Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!

Dzis tak duzo pospalyscie? Nie wiem jak u Was ale tu jest juz 15:50 😉


Basienka my juz, tradycyjnie od 9 na nogach. Na szczescie wyszylysmy przed poludniem na spacer, bo bylo jeszcze ladnie, 18 stopni. A potem sie zachmurzylo i padalo, a teraz nawet burza przeszla.
Moja Bambina lezy w lozeczku i daje czadu, ale chca nauczyc zasypiania samej. Przy butli to idzie, ale teraz odmawia jedzenia wiec jest placz,a wiem, ze jest zmeczona. Wczoraj zeby cos ugotowac, wlozylam ja do wozka i do kuchni, tak sie darla, ze zwariowac bylo mozna, az mialam ochote rzucic wszystko i wyjsc. Ona jak placze, to dluuuuugo nie daje za wygrana.
Za mna chyba coraz gorzej. Wczoraj np. zostawilam wode na piecu i chyba po dwoch godzinach maz do kuchni poszedl,a tam rondelek sobie skwierczal 🤢 i to juz ktorys raz tak zrobilam. Butelki do kosza wyrzucam, zaraz zaczne sie sama siebie bac. 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Michalek slicznie wyglada i ma cudne body 😁 😉
Aniqa sliczna z Cibie mama 😆 Kalinka slodka jest dziewczyna.
Meliska ja nie wiem co to twoje dziewcze tak wywija 😁 A zdjecia zamkowe urocze, normalnie jakby podkolorowane byly - boskie!
Agami twoj Kuba tez niezle nogi wszedzie zadziera 😁 usmiech ma zniewalajacy!!!
Wanilia u Ciebie co jeden avatar to lepszy! 😆 co ma Weronika na glowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Michalek slicznie wyglada i ma cudne body 😁 😉
Aniqa sliczna z Cibie mama 😆 Kalinka slodka jest dziewczyna.
Meliska ja nie wiem co to twoje dziewcze tak wywija 😁 A zdjecia zamkowe urocze, normalnie jakby podkolorowane byly - boskie!
Agami twoj Kuba tez niezle nogi wszedzie zadziera 😁 usmiech ma zniewalajacy!!!
Wanilia u Ciebie co jeden avatar to lepszy! 😆 co ma Weronika na glowie?

też się zastanawiałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami mały Kubańczyk ma rozbrajający ten uśmieszek 🙂 tak wdzięcznie się śmieje 🙂
czekam na męża i będziemy ziemię kompostową wozić do moich skrzynek na warzywa 🙂 muszę jeszcze zakupić trochę czarnej ze sklepu z roślinkami.to bez problemu bo mam sklep pod nosem 😉 teraz precz ziemniaki obierać a taki jakiś ciężki dzisiaj dzień przez tą pogodę.u nas niby nie pada ale cały dzień prawie było szaro-buro a teraz słońce świeci i duchota.tak nie wiadomo jak.chyba kawkę drugą sobie szczelę 😉 Miluśka zjadła prawie pół jabłuszka 🙂 więc kupa będzie bankowo dzisiaj,no do jutra rana 😁 buźka do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pijecie normalna kawe? albo rozpuszczalna? bo ja odkad znowu karmie znowu zbozowke wciagm, ale mi to cholerstwo nie smalkuje....
a u nas pogoda jakas dziwna, na sloncu ok, ale jak sie idzie wozkiem, to normalnie zimno, wieje, kalina znowu ubrana w body dlugie, spodnie, skarpetki i kocyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ja odciagam raz dzinnie mleko a kawe pije taka na pol filizanki, takiej malej espresso, ale to jest dosc mocna kawa, bo z kafeterki.

