Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej ponownie mój mały śpi już 1godz 20min dziś mu będę dawała więcej cycuszka bo chce żeby miał najwartościowszy pokarm jeśli miał by mu się ten katar rozwiną!!!
Agami cieszę się że KUBA już lepiej oby tak zostało!!!
UlkA twoja mała śliczna jest a jak sobie fajnie rączki trzyma pod głową!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
nadrobilam was dopiero od soboty, jakos nie mialam weny wchodzic...moje dziecie daje mi w kość. Od kilku dni przed zaśnieciem daje przynajmniej godzinny koncert 🤢 drze sie, jakby ja ze skory obdzierali, ja nie wiem co sie dzieje.
o co chodzi z tym obcinaniem wlosków, ze niby nie mozna do roku? co to za przesąd znowu??? ja chce Kalinie obciac, bo jej do oczek wchodza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ulka Karolinka jak na plaży wyłożona w wozeczku 😁 Mojej się ostatnio pozmieniało i lubi sobie na spacerze pomarudzić 🤢
Aaagaaa jak tam mąż? Wrócił? Szczerze mówiąc ja go trochę rozumiem, gdyby mi ktoś zrobil aferę o to ze zgubiłam okulary i powiedział że bez nich mam nie wracac to zrobiłabym tak samo jak on - nie wróciłabym 😜
Aniqa jak widać przy dzieciach nic nie jest dane raz na zawsze - zwłaszcza spokojne zasypianie 😁 Wiem, bo czasem przerabiamy to samo 😠 😉
Do nas wybieraja się rodzice na weekend - nie widzieli wnuczki chyba z dwa miesiące więc czas wielki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
laski własnie leze ze znieczulonymi brwiami i zaraz bedzie mi pani robic permanentny!! 3godz haha

hehehe no ładne rzeczy naewt u kosmetyczki z komem sie nie rozstajesz zupelnie jak na tlc ehhee porodowka pamietacie?:P
pam ten Wasz dzien zbliza sie wieeeeeeeeeelkimiiiiiiiiiii krokami;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka foto boskie 🙂Karolka wygląda jak by faktycznie z 8 miechów miała 😘 😘

no ja pewnie też dziś luknę do biedry 😉 zapas deserków mamy z rosmanna ale obiadków muszę zakupić.. 🙂

wanila dziś wolne już?? 🙂

agami wierze że to już końcówka gorączki u Kubusia 😘dla niego, i jest nadzieja że już wraca do zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
agami czyli jednak trzydniowka...masz juz to za soba! teraz my bedziemy sie stresowac jak do nas przyjdzie
a moja Karolinka ma 65 cm tylko hihi i wazy 6300 wiec tak naprawde to kruszynka ale na zdjeciu ma body 74 i nie jest za duze bo te 68 to jakies za krotkie niektore

no na zdjeciu wyglada jak by wiecej miala hehehe;D a;e faktycznie kruszynka patrzac na wymiary....
no mam nadzieje ze to trzydniowka bo wysypka jest tylko na buzi na ciele nie ma bo sprawdzam czy wychodzi i nic,... i teraz pytanie mozna kapac dziecko z wysypka? bo kumpela mi mowila ze jeje lekarz zabronil i mam zagwostke teraz;p bo on po tym goraczkowaniu przepocony, mokry po nocy byl no i go to schladzalo bo kapalismy w temp 37 a teraz jak nie ebdzie wolno to jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Ulka napisał(a):
agami czyli jednak trzydniowka...masz juz to za soba! teraz my bedziemy sie stresowac jak do nas przyjdzie
a moja Karolinka ma 65 cm tylko hihi i wazy 6300 wiec tak naprawde to kruszynka ale na zdjeciu ma body 74 i nie jest za duze bo te 68 to jakies za krotkie niektore

no na zdjeciu wyglada jak by wiecej miala hehehe;D a;e faktycznie kruszynka patrzac na wymiary....
no mam nadzieje ze to trzydniowka bo wysypka jest tylko na buzi na ciele nie ma bo sprawdzam czy wychodzi i nic,... i teraz pytanie mozna kapac dziecko z wysypka? bo kumpela mi mowila ze jeje lekarz zabronil i mam zagwostke teraz;p bo on po tym goraczkowaniu przepocony, mokry po nocy byl no i go to schladzalo bo kapalismy w temp 37 a teraz jak nie ebdzie wolno to jak?


tak jak Ci już pisałam u mojej siostrzenicy jakies 2 miechy temu 3-dniówka trwała 4 dni i wysypkę miała tylko lekką na brzuchu i rękach -naprawdę nie wielką i kąpana też była wię pewnie co lekarz to opinia, ale podejrzewam ze po kąpieli napewno sie mały lepiej poczuje odświeżony i odprężony jak masz wątpliwości to tyrknij do tego swojego lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam pytanko do HOLI-próbowałas juz kawe z mlekiem maluchów???
mi tak zasmakowało że teraz pije tylko taką-ale mleko najpierw rozrabiam w butelce małej bo jak sypałam do szklanki proszek to się grudki robiły-a jak wleje rozrobione to mmmmmm kawusia pyszna z pianką a la maciato hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami dobrze że to jednak trzydniówka i t na finiszu 😘
Rita współczuję - dla niektorych żadna odległośc nie jest zbyt duża żeby przyjechać i dupę truć. Na długo zostaje?
U nas megakupa - ledwo do łóżeczka podeszłam poczułam że coś jest na rzeczy 😉 A pielucha to aż opadła od ciężaru 😁
Ja dziś mam wolne i jadę z Młodą i psem do znajomych za chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
mam pytanko do HOLI-próbowałas juz kawe z mlekiem maluchów???
mi tak zasmakowało że teraz pije tylko taką-ale mleko najpierw rozrabiam w butelce małej bo jak sypałam do szklanki proszek to się grudki robiły-a jak wleje rozrobione to mmmmmm kawusia pyszna z pianką a la maciato hehehe


😁 😁 😁 dobra jestes Rita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka twoja Karolina wyglada uroczo na tym zdjeciu, ale faktycznie, tez bym jej wiecej dala. Ja w ogole mysle Karoline z Julka Meliski 🙃
Aniqa teraz Ciebie dopadl brak weny na pisanie. Czekamy, az przejdzie. 🙂

U mnie dzis za oknem troche lepiej. Nie leje i swiatla nie musialam zapalac od rana.
Z Yasminka dzis wstalysmy grubo po 10 🙃 a maz jeszcze gnije - no ale do 4 musi siedziec i jakies filmy ogladac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...