cieszyć się z tego co jest 🙂

to dziewczyny ja coraz bardziej w kropce jestem, że na tego Tomka się porywam. ale M. powiedział, że damy radę, w razie czego alternatywa będzie, bo "ciocia Majolka" (niania) zrobi nam jakiś szybki tort. a jak się powiedziało "a" to trzeba i "b" powiedzieć 🙂

a tymczasem jeszcze trochę czasu nam zostało i skupię się na kawce właśnie przeze mnie pitej 😁

miłego dnia laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):

Wanilia a Ty jak z tortem stoisz?


😉 Jakoś się wyrobiłam ale na styk 😎 Postanowiłam dochowac wierności poczciwemu motywowi z sową bo moje dziecko mało bajkowe i chyba wszystko jedno co na torcie było 🤔 A imprezka oczywiście bardzo kameralna
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/zvrq.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8273/zvrq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


no piękny!!!!!! dawaj przepis na masę cukrową bo widzę że już Ci super wychodzi!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...