Dziewczyny, niech tenmiesiac minie jak najszybciej co wyjade do Polski, bo grozi mi zabicie malzona. Wyrozumiala bylam przez trzy tygodnie, bo:1. Bylo trzeba oproznic mieszkanie kumpla, a potem je wysprzatac, i jeszcze kilka wieczorow spedzic z nim, bo na dwa lata do Stanow wyjechal - ok! 2. potora tygodnia uczyl sie do egzaminow w mieszkaniu swojego kolejnego kumpla, bo ten pojechal na urlop do domu - ok super, ze mial swietne warunki! 3. pol tygodnia egzaminow - ok. No ale sie w koncu go jakos nie doczekalam, w weekend to prawwwie go nie widzialysmy, w poniedzialek podobnie. Az w koncu podczas wczorajszej dyskusji dowiedzialam sie, ze kobiet to on nigdy nie zrozumie, (bo kobieta jak nie ma problemu to go sobie wymusli 😮 ) i vice versa zgnily gatunku - tez nie pojmuje rozumowania.
Oj czekam na wakacje, ajak tak dalej poijedzie to jeszcze z nich nie wroce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa ja odciagam raz dzinnie mleko a kawe pije taka na pol filizanki, takiej malej espresso, ale to jest dosc mocna kawa, bo z kafeterki.

Dziewczyny, niech tenmiesiac minie jak najszybciej co wyjade do Polski, bo grozi mi zabicie malzona. Wyrozumiala bylam przez trzy tygodnie, bo:1. Bylo trzeba oproznic mieszkanie kumpla, a potem je wysprzatac, i jeszcze kilka wieczorow spedzic z nim, bo na dwa lata do Stanow wyjechal - ok! 2. potora tygodnia uczyl sie do egzaminow w mieszkaniu swojego kolejnego kumpla, bo ten pojechal na urlop do domu - ok super, ze mial swietne warunki! 3. pol tygodnia egzaminow - ok. No ale sie w koncu go jakos nie doczekalam, w weekend to prawwwie go nie widzialysmy, w poniedzialek podobnie. Az w koncu podczas wczorajszej dyskusji dowiedzialam sie, ze kobiet to on nigdy nie zrozumie, (bo kobieta jak nie ma problemu to go sobie wymusli 😮 ) i vice versa zgnily gatunku - tez nie pojmuje rozumowania.
Oj czekam na wakacje, ajak tak dalej poijedzie to jeszcze z nich nie wroce.

łohoho, Coq, co ty taka wojowniczka? 🙂
ale nie dziwie Ci sie, sama w obcym kraju, sama zajmujesz sie jasminka, nie ma kto cipomóc, malżon jak widze ciagle czym innym zajety...i tak wydaje mi sie dlugo wytrzymalas, ja nie wiem czy bym dala rade...ale jet swiatelko w tunelu, jeszcze miesiac, potem w Polsce trzy i nabierzesz sil do nastepnego roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie Aniqa o to sie rozchodzi, ze nie moge sie tak tylkiem wypiac i pojechac do mamy, albo spotkac sie z przyjaciolka i spedzic milo czas. Tutaj mam tylko jego, wiec jak jest cos nie tak, to na prawde jest mi zle. A od kilku dni co zaczniemy rozmawiac, a nie daj Boze zazartuje sobie jakos niefortunnie, wszystko konczy sie konfliktem.
A w dodatku nie widzialam rodziny, przyjaciol i znajomych od sierpnia. Brakuje mi ogrodu, brakuje mi odwiedzin u babci, zeby tak wsiasc na rower i do niej popedalowac, za moja studencka Lodzia tesknie i moglabym tak pisac. Wiec troche sie juz tu zaczynam dusic.
A malzon, wiem, ze na nim cala odpowiedzialnosc, zeby nas utrzymac i zeby bylo nam coraz lepiej, we Francji biurokracja duza wiec prawie codzinnie gdzies biega z papierami. No ale zeby tak odpoczac z rodzina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
No wlasnie Aniqa o to sie rozchodzi, ze nie moge sie tak tylkiem wypiac i pojechac do mamy, albo spotkac sie z przyjaciolka i spedzic milo czas. Tutaj mam tylko jego, wiec jak jest cos nie tak, to na prawde jest mi zle. A od kilku dni co zaczniemy rozmawiac, a nie daj Boze zazartuje sobie jakos niefortunnie, wszystko konczy sie konfliktem.
A w dodatku nie widzialam rodziny, przyjaciol i znajomych od sierpnia. Brakuje mi ogrodu, brakuje mi odwiedzin u babci, zeby tak wsiasc na rower i do niej popedalowac, za moja studencka Lodzia tesknie i moglabym tak pisac. Wiec troche sie juz tu zaczynam dusic.
A malzon, wiem, ze na nim cala odpowiedzialnosc, zeby nas utrzymac i zeby bylo nam coraz lepiej, we Francji biurokracja duza wiec prawie codzinnie gdzies biega z papierami. No ale zeby tak odpoczac z rodzina...

