Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny nawet nie wspominajcie tych powrotów do pracy... mi chyba serce pęknie 😞 ale wyjścia innego nie mam... kasa oczywiście 🤢

Aga buzi dla Maciusia 😘 i super, że wszystko z nóżką idzie wg planu 🙂

Wanilia śmierdzący temat, ale oczywiście cieszymy się, że się unormowało 🙂 i kolejnego obrotu gratulujemy 😘 zobaczysz, że Wercia się rozkręci... u nas pierwsze obroty też różnie wspominam... czasem się gibnęła jak piórko a czasem jak kloc aż stękała 😜

Agami a Kubuś to chyba się wiecznie podśmiechuje 😉 no i na giganta faktycznie wygląda... ile to już mu centymetrów stuknęło?

A my dziś ostatnia wizyta z bioderkami... czysta formalność... pan doktor jak zawsze pochwalił 🙂 a ja przekonałam się jak moje dziewczę wyrosło... na pierwszym usg cała mieściła się na tym stoliczku, a dzisiaj ledwo ją tam upchałam, żeby chociaż od głowy do bioder ją tam zmieścić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agami Kubus na tym zdjęciu wygląda jak taki ziomal z podwórka 🤪 Maly cwaniaczek 😉
Aaagaaa super że z nóżką coraz lepiej, szkoda że ta szyne tak długo musi Maciej nosić ale najwazniejsze że kiedys przestanie i nożka bedzie jak z katalogu 😁 🙂
Meliska może i formalność ta ostatnia wizyta ale dobre wiadomości cieszą nawet jak nie są zaskoczeniem 🙂
Pammat zyjesz tam w tych garach? Żebyś nic nie przypaliła jak nie przymierzając mortadelię dla teścia 😜
My juz po rehabilitacji i babka mówi że sa postepy czyli sobie nie wymyślam nic 🙂 Bo wydaje mi się że Weronika coraz częściej prosto leży i potrafi skracac obie strony. A w brzuszkowaniu dzis był krok milowy - nawet na rehabilitacji nie płakała na brzuszku - oby jej tak zostało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co meliska ja nie wiem ile ma cm bo mierzony byl daaaawno a szczepienie dopiero w czerwcu.... ale ciuszki na 74 i nic juz mniejszego nie nosi....bo do niedawna chociaz spodnie na 68 byly dobre a teraz jak by woda w piwnicy byla hehehe... a na foto mi sie skojarzyl z przedszkolakiem hihi mankieciki i kolnierzyk biale i spodnie na szelkach;D
wanila pewno ze postepy sa pisalam ci ze na foto widac ze inaczej juz lezy... zobaczysz.. moj kuba pokochal brzuszkowanie a pamietam jaki byl ryk na poczatku i na rehabilitacji jak by go ze skory obdzierali a teraz widzisz jak bestia smiga... wczoraj tak pociagnal za serwete na stole ze wylala sie woda z z wazonu na komorke, aparat i laptopa.... niezmyslna mama miala go na kolanach i nawet nie zauwazyla kiedy reka znalazla sie na stole...
a to proba samodzielnego siadania hehe narazie sama glowa idzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuźwa u mnie w domu coś dziwnego się dzieje 😲 przed chwilą była kupka, więc szybko dziewczę przebrałam i skarpetki mi jednej brakuje ( póki co leży z jedną gołą girką 😜 )... przeszukałam już wszystko, nawet woreczek z pampersem ponownie otworzyłam i przetrzepałam zawartość ☺️ wsiąkła... zaczynam się bać... jesteśmy same 😁 😁 😁
A moja gwiazda od 20 min zachwycona pustą paczką po chusteczkach papmers 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Kuźwa u mnie w domu coś dziwnego się dzieje 😲 przed chwilą była kupka, więc szybko dziewczę przebrałam i skarpetki mi jednej brakuje ( póki co leży z jedną gołą girką 😜 )... przeszukałam już wszystko, nawet woreczek z pampersem ponownie otworzyłam i przetrzepałam zawartość ☺️ wsiąkła... zaczynam się bać... jesteśmy same 😁 😁 😁
A moja gwiazda od 20 min zachwycona pustą paczką po chusteczkach papmers 😮

hehehehe sprawdz w buzi mlodej u nas jak brakuje skarpetki to zazwyczaj mlody zdarzy ja w paszczulka wlozyc heheheh;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wiesz co meliska ja nie wiem ile ma cm bo mierzony byl daaaawno a szczepienie dopiero w czerwcu.... ale ciuszki na 74 i nic juz mniejszego nie nosi....bo do niedawna chociaz spodnie na 68 byly dobre a teraz jak by woda w piwnicy byla hehehe... a na foto mi sie skojarzyl z przedszkolakiem hihi mankieciki i kolnierzyk biale i spodnie na szelkach;D
wanila pewno ze postepy sa pisalam ci ze na foto widac ze inaczej juz lezy... zobaczysz.. moj kuba pokochal brzuszkowanie a pamietam jaki byl ryk na poczatku i na rehabilitacji jak by go ze skory obdzierali a teraz widzisz jak bestia smiga... wczoraj tak pociagnal za serwete na stole ze wylala sie woda z z wazonu na komorke, aparat i laptopa.... niezmyslna mama miala go na kolanach i nawet nie zauwazyla kiedy reka znalazla sie na stole...
a to proba samodzielnego siadania hehe narazie sama glowa idzie :P