wiec widze, ze troche maja wspolnego ci nasi mezowie. moj tez ostatnio chyba za kare spedza z nami czas (mam na mysli ta chwile jak jemy obiad, bo potem znowu idzie do pracy).
moze taka dluzsza rozlaka dobrze wam zrobi, steskni sie za wami i moze zrozumie, jakie ma skarby, a jak żle je traktuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
No wlasnie Aniqa o to sie rozchodzi, ze nie moge sie tak tylkiem wypiac i pojechac do mamy, albo spotkac sie z przyjaciolka i spedzic milo czas. Tutaj mam tylko jego, wiec jak jest cos nie tak, to na prawde jest mi zle. A od kilku dni co zaczniemy rozmawiac, a nie daj Boze zazartuje sobie jakos niefortunnie, wszystko konczy sie konfliktem.
A w dodatku nie widzialam rodziny, przyjaciol i znajomych od sierpnia. Brakuje mi ogrodu, brakuje mi odwiedzin u babci, zeby tak wsiasc na rower i do niej popedalowac, za moja studencka Lodzia tesknie i moglabym tak pisac. Wiec troche sie juz tu zaczynam dusic.
A malzon, wiem, ze na nim cala odpowiedzialnosc, zeby nas utrzymac i zeby bylo nam coraz lepiej, we Francji biurokracja duza wiec prawie codzinnie gdzies biega z papierami. No ale zeby tak odpoczac z rodzina...

wiec widze, ze troche maja wspolnego ci nasi mezowie. moj tez ostatnio chyba za kare spedza z nami czas (mam na mysli ta chwile jak jemy obiad, bo potem znowu idzie do pracy).
moze taka dluzsza rozlaka dobrze wam zrobi, steskni sie za wami i moze zrozumie, jakie ma skarby, a jak żle je traktuje 🤔


Steskni sie na pewno, juz w dniu wyjazdu bedzie ryczal. Pytanie czy zrozumie 🤔
No nic probuje uniesc sie nad to, bo mam swoja mala Istotke i to ona jest najwazniejsza teraz 🙂
Koniec, juz nie marudze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Czy wasze dzieci tez tak sie preza przy robieniu kupy? Moja odkad je te wszystkie papki to siemusi niezle napracowac przy kazdej kupci.
A moze ja juz o to pytalam? 🤔 Coraz gorzej ze mna! 🤢

to normalne, moja tez cisnie,az cala jest przy tym czerwona i czsami trwa to 10min.do tego kupa jak plastelina, taka normalna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Czy wasze dzieci tez tak sie preza przy robieniu kupy? Moja odkad je te wszystkie papki to siemusi niezle napracowac przy kazdej kupci.
A moze ja juz o to pytalam? 🤔 Coraz gorzej ze mna! 🤢

to normalne, moja tez cisnie,az cala jest przy tym czerwona i czsami trwa to 10min.do tego kupa jak plastelina, taka normalna 😁


No u mnie tez plastelina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska tak szczepimy infanrixem 🙃
ale się uśmiałam z tego zdjęcia z tą owcą Wąchaj szukaj gdzie jest mój gryzaczek 😁 😁 😁 haha
wanilia Weronisia jest przeurocza!!!!!!
agami Kubuś ładnie fika na kocyku!
marika321 ja kąpie w Johnsonie albo Nivei i smaruje ją całą oliwką z Hipp prócz buzi bo buzie kremem 🙂
Ulka to ładne ci teściowa pytanie zadała chyba sobie jaja kobieta robi 😮 wywieźć dziecko takie małe od mamy NO NIE WIERZE W TO..
Coq mi się wydaję że ty już jesteś tak rozkojarzona tak nie możesz się doczekać już tej polski że dlatego wywalasz te butelki i nie wyłączasz wody 🙂 a z facetami tak jest juz .. oni to jak prognoza pogody zmienni są co chwile.. ale nie zabijaj go bo bambina taty mieć nie będzie 😜
u nas też kupa jak plastelina wygląda 🙂 wczoraj jej ugotowałam pare słoiczków samej marchwi i zagotowałam je po co mam kupować jeden słoik za 2,99 jak za tyle mam marchewki całą siatke .. dzisiaj mi strzeliła 3 kupy 😮 byłam w szoku!
A jak hasa na macie ja cie kręcę takie jaja ! wygina się w litere S z jednego boku na drugi chichra się bawi się tymi zabawkami swoimi robi zegarek 😁 i też jej nie moge zostawiać bo jest po prostu wszędzie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
ehhhh a mnie dalej boli glowa 😞(( ja juz nie wiem gdzie ja wlozyc 😞

wspolczuje,ja to wczoraj przechodzilam. trzymaj sie maleńka, w koncu minie 😘

u mnie to dzien 2 jest juz a pewno jeszcze jutro.....ehhh trzeba przeczekac bo paracetamol nie dziala...
moj Kuba tez kupe jak chlop robi napina sie steka steka az w koncu jak nie walnie hehehe modelinka.... dzis zielono pomaranczowa po marchewce z jablkiem z szpinaku z obiadku ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
ehhhh a mnie dalej boli glowa 😞(( ja juz nie wiem gdzie ja wlozyc 😞

wspolczuje,ja to wczoraj przechodzilam. trzymaj sie maleńka, w koncu minie 😘

u mnie to dzien 2 jest juz a pewno jeszcze jutro.....ehhh trzeba przeczekac bo paracetamol nie dziala...
moj Kuba tez kupe jak chlop robi napina sie steka steka az w koncu jak nie walnie hehehe modelinka.... dzis zielono pomaranczowa po marchewce z jablkiem z szpinaku z obiadku ;p

a jak robisz mu szpinak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska tak my szczepimy też infarnixem i w czerwcu mamy mieć
Juleczka twoja kochana i taka już duża !!!
wanilia WERONIKA jest naprawdę dama na zdjęciu avatarowym
agami Kubuś śliczny chłopczyk fika na kocyku aż miło
marika321 ja kąpie w NIVEI a i smaruje ELUSIA kremem nivea i buźkę też
ULKA niezłą masz walniętą teściową jak ona może coś takiego mówić w ogóle co jej do głowy strzeliło
Coq nie przejmuj się kochana faceci tacy są przejdzie wam oboju spokojnie
A my dziś z moim małym na spacerku rano i popołudniu!!
Mój mały od 3 dni je kaszkę mleczno ryżową z bobovity po 4 mies o smaku bananowym i lubi że 150 ml wypija daje mu to 1,5 godz przed kąpielą a po kąpieli cycuś oczywiście !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):
no i była u mnie tesciowa w odwiedziny i sie zapytała czy istnieje mozliwosc zeby sobie moje dziecie wzieła na pare dni do domu swojego..(do innego miasta). ja pierdziele co za pomysl, przeciez to nie zabawka.. ja wogole nie wiem co ona w tej glowie ma

😮 😮 😮 😮
A ma tam dla Twojej córki jakąś gąbkę do spania przygotowaną? 😁

nie noe czad!! 😁 😁 też sobie tą gąbkę przypomniałam! 😁
swoją droga teściówka pomysły ma szalone!

o kurdem ekstra pomysl, ale wiesz co, moja babcia, czyli prababcia Julka tez mi go prawie wydziera sila i chetnie by se go wziela na kilka dni pewnie, haha, no ale wiadomo ja bym mojego Julusia nidy nikomo nie dala na dluzej niz 2 godzinki:P:P 😜
no a ta gabke, hehe, to co wycuela ci w koncu? 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
[
Wanilia u Ciebie co jeden avatar to lepszy! 😆 co ma Weronika na glowie?

Moje korale mi zajumała 😜
Coq ja od dluższego czasu mam wrażenie że Twoj mąż dużo czasu spędza z kumplami 😮 Bardzo dobrze że wyjeżdżasz do rodziny i posiedzisz tam na tyle długo że zdązy się za Wami stęsknić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...