ech Agami przedszkolak... no mały gimnazjalista 😜 a łepek jak słodko kuka 🙂
no my też już 74, a wczoraj nawet piżamka 80, bo się okazało, że mama z praniem nawaliła ☺️ i pasowała 😜
a właśnie fotelik kupiłaś, bo ja się przymierzam, tak już nam w tym wiszą nogi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kubuś już długaśny chłopak 🙂 super 😁 a jak do siadania się podnosi 😁 u nas jest podobnie 🙂
Meliska super, że z bioderkami ok 🙂
Wanilia Weroniczka sprytna laska to w mig wszystko załapie i będzie przekręcać, siadać - tak że nie nadążysz za nią 😜 zobaczysz 🙂

aaa, zapomniałam powiedzieć, że pan doktor bioderka Maćka obejrzał i wszystko ok 🙂 no i Maciek leżał z tak dziwnie przekręconą głową 😜 i pan doktor się pyta: "czy on tak zawsze?", a my że nie 🙂 a głowa wyglądała jak doczepiona 😉 no i jeszcze postanowił sprawdzić mu kręgi tu przy szyjce i szyjkę i ramionka wymacał, no i również wszystko dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska no wlasnie nie kupilismy.... bo maz pracowal 2 weekendy pod rzad lacznie z niedziela;/ i nie bylo jak jechac a teraz ganiamy za jakims malym gratem do jezdzenia dla mnie wiec tez czasu nie ma ale jak kupie to wam napisze jaki i dlaczego 🙂
no zaczelam fotki robc i filmy nagrywa jak sie popdnosi przewraca i ogolnie bo on u lekarza jak zalegnie to sam nic nie zrobi i glupoty mi pisza ze dziecko nieumie sie turlac ani nic.. a on umie wiec nagralam i bede go bronic na kontroli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kubus na tym zdjęciu wygląda superowo i te ogrodniczki nikt mu nie podskoczy!!!
Aaagaaa super że Maciejka z nóżką już coraz lepiej cieszę się że wypił ci na noc tyle mleka i kaszka w tym super ,
Meliska Cieszę się że same dobre wiadomości u ciebie
Pammat Gratuluję upieczenia tych 200 kotleciorów w tamtym roku teraz to ładnie macie też roboty!!!! Dzięki za całuski dla Eligiuszka
My dziś ok dzień ale moje dziecko jak wracaliśmy do domu dziś po 19 dało taki atak furii jak nigdy mega Furia!!!
ULKA mam tak jak ty moje dziecko w ogóle nie płacze ale jak się wkurzy to potrafi dać koncert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
z nóżką Maćka wszystko zgodnie z planem 🙂 🙂 🙂

oj, jak się cieszę, ulżyło mi - naprawdę... 🙂

nadal szyna, jak najwięcej czasu w dzień no i noce, kontrola za 6 tygodni 🙂 pan doktor powiedział, że ładnie wszystko wygląda 😁 😁 😁


Super, ze z nozka dobrze, oby tak dalej, a za nim sie spostrzezesz to bedzie na niej biegal 😉

aaagaaa napisał(a):
my też już musimy kupić fotelik. i to szybko, bo z tego to już mu nogi wystają. do noszenia daje radę, ale w samochodzie musi mieć nóżki podgięte bo nie ma miejsca żeby je wyprostować... i chyba Maciek na Dzień Dziecka dostanie fotelik 😜

U mnie jest to samo, ale podobno jest tak, ze dziecko moze jezdzic jak mu nozki wystaj i sa ugiete, a nie moze jak mu glowa ponad wystaje, wiec mysle, ze mozemy jeszcze troche poczekac 🙂

aaagaaa napisał(a):
zapomniałam się pochwalić, że Maciek przed snem zjadł dzisiaj 150ml mleka z 3 łyżeczkami kaszki 😁 😁 😁 szaleństwo po prostu 😁
bo ostatnio na noc zjadał 60-70ml...

No moj na noc zjada 170 ml, ale bez kaszki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny wpadłam się tylko przywitać bo po dzisiejszym gotowaniu jestem trochę zmęczona w końcu 10 godz gotowałyśmy 😉
dzieciaczką z okazji 5 miesięcy naj naj 😘 😘 😘
a moja Konsti dzisiaj była z tatą i spała mu tylko godzine gdzie mi śpi 3x po 2 godz lub dłużej do tego mu piszczała i popłakiwała bo mnie nie było ... ani razu się do niego nie uśmiechneła 🤔 taka była załamana że mamy nie ma 😞 nawet mleka nie chciała pić 🤨 trochę podziabała i zostawiała po 60 lub 40 ml bo ona pije góra 150ml.. po kąpieli jak ją umyłam mi wypiła wszystko i później musiałam się chwilkę z nią pobawić przytulić i nucić piosenki i dopiero usneła moje biedactwo .. 🙂 bała się że jej znowu zwieje 😉 teraz idę na kolację wykąpać się i spać
DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja gwiazda już śpi, chociaż próbowała ze mną walczyć pół godziny 🤢 poddała się jak zaaplikowałam jej smoka 😎
A i skarpetka się znalazła... w leginsach była 😜... uff jesteśmy bezpieczne 😁
Na małżona czekam i pranie se składam w ramach relaxu 😜
Marika oby Cię żadna sraczka nie dopadła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A ja się pytam gdzie jest Basienka? Coq też coś oszczędnie ostatnio się udziela.
Nadia 85 Ty tez nei preparuj fotek że wierna mamusiom jesteś tylko się odzywaj do nas 😜

Dołączam się do zapytania... dziewczyny hmmm co z Wami? 🤔
A Nadia to pewnie znowu usnęła przy tych naszych głupotach 😜
Czyli Wanilia od poniedziałku z robotą startujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...